برگزیده های پرشین تولز

Neobux

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين قسمتو نفهميدم ! Renewal چيه ؟ ;)

اسمش روشه دیگه! Re + New + al، شما بگیر تمدید! :happy:
آتوپی یه جور تمدید ریفرال بصورت اتوماتیکه! اگه خاموشش کنی، باید به صورت دستی تمدید کنی، اشکالی نداره حتی پیشنهاد هم میشه ولی باید حواست به زمان انقضای ریفرالهات باشه تا یه موقع یادت نره و ریفرال های فعالت رو از دست بدی!

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
اسمش روشه دیگه! Re + New + al، شما بگیر تمدید! :happy:
آتوپی یه جور تمدید ریفرال بصورت اتوماتیکه! اگه خاموشش کنی، باید به صورت دستی تمدید کنی، اشکالی نداره حتی پیشنهاد هم میشه ولی باید حواست به زمان انقضای ریفرالهات باشه تا یه موقع یادت نره و ریفرال های فعالت رو از دست بدی!
رفرال فعال ندارم ... به زور كليك مي كنن ! ;)

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رفرال فعال ندارم ... به زور كليك مي كنن ! ;)

پس Recycle واسه چیه؟! اگه ریفرالی 4 روز کلیک نکرد یا Averege زیر 1.9 داشت باید Recycle بشه! امیدوارم همه ی بالانستو ریفرال نگرفته باشی!

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
اين از رفرال هاي من :
25d228376260.jpg

يه روز در ميون كليك مي كنن ، امروز هم يكي recycle كردم .:(

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين از رفرال هاي من :
25d228376260.jpg

يه روز در ميون كليك مي كنن ، امروز هم يكي recycle كردم .:(

خوبه همرو نگه دار! سبزها که عالین! زرد ها هم می تونن عالی باشن (یا بشن!) سفیدارو هم دست نگه دار تا ببینی چجوری میشن!
نه الکی نگه دار، نه الکی Recycle کن!
اونهایی که Average زیر 1.9 دارن یا 4 روزه کلیک نکردن!

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

test666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان افرادی که با ثبت نام تو خبرنامه ی BUXFEED مشکل دارن، مستقیماً به این آدرس برن :
http://buxfeed.loxblog.com
یا
http://buxfeed.loxblog.ir

و یه خبر :

Special-Post.gif

برای دیدن این پست ، به این آدرس برین:
http://buxfeed.mihanblog.com

موفق باشید :lol:

#
مرسی ترجمه ی دقیقی بود.
لینک خبرنامه باز نمیشه.
#
یه سوال مهم دارم، لطفا هردوتاتون جواب بدید.. قبلا ممنونم
برای شارژ Rental Balance باید مشخصات حساب Neo را بدیم به شخصی که حساب Paypal داره تا وارد حسابمون بشه و انتقال را انجام بده.. خوب؟
حالا اگه شخصی که میخواد واریز را انجام بده قبلا هم برا کس دیگه ای این کارو انجام داده باشه یا در آینده این کارو کنه، طبق قوانین NeoBux چون از یک کامپیوتر وارد دو اکانت یا بیشتر شده، همه ی اکانت ها بلاک میشه. نمیشه؟
#
علاوه بر اینکه نظر شما را میخوام، قصد دارم یه پیام به مدیر Neo بدم و ازش بپرسم. موافقید؟
چطوری به مدیر پیام بدم؟ کجا میشه پیداش کرد؟!
متن زیر مناسبه؟ لطفا هرجا نیازه ترجمه را ویرایش یا تغییر بدید.

Hi. I want to Add funds to the Rental Balance, But I don't have a paypal (or other payment methods) account to do that.
I should send my Login information (Username & password) to one of my friends and he login to my Neobux account and do transfer operation.
Now My question is, Do you let me to do this? or you will suspend my account because of Neobux rules (ToS) that says: "2.8. Only one account per computer is allowed to view advertisements. 2.2. You can only have one account."
Please elucidate this.
thanks.​
#
سوال دیگه اینکه برداشت برای کسانی که حساب ندارن چطوری انجام میشه؟
این آیتم از ToS میگه نمیشه برای دوتا اکانت از یه حساب پی پال استفاده کرد؛ چکار باید کرد؟

2.2. You can only have one account. Any attempt to create more than one account will lead to the termination of all of them. This also applies to your AlertPay / PayPal / NETELLER account which has to be unique and not shared with another user.​

#
مرسی و ببخشید که خیلی سوال کردم..!
موفق باشید

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
#
مرسی ترجمه ی دقیقی بود.
لینک خبرنامه باز نمیشه.
#
یه سوال مهم دارم، لطفا هردوتاتون جواب بدید.. قبلا ممنونم
برای شارژ Rental Balance باید مشخصات حساب Neo را بدیم به شخصی که حساب Paypal داره تا وارد حسابمون بشه و انتقال را انجام بده.. خوب؟
حالا اگه شخصی که میخواد واریز را انجام بده قبلا هم برا کس دیگه ای این کارو انجام داده باشه یا در آینده این کارو کنه، طبق قوانین NeoBux چون از یک کامپیوتر وارد دو اکانت یا بیشتر شده، همه ی اکانت ها بلاک میشه. نمیشه؟
#
علاوه بر اینکه نظر شما را میخوام، قصد دارم یه پیام به مدیر Neo بدم و ازش بپرسم. موافقید؟
چطوری به مدیر پیام بدم؟ کجا میشه پیداش کرد؟!
متن زیر مناسبه؟ لطفا هرجا نیازه ترجمه را ویرایش یا تغییر بدید.

Hi. I want to Add funds to the Rental Balance, But I don't have a paypal (or other payment methods) account to do that.
I should send my Login information (Username & password) to one of my friends and he login to my Neobux account and do transfer operation.
Now My question is, Do you let me to do this? or you will suspend my account because of Neobux rules (ToS) that says: "2.8. Only one account per computer is allowed to view advertisements. 2.2. You can only have one account."
Please elucidate this.
thanks.​
#
سوال دیگه اینکه برداشت برای کسانی که حساب ندارن چطوری انجام میشه؟
این آیتم از ToS میگه نمیشه برای دوتا اکانت از یه حساب پی پال استفاده کرد؛ چکار باید کرد؟

2.2. You can only have one account. Any attempt to create more than one account will lead to the termination of all of them. This also applies to your AlertPay / PayPal / NETELLER account which has to be unique and not shared with another user.​

#
مرسی و ببخشید که خیلی سوال کردم..!
موفق باشید

- خراب بودن خبرنامه بخاطر سرور ضعیف لوکس بلاگ هست! رفع میشه ایشالا!
- شما قرار نیست یوزرنیم ایناتو بدی! بعد از انتخاب پکیج و اینا، یه لینک بهت می ده که از طریق اون لینک میتونی پرداخت کنی، یعنی لینک رو می دی به پرداخت کننده.
- با این حساب لازم نیست پیام بدی به ادمین! اگرم می خوای بدی (بهتره ندی) انجمنش جای خوبیه! می خونش!
- من که پولو ریختم به حساب پسرعموم تو کانادا، شما هم وقتی یکی رو انتخاب کردی برای اینکار، ازش بپرس که قبلاً از نئوباکس دریافتی داشته یا نه، دقیقاً نمی دونم مشکل ایجاد می کنه یا نه! بررسی می کنم.

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در پست بعدی Buxfeed ، کل Terms of Services رو ترجمه می کنم دقیق تا کلاً دیگه هیشکی مشکل نداشته باشه باهاش! هرکی هرچیز دیگه ای لازم داشت بگه!

test666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
- شما قرار نیست یوزرنیم ایناتو بدی! بعد از انتخاب پکیج و اینا، یه لینک بهت می ده که از طریق اون لینک میتونی پرداخت کنی، یعنی لینک رو می دی به پرداخت کننده.

لینک نمیده!
اول باید رنتال بالانس را شارژ کرد و بعد پکیج رفرال را خرید.
برای شارژ کردن رنتال بالانس، بعد از اینکه روی گزینه ی پی پال کلیک میکنیم، وارد سایت پی پال میشه که باید پرداخت را انجام بدیم.
لینک این صفحه فقط همون لحظه، توی همون کامپیوتر و مرورگر کار میکنه و نمیشه به شخص دیگه ای داد تا از یه جای دیگه واردش بشه!!
نه؟!

test666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Mr. Jefferson ، اگه براتون مقدوره نحوه ی برداشت را، برای ما که حساب نداریم، بررسی کنید.. ببینیم میشه با خیال راحت کار کرد یا ممکنه به مشکل بخوریم!؟ ممنون

castaway003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من یک مشکل داشتم. آخرین باری که من رنت داشتم 10 روز پیش بود که 100 تا رنت کردم. امروز صبح هم خودمو golden کردم و 2تا ساعت تنظیم کردم برای رنت زیر مجموعه که یکیش 10:30 صبحه یکی دیگش هم 9:30 شب به وقت ایران.
حالا 3تا سوال داشتم
1: چرا بعد از گلد شدن (ساعت 9:45 صبح امروز) لینک refferals من ساعت 10:30 هنوز غیر فعاله و نمیزاره رنت کنم.یعنی سبز نیست؟؟
2: حالا که من ساعت 10:30 صبح . 9:30 شب رو زدم .این ساعات تا چند دقیقه مهلت دارم که رنت کنم؟ یا اصلا باید راس اون ساعت حتما رنت کرد؟
3: اکانت گلدن هر هفته چندتا رنت میتونه داشته باشه؟

دستت درد نکنه

test666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کجایی جفرسون؟؟
ظاهرا جدیدا روی این موضوع که هرعضو باید یه اکانت بانکی مخصوص به خودش داشته باشه تاکید دارن.
از ساپورت آنلاینش پرسیدم، گفت همونی که توی ToS نوشته شده و تمام! هیچ چاره ای نداره.
شما باتوجه به اینکه خیالت راحته که پسرعموت توی نئو عضو نیست و همیشه هم با حساب اون برداشت را انجام میدی، (مثل این میمونه که حساب خودته) میتونه خیالت راحت باشه، ولی ما چکار کنیم؟
غیر از پناه بردن به "آلرت پی و *** Static" (که مجموع ِ وریفای کردن آلرت پی و *** هزینه زیادی داره) راه دیگه ای سراغ دارید؟

جواب اون شارژ کردن رنتال بالانس هم بدین لطفا
مرسی

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Test666
ببخشید چند روزی نبودم.
درباره شارژ کردن حساب چون من خودم تاحالا شارژ نکردم و کلاً بصورت اکسترنال Purchase نداشتم، خبر ندارم دقیق! من پیشنهاد می کنم از EHSANN بپرسید (چون شارژ کرد چندوقت پیش) یا به این تاپیک برید و مطرح کنید زود جواب می دن :
http://forum.persiantools.com/t92527.html
درباره نحوه برداشت چندتا راه هست! یکیش اینه که مثل من یکی رو تو خارج داشته باشید. یک راه دیگه اینه که پول رو Payout کنید به حساب یکی از PayPalفروش های همین تاپیک بالا! اونا هم ریال می دن بهتون! الان تعداد دیلر های PayPal زیاد شده و احتمالاً یکی رو می تونید پیدا کنید که دریافتی های نئوباکس شما رو ریال کنه و کلاً با شما کار کنه دیگه...
یه راه دیگه هم هست، اینکه یک حساب وریفای شده و دارای پشتیبانی از بچه های تاپیک پی پال بخرین یا از سایت هایی که این سرویس رو دارن!
سعی می کنم بازم بررسی کنم واسه راه های جدید و بهتر و کم خرج تر!!
Castaway003
پیشنهاد می کنم قسمت FAQ رو بخونید، چون سوالات شما یکم ریز و مربوط به تجربه شخصی شماست. اگه حل نشد دوباره اینجا مطرح کنید.

Last edited:

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه ریفرال امیدوار و باپشتکاری! امیدواریم همه ی ریفرال ها در چندروز اول همینطوری باشند و تا آخر همینطور بمونن! :happy:

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من یک مشکل داشتم. آخرین باری که من رنت داشتم 10 روز پیش بود که 100 تا رنت کردم. امروز صبح هم خودمو golden کردم و 2تا ساعت تنظیم کردم برای رنت زیر مجموعه که یکیش 10:30 صبحه یکی دیگش هم 9:30 شب به وقت ایران.
حالا 3تا سوال داشتم
1: چرا بعد از گلد شدن (ساعت 9:45 صبح امروز) لینک refferals من ساعت 10:30 هنوز غیر فعاله و نمیزاره رنت کنم.یعنی سبز نیست؟؟
2: حالا که من ساعت 10:30 صبح . 9:30 شب رو زدم .این ساعات تا چند دقیقه مهلت دارم که رنت کنم؟ یا اصلا باید راس اون ساعت حتما رنت کرد؟
3: اکانت گلدن هر هفته چندتا رنت میتونه داشته باشه؟

دستت درد نکنه
Why is it hard to rent?
Golden members have much more demand in renting referrals compared to standard members because almost all of them can afford to rent.
As the demand rises, the distributed referrals for a particular time are easily sold out.

Golden members can rent referrals by setting two times of the day for renting depending on their most convenient time.
You can find that option in your personal settings.
After you change the time, you can only change it again after 7 days.

Remember to be quick because many other members will be there at the same time as you trying to rent.

If you're having trouble renting, you can always use the rental queue which, while being a bit more expensive, will guarantee you the referrals.​

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
test666‌ به اون ادرسي كه تو ايميل دادم ايميل نزن ! بهتره يكي ديگرو پيدا كني ، ‌مي ترسم مشكل پيش بياد . تو فروم نئوباكس چند نفري بودن كه به خاطر همين كار اكانتشون مسدود شده .

اينم وضع رفرال هاي من :
اخه اين چه وضعشه ؟! اين چه شانسيه من دارم ؟؟؟ :hmm::hmm::hmm:
7485caffe492.jpg

كارم شده فقط recycle كردن :hmm:

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
test666‌ به اون ادرسي كه تو ايميل دادم ايميل نزن ! بهتره يكي ديگرو پيدا كني ، ‌مي ترسم مشكل پيش بياد . تو فروم نئوباكس چند نفري بودن كه به خاطر همين كار اكانتشون مسدود شده .

اينم وضع رفرال هاي من :
اخه اين چه وضعشه ؟! اين چه شانسيه من دارم ؟؟؟ :hmm::hmm::hmm:
7485caffe492.jpg

كارم شده فقط recycle كردن :hmm:

شما بشدت بد شانسی! :blink:
البته طبیعیه! ولی من خدا رو شکر ریفرال های بسیار فعال و مهربانی دارم! :happy:
امیدوارم شما هم گیرت بیاد!
Recycle رو قطع نکن!
AVERAGE زیر 2 یا 4روز کلیک نکرده باید Recycle بشه!

بالا