برگزیده های پرشین تولز

Neobux

foa.neh

Registered User
لایک‌ها
68
این ریفرال ها رو پاک کنیم جاش پر میشه یا باید واسه جایگزین شدن پول بدیم؟

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
ميگم جفرسون تو چطور كار مي كني ؟ مثلاً چه ساعتي كليك مي كني ؟ چه ساعتي recycle مي كني ؟ كي رفرال كرايه مي كني ؟ ممنون ميشم جواب بدي .

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این ریفرال ها رو پاک کنیم جاش پر میشه یا باید واسه جایگزین شدن پول بدیم؟

برای "پاک کردن" پولی نباید بدی!! ولی اگه بخوای یکی رو جایگزینش کنی (Recyle) باید 8 سنت بدی!

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميگم جفرسون تو چطور كار مي كني ؟ مثلاً چه ساعتي كليك مي كني ؟ چه ساعتي recycle مي كني ؟ كي رفرال كرايه مي كني ؟ ممنون ميشم جواب بدي .

من زیاد نت میام، بخاطر همین، یه بار صبح زود، یه بار ظهر، و یه بار هم عصر و نهایتاً یه بار شب، اکانتم رو چک می کنم و اصلاحات لازم رو انجام میدم! کلیک ها رو هم تو همین مواقع انجام میدم. هر چی که باشه (اصولاً صبح تبلیغ وجود نداره واسه من!)
ساعت خاصی برای Recycle ندارم، هروقت یکی از ریفرال هام به یکی از دوشرط Recycle (اوریج زیر 2 یا 4روز کلیک نکردن) برسه ریسایکلش می کنم. فکر می کنم واسه این میگی که ریفرال هام خوب از آب درمیان! شما باید بدونین که همه ی ریفرالهای من هم خوب نیستن ها! ولی من از Recycle خوب استفاده می کنم و به این شکل یه گلچین از ریفرال های خوب درست کردم. که البته خیلی پیش میاد که خوبا هم Recycle میشن چون بد شدن!
درباره کرایه ریفرال، ساعت خاصی نداره، ولی چون من الان واسه این اکانت جدیدم، گولدن شدن رو هدف قرار دادم، فعلا تا دوباره به 500 ریفرال برسم، هر قدر که بالانسم زیاد میشه، 33 درصدشو ریفرال می گیرم تا 500 تا شه و...
اکانت قبلیم حیف شد...:(:(:(:(

Last edited:

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
ميگم با احتساب اين قوانين IP كه نئوباكس داره ، اگه من بخوام ADSL‌م رو عوض كنم به مشكل مي خورم ؟ درسته ؟
اين نئوباكس هم خيلي قانون قانون مي كنه ، هر لحظه ممكنه بر اثر يه اشتباه اكانت مسدود شه .

Last edited:

test666

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميگم با احتساب اين قوانين IP كه نئوباكس داره ، اگه من بخوام ADSL‌م رو عوض كنم به مشكل مي خورم ؟ درسته ؟
اين نئوباكس هم خيلي قانون قانون مي كنه ، هر لحظه ممكنه بر اثر يه اشتباه اكانت مسدود شه .

بزرگترین ضعف NeoBux ، (و البته تنهاتریتن برای غیر ایرانی ها) همین قوانین سخته که شدیدا هم بهش عمل میکنن! به هرحال مسدود کردن یه اکانت خودش سود به حساب میاد.
در مورد سوالتون نظری ندارم.
موفق باشید

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
دوستان من قراره يه هفته برم مسافرت ، يه هفته كليك نكنم چي ميشه ؟

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
من تا الان فقط ضرر كردم و هيچ سودي نداشتم !
رفرال فعال ندارم و دائماً در حال ريسايكل كردن و از دست دادن موجودي هستم ، رنترال بالانسم 0.00 و مين بالانسم 0.030 !!! در نتيجه نمي تونم رفرال ها رو هم تمديد كنم (3 تا بيشتر نتونستم تمديد كنم) . اين يعني ورشكستگي ! :hmm:
گفتم بيام دوباره 5 دلار شارژ كنم ولي از كجا معلوم اون 5 دلار رو هم از دست ندم ! اين جور كه پيش ميره اونم خيلي زود به باد ميره . شايد ديگه بيخيال بشم .;)

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تعویض IP مشکلی ایجاد نمی کنه در صورتی که IP جدید قبلاً نئوباکسر نبوده باشه!
درمورد برشکستگی و اینا هم، شما خواستی یک شبه بترکونی، نشد! طبیعیه! همه به تازه واردا می گن که نئوباکس بازیه صبره! خب ریسک هم داره ولی معقوله!
خود دانی! :rolleyes:

issauni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

این وب سایتها که 1 دلار پر هر کلیک می دن چرت می گن؟

یا فرقشون اینه که تا 1000 دلار تو حسابتون نباشه پولی نمی دن؟

ممنون​

Last edited:

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
سلام

ممنون​
.
دوست عزيز اولاً اينجا تاپيك نئوباكسه و شما بايد اينجا سوالتون رو مطرح مي كرديد :
http://forum.persiantools.com/t16936.html
ثانياً اين وب سايت ها همه متقلب هستن و هيچ پولي نميدن .:cool:

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

ممنون​

این سایت ها اگر هم پرداخت داشته باشند به اعضای Premium خود پرداخت دارن (گاهی) اونم قیمت اکانت Premium آنها مثل پورسانت کلیک هاشون نجومیه!

Mon_hareF

Registered User
لایک‌ها
700
سلام به همه این سایت سایت خوبیه و منم فعالیت دارم فقط عزای اینو گرفتم که اگه فیلتر شد چیکار کنیم؟
نظر شما چیه؟
ایده ای دارین؟؟؟

jefferson

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه این سایت سایت خوبیه و منم فعالیت دارم فقط عزای اینو گرفتم که اگه فیلتر شد چیکار کنیم؟
نظر شما چیه؟
ایده ای دارین؟؟؟

بعید می دونم فیلتر بشه. دلیلی نداره آخه! بهرحال هیچ تضمینی واسه فیلترینگ ایران وجود نداره.
ولی بعدش اگه یه *** استاتیک بگیرین مشکل حل می شه.

Mon_hareF

Registered User
لایک‌ها
700
درست اونوقت نئوباکس ای پی رو قبول میکنه؟
بعد هی ای پی عوض نمیشه؟
راستی هزینه اش چقدره؟می ارزه؟

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
سلام بچه ها .. راستش من 1 سال پیش عضو این سایت بودم ولی چند وقت نت نداشتم هرچی جم کرده بودم پرید و اکانتم این اکتیو شد ... همین امروز دوباره عضو شدم.چنتا سوال داشتم. اولا این بعد از چند وقت فعالیت میتونم رفری بگیرم ؟ چون اون موقع یادمه بعد 1 هفته یا یه ماه بود ... الان چطوریه ؟
بعدم اینکه اگه اکانت پی پال یا الرت پی بخوام قیمتش چقده و اینکه میشه از Neobux راحت پول رو به اکانت پیپال ریخت ؟ بعد از ریختن به پیپال چی میشه ؟ میشه ریختش به حساب بانکی ؟ کلا میخوام بدونم پوله دستم میرسه یا نه :D
رفرال كرايه اي بعد از رسيدن 0.750$ مي توني بگيري و رفرال مستقيم هم بعد 100 كليك و گذشت يك ماه از زمان ثبت نام .
در مورد اكانت هم اگر داخل ايران هستي عملاً غيرممكنه ولي خارج كشور مشكلي نداره ، اگر داخل هستي بايد از يه واسطه خارج از كشور كمك بگيري . حداقل پرداخت هم 2 دلاره . اين رو نفهميدم : بعد از ریختن به پیپال چی میشه ؟ :blink:
بايد بريزي حساب پي پال يا الرت پي فردي كه در خارج از كشور هست و بعد اون بياد به ريال واريز كنه به حساب داخليت .

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
منظورم همین بود که بعدش میتونم از paypal خودم به حسابم بریزم یا نه که گفتید نه :(
در هر حال ممنون از کمکتون
گفتم كه اگر خارج از كشور هستيد بله مي تونيد از حساب پي پال خودتون استفاده كنيد !

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
راستی امروز یه چیز جالب دیدم ! 2 ساعت بعد اینکه 1 دور همه advertisement ها رو دیدم دوباره همش ستاره دار شد و تونستم دوباره ببینم ! آیا این bug بوده یا سیستم اینطوری شده ؟!
همچين چيزي امكان نداره :blink::blink:

بالا