برگزیده های پرشین تولز

NOKIA N80 ٠

calligrapher

Guest
لایک‌ها
0
حالا خوبه ما كشور توليدي نيستيم و اينقدر تعصب داريم !

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
داش سه سوت ما هم چاکرتونیم
ولی شما کمی بیشتر از یکم نوکیایی هستی . جوری که حتی حاضر نیستی به محصولات SE نگاه بندازی تا انتخاب کنی
گفتی من می خوام ببینم بین نوکیا و موتورولا کدومو بخر .
عزیز دل من تعصب کلا روی هر چی سونی باشه دارم ولی وقتی این N80 اومده بود و P990 قطعی نبود رفتم تو فکرش
اما بهتره همیشه آدم موقع خرید ( حتی برای هدر نرفتن پولش هم که شده ) تعصبش رو کنار بذاره
اما اگر فکر می کنی با نوکیا حال می کنی ، نوکیا بخر .
من عمرا با نوکیا حال نمی کنم و واسه همین نمی خرم ( چون من نوکیا داشتم ) ولی شما فکر کنم تا حالا SE دستت
نگرفتی
چینی - مالزی - کره ای و ... همشون تحت لیسانس فرانسه - سوئد - ژاپن و اسپانیا تولید می شن
خیلی هم ت*می ت*می نیست .
گوشیها و سایر محصولات سونی ظریفند ولی اینطوری هم نیست که انگشت بخوره خش بیفتن .

این اسمایل رو هم به داریوش عزیز تقدیم می کنم با نهایت احترام :
71.gif

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از tintin :
داش سه سوت ما هم چاکرتونیم
ولی شما کمی بیشتر از یکم نوکیایی هستی . جوری که حتی حاضر نیستی به محصولات SE نگاه بندازی تا انتخاب کنی
گفتی من می خوام ببینم بین نوکیا و موتورولا کدومو بخر .
عزیز دل من تعصب کلا روی هر چی سونی باشه دارم ولی وقتی این N80 اومده بود و P990 قطعی نبود رفتم تو فکرش
اما بهتره همیشه آدم موقع خرید ( حتی برای هدر نرفتن پولش هم که شده ) تعصبش رو کنار بذاره
اما اگر فکر می کنی با نوکیا حال می کنی ، نوکیا بخر .
من عمرا با نوکیا حال نمی کنم و واسه همین نمی خرم ( چون من نوکیا داشتم ) ولی شما فکر کنم تا حالا SE دستت
نگرفتی
چینی - مالزی - کره ای و ... همشون تحت لیسانس فرانسه - سوئد - ژاپن و اسپانیا تولید می شن
خیلی هم ت*می ت*می نیست .
گوشیها و سایر محصولات سونی ظریفند ولی اینطوری هم نیست که انگشت بخوره خش بیفتن .

این اسمایل رو هم به داریوش عزیز تقدیم می کنم با نهایت احترام :
71.gif

پژو هم داره توی ایران با لایسنس فرانسه تولید میشه . مردم هم متوجه هستند پژو ایران با فرانسه چه تفاوتی داره.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
همین طور made by nokia با made in finland

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بابا اينجا تاپيک مقايسه نوکيا و سوني اريکسون نيست داخل همون تاپيک مربوط بحث کنيد

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
شمایی که گوشی رو با زن مقایسه می کنی
باید هم با ماشین مقایسه کنی !!! عزیز گ*ز و شقیقه رو که نمیشه به هم ربط داد !

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
در مورد صحبت دوستي كه گفته بود خوبه ما جاي كشور توليد كننده نيستيم بايد عرض كنم كه تمام اين بچه ها رفيق هم هستند و همديگر رو دوست دارند تا جائي كه من ميدونم اينجور بحثها باعث افزايش اطلاعات دوستان ميشه به شرطي كه بيشتر با ارائه اطلاعات باشه :)
من لااقل مطمئن هستم اين دوستان اطلاعاتشون از من بيشتره :)
وقتی این N80 اومده بود و P990 قطعی نبود رفتم تو فکرش

تين تين جان خوشحال ميشم يه تاپيك بزني و يا همينجا اين دو تا گوشي N80 و P990 با هم مقايسه كني از هر لحاظ به نظر من تاپيك جداگانه باشه بهتره خواهشا دوستان هم تين تين رو كمك كنند براي ارائه اطلاعات واقعا من قصد انتخاب دارم .

ممنون و منتظر تاپيكتون هستم :
مقايسه N80 و P990

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
گفتی من می خوام ببینم بین نوکیا و موتورولا کدومو بخر

در ضمن بايد واقع بين بود .... بله منهم تعصب دارم شايد همه انسانها روي چيزهائي تعصب دارن ...حالا نمي دونم اين تجربه بر چه اساسي حاصل ميشه ؟؟؟ تجربه؟؟احساس يا.....
مثلا من خودم تعصب شديدي روي مادربوردهاي ASUS دارم كمپاني هاي ديگه خودشونم بكشن همينه :lol:
در مورد گوشي كمي تعصب بعلاوه خصوصيات بارز N80 فعلا كار خودشو كرده تا ببينيم چه اتفاقي ميافته ولي صحبتهاي دوستان رو كاملا گوش ميدم و تجزيه تحليل ميكنم نمي دونم صحبتهاي شما بر تعصب من بچربه يا نه ولي پيشاپيش استقبال ميكنم :rolleyes:

HendeseH

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از cesoot :
در ضمن بايد واقع بين بود .... بله منهم تعصب دارم شايد همه انسانها روي چيزهائي تعصب دارن ...حالا نمي دونم اين تجربه بر چه اساسي حاصل ميشه ؟؟؟ تجربه؟؟احساس يا.....
مثلا من خودم تعصب شديدي روي مادربوردهاي ASUS دارم كمپاني هاي ديگه خودشونم بكشن همينه :lol:
در مورد گوشي كمي تعصب بعلاوه خصوصيات بارز N80 فعلا كار خودشو كرده تا ببينيم چه اتفاقي ميافته ولي صحبتهاي دوستان رو كاملا گوش ميدم و تجزيه تحليل ميكنم نمي دونم صحبتهاي شما بر تعصب من بچربه يا نه ولي پيشاپيش استقبال ميكنم :rolleyes:

ای کاش همه اینجوری بودن ... :blush:

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
داشتم اينجا در مورد N80 مطالعه ميكردم :

http://www.mobile-review.com/review/nokia-n80-en.shtml

pic007.jpg

اون آخر گزارش نمون عكسهاي گرفته شده با اين دوربينو گذاشته بود واقعيت اينه كه عكسها چندان چنگي به دل نمي زد با اينكه 3 مگا پيكسليه ولي تصاوير چندان شفاف نيست و تفكيك رنگ جالبي نداره اون احساسي كه آدم حس ميكنه هميشه تو عكسهاي دوربينهاي نوكيا يه ترام آبي رنگ هم حس ميشه اينجا هم بود سواي اين 3 تا ايراد هم گرفته بود :

# The 3MP camera without autofocus and with a useless flash. Not the best photo quality. Nominally the number of pixels grew, and extra macro mode is provided, which are advantages;
# Wi-Fi and a new high resolution screen. That will be a standard for smartphones in 2006, however now that is an innovation;
# UPnP, which is in the start of its route and now it is interesting from only theoretic point of view;
# S60 of the third version. On the one hand these are new capabilities, on the other hand - still no workable third party programs for this operating system (all applications should be recompiled and signed). The situation will have improved only by the middle of 2006​
;

اينجا به طور قطع به ايراد دوربين در نداشتن اوتو فوكوس و در نتيجه كم شدن كيفيت تصاوير و نبودن وفراگير نبودن برنامه براي اين مدل از سمبين حداقل تا نيمه 2006 اشاره شده

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خب با اين اوصاف استنباطي كه من كردم اينه كه اين گوشي با اين چند مشكلي كه داره وقتي بياد تو بازار قيمتش زودتر از حد انتظار مياد پائين ......... و من ميتونم اونو بخرم :D

nokia_n80_i00.jpg

nokia_n80_i01.jpg

nokia_n80_phone_04.jpg

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از cesoot :
خب با اين اوصاف استنباطي كه من كردم اينه كه اين گوشي با اين چند مشكلي كه داره وقتي بياد تو بازار قيمتش زودتر از حد انتظار مياد پائين ......... و من ميتونم اونو بخرم :D

چه نتیجه گیری خوبی:blink: .. چون N80 این مشکلها رو داره پس می خریش؟؟ مگه پولت رو میخوای بریزی تو جوب؟؟:blink:

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چه نتیجه گیری خوبی .. چون N80 این مشکلها رو داره پس می خریش؟؟ مگه پولت رو میخوای بریزی تو جوب؟؟

n80art4.jpg

نه خب :) اگه دقت كنيد ميبينيد كه ايرادهائي كه گرفته تنها ايرادي كه روي گوشي ميمونه همون كيفيت نه چندان جالب دوربينه و اين واقعيت كه اكثر خريداران نوكيا اينو ميدونند كه تصاوير گرفته شده بوسيله گوشي هاي نوكيا از لحاظ كيفيت از سوني اريكسون پائينتره :) و صد البته براي من كيفيت آنچناني دوربين اصلا اهميتي نداره در نتيجه اين گزينه از نظر من چندان جدي نيست :) بحث برنامه طبيعتا بايد صبر كرد تا برنامه ها بياد :happy:
در مورد امكانات ديگه شكي نيست كه تو ايران و اكثر كشورها كاربردي نداره :)
پس نتيجه گيري اخلاقيمو كردم كه اين گوشي قيمتش شديدا افت پيدا ميكنه مخصوصا بعد از اومدن گوشي هاي هم طراز از كمپاني سوني اريكسون در نتيجه اينجانب يك عدد مشكي اونرا خريداري ميكنم :lol:

Mazi

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از cesoot :
نه خب :) اگه دقت كنيد ميبينيد كه ايرادهائي كه گرفته تنها ايرادي كه روي گوشي ميمونه همون كيفيت نه چندان جالب دوربينه و اين واقعيت كه اكثر خريداران نوكيا اينو ميدونند كه تصاوير گرفته شده بوسيله گوشي هاي نوكيا از لحاظ كيفيت از سوني اريكسون پائينتره :) و صد البته براي من كيفيت آنچناني دوربين اصلا اهميتي نداره در نتيجه اين گزينه از نظر من چندان جدي نيست :) بحث برنامه طبيعتا بايد صبر كرد تا برنامه ها بياد :happy:
در مورد امكانات ديگه شكي نيست كه تو ايران و اكثر كشورها كاربردي نداره :)
پس نتيجه گيري اخلاقيمو كردم كه اين گوشي قيمتش شديدا افت پيدا ميكنه مخصوصا بعد از اومدن گوشي هاي هم طراز از كمپاني سوني اريكسون در نتيجه اينجانب يك عدد مشكي اونرا خريداري ميكنم :lol:

خب مبارکت باشه سه سوت جان:happy: ولی همیشه زود نتیجه گیری نباید کرد.... این گوشی تا 40 روز دیگه احتمالا میاد بازار یکم وایسا ببین چجوری میشه کار بکنه مردم نظر بدن بعد برو بگیر

بعد هم اگه واقعا تعصبی نداری یه نیگا هم به P990 سونی بنداز از این خیلی کاملتر و بهتره خدایی....

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خب مبارکت باشه سه سوت جان ولی همیشه زود نتیجه گیری نباید کرد.... این گوشی تا 40 روز دیگه احتمالا میاد بازار یکم وایسا ببین چجوری میشه کار بکنه مردم نظر بدن بعد برو بگیر

بعد هم اگه واقعا تعصبی نداری یه نیگا هم به P990 سونی بنداز از این خیلی کاملتر و بهتره خدایی....

ممنون .... ولي خب تا خريد بقول خودت خيلي فاصله موند بايد ديد چي ميشه شايد اتفاق خاصي بيفته :) حرف شما كه بايد توسط يوزرها تست بشه رو دربست قبول دارم به نظرم يكي از فاكتورهاي مهم براي خريده اينو حتما بهش توجه ميكنم ...... خلاصه قطعي نيست :) الان ميرم اين p990 رو يه مطالعه ميكنم :)

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از cesoot :
دقیقن تعصب همیشه هست
بزودی تاپیک مقایسشونو می زنم شما هم حتما بیا

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از cesoot :
نه خب :) اگه دقت كنيد ميبينيد كه ايرادهائي كه گرفته تنها ايرادي كه روي گوشي ميمونه همون كيفيت نه چندان جالب دوربينه و اين واقعيت كه اكثر خريداران نوكيا اينو ميدونند كه تصاوير گرفته شده بوسيله گوشي هاي نوكيا از لحاظ كيفيت از سوني اريكسون پائينتره :)
خیلی خوبه که با باتریش به این زودی کنار اومدی.

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خیلی خوبه که با باتریش به این زودی کنار اومدی.

استاد قضيه چيه؟؟؟ باتريشو ديدم نسبت به گوشي هاي ديگه مقداري كمتره :(
اما جائي نخوندم كه به عنوان نقطه ضعف اين گوشي قلمداد بشه .:eek:
اگه تحليلي داريد بفرمائيد استفاده ميكنيم
ممنون ميشم

بالا