برگزیده های پرشین تولز

NOKIA N80 ٠

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
به نقل از cesoot :
استاد قضيه چيه؟؟؟ باتريشو ديدم نسبت به گوشي هاي ديگه مقداري كمتره :(
اما جائي نخوندم كه به عنوان نقطه ضعف اين گوشي قلمداد بشه .:eek:
اگه تحليلي داريد بفرمائيد استفاده ميكنيم
ممنون ميشم

قضیه اینه که باتریش خیلی کمه 820 میلی آمپر هست در صورتیکه مال N70 مثلا 970 هست یا W900 سونی 900 امپر هست

اتفاقا خیلی مهمه تو یکسری از کارها مثل Wi-fi که کم میاره اساسی حدود 1.5 ساعت اینترنت بی سیم با شارژ فول کار میکنه بعد خالی میکنه

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از Sony Ericsson!! :
قضیه اینه که باتریش خیلی کمه 820 میلی آمپر هست در صورتیکه مال N70 مثلا 970 هست یا W900 سونی 900 امپر هست

اتفاقا خیلی مهمه تو یکسری از کارها مثل Wi-fi که کم میاره اساسی حدود 1.5 ساعت اینترنت بی سیم با شارژ فول کار میکنه بعد خالی میکنه

ان 80 برای اینکار ساخته نشده برای کار در اینترنت نوکیا گوشیهای سری ای رو داده که ای 70 1150 و ای 61 1500 میلی امپر ساعت باطری دارند. به خاطر دیزاین بهتر ان 80 از باطری قوی گذشتند و یکی از اصلی ترین دلیلی خریداران برای انتخاب این گوشی زیبایی اون خواهد بود

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به خاطر دیزاین بهتر ان 80 از باطری قوی گذشتند و یکی از اصلی ترین دلیلی خریداران برای انتخاب این گوشی زیبایی اون خواهد بود

البته فكر نمي كنم باتريش اينقدرها هم كم بياره كه ملت براي ديزاين فقط اين گوشي رو برن بگيرن .
عزيز جان اينهمه برنامه ريز در كمپاني معظم نوكيا با لاخره فكر كردن گوشي با اين امكانات باتريش بايد چه طوري باشه :)
البته تا اومدنش مكنه تغييراتي حاصل بشه .
ولي با همه بررسي ها و بررسي گوشي هم رده اين در مارك سوني اريكسون به نظر من خريد N80 بهترين انتخاب و يك برگ برنده است ;)

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از cesoot :
البته فكر نمي كنم باتريش اينقدرها هم كم بياره كه ملت براي ديزاين فقط اين گوشي رو برن بگيرن .
عزيز جان اينهمه برنامه ريز در كمپاني معظم نوكيا با لاخره فكر كردن گوشي با اين امكانات باتريش بايد چه طوري باشه :)
البته تا اومدنش مكنه تغييراتي حاصل بشه .
ولي با همه بررسي ها و بررسي گوشي هم رده اين در مارك سوني اريكسون به نظر من خريد N80 بهترين انتخاب و يك برگ برنده است ;)

باطریش ضعیف نیست . ولی معروفیت گوشی به دیزاین منحصر به فردش در عین اسمارت فون بودنشه. و گرنه از نظر کارایی و استفاده از اینترنت وایرلس بخواهیم حساب کنیم نتوکیا گوشیهای سری ای رو زده که بالاترین باطری و کارایی رو دارند . اصولا نوکیا برای کارهای مختلف اشخاص مختلف و سلیقه های مختلف گوشی های تخصصی میزنه مثلا سری ای بیشتر به کار من میاد تا سری ان و این مشتری رو روی یک گوشی خاص میشکنه ولی در نهایت هم به نفع خریداره هم به نفع کمپانی کمپانی سود بیشتری رو میبره و خریدار گوشی مطابق نیازش دستشه . ولی سونی اریکسون سعی میکنه یک گوشی رو برای اقشار مختلف بیرون بده برای همین یک گوشی پرفروش رو به بازار میده .

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مثلا سری ای بیشتر به کار من میاد تا سری ان

خب عزيز كدوم يكي از اين سري E چشمتو گرفته ؟؟؟؟ :)
من اين N80 رو ميگيرم شما هم E شو بعد يه جبهه عليه معاندين نوكيا تشكيل بديم :lol: :lol:
خيلي جالبه در سري كه به فراكسيون سوني اريكسونيها زدم ديدم توي خودشون داره جدائي ميافته يه بنده خدائي هوس كرده بره N70 بگيره :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
آهاي طرفداران سوني اريكسون گفتم تا شما دخل كمپاني معظم !!!!!!! سوني اريكسون در نياريد ول نمي كنيد :lol: :lol: :lol:

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من فکر می کنم که اگه خودت رو به شارژهای شبانه عادت بدی، در بدترین شرایط هم به مشکلی برخورد نخواهی کرد.

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از cesoot :
خب عزيز كدوم يكي از اين سري E چشمتو گرفته ؟؟؟؟ :)
من اين N80 رو ميگيرم شما هم E شو بعد يه جبهه عليه معاندين نوكيا تشكيل بديم :lol: :lol:
خيلي جالبه در سري كه به فراكسيون سوني اريكسونيها زدم ديدم توي خودشون داره جدائي ميافته يه بنده خدائي هوس كرده بره N70 بگيره :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
آهاي طرفداران سوني اريكسون گفتم تا شما دخل كمپاني معظم !!!!!!! سوني اريكسون در نياريد ول نمي كنيد :lol: :lol: :lol:

خیلی بستگی به قیمتش داره اما من از ای 70 خوشم اومده و انتخابهای بعدی من ای 60 و ان 91 هستند البته قیمت فاکتور مهمیه

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خب در مورد تاريخ عرضه N80 قبلا صحبت كرده بوديم .... تاريخ عرضه به گفته شركت Vodafone آوريل 2006 اعلام شده ميتونيد برين اينجا ببينيد :

http://www.vodafone-emailme.co.uk/vfemailme/coming_soon.jsp

موفق باشيد :)

n80-pic.jpg

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چند تصوير عالي كه ميشه بعضي از محيط هاي كاري ان 80 رو ديد براي دوستداران اين گوشي :)

1412_1.jpg

1412_2.jpg

1412_3.jpg

1412_7.jpg

1412_9.jpg

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من یه تعداد از پست های نامرتبط با عنوان تاپیک رو منتقل کردم به این تاپیک. در این تایپک در مورد N80 صحبت کنیم.

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
مشکیش خیلی قشنگتره

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مشکیش خیلی قشنگتره

آره كاملا موافقم :D همون اول مشكيش يه حال ديگه اي داد اگه اثفاق خاصي نيفته همين مشكيشو ميگيرم :)
تو اين فروم هاي خارجي مي خوندم كه شايعه شده تا 3 هفته ديگه مياد :blink: :blink:
اگه اينطور باشه كه خيلي خوبه :happy:

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از cesoot :
آره كاملا موافقم :D همون اول مشكيش يه حال ديگه اي داد اگه اثفاق خاصي نيفته همين مشكيشو ميگيرم :)
تو اين فروم هاي خارجي مي خوندم كه شايعه شده تا 3 هفته ديگه مياد :blink: :blink:
اگه اينطور باشه كه خيلي خوبه :happy:

اگر صدای بلندگوش مثل 6270 بلند باشه خیلی حال میده . البته امیدوارم قیمتش برسه به 400 تا بشه خرید
:rolleyes:

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
2 نمونه تصويري كه با ان 80 گرفته شده الته مجبور شدم رزولوشنو بيارم پائين ولي همين براي شناخت دوربين وتفكيك رنگ مناسبه ;)

Nokia_N80_0010.jpg

Nokia_N80_008.jpg

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
نظر تون در مورد يه گشت و گذار حسابي تو اينترنت با ان 80 چيه؟؟ :lol: :lol: :lol:

n801.jpg

اينم جلوه اي بهتر از آيكونهاي اين گوشي :)
n802.jpg

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اينم يه سري محيط ديگه از اين گوشي منحصر بفرد

n803.jpg

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
و يه سري ديگه كه كاملا آشنا بشين ببينين چه خبره

n804.jpg

n805.jpg

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اينم يه سري تصوير ديگه كه البته تو تصوير آخر يه چيز تاسف بار هست و اونم سرعت سي پي يو اين گوشيه اميدوارم درست نباشه :D

n806.jpg

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوست داريد با محيط فيلم بردار اين گوشي آشنا بشيد پس اينجا رو يه نگاهي بندازيد :D :D :D

n807.jpg

پس كي مياي كه بخرمت :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,458
به نظرم همون 208 mhz درسته....

بالا