برگزیده های پرشین تولز

PPC گپ و گفتگو آزاد بچه های بخش

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
فرهاد جان نكنه ميخواي انقلاب كني :wacko: اگه اون قضايا رو بي خيال بشي ميبيني كه خيلي ها اينجا چشم انتظارت هستن:eek: نكنه ميخواي مثل جريان مدير 10000 پستي عزيز سرمون در بياري. اگه اونجوري باشه كه :( ...

فداي تو عزيز دل نازك:blush:... ارزش بودنت بيشتر از اون جريان هاست ...

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
چـــه خبــــر !!!
susel.gif
چي شده هيچ كس امروز نيست !!!

240.gif
بيخيال خودم تنها
Ghelyon.gif
ميكشم تــــازه حسين هم نيســـت حسين بدون تو كه نميشه !!!
au.gif

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
چـــه خبــــر !!!
susel.gif
چي شده هيچ كس امروز نيست !!!

240.gif
بيخيال خودم تنها
Ghelyon.gif
ميكشم تــــازه حسين هم نيســـت حسين بدون تو كه نميشه !!!
au.gif

من همیشه هستم فقط مشغولم عزیز خودت که میدونی ولی هر روز شده با یه ایران سل به اینجا وصل میشم:)

انشاالله سرم یه ذره خلوت بشه خودم رو فنا در پی تی میگنم:rolleyes:

راستی دانیال چرا نیست؟؟؟؟:blush:

کجایی برادر؟؟؟؟؟

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
من همیشه هستم فقط مشغولم عزیز خودت که میدونی ولی هر روز شده با یه ایران سل به اینجا وصل میشم:)

انشاالله سرم یه ذره خلوت بشه خودم رو فنا در پی تی میگنم:rolleyes:

راستی دانیال چرا نیست؟؟؟؟:blush:

کجایی برادر؟؟؟؟؟

اي ول ...
گفتي ايران سل داغ دل من رو :D تازه كردي
اينقد دلم ميخواد با ايران سل و گوشي به pt بيام و چيز بنويسم :lol:
راستي حسين جان ايرانسل شده كيلو بايتي 1 ريال ؟؟؟؟؟ تعرفه جديد فكر كنم اينجوريه كه اگه باشه حرف نداره 24 ساعت اينترنت :D ببينيم آخر اين ماه مياد كه هم از فليم هم از خط هم از ... راضي باشيم يا نه :happy::blush:
دانيال هم بيچاره حتما سرش از تو هم شلوغ تره !!!! دانيال فرهاد نيــــست فعــــــلا شما كجا هستي
قربانت
موفق باشيد

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
من هم نمی تونم فرهاد رو پیدا کنم ، یواش یواش داره نگرانیم زیاد می شه

راستی می بخشید که من چند روزی رو مرخصی گرفته بودم

از تمامی اسمپر های عزیز هم که دو ساعتی بعد از رسیدن از سفر با وجود خستگی فراوان ، وقت ما رو به خودشون اختصاص دادن، همین جا مراتب تشکر ام را اعلام می دارم
:f34r:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من هم نمی تونم فرهاد رو پیدا کنم ، یواش یواش داره نگرانیم زیاد می شه

راستی می بخشید که من چند روزی رو مرخصی گرفته بودم

از تمامی اسمپر های عزیز هم که دو ساعتی بعد از رسیدن از سفر با وجود خستگی فراوان ، وقت ما رو به خودشون اختصاص دادن، همین جا مراتب تشکر ام را اعلام می دارم
:f34r:

راهی نیست بشه از فرهاد خبر گرفت؟این اس ام اس هم که چند روزه مختل شده باز؛
دانیال جان در مورد اسپمر ها هم به هر حال نباید زیاد ناراحت بشی،هر از چند گاهی چند نرمش که باعث بشه عادت کلید حذف پست رو یادت نره بد نیست،اینا نیتشون خیره:lol:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
راهی نیست بشه از فرهاد خبر گرفت؟این اس ام اس هم که چند روزه مختل شده باز؛
دانیال جان در مورد اسپمر ها هم به هر حال نباید زیاد ناراحت بشی،هر از چند گاهی چند نرمش که باعث بشه عادت کلید حذف پست رو یادت نره بد نیست،اینا نیتشون خیره:lol:

مثل اینکه نیست
جوابی نمی ده:(

راستش ، خیلی از دست شون ناراحت نیستم ، ولی کاش یک مدیر دیگه هم بود که کارا نصف می شد ، فرهاد بود خیلی قابل تحمل تر بود

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
مثل اینکه نیست
جوابی نمی ده:(

راستش ، خیلی از دست شون ناراحت نیستم ، ولی کاش یک مدیر دیگه هم بود که کارا نصف می شد ، فرهاد بود خیلی قابل تحمل تر بود

89.gif
چه بكنيم !!!

gen152.gif
منم هر چي باهاش تماس ميگيرم جواب نميده !!!

فقط علي رضا كه دوست جون جونيش هست ميتونه كاري كنه كه برگرده

البته خب طبق چيزايي كه از چند نفر شنفتم
hanghead.gif
در مورد مشكلي كه اينجا پيش اومده بوده خب ...
hanghead.gif

من واقعا در مورد خودم
shame.gif
كه نميتونم كمك خاصي بكنم
2lxwef8.gif

كاشكي دوباره اينجوري بشه جو ...
grouphugg.gif

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
من به فرهاد زنگ زدم ولی گوشیشو برنداشت نمیدونم چی شده برا این جوان رشید اسلام:blush:

من باز پی گیری میگنم:)

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
من متاسفانه شماره تلفن فرهاد رو گم کرده ام ، اگر کسی داره برای من پی ام کنه لطفاً

ممنون

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خوب مثل اینکه جای نگرانی نیست ، فرهاد صحیح و سالمه ، چون همین دیروز در xda dev لاگین کرده ، گرچه که ، ظاهرا اونجا هم فعالیت نمی کنه

من البته امیدوارم که برگرده و اینجا رو هم به همت خودش مزین کنه ، اما اگر هم نیامد ، هرجا هست موفق و پیروز باشه

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
خوب مثل اینکه جای نگرانی نیست ، فرهاد صحیح و سالمه ، چون همین دیروز در xda dev لاگین کرده ، گرچه که ، ظاهرا اونجا هم فعالیت نمی کنه

من البته امیدوارم که برگرده و اینجا رو هم به همت خودش مزین کنه ، اما اگر هم نیامد ، هرجا هست موفق و پیروز باشه

فایل های ضمیمه

• farhad.jpg
    farhad.jpg
    153.1 KB · نمایش ها: 12

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
سلام
بعد از اين همه برو بيـــا معافي پزشكي مال سربازي رو گرفتم

با دوستم رفتـــم حوضه برا معاينه پزشكي كه نظر آخر رو بدن. بعد اين ديده بود شكستگي كمر هست نه من رو نگاه كرد نه دردسري نه چيزي :D صدا زد
مهرداد رحمانيان معاف :D كلي كيف كردم :D

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
آقا حال کردی پس،به سلامتی،یه قرار بذار همگی ما رو مهمون مخلوط بستنی فالوده بکن دیگه:blink:
راحت شدی چون سربازی فقط دو سال علافی و بس،
موفق باشی،

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
آقا حال کردی پس،به سلامتی،یه قرار بذار همگی ما رو مهمون مخلوط بستنی فالوده بکن دیگه:blink:
راحت شدی چون سربازی فقط دو سال علافی و بس،
موفق باشی،

خب من بيام تهران يا شما ميايد جهرم .. . ؟ فالوده نه ! نهار مفصل:blink::D جريان بستني فالوده مخلوط چيه ديگه مد شده ؟ :D

راستي آواتار جديد مبارك باشه مجتبي جان- يه آمار از آواتارت به ما بده ببينيم چي به چيه آخه عكس توي سيگناتورت هم شبيه همين آواتارت هست و لينكي كه به سيگناتورت مربوط ميشه هم اون بالا توي فلش پليرش همين بود باز
مـــيخواهيم بدانيــــم :happy:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خب من بيام تهران يا شما ميايد جهرم .. . ؟ فالوده نه ! نهار مفصل:blink::D جريان بستني فالوده مخلوط چيه ديگه مد شده ؟ :D

راستي آواتار جديد مبارك باشه مجتبي جان- يه آمار از آواتارت به ما بده ببينيم چي به چيه آخه عكس توي سيگناتورت هم شبيه همين آواتارت هست و لينكي كه به سيگناتورت مربوط ميشه هم اون بالا توي فلش پليرش همين بود باز
مـــيخواهيم بدانيــــم :happy:

سلام،
والا من که گرفتارم،خیلی دوست دارم بیام جهرم رو ببینم،اما الان هم از محل کارم دارم پیام می دم،:blink:اگر شما بیاید که خیلی عالی میشه،شام هم که عالی دیگه؛من که پایه ام،کی کی میای مهرداد جان؟
راستی مخلوط بستنی فالوده نخوردی؟بیا مهمون من،با هم می خوریم،اصلا" می ریم معجون بابا رحیم می زنیم،:lol:
آواتورم هم درسته که جدیده،اما در حقیقت همون اواتور قبلیم هست،نمی دونم در مورد آنتونی رابینز چقدر شناخت داری،اما تو لینکی که تو امضام هست می تونی به سایتش بری و بیو گرافیش رو بخونی،
یه مختصری ازش بگم،مشاور بیل کلینتون،مشاور آندره آغاسی،مشاور شرکتهای آی بی ام ،ای تی اند تی ،مشاور تیم ملی کاراته امریکا در سال 1986 و ...،انشاله یه معرفی کوتاه به صورت ویدئو کلیپ رو آپ می کنم و لینکش رو بهتون می دم،
ای کاش فرهاد اینجا بود،چون اولین آشنایی من و فرهاد هم سر همین آنتونی رابینز بود،
خلاصه مهرداد جان ما منتظریم،

alireza_simkesh

Registered User
لایک‌ها
4
آقا یه سوالی که تو ذهن من هست اینه که اسم این pds hig tech چرا pda high tech ه؟!:rolleyes::D
چرا مثلا ppc high tech نیست:eek::lol:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
آقا یه سوالی که تو ذهن من هست اینه که اسم این pds hig tech چرا pda high tech ه؟!:rolleyes::D

خوب به خاطر اینکه تا مدت ها ، درش بحث هایی شبیه به gadget های که کار پی دی ای هم می شد ، توسط بعضی از کاربران قدیمی اینجا انجام می شد ، اما خوب من به شخصه فقط به پی پی سی اهمیت می دم در اون ترد

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5

علی رضا جان
یک خواهشی هم داشتم از شما ، اونم اینه که از فرهاد یک خبری به ما بدید ، اگر هم دوست نداره که دیگه اینجا بیاد ، حداقل از سلامتی ش ما رو مطمئن کنید

بالا