برگزیده های پرشین تولز

تاپیک انتقاد، پیشنهاد و مشکلات عمومی بخش

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
اگه جدا بشه که خیلی عالیه
چون الان پست ها خیلی قاطی شدن
اصن معلوم نیس چی به چیه

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
تعداد آپ ها اگر کمتر بشه بهتره
الان اکثرا از حداکثر امکان آپ برای تاپیکشون استفاده میکنن . ولی اگر تعداد آپ کمتر باشه دیگه نیاز نیست ما هم پشت هم آپ کنیم و تاپیک بالا میمونه ...

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
موقع فروش یک دامین، واقع بین باشید:

1. ارزش دامین زمانی مشخص میشه که کارایی اون در آینده نامعلوم نباشه. با خودتون کمی فکر کنید قراره روی این دامین چه مجموعه ای فعالیت کنه؟

2. قیمت پایه انتخاب کنید تا استقبال دیگران نسبت به خرید دامین را بررسی کنید. اینکه انتظار شما چیست، مسلما شما دوست دارید مثلا دامین به قیمت 10+ میلیون فروخته بشه، اما میزان استقبال از این رده قیمت چه میزان خواهد بود؟ با تیر در تاریکی و منتظر بودن برای پیدا شدن مشتری تصادفی، ممکنه شما یا مشتری متضرر بشید.

با گذشت زمان اگر موارد فوق رو رعایت نکنید، نه خودتون ارزش واقعی دامین رو خواهید دونست و دیگران هم در برابر این پیشنهاد فروش گیج خواهند بود.

امیدوارم نظر منو به حساب دخالت در فروشتون نگذارید، چون از این جور تاپیک ها زیاد دیدم که 500 تا دامین بی کاربرد که ارزشی ندارند در یک لیست میگذارند و فکرمیکنند دامین های خوبی هم هست اما در عمل ماهیانه کیلو کیلو expire میشن چون نام های بی کیفیت هستند.

• Like
Reactions: GFX

androidiyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
خسته نباشید
ما یه تبلیغی ثبت کردیم که هر ساعتی که مراجعه میکنیم در صفحات پایین تر و پایین تر قرار میگیره
میخواستم از مدیریت خواهش کنم که محصول مارو در بالای قسمت فروش سایت و دامین قفل کنند .. هزینه ای هم داشته باشه پرداخت میکنیم
در بخش فروش سایت و دامین ما یه گزینه ای هست وقتی اون رو میزنیم تبلیغ ما میاد صفحه اول
آیا راهی هست که بابت گرفته هزینه ای تبلیغ سایت مارو که در مورد فروش سایت اندروید است ، در قبال گرفتن هزینه ای در بالاترین پست ها قرار بدید ؟؟؟@؟!؟!؟

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
سلام
خسته نباشید
ما یه تبلیغی ثبت کردیم که هر ساعتی که مراجعه میکنیم در صفحات پایین تر و پایین تر قرار میگیره
میخواستم از مدیریت خواهش کنم که محصول مارو در بالای قسمت فروش سایت و دامین قفل کنند .. هزینه ای هم داشته باشه پرداخت میکنیم
در بخش فروش سایت و دامین ما یه گزینه ای هست وقتی اون رو میزنیم تبلیغ ما میاد صفحه اول
آیا راهی هست که بابت گرفته هزینه ای تبلیغ سایت مارو که در مورد فروش سایت اندروید است ، در قبال گرفتن هزینه ای در بالاترین پست ها قرار بدید ؟؟؟@؟!؟!؟
ار قسمت خرید امکانات ویژه بازارچه اقدام کنید

• Like
Reactions: bbf

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
سلام
خسته نباشید

ار قسمت خرید امکانات ویژه بازارچه اقدام کنید
جهت مهم کردن تاپیک:
http://forum.persiantools.com/account/upgrades
جهت قفل کردن تاپیک: تاپیک مربوطه را ریپورت کنید تا قفل شود یا pm دهید

androidiyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام من 15 روزه میخوام
اگر تنها یک ماهه باشه نمیتونم صد تومن واریز کنم اما اگه 15 روزه قرار بدید 50 تومن واریز میکنم واستون که پست من در بالاترین قسمت بخش سایت و دامین قرار بگیره
ممنون میشم اطلاع بدید یا شماره کارت بدید واریز کنیم
بلاخره همه چیز دست شماست و اگه بخواهید امکان پذیره
دم شما گرم

raneli

Registered User
لایک‌ها
109
بنده هم با جداسازی فروش دومین و وبسایت موافقم، اینجوری تخصصی تر میشه و تاپیک بیشتر دیده میشه

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
سلام من 15 روزه میخوام
اگر تنها یک ماهه باشه نمیتونم صد تومن واریز کنم اما اگه 15 روزه قرار بدید 50 تومن واریز میکنم واستون که پست من در بالاترین قسمت بخش سایت و دامین قرار بگیره
ممنون میشم اطلاع بدید یا شماره کارت بدید واریز کنیم
بلاخره همه چیز دست شماست و اگه بخواهید امکان پذیره
دم شما گرم
مشکلات و مسایل مربوط به تاپیکهای مهم یا پرداخت ها را با @Forum Manager از طریق پیغام خصوصی مطرح کنید.

• Like

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
سلام خواهشا دامین از قسمت فروش سات جدا کنید دیگه واقعا رو اعصابه و اینکه جدیدا تاپیک میزنی سه تاپیک ساخته میشه!!من یه تاپیک حرید زدم دو تا دیگه هم تاپیک درست شده ؟؟!

viphyip

Registered User
لایک‌ها
495
اگر بشه یک تخفیفی در قسمت برگزیده بازارچه منظور بکنید ممنون می شوم

Last edited:
  • Like

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
سلام، اگر بخش دامین از وبسایت جدا بشه بنظر میرسه نهایتا بازدید از بخش کمتر بشه و این بضررتون هست...
مسئولین سایت هم با این حساب بعید میدونم موافقت کنند چون اینطوری یک نفر هم نمیآد لینک ویژه بالای سایت بخره(هرچند الان هم تک و توک میرن سمتش...)
بنده هم با جداسازی فروش دومین و وبسایت موافقم، اینجوری تخصصی تر میشه و تاپیک بیشتر دیده میشه

یک موردی که فکر کنم برای انجمن هم مفید باشه اینه که بخش دامنه های اینترنتی با بخشی مثل ویژه وبمسترها ادغام بشه تا هم بدردبخورتر باشه هم کنترل بیشتری روش بشه...

Logicus

Registered User
لایک‌ها
16
سلام، اگر بخش دامین از وبسایت جدا بشه بنظر میرسه نهایتا بازدید از بخش کمتر بشه و این بضررتون هست...
مسئولین سایت هم با این حساب بعید میدونم موافقت کنند چون اینطوری یک نفر هم نمیآد لینک ویژه بالای سایت بخره(هرچند الان هم تک و توک میرن سمتش...)

یک موردی که فکر کنم برای انجمن هم مفید باشه اینه که بخش دامنه های اینترنتی با بخشی مثل ویژه وبمسترها ادغام بشه تا هم بدردبخورتر باشه هم کنترل بیشتری روش بشه...
احتمالاً بازدیدکنندگان بین دو بخش تقسیم میشوند ولی در عوض، pg dn نشدن سریع تاپیک‌ها، هدفمند و تخصصی شدن انجمن از مزایای این طرح هست

usiiiii

Registered User
لایک‌ها
205
[ ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡
با جداسازی موافقم .

cybamin

Registered User
لایک‌ها
138
جداسازی بخش باید انجام بشه. واقعا بخش سردرگمی شده.
حتی به نظر من ، بخش دومین هم باید به دو زیربخش (درخواست خرید دومین) و (فروش دومین) تقسیم بشه.

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
بخش دامين از سايت جدا بشه زياد جالب نيست
ولي اگه بخش خريد از فروش جدا بشه بهتره !

بالا