برگزیده های پرشین تولز

مدیر کیه

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دوستان و اساتید خودم

فکر کنید به هر دلیل من یهو از میون شما رفتم ، (داخل پرانتز یک ترجیع بند بیام : من میان شما باشم یا نباشم نگذارید ترد پی پی سی به دست نا اهلان و نامحرمان بیافتد)
:D
اون وقت بگید می پسندید که کدوم یکی از بچه های فروم ، مدیریت رو به عهده بگیره؟ یا اصلا فکر می کنید که هیچ کدوم نباید مدیر شن و یک مدیر جدید بیاد ؟ یا اینکه چی؟:blink:

می خوام با دلیل بگید که چه کسی رو به مدیریت می پسندید؟

منتظر نظرات سبز شما هستم

barbie

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حالا يه سوال بخش موضوعات متفرقه كامپيوتر يا كلا بخش كامپيوتر مدير نداره؟
_nerd__by_E_motive.gif

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
دوستان و اساتید خودم

فکر کنید به هر دلیل من یهو از میون شما رفتم ، (داخل پرانتز یک ترجیع بند بیام : من میان شما باشم یا نباشم نگذارید ترد پی پی سی به دست نا اهلان و نامحرمان بیافتد)
:D
اون وقت بگید می پسندید که کدوم یکی از بچه های فروم ، مدیریت رو به عهده بگیره؟ یا اصلا فکر می کنید که هیچ کدوم نباید مدیر شن و یک مدیر جدید بیاد ؟ یا اینکه چی؟:blink:

می خوام با دلیل بگید که چه کسی رو به مدیریت می پسندید؟

منتظر نظرات سبز شما هستم

واقعا با اين حرفت دل من يكي رو شكوندي
251.gif

حسين جان ببين چي ميگه دانيال

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
اصلا مزه نداشت.
واسه دروغ 13 هم خیلی زوده!

اگه خدای ناکرده زبونم لال روم به دیوار همچین اتفاق ناگواری بیفته فکر کنم حسین خان یا آقا فرهاد انتخاب بشن مناسبتره

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
100% شوخی ميکنی ولی من بعد از شما فرهاد رو خيلی قبول دارم ;)
حالا دکتر جون راستشو بگو منظورت چی بود از اين سؤال؟؟؟

30naa

Registered User
لایک‌ها
3
دانیال یکی از مدیرای خیلی عالی پی تیه. یعنی پی تی واقعا داره تو رو از دست میده؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
حالا يه سوال بخش موضوعات متفرقه كامپيوتر يا كلا بخش كامپيوتر مدير نداره؟
_nerd__by_E_motive.gif

:blink: چه ربطی داشت به این ترد؟

واقعا با اين حرفت دل من يكي رو شكوندي
251.gif

حسين جان ببين چي ميگه دانيال

قربان بنده منظور بدی نداشتم:(

اصلا مزه نداشت.
واسه دروغ 13 هم خیلی زوده!

اگه خدای ناکرده زبونم لال روم به دیوار همچین اتفاق ناگواری بیفته فکر کنم حسین خان یا آقا فرهاد انتخاب بشن مناسبتره

می بینم که شما هم مثل من فکر می کنید :rolleyes: خوب به نظر من هم این دو نفر از همه شایسته تر هستن ، البته به قول این لوس بازی های شبکه سه ( همه ورزشکار هستن و همه قهرمان هستن):lol:

100% شوخی ميکنی ولی من بعد از شما فرهاد رو خيلی قبول دارم ;)
حالا دکتر جون راستشو بگو منظورت چی بود از اين سؤال؟؟؟

والا قصدی نداشتم ، خواستم بدونم که نظر بچه ها به عنوان یک مدیر پی پی سی روی چه کسی ست ، به نظرم اعضای فروم بلوغ انتخاب مدیر رو برای خودشون دارن ، حقیقت یه فکر های دارم توی سرم ، اما اول باید با مدیران سایت در میون گذاشته بشه
;)

هیچ کس بیخودی خوشحال نشه :lol: من اینقدر معتاد شدم که روز و شبم نمی گذره بدون پی تی

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
دکترمون از دست رفت
2753.gif
دوستان حقیقت ماجرا اینه که دانیال یک بار دیگه تحت تاثیر احساسات نازک و شکننده ی خودش، فقط و فقط به منظور ایراد نهایت ارادت و عرض همدردی خالصانه نسبت به آن مرحوم مغفور ، تصمیم گرفته خودش رو سریعاً از روی پشت بوم پرت کنه پایین
127fs3556139.gif

خدایش بیامرزد
3572.gif
3572.gif
3572.gif

GracIouS

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
6
ای بابا دانیال جان
نکنه از دست بچه ها خسته شدی !؟

دکتر هیچ کس نمیتونه جای تو رو برای ما بگیره
همینطور بقیه بچه های فعال پی تی رو نمیشه کسی جاشونو بگیره
به نظر بنده فرهاد جان کیس خیلی مناسبیه برای مدیریت

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
دکترمون از دست رفت
2753.gif
دوستان حقیقت ماجرا اینه که دانیال یک بار دیگه تحت تاثیر احساسات نازک و شکننده ی خودش، فقط و فقط به منظور ایراد نهایت ارادت و عرض همدردی خالصانه نسبت به آن مرحوم مغفور ، تصمیم گرفته خودش رو سریعاً از روی پشت بوم پرت کنه پایین
127fs3556139.gif

خدایش بیامرزد
3572.gif
3572.gif
3572.gif

ای بدجنس ، من خبر نداشتم ، بیچاره :(
نه بابا گفتم که ، یک فکر هایی توی سرم هست ، که جزوش بازنشستگی و ترک همیشگی فروم نیست ، اما خوب برای انجام ش نیاز به موافقت ادمین هاست. حالا بیشتر می گم
منتها من اولا خواستم یک خطابه آتشین رفته باشم که کسی به قول سلطان علی پروین تعصب نداره به فروم .....(اینجاهاش فحش می شه ، ولش کنید) و دوما گفتم فرض کنید من نیستم ، که بتونید منطقی انتخاب کنید ، فرض محال که محال نیست هست؟

ای بابا دانیال جان
نکنه از دست بچه ها خسته شدی !؟

دکتر هیچ کس نمیتونه جای تو رو برای ما بگیره
همینطور بقیه بچه های فعال پی تی رو نمیشه کسی جاشونو بگیره
به نظر بنده فرهاد جان کیس خیلی مناسبیه برای مدیریت

داش جواد ، ارادت داریم ،
گرچه نمی خواستم با ساختن پل اینجا ، از پیش بهتون خط بدم و نظرات تون رو بدون bias داشته باشم ولی همون طور که حدس زدم ، فرهاد و بعد هم حسین اینجا رای زیاد دارن ، شایدم هوا خواه زیاد دارن:D فرهاد این به اون تیکه ای که انداختی در:lol:

باز هم تکرار کنم که بنده همانند برلوسکونی که با ریاست زاده شده و احتمالا در ریاست می میره ، همچنان سفت و سخت به کرسی مدیریت تکیه زدم و کمرم هم خسته نشده ، خیال همه بدخیالان راحت:D

موفق باشید

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
باز هم تکرار کنم که بنده همانند برلوسکونی که با ریاست زاده شده و احتمالا در ریاست می میره ، همچنان سفت و سخت به کرسی مدیریت تکیه زدم و کمرم هم خسته نشده ، خیال همه بدخیالان راحت:D
خدا رو شکر!

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
موفق باشید

13.gif

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
من که زیاد این بخش نچرخیدم ولی همیشه گفتم پیتیه و یه بخش PPC و یه دنی..ولی قبول دارم حتما باید گزینه های همکار و همراه و حتی جانشین بررسی بشه..( مدیر یه فروم بودن زمان زیادی میگیره..ممکنه بالاخره یه روز ادم نتونه 100 انرژیشو بزاره جا..بخواد اون انرژی رو بکنه 30% دیگه همه چیز میریزه بهم..)

صرفه نظر از علم و معلومات و غیره از نظر اخلاق و مدیریت من فکر کنم استاد فرهاد اینجا حق بزرگی به گردن همه داره..

kelark

Pocket PC کاربر فعال- فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
16
خدا نکنه که آقا دانیال بخوان برن . یه فروم PT گفتن یه بخش ppc گفتن که جزء محدود بخش هایی هست که مدیریت خیلی قوی داره ! امیدوارم که این اتفاق هیچ وقت تا زمانی که این فروم پا بر جاست نیوفته !

اقا فرهاد اطلاعاتشون در هر ضمینه ای بالاست ، آقا حسین هم در زیمنه ppc تجربه کافی دارن . . .

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18
و ممنكنه در رابطه با مدير 10000 (12000) پستي باشه !!! ( آقا بهروز ) روي خيلي ها تاثير گذاشته.
اما نه مدير جون ما
10.gif
تو اين فكرا نيست

Fantasio

Registered User
لایک‌ها
76
1. دکتر نروووووووووووووووو
em33.gif

2. دنی جان این موضوع رو خیلی وقته می خوام بهت بگم ولی تاحالا موقعیتش پیش نیومده بود. الآن به عنوان یه برادر کوچکتر(شاید هم بزرگتر) این نصیحت من رو گوش کن:
دنی این بیانکو رو بی خیالش شو! من از وقتی یادم می آد شما توی امضات زدی" بیانکو نرو" ، خب می بینی که فایده ای نداره، حالا که می خواد بره بذار بره. هرکسی خودش باید واسه خودش تصمیم بگیره و بیانکو هم از این قاعده مستثناء نیست. پس این بیانکو ی بنده خدا رو هم دیگه بی خیالش بشو و حالا که می خواد بره بذار بره و با روی گشاده پذیراش باش
em49.gif

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
1. دکتر نروووووووووووووووو
em33.gif

2. دنی جان این موضوع رو خیلی وقته می خوام بهت بگم ولی تاحالا موقعیتش پیش نیومده بود. الآن به عنوان یه برادر کوچکتر(شاید هم بزرگتر) این نصیحت من رو گوش کن:
دنی این بیانکو رو بی خیالش شو! من از وقتی یادم می آد شما توی امضات زدی" بیانکو نرو" ، خب می بینی که فایده ای نداره، حالا که می خواد بره بذار بره. هرکسی خودش باید واسه خودش تصمیم بگیره و بیانکو هم از این قاعده مستثناء نیست. پس این بیانکو ی بنده خدا رو هم دیگه بی خیالش بشو و حالا که می خواد بره بذار بره و با روی گشاده پذیراش باش
em49.gif
boxed3_h4h.gif

احمد جان مگه اون Nero نيست !!!!!!! منظورت چيه؟ :questionm​

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
بچه ها شرمنده که من حدود 2 هفته اصلاً نتونستم بیام.
pudency.gif

I miss all of yours

too_sad.gif

درگیر 1000 تا کار بودم. توی اینترنت زیاد میومدم، اما فرصت نمیکردم یک سری به PT خودمون بزنم. الان هم که اومدم، شاید دیگه نتونم به این زودی بیام. میخواستم قبل از عید نقشه راههای ایران را درست کنم براتون. اما چون سال 85 تمام شد و بودجه کافی نبود، پروژه فقط 15% پیشرفت فیزیکی داشت. تا ببینیم برای سال 86 بودجه میدن یا نه (منم بلدم از این بهانه های دولتمردان محترم بیارم)
حالا اومدم میبینم دکتر قشقرق به پا کرده. :blink: این کارا چیه دکتر؟ شب عیدیه حال منو و همه بروبچز را گرفتی. تو مدیر هستی و میمونی و خواهی بود. اگر هم بری، من خودم خونتون را بلدم. میام حالتو میگیرم. تازه، آدرستو اینجا هم میذارم. دیگه خودت میدونی چه بلایی سرت میارن PPCداران.
چون میدونم وقت نمیکنی، منم موافقم با تقسیم مسئولیت بین بچه ها. یعنی تو بشی لات و بچه ها نوچه.
ضمناً فرهاد و حسین استاد من هستن.اینم از وصیتنامه من;)

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
اول اینکه میبینم دانیال داری میری قاطی مرغها و وقت خیلی کار ها رو نداری:D

بعدشم از همه بچه هایی که به من لطف دارند تشگر میکنم :) :happy:

و اما در باره مدیر شدن بدون هیچ رودر بایسی میگم که من شاید تجربه زیاد داشته باشم ولی خوب مثل فرهاد دنبال اطلاعات به روز نیستم با سنی هم که فرهاد داره (اگر خواست خودش بگه که همه بدونن شاید برا همه جالب باشه (تقریبا باور نکردنی)) واقعا میتونه بهترین مدیر اینجا بشه کلی هم فعال و با هوش هست در نتیجه اگر قرار بین من و فرها یکی انتخاب بشه اون حق فرهاد براش از همین الان آرزوی موفقیت میگنم:)

از اینها بگذریم دانیال چرا بچه ها رو میزاری سر کاررررر:D

بالا