برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

Mirho3ein

Registered User
لایک‌ها
73
راستش یکی از آشناهامون گفته خواستم دفترچه بفرستم، بهش خبر بدم...گفت برام پادگان آموزشی **** تو کرج درست میکنه که نزدیک باشم و اینا...
نه دیگه الان باید دوره تکمیلیش رو گذرونده باشه و برگ سبزش رو گرفته باشه با اونا اقدام کنه واسه پذیرش **** ! اگه بسیج هم داشته باشه طبق ارگانشو این داستانا واسه هر سال سابقه بین 30-45 روز کسری میدن ;)

engmrmz

Registered User
لایک‌ها
55
نه دیگه الان باید دوره تکمیلیش رو گذرونده باشه و برگ سبزش رو گرفته باشه با اونا اقدام کنه واسه پذیرش **** ! اگه بسیج هم داشته باشه طبق ارگانشو این داستانا واسه هر سال سابقه بین 30-45 روز کسری میدن ;)
فک کنم منظورمو بد رسوندم...
اون آشنامون به من گفته...
یعنی من وقتی خواستم دفترچه بفرستم، بهش بگم، اون برام درست کنه پادگان کرج...
میخواستم ببینم اونجا خوبه؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
دوستان سلام
**** تو کرج پادگان آموزشی داره؟
اوضاش چطوره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام
آره داره، شهید مدرس.

عالیه بهترین پادگان اموزشی **** هست. بیشتر فوق لیسانس ها و اونهایی که پذیرش هیئت علمی دانشگاه گرفتن میوفتن اونجا.

engmrmz

Registered User
لایک‌ها
55
سلام
آره داره، شهید مدرس.

عالیه بهترین پادگان اموزشی **** هست. بیشتر فوق لیسانس ها و اونهایی که پذیرش هیئت علمی دانشگاه گرفتن میوفتن اونجا.
مرسی از راهنمایی

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047
سلام به بروبکس عزیز
اقا خدا به من رحم کرد و دقیقا لحظه اخر ارگانم از نیروی انتظامی کرمانشاه تبدیل به **** اردکان یزد شد خدا رو شکر
من به اتفاق دوستان ساعت 12 پنج شنبه ظهر رسیدیم پادگان اردکان چون زود تعطیل میشن تمام کادریها رفته بودن
تا شنبه تو پادگان با لباس شخصی خوش گذروندیم شنبه ظهر لباسای ما رو دادن و مرخصی دادن تا 20 ام دی
خدا رو شکر......

Sent from my SM-G7102 using Tapatalk

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
سلام به بروبکس عزیز
اقا خدا به من رحم کرد و دقیقا لحظه اخر ارگانم از نیروی انتظامی کرمانشاه تبدیل به **** اردکان یزد شد خدا رو شکر
من به اتفاق دوستان ساعت 12 پنج شنبه ظهر رسیدیم پادگان اردکان چون زود تعطیل میشن تمام کادریها رفته بودن
تا شنبه تو پادگان با لباس شخصی خوش گذروندیم شنبه ظهر لباسای ما رو دادن و مرخصی دادن تا 20 ام دی
خدا رو شکر......

شانش آوردی...
من یگان خدمتیم الان نیروی انتظامی کرمانشاه هستش...

behnam_tr2006

Registered User
لایک‌ها
1,047
دقیقا 5دقیق قبل از سوار شدن به اتوبوس اعزام این قضیه مشخص شد و واقعا خدا رو شکر کردم که خلاص شدن از نیروی انتظامی

engmrmz

Registered User
لایک‌ها
55
من اموزشی دی اونجا بوم.
اونجا افتادی !؟
نه هنوز... :D
اما قولشو بهم دادن :D
بهمن درسم تموم میشه...تا برم سراغ ارشد، میرم آموزشی و میام :D
آقا تعریف کن ببینیم چطوریه اونجا؟ راسته میگن هتله؟ :D

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
نه هنوز... :D
اما قولشو بهم دادن :D
بهمن درسم تموم میشه...تا برم سراغ ارشد، میرم آموزشی و میام :D
آقا تعریف کن ببینیم چطوریه اونجا؟ راسته میگن هتله؟ :D
برج 10 و 4 برو که میخوری دوره نخبگان !!!!!!!!
تعریف کنم مزش میپره ولی خیلی خوبه

nod3222

Registered User
لایک‌ها
94
سلام به همه دوستان پی تی:)
چنتا سوال دارم از محضرتون امیدوارم هر کسی حتی به اندازه کم راهنمایی کنه
یکی از دوستان نزدیک بنده حول و حوش یه ماه پیش دفترچه پست کرده و از شانس بدش دومین نفری شده که به تاریخ اردیبهشت 94 اعزام بشه !!
فردا صبحش هم رفت تعجیل زد ... هنوز که هنوزه جواب تعجیلش نیومده ! یعنی حدود 26_27 روزه که جواب تعجیلی نیومده واسش
خودشونم گفتن که جواب تعجیل 3تا5 روزه میاد ولی ...!
ایشون فوق لیسانس مکاترونیک هست
1- الان به نظرتون چیکار کنه ؟؟ برای پیگیری تعجیلی کجا اقدام کنه ؟
2- باباش هم 20 ماه سابقه مناطق جنگی داره (الان میتونه قبل از اعزام کسری مناطق رو بگیره ؟)
3- 5_6 سال سابقه بسیج و کارت فعال داره "تکمیلی نداره " (الان میتونه قبل از اعزام کسری بسیج رو بگیره ؟)
4- به نظرتون سال 94 اعزام بشه قانون های کسری رو برنمیدارن ؟؟؟؟؟؟
5- یکی از آشنایانش بش گفته میخوای توی **** در تهران برای حفاظت از اشخاص جاتو باز کنم (به نظرتون خوبه یا نه ؟؟)
6- قرار گاه خاتم الانبیا الان توی سایتش برا ثبت نام کنه چطوره ؟ (اگه بره قرارگاه از 24 ماه حساب میکنن یا کسری هم میتونه استفاده کنه ؟؟ )
7- کلا الان چیکار کنه بهتره ؟
8- آخرین سوال اینکه تا اسفند دیگه دوره تکمیلی نمیذارن ؟

هر چی میدونید و میتونید راهنمایی کنید مشکلش حل بشه...
متشکر از همتون :general601:
یا علی

ssamir70

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
با سلام.
دوستان من اعزامی 1 اسفند هستم.کی برم دنبال برگه سفیدم تو پلیس +10؟میگن اونجا قبل از اینکه برگش بیاد دستت میفهمن کجا افتادی.کلا میخوام هر چه سریع تر بفهمم کجا افتادم.
ضمنا شنیدم با کد سخا هم میشه فهمید ولی تا حالا 2 جای مختلف پلیس +10 رفتم و گفتم کد سخا مو میخوام.هر 2 جا ازم پرسیدن میخوای چیکار؟منم گفتم میخوام بدونم کجا افتادم و هر 2 جا گفتن نمیدیم.جریان چیه؟
مرسی

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
سلام به همه دوستان پی تی:)
چنتا سوال دارم از محضرتون امیدوارم هر کسی حتی به اندازه کم راهنمایی کنه
یکی از دوستان نزدیک بنده حول و حوش یه ماه پیش دفترچه پست کرده و از شانس بدش دومین نفری شده که به تاریخ اردیبهشت 94 اعزام بشه !!
فردا صبحش هم رفت تعجیل زد ... هنوز که هنوزه جواب تعجیلش نیومده ! یعنی حدود 26_27 روزه که جواب تعجیلی نیومده واسش
خودشونم گفتن که جواب تعجیل 3تا5 روزه میاد ولی ...!
ایشون فوق لیسانس مکاترونیک هست
1- الان به نظرتون چیکار کنه ؟؟ برای پیگیری تعجیلی کجا اقدام کنه ؟
2- باباش هم 20 ماه سابقه مناطق جنگی داره (الان میتونه قبل از اعزام کسری مناطق رو بگیره ؟)
3- 5_6 سال سابقه بسیج و کارت فعال داره "تکمیلی نداره " (الان میتونه قبل از اعزام کسری بسیج رو بگیره ؟)
4- به نظرتون سال 94 اعزام بشه قانون های کسری رو برنمیدارن ؟؟؟؟؟؟
5- یکی از آشنایانش بش گفته میخوای توی **** در تهران برای حفاظت از اشخاص جاتو باز کنم (به نظرتون خوبه یا نه ؟؟)
6- قرار گاه خاتم الانبیا الان توی سایتش برا ثبت نام کنه چطوره ؟ (اگه بره قرارگاه از 24 ماه حساب میکنن یا کسری هم میتونه استفاده کنه ؟؟ )
7- کلا الان چیکار کنه بهتره ؟
8- آخرین سوال اینکه تا اسفند دیگه دوره تکمیلی نمیذارن ؟

هر چی میدونید و میتونید راهنمایی کنید مشکلش حل بشه...
متشکر از همتون :general601:
یا علی
1-از طریق همون پلیس+10 باید اقدام کنه.
2-به من گفتن بعد از آموزشی بهت کسری میدیم ولی حین آموزشی بابام پیله کرد دادن.در کل اگه اصرار کنید میدن,حتی قبل از آموزشی.
3-نه این مورد حتما باید یک ماه هم از خدمت در یگان هم گذشته باشه که نامه اشتغال به خدمت بهش بدن.ولی از الان بیفته دنبال کاراش چون کار زیاد داره و تا یه مرحله خاص میتونه پیش ببره.
4-هیچی معلوم نیست.
5-اطلاعی ندارم.
6-کلا امریه خوبه ولی دیگه کسری بهش تعلق نمیگیره.که به نظر من خدمت توی یه جای با شخصیت خیلی بهتر از ....
7-الان نهایت سعیشو بکنه واسه تعجیل که به 94 کشیده نشه چون سال به سال اینا شرایط رو سخت تر میکنن.
8-در سال دوبار دوره میذارن یه بار اگه اشتباه نکنم حدودای برج 3 و اون یکی برج 9 و در زمانهای دیگه دوره نیست.در ضمن باید 6 ماه از پایان این دوره گذشته باشه تا مورد قبول **** باشه.و اینکه نیروی انتظامی هم این دوره رو قبول میکنه فقط 24 روز آموزشی میرید و بعد اعزام به یگان خدمتی...

Last edited:

S E C T O R

Registered User
لایک‌ها
306
با سلام.
دوستان من اعزامی 1 اسفند هستم.کی برم دنبال برگه سفیدم تو پلیس +10؟میگن اونجا قبل از اینکه برگش بیاد دستت میفهمن کجا افتادی.کلا میخوام هر چه سریع تر بفهمم کجا افتادم.
ضمنا شنیدم با کد سخا هم میشه فهمید ولی تا حالا 2 جای مختلف پلیس +10 رفتم و گفتم کد سخا مو میخوام.هر 2 جا ازم پرسیدن میخوای چیکار؟منم گفتم میخوام بدونم کجا افتادم و هر 2 جا گفتن نمیدیم.جریان چیه؟
مرسی
شما 10 روزه الی یک هفته قبل از اعزامت میتونی بفهمی که کجا افتادی...اگه کد سخا رو هم بگیری چیزی توی فایلت نوشته نشده.

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
همه ارگان های جای خوب داره.
چه ارتش ،چه **** و چه نیرو انتظامی.
بستگی داره کجاش بیفتی ولی عموما افسران یا درجه داران وظیفه تو نیروانتظامی کارشون سخت تره چون خیلی هاشون میفتن راهنمایی رانندگی و بذیت میشن.
**** هم که اگه اقدام نکردید برای پذیرش که **** نیستید.
نظر شخصیم کلا ارتش از نیروانتظامی خدمت کردن توش بهتره.
مثلا بیفتید ستاد کل ارتش،حفظ آثار،سازمان بازنشستگی،بانک حکمت ،سازمان خدمات ارتش
اینا جاهای خوب ارتش هستن.

**** اگه پذیرش نگرفتید که هیچ
اگه ارتش باشید که تقریبا میشه گفت صدرصد آموزشیتون تهران خواهد بود و یگان هم چون تهران زیاد پادگان و مرکز داره احتمال افتادن تهران هم هست.
ولی هیچ معلوم نیست.
ما پادگان خودمون از هرجای ایران بخواید وجود داره.
اصلا معلوم نیست چطور تقسیم میکنن.
مثلا تو یک یگان آموزشی من و دوستم دوتامون رشته کامپیوتر اون افتاد شهر ما ،من افتادم شهر اونا.نشد هم که جابجا بشیم.کاری سختیه جابه جایی.

کی گفته آموزشی و یگانش 100% تهرانه؟ اتفاقا من می گم 980 % خارج تهرانه

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
ارتش 80 درصد کد می خورن
اگه ارتش باشید که تقریبا میشه گفت صدرصد آموزشیتون تهران خواهد بود و یگان هم چون تهران زیاد پادگان و مرکز داره احتمال افتادن تهران هم هست.
ولی هیچ معلوم نیست.

sanja

Registered User
لایک‌ها
265
ولی هیچ معلوم نیست.

بالاخره 100% هست یا چیزی معلوم نیست؟ بنده و امثال بنده تجربه داریم و برای ما معلوم هست
نیاز نیست مردم بد بخت رو گمراه کنیم همین دوره 93/6/1 از استان تهران بیش از 300 نفر اعزام شدن 05 بعدش تقسیم شدن تو یگان های مختلف و دوره کد های مختلف
دوره کد به رشته بستگی داره و 80 تا 90 درصد سربازا کد می خوردن
رشته های حسابداری و کامپیوتر 10 تا 20 درصدشون کد می خورن (اساسا نباید بخوره ولی حساب کتاب نداره، مورد داشتیم که کد خورده)
رشته های حقوق 90 تا 95 درصد کد نمی خورن و مستقیم می رن یگان
رشته های فنی 95 درصد کد می خورن
رشته های الهیات و امثالهم کد عقیدتی و ....

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
بالاخره 100% هست یا چیزی معلوم نیست؟ بنده و امثال بنده تجربه داریم و برای ما معلوم هست
نیاز نیست مردم بد بخت رو گمراه کنیم همین دوره 93/6/1 از استان تهران بیش از 300 نفر اعزام شدن 05 بعدش تقسیم شدن تو یگان های مختلف و دوره کد های مختلف
دوره کد به رشته بستگی داره و 80 تا 90 درصد سربازا کد می خوردن
رشته های حسابداری و کامپیوتر 10 تا 20 درصدشون کد می خورن (اساسا نباید بخوره ولی حساب کتاب نداره، مورد داشتیم که کد خورده)
رشته های حقوق 90 تا 95 درصد کد نمی خورن و مستقیم می رن یگان
رشته های فنی 95 درصد کد می خورن
رشته های الهیات و امثالهم کد عقیدتی و ....
پس بنده هم نرم افزار خوندم احتمال اینکه دوره کد بخورم کمه! چه خوب.

بالا