برگزیده های پرشین تولز

فروش نرم افزار تبدیل pdf به word فارسی

modiriyat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نسخه 1.4 رو دان کردم خیلی کنده و طبق راهنماتونم عمل میکنم هر دکمه ایی که کلیک میکنم برنامه هنگ میکنه

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
نسخه 1.4 رو دان کردم خیلی کنده و طبق راهنماتونم عمل میکنم هر دکمه ایی که کلیک میکنم برنامه هنگ میکنه
این مشکلی کندی بخاطر رجیستر نشدن صحیح برنامه هست.پ.خ خودتو چک کن.

mahdiagho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
دوست عزيز واقعا كارت عاليه.ممنون
من نسخه 1.5 رو نصب كردم. ان شااله براي نسخه آينده، حتما در قسمت تصحيح حروف، گروه «پ» و «ژ» رو هم اضافه كن (مثل پ‍ـ و ‍پ). به صورت دستي وارد ميكنم الآن. يكي هم اين هنگ كردن موقع ذخيره به PDF يا WORD براي فايل هايي كه تعداد صفحات زيادي دارن، اذيت مي كنه. من تعداد فايل هاي زيادي براي تبديل دارم.
يكي هم اينكه اگر ميشه، براي نسخه هاي آينده ترتيبي بده كه جدولا رو بتونه بياره.الآن فقط متنش رو مياره و جالب اينكه جاي متن ها درست مثل جدول هست، فقط border جدول نيست.
يكي ديگه هم اينكه بعد از تصحيح حروف در بعضي از PDFها و ذخيره PDF، موقع باز كردن PDF جديد، بعضي از تصحيح حروف ها ذخيره نشده و بايد دوباره تصحيح بشن. (براي اكثر PDF ها اينطور نيست البته)
به هرحال نرم افزار فوق العاده كاربرديه و جاي پيشرفت خوبي داره.
به دوستاني كه احتياج به همچين برنامه اي دارن و هنوز نخريدن هم پيشنهاد مي كنم بخرن و امتحانش كنن.
ممنون از زحمتات.

Last edited:

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
پ‍ـ و ‍پ میتونی بصورت پ وارد کنی.بعضی وقتا خروجی بهتری میده.در هر صورت اضافش میکنم.
توی راهنمایی که توی سایت هست اگر ببیتی، میتونی از قابلیت تبدیل متن به جدول word استفاده کنی و سریعتر به جدول تبدیلش کنی.
ممنون از پیشنهادت

mahdiagho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
براي متن هايي كه در PDF با فونت Courier New نوشته شدند، در قسمت تصحيح خودكار كلمات رو مي شه به صورت دستي وارد كرد. عاليه. اگر بشه همين كار رو براي فونت نستعليق هم انجام داد خيلي خوب ميشه. چون با فونت نستعليق يكم مشكل داره و موقع تصحيح حروف، بعضي وقتا حروف رو به صورت دوحرفي تشخيص مي ده كه نمي شه به صورت دستي توي كادر جلوي اون وارد كرد (اگر به صورت دستي وارد كنيم، تصحيح حروف به مرحله بعد نمي ره و اون بخشي كه دو حرف رو وارد كرديم با رنگ زرد نشون مي شده).
موفق باشي

TheFog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام، لطفاً در قسمت تصییح حروف یک دکمه قبلی برای بازگشت به عقب هم قرار بدید

تا اگه اشتباهاً روی دکمه بعدی کلیک کردیم یا خواستیم که حروف تصییح شده را دوباره

بررسی کنیم، مجبور نباشیم این قسمت رو ببندیم و دوباره از اول شروع به بررسی و

تصییح حروف بکنیم.

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
با فونت نستعليق يكم مشكل داره و موقع تصحيح حروف، بعضي وقتا حروف رو به صورت دوحرفي تشخيص مي ده كه نمي شه به صورت دستي توي كادر جلوي اون وارد كرد (اگر به صورت دستي وارد كنيم، تصحيح حروف به مرحله بعد نمي ره و اون بخشي كه دو حرف رو وارد كرديم با رنگ زرد نشون مي شده).
موفق باشي
در قسمت سوالات متداول هم نوشتم که با فونت نستعلیق یکمی مشکل داره.توی ورژنهای بعدی برای این نمونه ای که میگی درستش میکنم.چند تا دیگه از کاربران هم همین مشکل داشتن.
سلام، لطفاً در قسمت تصییح حروف یک دکمه قبلی برای بازگشت به عقب هم قرار بدید
تا اگه اشتباهاً روی دکمه بعدی کلیک کردیم یا خواستیم که حروف تصییح شده را دوباره بررسی کنیم، مجبور نباشیم این قسمت رو ببندیم و دوباره از اول شروع به بررسی و تصییح حروف بکنیم.
این مورد هم تو ورژنهای بعدی اضافه میکنم.
هر آپدیتی که تو سایت میزارم لیست قابلیتهایی که تصحیح یا اضافه شده را مینویسم.به تمام کاربران هم از طریق ایمیل اطلاع میدم.
فعلا دارم روی چند تا از ایرادات برنامه که با خروجی pdf مشکل داشت، کار میکنم.

mahdiagho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
دكمه توقف موقع ذخيره به PDF يا Word به هيچ صراطي مستقيم نيست و بايد حتما برنامه رو END TASK كرد تا كار متوقف بشه. اين رو قربون دستت اصلاح كن.
براي قسمت تصحيح حروف، بخش OCR يا تشخيص فونت هم دكمه توقف و ادامه هم بذار. ممنون

shms_51

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
1- بعد از اينكه برنامه رو خريديم براي اپديت هاي بعدي بايد مبلغ واريز كنيم؟
2- ايا اين برنامه تمام فايل هاي وردي كه با برنامه هاي مختلف به پي دي اف تبديل شدند را به ورد تبديل مي كنه؟

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
دكمه توقف موقع ذخيره به PDF يا Word به هيچ صراطي مستقيم نيست و بايد حتما برنامه رو END TASK كرد تا كار متوقف بشه. اين رو قربون دستت اصلاح كن.
براي قسمت تصحيح حروف، بخش OCR يا تشخيص فونت هم دكمه توقف و ادامه هم بذار. ممنون
آره درسته.این قسمت عمدا اینجوری گزاشتم که سریعتر تبدیل بشه.
ولی کاربرا با این قسمتها مشکل دارن.این هم تو آپدیتهای بعدی.

سلام
1- بعد از اينكه برنامه رو خريديم براي اپديت هاي بعدي بايد مبلغ واريز كنيم؟
2- ايا اين برنامه تمام فايل هاي وردي كه با برنامه هاي مختلف به پي دي اف تبديل شدند را به ورد تبديل مي كنه؟
1-خیر
2-بلی-اگر پی دی اف وردی باشه،آره.همه تبدیل میکنه.اگر هم متن اون پی دی اف مشکل داشت که توی قسمت پشتیبانی میفرستید، تا برنامه آپدیت کنم.

از اونجایی که تعداد برنامه هایی که pdf درست میکنند خیلی زیاده و فرمتهای مختلفی از pdf موجوده، آپدیت برنامه یکم طول میکشه.فعلا فقط آپدیتهای مهم انجام میدم.البته کم کم برنامه با این آپدیتها دیگه از همه pdf ها پشتیبانی میکنه.

mahdiagho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
يه چيزي كه به نظرم خيلي مهمه اينه كه برنامه وقتي داره فايلي رو به Word ذخيره مي كنه، نميشه فايل Word ديگه اي رو باز كرد. اگر باز كنيم كارايي رو كه داره موقع تبديل انجام مي ده، روي اون Word جديدي كه باز كرديم، نشون داده مي شه و وارد ميشه.
اين قضيه رو هم زحمت بكشيد درست كنيد خيلي عالي مي شه.
جوري كار كنه به فايل هاي ديگه موقع باز شدن كاري نداشته باشه.
ممنون

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
این مورد نمیتونم درست کنم.تا پایان تبدیل به ورد باید صبر کنید.

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
با 01.pdf مشکلی نداره.
اون یکی حجمش زیاده.اگر پی دی اف متنی باشه،برنامه مشکلی باهاش نداره.یا اگر با یه برنامه دیگه حداقل یه متن عجق وجق تبدیل کنه هم این برنامه میتونه درست تبدیلش کنه.
چند خط اول pdf اولی:
اهمیت ATP در ورزش بدنسازی
اهمیت ATP در ورزش بدنسازی یکی از مسائل مهم که دانستن آن برای هر بدنسازی ضروری می باشد اصل تأمین انرژی است
دوچرخه های ثابت ورزشی یکی از قدیمی ترین وسایل در سالن های ورزشی هستند که مدت ها پیش از ورود دستگاه های
پیچیده و با تکنولوژی پیشرفته به این سالن ها، برای تناسب اندام به کار می رفته اند ...
============
با آپدیت پایین تست کردم.اگر با آپدیت 1.4 مشکلی ندارید از این آپدیت استفاده نکنید.هنوز با همه pdf ها تستش نکردم.
http://pdftodoc.ir/phocadownload/PdfToDoc_Update_1.6.zip

shms_51

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
سپاسگزار از پاسخ شما.
من اكثر پي دي اف هايي كه با كپي و پيست جواب نمي ده رو با برنامه read iris pro 11 تبديل مي كنم. اگر نشد با گوگل كروم تبديل مي كنم. اما فايل اولي با هيچكدوم تبديل نشد. فايل دومي با read iris تبديل ميشه ولي نامنظمه و تنظيم كردنش وقت گيره. ولي توي اكروبات ريدر و گوگل كروم به هيچ وجه متنش انتخاب نمي شه كه بخوام كپي كنم. چون فايل هاي زيادي از سايت پروژه دات كام مي گيرم نياز دارم كه اين فايل خوب تبديل بشه. اگر جسارت نيست من تعداد صفحات فايل دوم رو كم مي كنم تا حجمش كم بشه. ببينيد مشكلش با برنامه شما حل ميشه؟
با تشكر مجدد
http://s4.picofile.com/file/8168379800/02.pdf.html

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
فایل دومی تبدیل نمیشه.چون با پرینتر مجازی به پی دی اف تبذیل شده.بخاطر همین حجم فایلش خیلی زیاده و نوشنته هاش بصورت عکس,ذخیره مبشن.فقط با او سی آر میشه تبدیل کرد که با حروف فارسی خوب جواب نمیده.
نمونه این پی دی افها خیلی کم تو اینترنت میزارن.

modiriyat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز هنوز ورژن جدیتر از 1.5 ندادین؟

TheFog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
براتون پیغام گذاشتم، خواهش میکنم هر چه سریعتر این مشکل رو بررسی و رفع کنید.

یک روز بیشتر وقت ندارم

TheFog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
براتون پیغام گذاشتم، خواهش میکنم هر چه سریعتر این مشکل رو بررسی و رفع کنید.

یک روز بیشتر وقت ندارم

بالا