برگزیده های پرشین تولز

فروش نرم افزار تبدیل pdf به word فارسی

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
تغییرات نسخه 1.7.5:

1-رفع مشکلات گزارش شده توسط کاربران
2-بهبود OCR
3-افزایش دقت گزینه های شناسایی خودکار
4-پشتیبانی بیشتر pdf ها از گزینه های شناسایی خودکار
5-کنترل نمایش یا عدم نمایش اعراب
6-ذخیره مسیر تنظیمات و آخرین pdf باز شده
7-رفع مشکل در باز شدن pdf ها با نام فارسی
8-بهبود چشمگیر در نمایش حروف صدا دار و اعراب عربی
9-رفع مشکلات ذخیره به pdf
10-سرعت تبدیلش کند شده
بدلیل تعداد زیاد کاربران و اسپم شدن ایمیلها ، ایمیل آپدیت ارسال نکردم.
به زودی نسخه جدید با سرعت تبدیل بیشتر و پی دی افهای دو ستونی در سایت میزارم و به کاربران ایمیل ارسال میکنم.

Elham82

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام. امروز نرم افزار رو با هزار امید خریدم،اینم بازخورد ما:
متاسفانه نرم افزارتون برای من که جواب نداد! درسته که سیستم من خیلی قدیمی هستش ولی وقتی می تونم به راحتی با نرم افزارهای نسبتاً سنگینی مثل پریمیر، فوتوشاپ و غیره کار کنم دلیلی نداره اینقدر این نرم افزار کند باشه و نتونه روی سیستم من(پنتیوم4دوهسته ای2800با 2گیگ رم) یک کتاب 130 صفحه ای رو با موفقیت تبدیل و ذخیره کنه( مدام هنگ میکنه و بعد از یک ساعت مجبورم با تکس منیجر ازش خارج بشم حتی با اینکه اون تیک مربوط به سیستمهای ضعیف رو هم می زنم و حتی چندبار هم آنیستال و دوباره نصب کردم) فایل راهنما رو هم که دیدم فقط حالم بیشتر گرفته شد چون این کارایی که شما با سرعت می کنید رو من با تأخیر زیاد اونم فقط بعضی هاشو میتونم انجام بدم و بعد از اینکه به مدت طولانی حرفهای عین 128 صفحه (البته با یکم اغراق!) رو تصحیح میکنم(به صورت دستی چون خودکارها جواب نمیدن) و دکمۀ تبدیل رو میزنم نرم افزار هنگ میکنه و درست هم نمیشه. من می خواستم کتاب فارسی اول دبستان که اسکن شده هم نیست و متن اورجیناله را به ورد یا متن ساده تبدیل کنم که اگه حتی نرم افزار شما برام کار میکرد هم باز مدت زمانی که کار می برد تا حروف هر صفحه رو تصحیح کنم از اینکه خودم دوباره کل کتاب رو تایپ کنم خیلی بیشتر میشد! تا حالا بین 20 تا نرم افزار گمونم همون e-pdf-to-text از همه بهتر برای تبدیل این کتاب جواب داده.اما چنتا ای کاش!:
1- کاش اول یه امکانی میگذاشتید که آدم قبل خرید، با امتحان قسمتی از متنش ببینه نرم افزار میتونه کارشو انجام بده یا نه
2-کاش حداقل سیستم مورد نیاز برای کارکرد بهینۀ نرم افزارتون رو مشخص کنید.
2- کاش برای تصحیح هر حرف لازم نبود آدم چندبار کلیک کنه،یک صفحۀ دیگه باز بشه و توی اون هم چندبار کلیک کنه.فرض کنید 100 صفحه و توی هر صفحه 20 تا حرف نیاز به تصحیح داشته باشه چقدر طول میکشه!سرعت تصحیح نباید از سرعت تایپ بیشتر باشه
3-کاش وقتی آدم توی قسمت تصحیح حروفه و می خواد خارج بشه امکانش باشه برگرده توی صفحۀ اصلی نه اینکه لازم باشه 100 بار یک دکمه رو بزنه و آخرش هم مبجور به استفاده از زور(تکس منیجر) باشه!

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
1-در مورد کندی سرعت تبدیل در قسمت سوالات متداول سایت توضیح دادم که باید صبر کرد
2-در قسمت تصحیح حروف هم در سایت توضیح داده ام که برای 98 درصد pdf ها مشکلی نداره.یک قسمت از متن کتاب با فونت نستعلیق تایپ شده.در سایت نوشتم که با فونت نستعلیق مشکل داره
3-این دیگه از اون حرفا بود که میگی تایپ میکردم سریعتر میشد.حالا چون 15000 تومن برای نرم افزار دادی،دلیل به گفتن این حرف نمیشه
4-برای مورد یک:در سایت نمونه تبدیل برای چند نمونه پی دی اف گزاشتم.تمام ایرادات برنامه هم گفتم.هیچ سایتی مثل سایت خودم پیدا نمیکنی که تمام ایرادات برنامش بگه
5-برای سیستم بهینه،هر قدر هم که سرعت تبدیل کند باشه،از تایپ دستی سریعتر خروجی گرفته میشه.
6-برای تصحیح حروف حتما لازم نیست وارد صفحه دیگه ای بشی.در همون صفحه هم میشه تایپ کرد.اگر یکمی کلی تر ببینی،این حرف نمیزنی.برای مورد 2 کی میگی،اگر pdf ای اینقدر بزرگ باشه که 100 تا صفحه یعنی 100 تا فونت در اون استفاده شده باشه،تایپ کردن یک حرفی که ممکن 100 بار تکرار شده باشه،چطوری کند تر از تایپ 100 تا جمله مربوطه میشه؟
7-برای مورد 3 هم،دکمه با نام خروج در فرم تصحیح حروف موجو میباشد

اگر نمونه تبدیلهایی که در سایت گزاشتم ببینی،متوجه میشی که یکی از قابلیتهای خوب برنامه،پاراگراف بندی هست.خروجی متنی که با بقیه برنامه های مشابه گرفته میشه،معمولا نمیشه کپی کرد و قابل ویرایش نیست
اینجا فقط من یک اشتباه نسبتا بزرگ کردم و اون اینکه برنامه برای pdf شما قفل میکند.و باید روش فهمیدن این مشکل را برای کاربران در سایت مینوشتم.
روش فهمیدن هم اینطوریکه برنامه برای خروجی متن ساده نباید بیشتر از 30 ثانیه طول بکشه.در صورت هنگ کردن برنامه باید pdf را برای پشتیبانی ارسال کنید.

دلایلی که این برنامه بدرد این pdf نمیخوره:
نوشته های خیلی کم غیر از نستعلیق

ولی بهرحال با کپی کردن همون چند تا خط خیلی سریعتر جواب میده تا تایپ.
کلا این نظری که دادی بد جوری داغونم کرد.(با آقوی همساده همشهری هستیم)
دختر خوب چطوری تبدیل متن با برنامه ار تایپ دستی کندتر میشه؟حداقل یک متن قابل ویرایش فارسی که برای این pdf در قسمت نمایش متن میتونی مشاهده کنی و کپیش کنی.

Last edited:

rasoooli

Registered User
لایک‌ها
325
اول سلام
دوم تشکر فراوان بابت پشتیبانی اون هم ساعت 12:30 شب ( که مشکل ما رو راه انداختید ) :)

یه مشکلی توی نسخه قبلی بود ( هنوز تست نکردم ببینم توی نسخه جدید هم هست یا نه) ،اما مطرح می کنم :
بعد از مراحل تبدیل اگر :
- ذخیره به متن انتخاب شود ، متن کامل ذخیره می شود
- ذخیره به ورد انتخاب شود ، از بین صفحات بعضی از صفحات خالی رد می شود .

باز هم بسیار بسیار بابت نرم افزار خارق العادتون متشکرم

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
برای ذخیر به متن چون خیلی سریع خروجی گرفته میشه،گزینه اضافی برای خروجی نزاشتم.
برای ذخیره به ورد هم بعضی از صفحات خالی میمونه که نمیشه درستش کرد.یعنی بین چند تا pdf که تست کردم،اینطوری خطای کمتری داشت.
جالبه بدونید بیشتر سوالات و خریدها بین ساعت 10 تا یک صبح هست.

Elham82

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام. ببخشید اگه ناراحتتون کردم ولی منظورم این نبود و همونطور که توی کامنت قبلیم گفتم نرم افزار شما برای اون کتاب و سیستم من جواب نداد وگرنه که می بینم کاربرای دیگه از نرم افزار شما راضی بوده اند فقط خواستم بازخورد بدم که توی نسخه های بعدی شاید به کارتون بیاد. من نه شما را می شناسم نه خدای نکرده پدرکشتگی با شما دارم! تموم مطالبی که گفتم دروغ نبود و برای من اتفاق افتاده که دلیلشو هم نمی دونم. مثلاً دکمۀ خروج که گفتید کار نمی کنه مگه اینکه تمام حروف 100 صفحه رو که نرم افزار جاشو خالی گذاشته و زرد شده رو تصحیح کنم(که باید 100 بار کلیک کنم چون توی هر صفحه ایراد هست) یا اینکه در همون صفحۀ اول فقط می تونم شکل کامل حرفها مثل ب ، ج، ه رو وارد کنم نه شکل وسط یا چسبیدۀ اونها رو که روی کیبورد هم ندارمشون و برای وارد کردنشون حتماً باید از منوی نرم افزار استفاده کنم. یا اعراب مثل َ ُ ِ نه توی صفحۀ اول نه توی صفحۀ ویرایش وارد نمیشه. باور کنید درمورد کتاب مذکور که حجم متنش خیلی کم هست تایپ مطلب و استفاده از گزینه های find و replace آفیس سریعتر خواهد بود حتی میشه با خود اداب آکروبات یا e-pdf-to-text خروجی متن گرفت و بعد توی ورد با کمک گزینه هایی که گفتم و کمی تایپ به نتیجۀ سریعتر هم رسید(کاری که الان مجبورم و دارم میکنم چون پروژه ای که دارم شامل تموم کتب درسی میشه! و به هرحال کار سخت و طولانی خواهد بود و من امیدوار بودم با نرم افزار شما کارم سریعتر و ساده تر بشه) درضمن دوست عزیز چه 15 هزار تومن چه 15 تا تک تومن و چه 15 میلیون تومن فرقی نداره مهم اینه که شما تولید کننده/فروشنده و ما خریدار هستیم و هرکدام حقوقی داریم. اینکه گفتم کاش امکان امتحان برنامه قبل خرید موجود باشه گمون نکنم مطلب و خواست عجیبی باشه و به قیمت،وضع مالی یا خساست خریدار ربط داشته باشه بسیاری از نرم افزارهای خارجی چه یک دلار چه چندهزار دلار این امکان رو دارند چون یکی از حقوق خریدار اینه که چیزی رو بخره که میخواد و به کارش می یاد نه اینکه به دلیل کمبود اطلاعات مجبور باشه بخره و بعد متوجه بشه که نرم افزار برای کارش مناسب هست یا نیست.به هرحال همین که پاسخگو بودید ممنونم و اگر تونستم راهکاری برای مشگلم پیدا کنم اینجا مطرح خواهم کرد و امیدوارم شما هم اگر راهنمایی به ذهنتون رسید دریغ نکنید.

لایک‌ها
32
والا من که راضی هستم سیستم شما فکر کنم ضعیفه از نسخه قبل استفاده کنید
الان لایسنس چهارم خریداری شدش

mortezafox

Registered User
لایک‌ها
722
برای ذخیر به متن چون خیلی سریع خروجی گرفته میشه،گزینه اضافی برای خروجی نزاشتم.
برای ذخیره به ورد هم بعضی از صفحات خالی میمونه که نمیشه درستش کرد.یعنی بین چند تا pdf که تست کردم،اینطوری خطای کمتری داشت.
جالبه بدونید بیشتر سوالات و خریدها بین ساعت 10 تا یک صبح هست.
سلام
الان یه پی دی اف تبدیل میکنم ولی حروفی مثل ح رو به م یا ژ رو به ی و ح رو به ش تبدیل میکنه و
اصلا تو هیچ کدوم از خانه های حروف هم نمیاد

Last edited:

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
باید گزینه های شناسایی خودکار در صفحه تصحیح حروف تغییر بدی.اگر هیچ کدام ازگزینه ها درست نشد،حروف باید دستی وارد کرد.
اگر هم منظورت یه جای دیگه هست که باید پی دی اف بفرستی

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سلام، عزیز قیمت برنامه چنده؟

اگر این فایل رو بتونید 5 صفحشو به صورت آزمایشی جهت انجام شدن 100% ارائه بدید بنده حتما به این برنامه شما احتیاج دارم... چون هیچ برنامه ایی درست و سالم نمیتونه این پی دی اف های منو تبدیل کنه!
اینم لینک پی دی اف:
http://bayanbox.ir/info/8629154999798884967/2013-8-7-139

لایک‌ها
32
سلام، عزیز قیمت برنامه چنده؟

اگر این فایل رو بتونید 5 صفحشو به صورت آزمایشی جهت انجام شدن 100% ارائه بدید بنده حتما به این برنامه شما احتیاج دارم... چون هیچ برنامه ایی درست و سالم نمیتونه این پی دی اف های منو تبدیل کنه!
اینم لینک پی دی اف:
http://bayanbox.ir/info/8629154999798884967/2013-8-7-139
سلام خدمت شما اگر کار نمیکرد من 4 تا نسخه از ایشون برای خودم محل کارم دوستان و فامیل ها نمیگرفتم دوست من

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
این چند صفحه از خروجی متنش هست.

فایل های ضمیمه

• 2013_8_7.txt
    7.2 KB · نمایش ها: 8

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
آپدیت برای پی دی افهای دو ستونه درست کردم.ولی ممکن مشکل زیاد داشته باشه.یجورایی این ورژن بتا هست.آپدیت از لینک پایین دانلود کنید.
http://pdftodoc.ir/phocadownload/update_v2.zip

آموزش هم از طریق لینک پایین ببینید.
http://www.aparat.com/v/GduPr

دوستان این آپدیت تست کنید،و مشکلاتش در پیام خصوصی یا پشتیبانی سایت اطلاع دهید.فقط نحوه تنظیماتش شاید یکمی سخت باشه،که نمیشه کاریش کرد.
روند کلی هم به این صورت که اول میاد ستون سمت راست بصورت یک ستونی و تراز شده تبدیل میکنه،بعد ستون سمت چپ.برای شروع باید روی دکمه دو ستونی(کنار دکمه تصحیح حروف) کلیک کنید.هدر و فوتر مشخص کنید.بعد از خروجی یا نمایش ورد استفاده کنید.

wecan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام برنامه خیلی خوب و ساده ای است تقریبا چیزهایی که من میخوام را داره در ضمن نرم افزار راحتی هستش(به شرطی که ویدیو آموزشی را یاد بگیریدو مطمئن باشید با یه بار دیدن یاد نمیگیرید باید چند بار ویدیو را نگاه کنید)
یه مشکل داشتم من ویرایش می کنم و طبق آموزش ویدیو اصلاح می کنم،ابتدا فایل اصلاحی را که ذخیره می کنم و وقتی میخوام فایل به صورت ورد ذخیره کنم با پیغام زیر روبرو می شوم:
"برای ادامه کار باید برنامه آفیس خود را بندید،لطفاً پروژه های خود را ذخیره کنیدمایل به بستن آفیس هستید؟" در حالی که هیچ نوع فایل آفیسی باز نیست.
و وقتی هم داره تبدیل می شه تو پوشه مورد نظر به ازای هر صفحه یک فایل باز می شه که می نویسه بعد از بستن نرم افزار فایل مربوطه را پاک کنید ولی بعد از یه مدتی هنگ می کنه و فایل های مورد نظر پاک میشه و باید نرم افزار رو بست.
در ضمن من آپدیت آخر را نیز دانلود کرده ام و استفاده می کنم
یه سوال دیگه:
تو ذخیره پی دی اف،2 تا فایل می دهد که یکی اش مشکل داره و یکی سالم.چه ضروریتی برای ایجاد 2 فایل می باشد.
موفق باشید.
مرسی بابت نرم افزار خوبتون

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
اون پیغام آفیس معمولا خیلی کم پیش میاد.مربوط به تنظیمات ورد روی سیستم کاربر.مشکلی پیش نمیاد.
در پایان تبدیل تمام فایلها پاک میشه و یک فایل میمونه.باید تا پایان تبدیل صبر کنید.حتی اگر به ظاهر برنامه هنگ کنه.در قست سوالات متداول سایت گفتم.اینجوری سرعت تبدیل یکمی بهتره.
تو ذخیره پی دی اف دو تا فایل درست میشه که فایل اول بهتره.برای بعضی پی دی افها ممکنه اولی خراب بشه که دومی درست.یکیش درست باشه کافیه

بالا