برگزیده های پرشین تولز

فروش نرم افزار تبدیل pdf به word فارسی

KKNam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام، بعضی وقتا فایل رو که تبدیل میکنیم و بعد خروجی متنی رو میبینم متوجه میشیم که بعضی حروف رو اشتباهی تنظیم کردیم مثلا یه جا میبینیم که به جای ‍ل‍ وسط از ل آخر استفاده کردیم و درنتیجه توی خروجی فاصله افتاده یا موارد مشابه دیگه. سوالم اینه که چطوری میتونیم بفهمیم این حرف ل توی کدام صفحه تنظیمات هست تا نخوایم کل صفحات رو دنبال حرف ل بگردیم و مواردی که اشتباه هست رو اصلاح کنیم؟ وقتی که تعداد صفحات زیاده و چند حرف هم این مشکل رو داشته باشن واقعا کار مشکل میشه
ممنون از برنامه بسیار خوبتون

eshghem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام. بي انصافيه بگيم نرم افزارش خوب نيس يا كار نميكنه. واقعا كار ميكنه و بدك نيس البته واقعا جاي پيشرفت داره. من هر كاري كردم اين PDF رو درست تبديل نكرد
http://s3.picofile.com/file/8190807300/admin_A_10_1_64_d5a8730.pdf.html
با بقيه مشكلي نداشتم به اون صورت. يه مشكل خيلي عمده اي كه داره اين PDF هاي دو ستونس كه البته آموزشش رو گذاشتين ولي كافي نيست. نرم افزار Readiris Corporate به خوبي با اين مشكل كنار اومده و دو ستون به صورت جدا قابليت كپي رو گذاشته و فارسي رو هم خوشبختانه پشتيباني ميكنه ولي باز هم اشكال هاي خاص خودش رو داره كه نرم افزار شما رو بهش ترجيح ميدم.
ولي اين مشكل دو ستونه خيلي خيلي حاده ها. دو ستون رو ميخوايي يه ستون كني دهنت رو آسفالت مي‌نمايه.

mortezafox

Registered User
لایک‌ها
722
سلام نسخه قبل 2 کار میکرد الات بعد تبدیل خطا میده باز نمیکنه

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سلام، عزیز پی دی اف های منو بدون مشکل به Word تبدیل میکنه! منتهی خیلی به CPU فشار میاره برای تبدیلی و لبتاب واقعا داغ میکنه! با اینکه cpu سیستم Core i7 و 2 گیگاهرتز هستش بازم بهش فشار میاد!

نمیشه کمی نرم افزار رو از نظر استفاده از منابع بهینش کنید؟

mamaliiiiii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
میشه این فایل رو برام تبدیلش کنید
اگه تبدیل بشه, معلومه که برنامه واقعا خوبی دارید

فایل های ضمیمه

• Learning_Software_TeamViewer.pdf
    948.1 KB · نمایش ها: 8

mehdi_joon83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نرم افزار رو خریدم ولی پیام زیر بهم نشون داده شد. اس ام اسی نیومد

فایل های ضمیمه

• pdf to doc.pdf
    44.4 KB · نمایش ها: 2

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
متاسفانه بخاطر مسافرت یک هفته ای، به جوابها دیرتر پاسخ دادم.سعی میکنم سریعتر جواب بدم.

من هر كاري كردم اين PDF رو درست تبديل نكرد
http://s3.picofile.com/file/8190807300/admin_A_10_1_64_d5a8730.pdf.html
برای این پی دی اف باید آپدیت جدید درست کنم.اون پی دی اف دو ستونی که برای تبدیلش مشکل داشتی تو پیام خصوصی بفرست.

سلام نسخه قبل 2 کار میکرد الات بعد تبدیل خطا میده باز نمیکنه
با همه pdfها مشکل داری یا فقط یک pdf؟

سلام، عزیز پی دی اف های منو بدون مشکل به Word تبدیل میکنه! منتهی خیلی به CPU فشار میاره برای تبدیلی و لبتاب واقعا داغ میکنه! با اینکه cpu سیستم Core i7 و 2 گیگاهرتز هستش بازم بهش فشار میاد!
در صفحه تنظیمات خروجی به ورد، گزینه ای برای سیستمهای پایین هست که باعث میشه کمتر از سی پی یو استفاده کنه ولی زمان تبدیل بیشتر میشه.
سرعت تبدیل نمیتونم بیشتر کنم چون این بهینه ترین روش برای تبدیل.میتونی مثلا صفحات کتاب به دسته های 50 تایی تقسیم کنی.

سلام
میشه این فایل رو برام تبدیلش کنید.اگه تبدیل بشه, معلومه که برنامه واقعا خوبی دارید
با تبدیل این پی دی افها مشکلی نداره.مثل خط پایین میشه
TeamViewer" يک برنامه کنترل از راه دور رايانه مبني بر شبکه اينترنت و يا شبکه داخلي ميباشد در حالت ..."

mehdi_joon83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نرم افزار رو خریدم ولی پیام زیر بهم نشون داده شد. اس ام اسی نیومد
ممنون کد فعالسازی برام ایمیل شد

ولی فایلی که میخواستم به درستی تبدیل نشد. این نوع کپی متن الان با نرم افزار foxit reader جدید هم کپی میشه. از 6تا فایلی که دارم 2تاش با نرم افزار Foxitreader کپی پیست صحیح میشد. 4 تاش موقع کپی پیست فونت هاش به صورت زیر در میومد که با نرم افزار شما هم به همون صورته و اصلا جواب نداد. به این صورت
"ارد. پيشزفت رٍس افش ٍي دستگاُّاي تزًاهِپذيز هٌطق"
اینم فایل:

فایل های ضمیمه

• ICEE20_453_3419947.pdf
    480.5 KB · نمایش ها: 8

mehdi_joon83

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پی دی افت دیدم.باید راهنمای سریع یا کامل که در سایت هست ببینی.
راهنما
دیدم و بوسیله قسمت تصحیح حروف مقداری مشکل بر طرف شد
نسخه 2 رو از سایت آپدیت کردم گزینه دو ستونه اضافه شده. تنظیمات ستون ها رو انجام میدم ولی همچنان خروجی ورد نهایی 50-60 درصد متنش جا بجاست و عملا نمیشه ازش استفاده کرد
حالا یه پیشنهاد. خیلی خیلی خوب میشه بعد از اینکه ما ستون ها و هدر و فوتر رو تعیین کردیم وقتی ابزار Select متن رو انتخاب میکنیم بازه ی انتخاب شده محدود به همون ستون بشه و بیاد خط بعد رو سلکت کنه. از این روش حداقل میشه خطوط مورد نظر رو از یک ستون کپی کرد و دستی داخل داخل ورد Paste کرد
آیا امکانش هست؟ منتظر پاسخ شما هستم

فایل های ضمیمه

• pdftodoc2.jpg
    pdftodoc2.jpg
    195.3 KB · نمایش ها: 8
Last edited:

eshghem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام آقا دو ستوني ها رو با آپديت دارم تبديل ميكنم دمت گرم اون فايلم رديف شد فقط مشكلم سر اينه : http://s3.picofile.com/file/8190807300/admin_A_10_1_64_d5a8730.pdf.html
كه گفتي بايد آپديت جديد درست كني .
خيلي دو ستونه بهتر شده ولي هنوز هم جاي پيشرفت داره نرم افزار. بعضي از دو ستوني ها رو بي هوا يكي دو خط از ستون دوم رو مياره تو ستون اول. يه كار ديگه هم ميشه براي دو ستوني ها كرد اينه كه در هر صفحه بتوني دو قسمت از دو ستوني ها انتخاب كني. واضح تر بگم مثلا اول صفحه دو ستوني هست و بعد يك جدول و بعد جدول هم يه دو ستوني ديگه، اگر دو تا انتخاب بود هر دو رو انتخاب ميكرديم و نياز بهاين نبود كه دوباره اون صفحه رو تبديل كنيم. يه مشكل خيلي كوچيك ديگه كه هست براي اعدادي هستش كه اعشار داره به عنوان مثال 3/2 رو مينويسه 2/3 برعكس ميكنه. براي جداول هم كاش يه تيك ايجاد ميشد مبني بر اينكه آيا ميخواييم اونها رو به عكس برگردونه اون قسمت رو يا كلا حذفش كنه چون در هر صورت به جدول كه بر نميگردونه. ولي خدايي تا همينجا هم خيلي دستمون رو گرفته از 4 پنج ساعت رسيده الان به فوقش 1 ساعت دستتون درست اينا فقط پيشنهاد بود تا همينجاشم راضيم

bootshow

Registered User
لایک‌ها
91
درسته تبدیل پی دی اف دو ستونه هنوز مشکلات زیادی داره.اگر پی دی اف دو ستونه ای دارید که خروجی ورد اون خیلی بده،به پشتیبانی سایت یا پیام خصوصی بفرستید تا درستش کنم.
البته آپدیت مربوط به دو ستونه حدود یکی دو ماه دیگه درست میکنم.

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سلام،عزیز یک نکته قابل توجه و بسیار مهم در برنامه مدنظرم هست.
نمیشه امکان اضافه کردن دسته ایی PDFها باشه؟
مثلا 10 یا 20 تا فایل PDF بدیم به برنامه خودش به ترتیب همه رو تبدیل کنه ما همینجوری لبتاب رو روشن بزاریم؟

خیلی مفید واقع میشه این مورد به برنامه اضافه بشه!

مشکل هنگ کردن برنامه رو هم فشار زیاد به CPU بود که رفعش کردم مشکلی نداره دیگه خداروشکر.

eshghem

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا من گشتم بدترين مدل ممكن 2 ستونه رو پيدا كردم تا روش كار كني :D. هر چند بگم من لازمش ندارم از قسمت txt ، تبديل نه، خود نرم افزار استفاده كردم با بدبختي كپي كردم يكي دو صفحه رو در هر صورت كارم را اوفتاد خيلي هم خوب. فقط خواستم بدمت تا ببيني تو خروجي چي تحويل ميده واسه ويرايش بعدي اوكي كني
http://s6.picofile.com/file/8192677642/9_1.pdf.html

mahdiagho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام. من باز اومدم. آقا از لطفتون بابت آپديت هاي برنامه ممنون.
من الان با نسخه 2.3.5 موقع ذخيره pdf بعد از تصحيح حروف، مشكل دارم. نرم افزار هنگ مي كنه. ولي با نسخه 2.1 درسته و هنگ نمي كنه. اين مورد رو بررسي كن.ممنون

mahdiagho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
آق من هنوز با دوستونه های مشکل دارم. طبق آموزش عمل می کنم ولی بازم نمی شه.
اول تصحیح حروف، بعد تنظیم ستون ها و بعدهم ذخیره به word. ولی بازم درست نمیشه. این pdf رو بررسی کن شاید عیب از این باشه.
http://s6.picofile.com/file/8196995876/33413883902.pdf.html

mmmmohsenea

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشین
وقتی میخوام با فرمت ورد زخیره کنم این پیامو میده:
برای ادامه کار باید برنامه آفیس خود را ببندید....
که آفیس هم باز نیست.
yes رو میزنم و هیچ اتفاقی نمیافته صبر هم کردم.
ورژن office 2010
ایمیل هم زدم جواب نمیدن.

KKNam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام خسته نباشین
وقتی میخوام با فرمت ورد زخیره کنم این پیامو میده:
برای ادامه کار باید برنامه آفیس خود را ببندید....
که آفیس هم باز نیست.
yes رو میزنم و هیچ اتفاقی نمیافته صبر هم کردم.
ورژن office 2010
سلام، من هم تو نسخه اخر بعضی وقتا این اتفاق برام میفته. اون پیغام رو که تایید میکنم، هرچند افیس منم باز نیست، هیچ اتفاقی نمیفته. ولی هر بار که این طور میشه یکی دو بار دیگه دکمه شروعش رو بزنم موتورش راه میفته :)

mehdi.ahadi777

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من یه فایل پی دی اف دارم که با هر نرم افزاری به ورد تبدیل می کنم نمی تونم کلمات رو توش سرچ کنم یا جملاتشو کپی کنم تو یه اکسل
اگه شما چن صفحه اش رو با این نرم افزار به ورد تبدیل کنید و بعد تست کنید که توش میشه کلملت رو سرچ کرد و
برام بفرستید تا بخرم نرم افزار رو
چون بیشتر از دو مگه نمیشه اپلود کرد
لینکشو می ذارم
http://www.maaref.ac.ir/upload/News/1393-11-14/5.rar

بالا