برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516

personne

Registered User
لایک‌ها
40

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
ساعت خیلی خوشی رو در کنار سعید جان @saeid.kh بودم امشب. سفارش دوم شون کرید اونتوس بود و دانهیل آلفرد دو ظرف 50 میل.
ایشان سه تا از عطرهای ترکیبی منو بو کردن و خودشون نظر میدن در موردش:
1 - بلک ارکید تلخ و خنک! (ترکیب بلک ارکید و بی دلیشس و 212 س ک س ی مردونه)
2 - ترکیب بوهای میوه ای (هلو؛پرتقال؛آناناس و ...)
3 - ترکیب کرید اونتوس و آناناس

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
ساعت خیلی خوشی رو در کنار سعید جان @saeid.kh بودم امشب. سفارش دوم شون کرید اونتوس بود و دانهیل آلفرد دو ظرف 50 میل.
ایشان سه تا از عطرهای ترکیبی منو بو کردن و خودشون نظر میدن در موردش:
1 - بلک ارکید تلخ و خنک! (ترکیب بلک ارکید و بی دلیشس و 212 س ک س ی مردونه)
2 - ترکیب بوهای میوه ای (هلو؛پرتقال؛آناناس و ...)
3 - ترکیب کرید اونتوس و آناناس
سلام و عرض ادب به حضور جناب آقای هادی بزرگوار و سلامبه دیگر دوستان :)
امروز، با دیدن جناب هادی عزیز روز بسیار خوبی برای من بود. اما در مورد سلیقه ی جناب هادی که من ایشون رو جادوگر دنیای عطر خطاب میکنم، عرض کنم که 20، عالی از هر نظر. ایشون قبل از معرفی عطر ها، ابتدا روانشناسی خریدار رو کاملاً بررسی میکنن که نشان از فوق حرفه ای بودن ایشون داره. حتماً دوستان تلاش کن برای 1 مرتبه هم که شده ایشون رو از نزدیک ببینن و سحر جناب هادی رو امتحان کنن.
اما اگر بخوام نظرم رو در مورد کار کم نظیر جناب هادی در ترکیب عطر ها عرض کنم، ترجیح میدم اول از همه برم سراغ ترکیب کرید آونتوس و آناناس. من آونتوس رو استفاده میکردم، اما امشب با یه رایحه ی جدید و فوق العاده از اونتوس آشنا شدم. رایحه ای که هیچوقت به مشامم نرسیده بود. ترکیب آناناس با آونتوس عالی بود. خیلی خیلی قویتر از اونتوس تنها. آرامبخشی آونتوس در کنار لذت خوردن آناناس :) من از ایشون خواهش کردم برای مرتبه ی بعدی، حتماً این ترکیب رو برای من آماده کنن و حیف و صد حیف که این سورپرایز رو امروز تجربه کردم و بری داشتنش باید چند وقتی صبر کنم :D
امروز جناب هادی ، یه شیشه ی کوچولو همراهشون بود که در لحظه ی اولی که بو کردم، احساس کردم سبدی از بهترین میوه های تازه جلوم قرار داره. آرامبخش و خاطره انگیز. کمی که از اسپریش گذشت، شیرینی بسیار دلنشینی ازش باقی موند. اینقدر خوب و خواستنی بود که از الان در سبد سفارش بعدیم رزرو شده :)
و اما در مورد بلک ارکید تلخ و خنک... به جرات میگم دقیقاً خنکی و تلخی رو کاملاً احساس میکنید. کمی که گذشت، خنکی عطر خیلی خیلی خودشو نشون داد . برای من یک تجربه ی جدید بود.
دوست دارم هر چه زودتر ترکیب های جدید جادوگر دنیای عطر رو امتحان کنم.
در کل عرض کنم که: به سلیقه ی یک حرفه ای اعتماد کنید :)

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
در مورد سلیقه ی جناب هادی که من ایشون رو جادوگر دنیای عطر خطاب میکنم، عرض کنم که 20، عالی از هر نظر. ایشون قبل از معرفی عطر ها، ابتدا روانشناسی خریدار رو کاملاً بررسی میکنن که نشان از فوق حرفه ای بودن ایشون داره. حتماً دوستان تلاش کن برای 1 مرتبه هم که شده ایشون رو از نزدیک ببینن و سحر جناب هادی رو امتحان کنن.
سلام خدمت شما و دیگر دوستان به خصوص عطر بازهای پاتوق کوچک عطر یاد یار!
سعید جان؛ قربونت؛ شما خیلی محبت داری؛ من فقط یه عطر بازم.
امروز جناب هادی ، یه شیشه ی کوچولو همراهشون بود که در لحظه ی اولی که بو کردم، احساس کردم سبدی از بهترین میوه های تازه جلوم قرار داره. آرامبخش و خاطره انگیز. کمی که از اسپریش گذشت، شیرینی بسیار دلنشینی ازش باقی موند. اینقدر خوب و خواستنی بود که از الان در سبد سفارش بعدیم رزرو شده :)
عطری که اشاره کردین؛ ایفوریا اسپرینگ است. عطر شماره 4 در لیست. خود منم خیلی به این عطر حس دارم!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
هم چنان دوستان اصفهانی یا ساکنین اصفهان با اختلاف نسبتا زیاد از سایر نقاط ایران؛ پیشتاز خریداری عطر از پاتوق یاد یارن
kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.jpg

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
داشتم با @lovely72 عزیز چت می کردم؛ بخشی از گفت و گومون در مورد این بود که یکی مثل ایشون دوست داره بوی معروف و شناخته شده رو روی خودش اسپری کنه تا بقیه با اون بو یادش بیفتن؛ یکی مثل من که به تعبیر ایشون خاص پسندم؛ بوها رو ترکیب می کنم تا بویی رو ابداع کنم که هیچ کس دیگه استفاده نمی کنه!
امروز عصر ترکیب بلک افغان و بی دلیشس رو اسپری کردم؛ بعد توباکو وانیل اسپری کردم و بعدش کرید اونتوس. روی دستم هم بلک ایکس اس! برم نزدیک چند نفر ببینم قضاوتشون چیه نسبت به این ترکیبها! چی به شامه شون میرسه سر جمع؟

lovely72

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
داشتم با @lovely72 عزیز چت می کردم؛ بخشی از گفت و گومون در مورد این بود که یکی مثل ایشون دوست داره بوی معروف و شناخته شده رو روی خودش اسپری کنه تا بقیه با اون بو یادش بیفتن؛ یکی مثل من که به تعبیر ایشون خاص پسندم؛ بوها رو ترکیب می کنم تا بویی رو ابداع کنم که هیچ کس دیگه استفاده نمی کنه!
امروز عصر ترکیب بلک افغان و بی دلیشس رو اسپری کردم؛ بعد توباکو وانیل اسپری کردم و بعدش کرید اونتوس. روی دستم هم بلک ایکس اس! برم نزدیک چند نفر ببینم قضاوتشون چیه نسبت به این ترکیبها! چی به شامه شون میرسه سر جمع؟

بسیار خوشحال شدم. ممنون از شخصیت زیبا و دوست داشتنی شون

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
بینی افراد منفجر میشه:)

ایکاش ازین ظرف ها موقع خرید من داشتید:( http://forum.persiantools.com/attachments/20141206_182715-jpg.737082/
الآن عطرامو به کسی نمیدم استفاده کنه،میترسم تمومشه:)
یک هفته هست که به زدن وان میلیون اینتنس عادت کردم،بعد از لالیک انسر فکر میکنم بهترین عطریه که به مشامم خورده
الآنم که این پست رو میدم،شب چلّه خواهرم هست و غرق در بوی خوشِ وان میلیون اینتنس دارم این پست رو مینویسم(پذیرایی هارو انجام دادم و الآن رفتم توی اتاقم به بهانه درس خوندن:))

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام به همگی. سه موضوع مختلف هست که بصورت خلاصه بهشون اشاره می کنم.
1- بنظرم دوستان بهتره تجربه خودشون از هر عطر رو بصورت دقیق تر اینجا مطرح کنند تا برای بقیه بیشتر قابل لمس باشه. تنها اکتفا به کلماتی مثل عالی بودن ، محشر بودن و ... کافی نیست و لطف کنند نوت ها و رایحه هایی رو که به مشام شون میرسه دقیقتر بیان کنند. ممنون

2- امروز داشتم یه عطر زنانه رو تست می کردم به اسم گلدن سکرت از برند انتانیو باندراس که یه ادکلن زنانه است. بنظرم خیلی بودش نزدیک به بلو مجیک اومد. وقتی هم تو اینترنت نگاه کردم دیدم که بله نت ها اصلی این ادکلن هم شامل هلو و نارنگی و شکوفه پرتقال است با این تفاوت که برای زنانه و لطیف تر کردن ادکلن رایحه غالبترش یاسمین و شکوفه پرتقال است. دوستانی که دنبال رایحه زنانه بلو مجیک هستند می تونند از این ادکلن استفاده کنند.

مورد دوم تست بلو فور من بود. بنظرم ادکلن اصلش بوی بهتری داشت و رایحه نعناع توش بوضوح خودش رو نشون میداد و فرش تر بود. بلو فرمنی که اقا رضا دارن رایحه ای بسته داره و براحتی نیمشه فهیمد رایحه های بکار رفته توش چیه. دوستانی که بلو فورمن رو دارن لطفا در مورد رایحه ای که ازش دریافت می کنند بیشتر توضیح بدن.

3- برخی اوقات میشه که در استفاده های اول رایحه ای زیاد نظر مون رو جلب نمی کنه ولی به مرور بهش علاقه مند میشیم و یا برعکس. مثل روزهای اولی که ال هوم رو از اقا رضا گرفته بودم بنظرم جالب نیومد ولی چند روزی هست که نظرم نسبت بهش بهتر شده و رایحه اش بیشتر برام باز شده. دوستانی که چنین تجربیاتی داشتند هم مواردشون رو اینجا به اشتراک بزارن
(البته بحث تغییر ذائقه بویایی یه بخش زیادش علمی و روانشناختی است که به موقع اش میشه در مودش مفصل صحبت کرد)

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بسیار خوشحال شدم. ممنون از شخصیت زیبا و دوست داشتنی شون
بنده هم همین طور. تشکر از لطف و محبت تون.
یک هفته هست که به زدن وان میلیون اینتنس عادت کردم،بعد از لالیک انسر فکر میکنم بهترین عطریه که به مشامم خورده
عزیزم انشالله همیشه در شادی و خوشی اودکلنهاتو استفاده کنی. ممنون که نظرتو برامون نوشتی. وان میلیون اینتنس واقعا معرکه است از نظر خودم! الان آرش جان میگه مگه نگفتم بجای عالی و معرکه توضیح بدین در مورد عطر ... راست میگی حق با شماست. چشم!
(البته بحث تغییر ذائقه بویایی یه بخش زیادش علمی و روانشناختی است که به موقع اش میشه در موردش مفصل صحبت کرد)
سلام آرش جان.ممنون از دقت نظرت. اگه فیکساتور هنوز داری یه کم رقیق کن بلو فور منت رو ببین رایحه اش باز میشه برات؟ فکر کنم رقیق تر بشه محتویاتش با پخش بیشتر در فضا راحت تر فهمیده میشن.
بحث تغییر ذائقه بویایی برام جالبه. لطفا هر اطلاعاتی در این مورد داری برامون بنویس.
تشکر از مشارکت همه دوستان در گفت و گوها.

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
سلام به همگی. سه موضوع مختلف هست که بصورت خلاصه بهشون اشاره می کنم.
1- بنظرم دوستان بهتره تجربه خودشون از هر عطر رو بصورت دقیق تر اینجا مطرح کنند تا برای بقیه بیشتر قابل لمس باشه. تنها اکتفا به کلماتی مثل عالی بودن ، محشر بودن و ... کافی نیست و لطف کنند نوت ها و رایحه هایی رو که به مشام شون میرسه دقیقتر بیان کنند. ممنون

2- امروز داشتم یه عطر زنانه رو تست می کردم به اسم گلدن سکرت از برند انتانیو باندراس که یه ادکلن زنانه است. بنظرم خیلی بودش نزدیک به بلو مجیک اومد. وقتی هم تو اینترنت نگاه کردم دیدم که بله نت ها اصلی این ادکلن هم شامل هلو و نارنگی و شکوفه پرتقال است با این تفاوت که برای زنانه و لطیف تر کردن ادکلن رایحه غالبترش یاسمین و شکوفه پرتقال است. دوستانی که دنبال رایحه زنانه بلو مجیک هستند می تونند از این ادکلن استفاده کنند.

مورد دوم تست بلو فور من بود. بنظرم ادکلن اصلش بوی بهتری داشت و رایحه نعناع توش بوضوح خودش رو نشون میداد و فرش تر بود. بلو فرمنی که اقا رضا دارن رایحه ای بسته داره و براحتی نیمشه فهیمد رایحه های بکار رفته توش چیه. دوستانی که بلو فورمن رو دارن لطفا در مورد رایحه ای که ازش دریافت می کنند بیشتر توضیح بدن.

3- برخی اوقات میشه که در استفاده های اول رایحه ای زیاد نظر مون رو جلب نمی کنه ولی به مرور بهش علاقه مند میشیم و یا برعکس. مثل روزهای اولی که ال هوم رو از اقا رضا گرفته بودم بنظرم جالب نیومد ولی چند روزی هست که نظرم نسبت بهش بهتر شده و رایحه اش بیشتر برام باز شده. دوستانی که چنین تجربیاتی داشتند هم مواردشون رو اینجا به اشتراک بزارن
(البته بحث تغییر ذائقه بویایی یه بخش زیادش علمی و روانشناختی است که به موقع اش میشه در مودش مفصل صحبت کرد)
درست میفرمائید ولی متاسفانه به شخصه قوّه مشامم زیاد خوب نیست(آقا رضا در جریان هستند)به همین دلیل نمیتونم توضیح بدم نت ها رو
بنظرم یکم کنجکاوی هم خوبه:)

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام آرش جان.ممنون از دقت نظرت. اگه فیکساتور هنوز داری یه کم رقیق کن بلو فور منت رو ببین رایحه اش باز میشه برات؟ فکر کنم رقیق تر بشه محتویاتش با پخش بیشتر در فضا راحت تر فهمیده میشن.
بحث تغییر ذائقه بویایی برام جالبه. لطفا هر اطلاعاتی در این مورد داری برامون بنویس.
تشکر از مشارکت همه دوستان در گفت و گوها.

این کار رو با اون بلو فورمن که تو ضرف دو میل داده بودی انجام دادم، بصورت 1/3 اسانس و 2/3 فیکساتور ولی فرقی نکرد.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
الان کرید رو با 212 و اکس قاطی کردم بنظرم خوب بود ولی بعد از مدتی 212 غالب شد. دفعه بعد مقدارش رو کمتر می کنم

البته من از اکس بوی اناناس دریافت نمی کنم بوی یه توع شکلات همراه با ته بوی موز به مشامم میرسه

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درست میفرمائید ولی متاسفانه به شخصه قوّه مشامم زیاد خوب نیست(آقا رضا در جریان هستند)به همین دلیل نمیتونم توضیح بدم نت ها رو
بنظرم یکم کنجکاوی هم خوبه:)
آرش جان منم فکر می کنم خیلی کار راحتی نیست تفکیک بوها. من خودم امشب یک رایحه ی ترکیبی دیگه ساختم به کسی نشون دادم اشاره کرد به بوی پرتقال تو عطر اما من نمی تونستم پرتقال رو حس کنم!
این کار رو با اون بلو فورمن که تو ضرف دو میل داده بودی انجام دادم، بصورت 1/3 اسانس و 2/3 فیکساتور ولی فرقی نکرد.
خب پس لازم شد برم دنبال یک بلو فور من جدید که بیشتر بشه محتویاتش رو تجزیه کرد. البته میدونی که اکثر عامه مردم مثل ما این قدر ریز نمیشن تو جزییات. اما اینجا پاتوق عطربازهاست و این جور کارها بخشی از تفریح و لذت و در نهایت زندگی مونه!
البته من از اکس بوی اناناس دریافت نمی کنم بوی یه توع شکلات همراه با ته بوی موز به مشامم میرسه
عزیزم اونی که بوی اناناس داره آکس Axe نیست. بلک ایکس اس هست که شما در دسترست نیست هنوز. من در تعریف آکس نوشتم:"یک بوی تک و خاص! درجه حرارتش ملایم تا نسبتا گرم و طعمش شیرینه. فکر کنم از موز هم استفاده شده توش"
اون موزش باعث میشه آکس این قدر بوش باحال شه از نظر من.
پی نوشت: عزیزی در پیام خصوصی از من خواست بهترین کارهای ترجیحا خنک و تلخم (فقط مردونه) رو بهش معرفی کنم. گرم رو سخت می پسنده اما دنبال بهترین های هر سبکه. آرش جان نظر مشورتی شما برای این دوست مون چیه؟ هم چنین عزیزانی مثل
@sana2000 و @Musketeer و @Alios و @mostafa a لطفا نظر مشورتی بدین.اقا محمود عزیز @msaj87 هم خیلی عطرهای منو داره. اقا مصطفی در اصفهان همه عطرهای منو جز تق هرمس داره!
پی نوشت دوم:
@arash59b آرش جان بلو مجیک رو در کنار کرید اونتوس چطور می بینی؟ حتما ترکیبی استفاده کن و نظرت رو بگو. فکر کنم خفن ساخته شدن برای ترکیب با هم دیگه. هر دو خنک و میوه ای.

Last edited:

http2iran

Registered User
لایک‌ها
1,772
سلام داداش تشکر از محصولات خوبتون والله من زیاد به عطریات اشنایی ندارم فقط قدیمها یه عطر میزدم عطر رز بود بوش آروم و خنک بود ، پیداش نکردم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام داداش تشکر از محصولات خوبتون والله من زیاد به عطریات اشنایی ندارم فقط قدیمها یه عطر میزدم عطر رز بود بوش آروم و خنک بود ، پیداش نکردم
سلام. عزیزم تنها اودکلن با بوی رز که خنک باشه و من می شناسم
جیونچی وری ایرسیستیبل الکتریک رز
است که خودمم طرفدارشم. متاسفانه اسانسی ازش نیست که من بیارم برای دوستان. صرف نظر از بوی رز؛ بوی خنک ملایم تو عطرهای من ال هوم و آزارو کروم لجند و ... است که در تاپیک اول مختصر توضیحی برای هر عطر نوشتم

بالا