برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

Mahdispn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
سلام جناب آقای هادی
1-برای سفارش بعدی از الان برای شما می نویسم که چه می خواهم تا خودم یادم نرود.
ده میل رالف لورن بلو (پیش نهاد خودتان بود با نت یاس)
ده میل اونتوس (یکی مرا بو کرد و پسندید و سفارش داد)
هفت میل اونتوس+سه میل بلک ایکس اس (ترکیب پیشنهادی شماست!)
بلو آیس پنج تا ده میل( میخواسم سیلور مانتین سفارش بدم که نظرم را عوض کردید)
یک عطر گرم، برای شروع(یک بازه بزرگ از کافی نیل تا اینتر لود و توسکان لدر را شامل می شود، که در این مدت تا سفارش اصلی تصمیم می گیرم کدامشان)

2-پیش نهاد
در ابتدا متذکر می شوم که همان طور که می دانید بنده در زمینه عطر بسیار بی تجربه هستم.
اگر بنا است از جای معتبری عطر سفارش دهید، چند گزینه بگذارید برای نت های خاص و مشخص، اصل یک بوی خاص، نه ترکیبش با چندین نت دیگر. برای مثال (یک ورژن خاص از دیور هوم، بدون مخلفات)http://www.fragrantica.com/perfume/Christian-Dior/Dior-Homme-Parfum-27417.html این عطر فقط از سه عنصر تشکیل شده و هیچ ماده اضافه و خاصی ندارد. یک عطر ساده با نت های واضح.(مقایسه کنید با خود دیور هوم که یک عطر کامل با چندین ریزه کاری در نت هاست)
دلیل این پیش نهادم چیست؟ اولا تربیت شامه، وقتی اسانس نهایی شلوغ نباشد و بدانید از چند عنصر تشکیل یافته(با فرض اینکه بهترین گرید به کار رفته) شامه شما در تشخیص نت ها دقیق می شود. ثانیا وقتی عناصر سازنده اسانس ساده باشند و از عناصر خاص که امضای برند های معتبر هستند کپی نشده باشد، قطعا کیفیت کار بسیار بالاتر است. ثالثا دست پرفسور مانند شما برای ترکیب اسانس ها بسیار باز تر است، یک ترکیب خلوت مانند یک بوم نقاشی است تا هرچه میلتان است یه آن اضافه کنید و اثر خود را خلق کنید با محدودیت های بسیار کمتر.
از این که کرید اونتوس در لیست شما هست بسیار خوش حالم!

در پناه خدا

vahidxxx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
سلام. عطرهای سفارشی منم دیروز دستم رسید.اقارضا هم ک پیگیر بودن برای اینکه دستم رسیده یا نه ممنونم ازشون.
خب من زیاد تو بحث عطر حرفه ای نیستم و صرفا رو لحاظ اینکه همیشه خوشبو باشم از ادکلن استفاده میکنم .. رایحه های تلخ و چوبی گیاهی رو بیشتر میپسندم و ادکلن مورد علاقم هم لالیک معروف هستش که واقعا بوش سرمستم میکنه همینطور دیویدف زینو ..راکی مانتین..و بوگارت سیلورسنت و عطری از برند امپر ب نام لجند ک فوق العاده بوش رو دوس دارم مخصوصا نت پایانیش رو.. ایندفه هم دنبال ی ادکلن تلخ بودم ک تصادفا با این انجمن و اقا رضا اشنا شدم وقتی شوراشتیاق اقا رضا و همچنین ادب و اینکه احترام زیادی رو برا مشتری قائل هستن دیدم و اینکه سایر دوستان از کیفیت اسانسهای ایشون راضی بودن ترغیب شدم ک ایندفه ب جای ادکلن از اسانسهای ادکلنهای گرون قیمت ک شاید هیچوقت موفق ب تستشون نشم استفاده کنم..
دیروز دو تا از اسانسها رو تست کردم گفتم نتیجه ر‌و طبق درخواست اقا رضا اینجا عنوان کنم..
بلو ایس : واقعا یه عطر بسیار خوشبو و شیک ک با اینکه خنک و ب نظر من اسپرت هستش اما میشه تو مراسم رسمی هم ازش استفاده کرد..تو خونه ک کلی خواهان پیدا کرد و تا الان ک یک روز گذشته همچنان بوش رو لباسم هست و پخششم تا دوساعت اول خوبه بعدش کم کم از پخش کم میشه ولی ماندگاریش عالیه انصافا. نت ابتدایی من بوی ترنج و لیموی قوی رو حس کردم ک خیلی دلنواز بود و تیز..نت بعدی ی بوی چای و شایدم ی ذره هلو ب مشام میرسه ک همچنان تیزی خودش رو حفظ کرده واقعا شیکه و نت پایانی ی بوی خاصی میمونه ک من نمیدونم چیه اما دیگه خبری از اون لیمو و ترنج نیست ..فک کنم همون چای هست ک تا اخر میمونه. در کل من این عطر رو بسیار پسندیدم و دلم نمیاد زیاد ازش استفاده کنم [emoji1] فقط کاش پخشش بیشتر بود اما با توجه ب خنک بودنش راضی کننده بود.

توسکان لدر : ی بوی عجیب ک اولین بار بود ک ب مشامم میخورد ی حس تازه ب مشامم داد..بوی چرم غالبه و یه رگه هایی از شیرینی داره من بوی زعفرانی حس نکردم ..پخش بوش تو یک ساعت اول خوبه اما با شیرین تر شدن رایحه از پخش بوش کم میشه..دوس داشتم این تلخی رایحه تا نت اخر بمونه اما همونطور ک اقا رضا گفتن این ورژن توسکان ملایم تره..اما من احساس میکنم اگر همون تلخی نت اول تا اخر باهاش بود خیلی عالی تر میشد پخششم ب مراتب زیادتر.. الان ک یک روز میگذره هنوزم رایحش از نزدیک ب مشامم میخوره رایحه چرمش همراه با شیرینی مشخصه اما میگم ک برا من فقط نت اولیش خیلی ب دلم نشست.. موندگاریشم عالیه .

فعلا همین دو تا اسانس رو تست کردم بلو ایس رو فوق العاده پسندیدم بعنوان یه کار خنک برای تابستان گرم کرمان ب ادم روحیه شاد میده..توسکان هم خوب بود برای مهمونیها و قرار ملاقات های سه چهار ساعته خوبه اما انتظار یه عطر قوی و تلخ تررو داشتم با توجه ب تعاریف قبلی.
ببخشید زیاد نوشتم چون سفارش اولم بود خواستم نظرمو دقیق بنویسم. ب مرور سایر اسانهارو هم تست میکنم. یا علی

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام به همه دوستان؛ رفقای عطربازم. وحید جان با سپاس از لطف و محبتی که به من داری؛ شما احتمالا نسخه توسکان 1 و به ویژه 2 من رو بیشتر می پسندی چون تلخ ترن. توضیحاتش رو در چند صفحه قبل بخون مفصل با رفقا تبادل نظر کردیم.
تو این پست می خوام تفاوت شامه افراد رو با یک مثال مطرح و تاکید مجدد کنم که گاهی موقعها تفاوت شامه ی دو نفر در مورد یک عطر بسیار زیاده!
این 4 نظر از 4 دوست مون در مورد جدیدترین ورژن توسکان لدر منه. (نسخه 3). با دقت بخونین لطفا! دلیل این تفاوت نظر کجاست؟ تفاوت در شامه!
توسکان لدر
یک نت سنگین و کمی گرم وشیرین زعفران و چرم در آن خود نمایی می کند(زعفرانش به شامه من غالب بود بر چرمش، در نتیجه شیرینیش بر گرمیش غالب) بسیار خاص و بسیار مغرور، اصلا تا این عطر هست اجازه نمیدهد هیچ نت دیگری نطق بکشد. من که فقط یک دوز کوچک روی یقه ام داشتم و بقیه پیراهن و پوستم با اسانس های سفارشی آقای هادی پوشیده شده بود، تا چند ساعت غیر از زعفران چیزی نمی چشیدم. از نت ابتدایی که بگذریم در نت میانی زعفران و چرم تنها تر می شوند و هر چه پیش میرویم زعفرانش غالب می شود بر چرمش، یک زعفران گرم و شیرین اما ملایم. مادربزرگم این عطر را بیشتر پسندید!

سلام
امروز عطر ها به دستم رسید. اولین عطری که تست کردم توسکان بود.
توسکان قبلی ای که از آقا رضا تهیه کردم بوی دود توی نوت اولش غالب بود و یه جورایی به بوی سیگار خیلی نزدیک بود. بعضیا نمیپسندیدن و من خودم بوی دودش رو دوست داشتم.
اما در این اسانس جدید بوی دودی تقریبا حذف شده یا خیلی کم شده و اصلا به بوی زعفران و چرم غلبه نمیکنه.
من خیلی این نسخه از توسکان رو پسندیدم و بنظرم خیلی از نسخه های قبلی با کیفیت تره و رایحه ها درست در کنار هم قرار گرفتن.

هرچند طرف دار کاری مثل توسکان هستم ولی عطر خوب ازش رو میشه تو بازار پیدا کرد مثل همینی که خودتون الان دارید.

توسکان لدر : ی بوی عجیب ک اولین بار بود ک ب مشامم میخورد ی حس تازه ب مشامم داد..بوی چرم غالبه و یه رگه هایی از شیرینی داره من بوی زعفرانی حس نکردم ..پخش بوش تو یک ساعت اول خوبه اما با شیرین تر شدن رایحه از پخش بوش کم میشه..دوس داشتم این تلخی رایحه تا نت اخر بمونه اما همونطور ک اقا رضا گفتن این ورژن توسکان ملایم تره..اما من احساس میکنم اگر همون تلخی نت اول تا اخر باهاش بود خیلی عالی تر میشد پخششم ب مراتب زیادتر.. الان ک یک روز میگذره هنوزم رایحش از نزدیک ب مشامم میخوره رایحه چرمش همراه با شیرینی مشخصه اما میگم ک برا من فقط نت اولیش خیلی ب دلم نشست.. موندگاریشم عالیه .
وحید جان ممنون بابت این که وقتت رو صرف نوشتن تجربه هات در زمینه عطر و به اشتراک گذاشتنش با ما می کنی.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
لیست 20 عطری که انتخاب کردیم با دوستان بدیم سمپل عالیشو برامون بسازن بفرستن:
neroli portofino tom ford
grey vetiver tom ford
italian cyprus tom ford
london tom ford
costa azzurra tom ford
creed avantus
jubilation amouage
journey man for men amouage
herod parfums de marly
godolphin for men parfums de marly
shaik opulent shaik gold edition for men
straight to heaven for men by kilian
xerjoff mefisto for men
giorgio armani prive cologne eau de jade
giorgio armani acqua di gio essenza
ralph lauren romance for men
wood rocky mountain dsquared
Allure Homme Sport Chanel for men
Dior Homme Parfum Christian Dior for men
A*men pure havane thierry mugler
با تشکر از همه دوستانی که در انتخاب این عطرها با نظرات ارزشمندشون به من مشاوره دادن.

mohamadeblis2

Registered User
لایک‌ها
145
سفارش دوم من
20 میل خالص از اینا
سفارش دوم من
امواج اینترلود
گری رتریور
گرین آیریش
توسکان لدر سری جدید
بلک افغان خنک
لاگوست این پلی

aiza1372

Registered User
لایک‌ها
86
لیست 20 عطری که انتخاب کردیم با دوستان بدیم سمپل عالیشو برامون بسازن بفرستن:
neroli portofino tom ford
grey vetiver tom ford
italian cyprus tom ford
london tom ford
costa azzurra tom ford
creed avantus

jubilation amouage
journey man for men amouage
herod parfums de marly
godolphin for men parfums de marly
shaik opulent shaik gold edition for men
straight to heaven for men by kilian
xerjoff mefisto for men
giorgio armani prive cologne eau de jade
giorgio armani acqua di gio essenza
ralph lauren romance for men
wood rocky mountain dsquared
Allure Homme Sport Chanel for men
Dior Homme Parfum Christian Dior for men
A*men pure havane thierry mugler
با تشکر از همه دوستانی که در انتخاب این عطرها با نظرات ارزشمندشون به من مشاوره دادن.
سلام آقای هادی !
بازحمتای ما ؟!
عجب سمپلی !
کی میرسن ؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام آقای هادی !
بازحمتای ما ؟!
عجب سمپلی !
کی میرسن ؟
سلام رضا جان
خوبی؟
تازه امروز سفارش رو به نماینده ی ایرانی شون تحویل دادم. تا بسازن و بفرستن حدود سه هفته تا یک ماه طول می کشه. وقتی سمپلها بیاد به برخی دوستان پاتوق که امکان دیدار حضوری شون در تهران هست نشون میدم و نظرشون رو می پرسم. شما تو این 20 تا فقط همون 8 تا توجهت رو جلب کرد؟ اکثر کارهایی که درخواست دادم قیمت اودکلنهاش سمت میلیونه!
امیدوارم همون طور که وعده دادن کار در خور و شایسته ای بسازن و اگه اون طوری باشه عطراشون که من می خوام ؛ دیگه فقط با اینا کار می کنم. نماینده ی ایرانی شون کلی وعده وعید به من داده و هنوز بخش مهمی از حرفهاشو ننوشتم؛ صبر می کنم این ابتدایی ترین حرفش رو به آزمون بگذاریم ببینیم در عمل چی میشه؛ بعد می پردازیم به باقی حرفها.
دوستان این آخرین پستی هست که تا برگشتنم از سفر براتون می نویسم. فردا صبح زود حرکت می کنم و برگشتم با خداست! اگه عمری باشه از روز شنبه در خدمتم. سفارش های دوستان که ارسال نشده می مونه برای شنبه.
میدونم که در غیاب من هم چراغ پاتوق روشنه و برای هم تجارب تون رو می نویسین.
مخلص همگی!

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
بعداز سه روز معاشقه با سری جدید عطرها فکر کنم امادگیش رو پیدا کردم که در موردشون بنویسم می خواستم با بهترین و خاص ترین عطر یعنی اینترلود شروع کنم ولی نمی دونم چی شد که رفتم سراغ شماره دو و گری ویتور

مگه میشه تام فرد عطری بسازه که خاص نباشه مگه میشه عطر ساخته شده سنگین ٬ با ابهت (مثل یه مرد دنیا دیده) و شیک نباشه

ولی با این خصوصیات تعجبم می کنم چرا شامه ادم رو اذیت نمی کنن هر چقدر هم که عطرهای تام فورد رو عمیق بو کنید باز هم حس اشباع شدن و سیرشدن و زده شدن به ادم دست نمیده

اما گری ویتور

یه رایحه خنک داره ولی نه خنکی مثل نعنا٬ خنکی از جنس خزه و چوب خیس. تلخ هست ولی نه تلخی چرم و عود تلخیه شبیه بو کردن برگهای سوزنی درخت کاج.

هرچی از طبیبعت بخواید توش هست حس راه رفتن تو جنگل های سرسبز و مرطوب شمال رو به ادم میده (همون جنگل هایی که مدت هاست همه گیاه ها و درختان تحت تاثیر رطوبت قرار گرفتن)

تو نت ابتداییش یه بویی بود که خیلی برام اشنا بود ولی متوجه اش نمیشدم تا اینکه تو یکی از رویوها پیداش کردم. دقیقا بوی یه لیوان اب هویج خنک رو میده همون بویی که وقتی دارید اب هویج رو سر می کشید تو بینی تون می پیچه. در اکثر مدت و تقریبا تا اواخر بوی خفیف فلفل رو هم می تونید درک کنید ولی در اواخر کار از بین میره همینطور تلخی هم خیلی کم میشه و فقط خنکیش می مونه. به این مرحله که میرسه از قبل بیشتر دوست داشتنی تر میشه.

عطری هست که پخش کنندگی متوسطی به پایینی داره ولی ماندگاریش تا حدودی بهتر از پخش کنندگیش هست ولی یادمون باشه که داریم از یه عطر خنک صحبت می کنیم که اگه با هم نوعاش مقایسه بشه پخش بو و ماندگاریش قابل قبول خواهد بود. برای تابستون که واقعا عالیه ولی فکر نکنم تو زمستان و هوای سرد بتونه ابراز وجود کنه. اگه بخوام عطرهای تام فورد رو به پسر و دختر تشبیه کنم این عطر دختر خانواده میشه یه دختر کوچولوی معصوم و ساکت.
تو عطرهای خنک من جاش جز اولین هاست. تو دسته بندی (از نظر نوع تلخی و خنکی) میشه اون رو با اکوا بولگاری قرار داد.

Last edited:

yasinshoper

Registered User
لایک‌ها
162
سلام . من دلارنتا رو سفارش داده بودم و به دستم رسید .
واقعیت اول که ازش استفاده کردم کمی نا امید شدم !!! نت اولش رو نمی دونم چرا زیاد حس خوبی بهم نداد ولی از دقیقه 5 به بعد هز چی بیشتر گذشت بیشتر دوستش داشتم و الان به جرعت می تونم بگم عاشقشم . نت دومش بسیار دوست داشتنی و آرامش بخشه ، حیف که پخش کنندگیش به نظرم کم تر شده ، البته شاید پشن من رو بد عادت کرده ولی در کل می تونم بگم دلارنتا برای من یک تضاد کامل به وجود اورد . دو تا حس کاملا متفاوت که بدون شک حس دوم که حس واقعا خوبیه باعث می شه از این عطر استفاده کنم .

و اما کافی نیل ، که آقای هادی خوشون ساختنش ... من تا حالا تجربه عطر های گرم و تلخ رو نداشتم و واقعا خوشحالم که اولین تجربه ام با این عطر بود . نت اولش آنچنان خودنمایی می کنه اگه چشماتون رو ببندید حتی مزه یک فنجان قهوه با کیفیت زیر زبونتون میاد ... انیمیشن سرآشپز رو اگه دیده باشید متوجه می شید چه حسی داشتم وقتی این عطر رو زدم ، اونجایی که موش سرآشپز برای اون فردی که منتقد بود رتتوئی درست می کنه و منتقد با خردن اولین لقمه از اون چنگالش می افته زمین و برمی گرده به خاطراتش که وقتی بچه بوده همین طعم رو توی خونشون تجربه کرده بود ، وقتی این عطر رو زدم ، همون حس بهم دست داد و شاید بهترین خاطره ام از یه سفر به یادماندنی که اتفاقا توی یک صحنه خیلی خاص اون داشتم قهوه می خوردم افتادم . نمی دونم شاید من خیلی خاطره بازم ولی واقعا از آقای هادی ممنونم بابت این عطر ...
نت دومش هم واقعا خوبه ، پخش کنندگی خیلی خوبی داره و ماندگارش هم خوبه ... خلاصه اینکه این عطر واقعا تجربه خوبی بود برام .

vahidxxx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
سلام در ادامه تستی ک از عطرهام داشتم نوبت رسید به کافی نیل دوست داشتنی ..
ی عطر کاملا گرم و فوق العاده تلخ ک شدیدا نت اولش شمارو به یه فنجان قهوه تلخ دعوت میکنه جوری ک دوس دارید همزمان با لذت بردن از رایحش ظرف رو یه ناخنکی بزنید و مزشم تست کنید.. نت اولیه رایحه قهوه شدیده و تقریبا بوی دیگه ای ب مشامتون نمیاد و میتونه جوری خودنمایی کنه ک هیچ عطر دیگه ای جرات ابراز وجود نداشته باشه.. نت اولشو دوس دارم. وارد نت دوم میشیم یه بوی تنباکوی دوس داشتنی مث پیپ ازاد میشه من ک خودم احساس میکنم همراه با نوشیدن یه قهوه تلخ دارم پیپ با تنباکوی کاپتان بلک دود میکنم [emoji1]
این رایحه تنباکو و قهوه ی حس مردونگی خاصی بهتون میده جوری ک دوس دارین هر لحظه لباستون رو بو کنید و از مرد بودن خودتون لذت ببرید واقعا برای من عطری فوق العاده لذت بخشه هم پخش خوبی داره هم موندگاریش تقریبا تا ۲۴ ساعت بعد رو لباستون میمونه.. و اما نت اخر ک از قهوه کم میشه و بوی تنباکو و وانیل یه رایحه فوق العاده بوجود میاره ک ب تندی اول نیست کمی ملایمه اما بسیار ارامبخش..جناب هادی گفتن ک نت اخر شبیه توباکووانیله و حتی خوشبو تر من توباکووانیل رو تست نکردم اما این عطر واقعا اخرشه.. مطمعنم شما هم لذت میبرید.

ترکیبی اونتوس و بلک ایکس اس :
راستش من از این عطر هیجان زده نشدم بر خلاف اینکه ادکلنش کلی طرفدار داره و قیمت بالا.. عطر خوشبویی هست برا مصارف روزانه تو گرمای تابستان خوبه اما متاسفانه نه پخش خوبی داره و نه موندگاره.. شاید رو لباس من حدود دو سه ساعت موندگاری داشت و پخش بسیار ضعیف..تو نت اولش من بوی سیب احساس کردم راستش رایحه دیگه ای ب مشامم نیومد ..تغییر نت ضعیفی هم داشت اما نت اخر ی بوی چوبی نمایان تر بود ک قبلا تو ادکلن بلک استیشن ب مشامم خورده بود.. نمیدونم این ادکلن بلک استیشن همین بلک ایکس اس هست یا نه اما بلک استیشن واقعا موندگاری و پخش بسیار بالایی داره..
در کل باید دوباره یه تست دیگه ازش داشته باشم تا بتونم قضاوت منصفانه ای داشته باشم.

ارکان وایت : یکی دیگه از اسانسهایی ک منو بوجد اورد ترکیب بلک افغان و واتر دیویدف بود ک بینهایت اسانس خوشبو و با کلاسی هستش.. جون میده برا مهمونی ها تاهوش از سر اطرافیان ببری..یه بوی تیز دوس داشتنی .. حقیقتا من نتونستم رایحه ها رو تشخیص بدم اما یه بوی ک شمارو یاد مطب دکترهای باکلاس میندازه ی بویی شبیه شربت اکسپکتورانت یا حتی شبیه ادامس ..بر خلاف اینکه بلک افغان خیلی عطر تلخو گرمیه ولی من از این اسانس اصلا رایحه گرم دریافت نکردم و اتفاقا رایحه خنک و شادابی داره ک یه شیرینی ملموسی توش نمایانه مخصوصا نت پایانیش ک احتمالا بخاطر ترکیبش با واتر وایت هستش.. پخش خوب تو ساعات اولیه و موندگاری خیلی خوبی داره ک هنوزم رو لباسم بعد از یک روز احساسش میکنم. دلم نمیاد ازش زیاد استفاده کنم و گذاشتم برا مهمونی ها و مراسمات خاص.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
البته فکر کنم دوستان طعم و بوی عسل رو در کافی نیل فراموش کردن میشه گفت همراه با قهوه شروع میشه و هرچی قهوه کمتر میشه بیشتر خودش رو نشون میده
شایدم این کافی که من دارم اینطور باشه چون وقتی به دست من رسید مهندس یه مقدار ترکیب رو تغییر داده بودن. البته دوستانی که قهوه خالص رو هم سفارش دادن می فهمند که قهوه بکار رفته توی کافی نیل
یه قهوه فوق العاده رقیق و لایت شده هست. ولی واقعا ترکیبش با کاپتان بلاک چه معجونی رو درست کرده

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
اینترلود از امواج

دقت کردم معمولا عطرهای مورد علاقه من پخش بو و ماندگاری بالایی ندارند (مثل ژوپ هوم ٬ دانهیل اکسنتریک یا دیورهوم) عطرهای با مانگاری بالا چون معمولا گرم و شیرین هستند با سلیقه من جور در نمیان مگر اینکه چاشنی تلخی و دودی داشته باشند که اینترلود هم جز همین دسته قرار می گیره.
اول باید ذکر کنم دوستانی که اولویت شون از عطر پخش بود و ماندگاری بالاست این عطر نیازشون رو براورده می کنه پخش کنندگی اش رو تا ۱۰ ساعت و ماندگاریش حداقل تا ۲ روز تضمین شده است تازه این در صورتی است که
اسانس تا ۵۰ درصد لایت شده باشه
میشه گفت از معدود عطرها با رایحه رنگین کمانی است که رایحه اش در هر نتی تغییر کرده و انسان رو شگفت زده می کنه. در ابتدا براحتی می توانید ترکیبی زیبا از رایحه پونه (که بهمراه گل پر جزء ادویه های و چاشنی های غذایی مورد علاقه من هستند)٬ فلفل و عود خود نمایی می کنه بعد از چند لحظه رایحه بعدی خودش رو نشون میده که بار اول که از اینترلود استفاده کردم با استشمامش شوکه شدم (یه ماده ممنوعه و اسمش رو نبر) اول به بینی خودم شک کردم ولی بعد از چندروز تو یکی از رویو های این عطر دیدم که چند نفر دیگه هم بهش اشاره کردن. میشه گفت تلخی تند این عطر بخاطر همین ماده هست و بعد بخاطر عود و چرم.
در نت های پایانی عطر خیلی دوست داشتنی تر میشه و رایحه اش یه شیرینی سبک و دل نزن و لایت تبدیل میشه نمی تونم بگم دیقیقا چیه ولی احتمالا باید از چوب صندل و ترنج بکار رفته در عطر باشه.
بطور خلاصه میشه گفت یه عطر دودی٬ ادویه ای٬ سنگین و تا حدودی تاریک (نه به اندازه توسکان لدر یا عود وود) هست. در ابتدا گرم و تلخ و در انتها تلخی جای خودش رو به شیرینی میده.
تا الان با محصولات امواج برخورد نداشتم ولی واقعا میشه گفت به همراه تام فورد اکثریت عطرهاش دوست داشتنی ٬ خاص و کلاسیک هستند

Last edited:

4rooos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
سلام من میخوام از شما خرید کنم ، اونتوس و بلو شانل میخوام
لطفا شرایط خرید رو ارسال کنید،تشکر

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام به همه دوستان عزیز و رفقای عطربازم. امروز از سفر برگشتم دوباره در خدمت تون. ممنون از دوستانی که در این چند روز لطف کردن تجربه هاشون رو برای ما نوشتن. آرش عزیز که ماشالله برای خودش رئیسه اینجا.نوشته های همه رو خوندم و استفاده کردم.
وحید جان؛ ممنون بابت اظهار لطفت به دو تا از عطرهای ساخت خودم (ارکان وایت و کافی نیل)؛ اما در خصوص سومی؛ ترکیب کرید+بلکت رو مجدد تست کردی؟ چون نوشته بودی برای داشتن قضاوت منصفانه نیاز به تست مجدد داری. به نحو عجیبی تجربه شما از این ترکیب با تجربه دیگر دوستان متفاوته. من دو نمونه ذکر می کنم؛ بیشترش هم در پاتوق برای مطالعه هست
ترکیبی اونتوس و بلک ایکس اس :
راستش من از این عطر هیجان زده نشدم بر خلاف اینکه ادکلنش کلی طرفدار داره و قیمت بالا.. عطر خوشبویی هست برا مصارف روزانه تو گرمای تابستان خوبه اما متاسفانه نه پخش خوبی داره و نه موندگاره.. شاید رو لباس من حدود دو سه ساعت موندگاری داشت و پخش بسیار ضعیف..

ترجیح میدم اول از همه برم سراغ ترکیب کرید آونتوس و آناناس. من آونتوس رو استفاده میکردم، اما امشب با یه رایحه ی جدید و فوق العاده از اونتوس آشنا شدم. رایحه ای که هیچوقت به مشامم نرسیده بود. ترکیب آناناس با آونتوس عالی بود. خیلی خیلی قویتر از اونتوس تنها. آرامبخشی آونتوس در کنار لذت خوردن آناناس :)

ترکیب کرید اونتوس و بلک ایکس اس فوق العاده ..جالبیش اینه که هرچی میگذره بهتر میشه یک رایحه میوه ای و جنگلی و البته شیک

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
اینترلود از امواج
دوستانی که اولویت شون از عطر پخش بود و ماندگاری بالاست این عطر نیازشون رو براورده می کنه پخش کنندگی اش رو تا ۱۰ ساعت و ماندگاریش حداقل تا ۲ روز تضمین شده است تازه این در صورتی است که
اسانس تا ۵۰ درصد لایت شده باشه
پایین ترین قیمت غیر قابل تصور برای اینترلود آمواج در این فروشگاه!
بعد از چند لحظه رایحه بعدی خودش رو نشون میده که بار اول که از اینترلود استفاده کردم با استشمامش شوکه شدم (یه ماده ممنوعه و اسمش رو نبر) اول به بینی خودم شک کردم ولی بعد از چندروز تو یکی از رویو های این عطر دیدم که چند نفر دیگه هم بهش اشاره کردن. میشه گفت تلخی تند این عطر بخاطر همین ماده هست و بعد بخاطر عود و چرم.
در نت های پایانی عطر خیلی دوست داشتنی تر میشه و رایحه اش یه شیرینی سبک و دل نزن و لایت تبدیل میشه نمی تونم بگم دیقیقا چیه ولی احتمالا باید از چوب صندل و ترنج بکار رفته در عطر باشه.
سلام. آرش جان بوی اون ماده ی اسمشو نبر (!) رو من متوجه نمیشم. شاید چون ندیدم تا حالا!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سفارش دوم من
20 میل خالص از اینا
سفارش دوم من
امواج اینترلود
گری وتیور
گرین آیریش
توسکان لدر سری جدید
بلک افغان خنک
لاگوست این پلی
محمد جان؛ خیلی مایلم ببینم آرکان وایت (ترکیب بلک افغان و واتر وایت) رو بیشتر می پسندی یا آرکان بلو (ترکیب بلک افغان و بلو آیس) رو؟ مقایسه رایحه میخوام؛ به همراه مقایسه پخش بو و موندگاری. شما اولین کسی هستی که آرکان بلو رو تهیه می کنی.
از دوستان کسی هست بتونه حدس بزنه کدوم آرکان پخش و موندگاریش بیشتره؟ آرش @arash59b به علت داشتن هر سه اینها امکان تست رو داره اما می خوام بدون تست حدس بزنی و برای نظرت استدلال کنی!

mohamadeblis2

Registered User
لایک‌ها
145
محمد جان؛ خیلی مایلم ببینم آرکان وایت (ترکیب بلک افغان و واتر وایت) رو بیشتر می پسندی یا آرکان بلو (ترکیب بلک افغان و بلو آیس) رو؟ مقایسه رایحه میخوام؛ به همراه مقایسه پخش بو و موندگاری. شما اولین کسی هستی که آرکان بلو رو تهیه می کنی.
چشم دستم برسه حتما رایحه ای رو سریع میزارم و ماندگاری و پخش رو یه ذره دیرتر
پایین ترین قیمت غیر قابل تصور برای اینترلود آمواج در این فروشگاه!
بهتره بگیم پایین ترین قیمت اینترلود سوئیسی و با کیفیت بالا نسبت به فرانسوی و ....

bigarasg

Registered User
لایک‌ها
92
سلام؛ یه ترکیب تلخ و خنک خیلی خاص که رایحه ی چوبی هم داشته باشه می تونید معرفی کنید؟ قیمت رو هم ممنون میشم ذکر کنید!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام؛ یه ترکیب تلخ و خنک خیلی خاص که رایحه ی چوبی هم داشته باشه می تونید معرفی کنید؟ قیمت رو هم ممنون میشم ذکر کنید!
سلام ؛
تو عطرهای خنک و تلخ با رایحه چوبی؛ من بهتر از هی وود ندیدم تا حالا. منتظرم ببینم در تیر ماه به گرید بالاترش دست پیدا می کنم یا نه. نسخه در دسترس رایحه اش محشره ولی موندگاری بالا نداره ؛ پخش بوش رو تست نگرفتم (برای فروش ندارم این نسخه رو)
احتمالا ترکیبش با لالیک انسر نویر یا تام فورد گری وتیور باید رایحه خنک و تلخ خیلی خاصی رو بسازه که بوی چوب قویه توش! می سازم؛ تست می کنم؛ بعد خبرش رو میدم به شما!

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
سلام. آرش جان بوی اون ماده ی اسمشو نبر (!) رو من متوجه نمیشم. شاید چون ندیدم تا حالا!
رویوهای سایت فراگرنتیکا رو نگاه کن

محمد جان؛ خیلی مایلم ببینم آرکان وایت (ترکیب بلک افغان و واتر وایت) رو بیشتر می پسندی یا آرکان بلو (ترکیب بلک افغان و بلو آیس) رو؟
از دوستان کسی هست بتونه حدس بزنه کدوم آرکان پخش و موندگاریش بیشتره؟ آرش @arash59b به علت داشتن هر سه اینها امکان تست رو داره اما می خوام بدون تست حدس بزنی و برای نظرت استدلال کنی!
بنظرم ارکان بلو. بلو ایس خودش دست کمی از ارکان نداره
در حال حاضر وتیور میتونه گزینه خوبی باشه هر سه خواسته شما رو داره

بالا