برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
از عودي كه در عود وود هست خوشم مياد و اصلا سنگين نيست و اذيتم نمي كنه
اون نت چوبي رو ديدم بنظرم بايد صندل باشه. فعلا دست رسي به اسانش ندارم فردا تست ميكنم
رضا با تركيب كريدو وتيور و ... استيل هم اسپري كردم از خنكيش كم شد و يكم شيرين شد ولي رايحه اش مجلسي تر شده

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
از عودي كه در عود وود هست خوشم مياد و اصلا سنگين نيست و اذيتم نمي كنه
اون نت چوبي رو ديدم بنظرم بايد صندل باشه. فعلا دست رسي به اسانش ندارم فردا تست ميكنم
رضا با تركيب كريدو وتيور و ... استيل هم اسپري كردم از خنكيش كم شد و يكم شيرين شد ولي رايحه اش مجلسي تر شده
خواستی تست کنی اپیک آمواج رو در کنار عود وود تست کن. نیم ساعت که بگذره با توجه به خنکی نسبی اپیک و تعدیل دمای عود وود به نظرم شاهد رایحه جذاب تری هستیم.
استیل به شامه ی من خودش خنکه. به شامه ی شما نیست؟ اگه خنکه نباید خنکی کلی ترکیب رو کاهش بده.
ترکیب عطرهای کرید و وتیور و ... رو مطابق فرمول من ساختی؟ استیل چقدر لایته؟

Atrbaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
142
حدود 30 ساعت پیش یک پاف عود وود تام فورد روی دستم اسپری کردم (غلظت حدود 80 درصد). با این که صبح حمام کردم هنوز بوش رو روی پوستم حس می کنم. فکر می کنم زمان خیلی طولانی نمی کشه که کلا عطر تبدیل میشه به یک رایحه چوبی. بهرام که هنوز اینو نداره؛ آرش و فردید نظر شما چیه؟ نت انتهایی رو چوب می فهمین؟
از ظرف که این و اپیک آمواج رو بو می کنم؛ اپیک رایحه قدرت مندتری به نظر میاد. عودشون هم یکی نیست. اپیک خنک تره. اما روی پوست که می زنم عود وود بوی اپیک رو تقریبا ناپدید می کنه در نت ابتدایی. (کنار هم میزنم؛ نه روی هم)
توصیه من برای عود وود رقیقشه. احتمال میدم این جوری زودتر به نت محشر انتهایی برسیم. (باید در عمل تست کنم) . مثل اینترلود.
ارشیا جان @Atrbaz اگه ظهر اینترلود رو اسپری کردی تا الان باید به نت انتهاییش رسیده باشی. نت انتهایی اودکلن اینترلود چیه؟ شما الان نت انتهایی اسانس اینترلود رو چی می فهمی؟
سلام والا بوی اینترلوده به طور مرموز کل اتاق رو گرفته :)) مثل ادکلنش ! اما در مورد بوش نت انتهاییش شیرین تر شده و بوی عود رو من غالبش میبینم. شما خودتون در کل چه حسی نسبت به نت انتهایی انترلود دارید ؟

در ضمن در ادکلن اینترلود بوی پونه کوهی هم هست که میاد و میره پونه کوهی رو نمیدونم دوستان دیدن یا نه از رده نعنا ها هست بوش خنک و فرش شبیه نعنا و آویشن داره واقعا خوش بو هست. اما در اسانسش من این بو رو اصلا حس نکردم.

roteal2007

Registered User
لایک‌ها
804
سلام.
کرید اونتوس.
خدافظ.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام والا بوی اینترلوده به طور مرموز کل اتاق رو گرفته :)) مثل ادکلنش ! اما در مورد بوش نت انتهاییش شیرین تر شده و بوی عود رو من غالبش میبینم. شما خودتون در کل چه حسی نسبت به نت انتهایی انترلود دارید ؟
سلام. چون این نت برام ناشناخته است (به نظر من و برخی دوستان چرم میاد اما خیلی مطمئن نیستم) از شما پرسیدم. نت انتهایی اودکلنشم همینه؟ بسیار نت انتهایی اینترلود رو دوست دارم؛ هر چه که هست. وقتی اینترلود رو زیاد رقیق کنیم خیلی زودتر می رسیم به این نت. به خصوص در کنار گری وتیور محشره.

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
باسلام واحترام به رایحه دوستان عزیز
آقارضا @دل آهنگ ، بزرگوار
بنده خیلی ارتباط جالبی با عوود وود برقرار نکردم
اگرچه عوود اون لطیف و ظریف است و همه پسند
اما نت انتهاییش واقعا معرکه هست و یک رایحه جدید هست برام این نت انتهایی ، نمیدونم چیه اما هرچی هست دوست داشتم این رایحه نت انتهایی ، از ابتدا تا انتهای کار بود بسیاربسیار نت انتهاییش برام جذاب بود
لایتش کردم یمقدار بهتر شد نظرم در موردش اما نه به اندازه بعضی کارها و رایحه ها
در مورد موندگاریش همین رو بگم راحت بالای 24 ساعت رو جواب میده
امواج اپیک و امواج گلد اگر عوود داشته باشند من در تستم امواج اپیک رو بیشتر ترجیح دادم گرچه موندگاریش کمتر از امواج گلد بود ولی امواج گلد تا سه روز باز نت پردازی میکنه و رایحه داره مثل گری وتیور
نت انتهایی عوود وود چیه آقاآرش @arash59b و آقارضا @دل آهنگ ،
معرکه هست
این نت انتهایی خودش یک ادکلن یا اسانس تاپ و عالی و بینظیره
لطفا جواب

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
امواج اپیک و امواج گلد اگر عوود داشته باشند من در تستم امواج اپیک رو بیشتر ترجیح دادم گرچه موندگاریش کمتر از امواج گلد بود ولی امواج گلد تا سه روز باز نت پردازی میکنه و رایحه داره مثل گری وتیور
معرکه هست
لطفا جواب
سلام مجدد؛
فردید جان نت انتهایی عود وود رو از چند نفر پرسیدم به نظرتون بوی چیه (اسم عطر رو نمی دونستن) همگی گفتن بوی چوب می فهمن. قریب به یقین بوی چوب یا ترکیبی از روایح چوبیه. فردا با درصد زیاد لایتش می کنم ببینم زودتر میشه رسید بهش یا نه. آمواج گلد عود نداره. من هیچ عودی نمی گیرم. رز هست و مشک گربه زباد. شما اپیک رو در کنار ( و نه در ترکیب) عود وود (لایت شده) استفاده کن جوری که بوی اپیک غالب باشه. بعد تجربه ات رو گزارش کن. به شامه من بسیار لذت بخش اومد. بهتر از اپیک در کنار افغان (که اون رو هم خیلی دوست دارم)

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
باسلام واحترام به رایحه دوستان عزیز
آقارضا @دل آهنگ ، بزرگوار
بنده خیلی ارتباط جالبی با عوود وود برقرار نکردم
اگرچه عوود اون لطیف و ظریف است و همه پسند
اما نت انتهاییش واقعا معرکه هست و یک رایحه جدید هست برام این نت انتهایی ، نمیدونم چیه اما هرچی هست دوست داشتم این رایحه نت انتهایی ، از ابتدا تا انتهای کار بود بسیاربسیار نت انتهاییش برام جذاب بود
لایتش کردم یمقدار بهتر شد نظرم در موردش اما نه به اندازه بعضی کارها و رایحه ها
در مورد موندگاریش همین رو بگم راحت بالای 24 ساعت رو جواب میده
معرکه هست
لطفا جواب
همونطور که اشاره کردم احتمال میدم چوب صندل باشه چند روز پیش در ادکلن سدریت بوژی تجربه اش کردم و یه بوی نرم، لطیف و کمی شیرین داره
خیلی وقته عود وود رو تست نکردم فردا میرم سراغش ببینم شبیه صندل هست یا نه

Sent from my iPad using Tapatalk

Atrbaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
142
سلام. چون این نت برام ناشناخته است (به نظر من و برخی دوستان چرم میاد اما خیلی مطمئن نیستم) از شما پرسیدم. نت انتهایی اودکلنشم همینه؟ بسیار نت انتهایی اینترلود رو دوست دارم؛ هر چه که هست. وقتی اینترلود رو زیاد رقیق کنیم خیلی زودتر می رسیم به این نت. به خصوص در کنار گری وتیور محشره.
والا نه خیلی نت انتهایی انترلوده بوی عجیبی داره بوی چرم که توی نت اول میاد ! و یکمی هست و میره دیگه جا واسه عرض اندام نداره. بوی نت آخر کمی بوی چوب صندل + عود و دارچین هست که خیلی جالبه بوی میانیش هم بوی تریاک سوخته ! با پونه کوهی و کمی فلفل و اپوپوناکس هست. و در نت میانی تا پایانی یه بوی عجیبی غریبی هست که روان آدم بازی میکنه من احساس میکنم بوی گل لادن باشه که خیلی خاص هست. در کل این کار یکی از خاص ترین و بهترین کارهایی هست که من تا الان داشتم با اینکه من از کار شیرین خوشم نمیاد اما این رو اصلا به این چشم نمیبینم !
این بوی آخر اسانس بیشتر عود و کمی روایح سوخته و چوبی هست. شاید اون بوی خاص بوی لادن باشه که توی ادکلن هم هست بوش واضح نیست اما مثل شبح روی همه چیز تاثیر میزاره ! بوی اسانس لادن بویی دودی چرمی و شیرین و ... هست دیگه خودتون حسابشو بکنید! از اسانس لادن واسه جایگزینی نت پایه عنبر استفاده می کنن خیلی چیزه خاصی هست !

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
سلام مجدد؛
فردید جان نت انتهایی عود وود رو از چند نفر پرسیدم به نظرتون بوی چیه (اسم عطر رو نمی دونستن) همگی گفتن بوی چوب می فهمن. قریب به یقین بوی چوب یا ترکیبی از روایح چوبیه. فردا با درصد زیاد لایتش می کنم ببینم زودتر میشه رسید بهش یا نه. آمواج گلد عود نداره. من هیچ عودی نمی گیرم. رز هست و مشک گربه زباد. شما اپیک رو در کنار ( و نه در ترکیب) عود وود (لایت شده) استفاده کن جوری که بوی اپیک غالب باشه. بعد تجربه ات رو گزارش کن. به شامه من بسیار لذت بخش اومد. بهتر از اپیک در کنار افغان (که اون رو هم خیلی دوست دارم)
آقارضا @دل آهنگ ، نت انتهایی عوود وود یک رایحه بسیار های لایت و اسپرت هست چوب ضعیف ترکیبی هست اما نمیدونم باچی ؟
اینقدر برام جالبه این نت انتهایی که یاد رایحه های اورجینال ادکلن های فوق العاده اسپرت توأم کلاسیک میافتم ، آقا لایتشکنید حداقل 40 درصد متوجه میشید چی میگم ،یه مقدار ضعیف به نت ابتدایی هی وود کرم رنگ نزدیکه اما اون نیست ،واقعا موندم ، راستی آقا آرش @arash59b , ادکلن آرتیسان بلک رو اگر تست کرده باشی هموون ابتدا یه رایحه لطیف اسپرتی و رمانتیک به شامه میرسه ، نت انتهایی این خیلی به اوون رایحه شبیه
آقارضا @دل آهنگ ، امواج اپیک یه مقدار رایحه چوبی داره اما مقاومتش در ارائه همین مقدار هم ضعیفه
بشخصه رز در بلو آیس رو بیشتر از امواج گلد میپسندم چون فرشی و تازگی زیاد میگیرم ازش برعکس امواج گلد
لایت گلد و اپیک رو تست کردم ، اپیک در ترکیب خیلی جایگزین خوبی هست در استفاده لایت شده در کنار عوود وود باید بسیارجالب بدرخشه بهم خیلی میاند و پوشش خوبی بهم میدن
متأسفانه اپیک امواج رو تموم کردم
آقارضا @دل آهنگ ، این پارت چهارم اگر خدابخواهد اساسی زحمتتوون میدم ، درمورد الین هم تووی نخش برو ، مطمئن هستم بچه ها لذت زیاد ازش میبرند
در مورد وومنتی این رو بگم که رایحه های چوبی و مرکبات ،در این کار ، به زیبایی کنار هم چیده شده اند
از کارهای تری موگلر ، این سمپل وومنتی که از جای دیگه ای بدستم رسیده بود خیلی جالب و مورد توجه ام قرار گرفت و فکر کنم اگر سمپل الین شما بدستم برسه به احتمال زیاد این وومنتی رتبه دوم رو در کد گذاری هام برای کارهای تری موگلر ، به خودش بگیره
پیشنهاد میکنم هم آرش عزیز و هم شما اینکار رو هم تست کنید
باتشکر

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
آقارضا @دل آهنگ ، گفته بودم به دنبال اسانسی هستم که بتوونه رایحه پرتقال و بهارنارج و گریپ فروت رو در گری وتیور پیاده کنه تا بیس کامل ادکلن گری وتیور پیاده بشه
دیشب رفتم سراغ یک دونه از ظرفهای دو میل خالی شما و ابتدا یک چهارم ظرف رو گری وتیور و یک سوم از باقیمانده ظرف رو تغ هرمس و دو قسمت باقیمانده ظرف رو تالبه غلطک نرولی پورتوفینیو ، ریختم
( همه سه اسانس رو خالص ریختم )
نتیجه :: دقیقا همان رایحه ای شد که از وتیور میخواستم چون تغ هرمس پرتقال و گریپ فروت رو بهش داد و نرولی ، بهارنارج فرشش رو به اون اضافه کرد ، کاری تلخ و خنک و همه پسند از کار دراومد ، تاجایی که امروز در محل کار سراغش رو میگرفتند و یکی از عزیزان اصرار میکرد از همین کار براش ببرم و گفت ظرف خالی میارم برام از این تهیه کن ، مست بو و رایحه اش شده بودند
امشب رفتم و این ترکیب رو 30 درصد لایت کردم و به لباس و بدن اسپری کردم ،واقعا چه ترکیبی ساختند این اسانس های شما ،عالی عالی
امشب از عوود وود خیلی لایت شده اسپری کردم به یک لباس دیگه ، آقا فقط میتوونم بگویم سریعا فوق العاده لایت عوود وود رو محک بزنید انگار یک چوب درش هست که رایحه این چوب مثل چوبهای دیگه نیست بااینکه ضعیفه اما پیچیده به یک رایحه که اوونه باعث شده من سراغش رو همش بگیرم که چی میتوونه باشه
اینم از شاهکارهای این حقیره
البته شاید برای من اینطوری باشه و اینگونه تجربه و برداشتی ، شامه ام داشته باشه و برای دیگران فرق داشته باشه
آقارضا @دل آهنگ ، رالف لورن شما بااینکه برای من همچی تموومه تووی رایحه گلهای تازه غنچه باز کرده ، و خیلی ازش لذت میبرم اما تووی فکرم که اینکار رو با کدوم اسانس ترکیب یا همزمان استفاده کنم که رایحه و نت های آبی و خاک هم تووی کار بیاد و البته پونه و ریحان هم داشته باشه تا ببره ما رو تووی خیال دانگیزی که دنبالش بودم
یک نکته جالب ::: مادر خانووم بنده یک پیره زن هست
چند روز قبل تستر کاغذی تهیه کرده بودم از 9 کار ارسالی این سفارش آخر ، جهت تست و ارزیابی هایی که لازم داشتم جهت همسان سازیها
به مادر خانووم 9 تستر کاغذی رو دادم بوو کرد و گفتم ببین کدومش رو دوست داری ازش بهت بدهم ، باور میکنید از میان همه عاشق رالف لورن شد و نگذاشتم نماز بخوونه و یک مقداری بهش دادم استفاده کرد و شروع کرد به نماز خووندن ، خیلی شوق و اشتیاق به رالف لورن نشوون داد
به خانواده گفتم مادر شما هم خوب خوش سلیقه و عالی رو ، انتخاب کنه ها
فکر کنم معتادش کردم و از این به بعد هم باید جنسش رو بدهم و این اسانس رو هم نتوونم کامل لذت ازش ببرم
خواهر ها و همکاران کم بودند ، مادر خانوومه هم بهش اضافه شد
آقا من بعد باید 200 گرم 200 گرم از بعضی اسانسها سفارش بدهم که حداقل 100 گرم ازشوون برای لذت بردن خودم در طول فصل ها ، بموونه
طولانی شد ببخشید اما تقصیر ما که نیست این هنر پاتوق هست که با کاربران و اسانس هاش ما رو به وجد میاره تا ذوق خودموون رو انشاء کنیم
مخلص

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
آقارضا @دل آهنگ ، گفته بودم به دنبال اسانسی هستم که بتوونه رایحه پرتقال و بهارنارج و گریپ فروت رو در گری وتیور پیاده کنه تا بیس کامل ادکلن گری وتیور پیاده بشه
دیشب رفتم سراغ یک دونه از ظرفهای دو میل خالی شما و ابتدا یک چهارم ظرف رو گری وتیور و یک سوم از باقیمانده ظرف رو تغ هرمس و دو قسمت باقیمانده ظرف رو تالبه غلطک نرولی پورتوفینیو ، ریختم
( همه سه اسانس رو خالص ریختم )
نتیجه :: دقیقا همان رایحه ای شد که از وتیور میخواستم چون تغ هرمس پرتقال و گریپ فروت رو بهش داد و نرولی ، بهارنارج فرشش رو به اون اضافه کرد ، کاری تلخ و خنک و همه پسند از کار دراومد ، تاجایی که امروز در محل کار سراغش رو میگرفتند و یکی از عزیزان اصرار میکرد از همین کار براش ببرم و گفت ظرف خالی میارم برام از این تهیه کن ، مست بو و رایحه اش شده بودند
امشب رفتم و این ترکیب رو 30 درصد لایت کردم و به لباس و بدن اسپری کردم ،واقعا چه ترکیبی ساختند این اسانس های شما ،عالی عالی
امشب از عوود وود خیلی لایت شده اسپری کردم به یک لباس دیگه ، آقا فقط میتوونم بگویم سریعا فوق العاده لایت عوود وود رو محک بزنید انگار یک چوب درش هست که رایحه این چوب مثل چوبهای دیگه نیست بااینکه ضعیفه اما پیچیده به یک رایحه که اوونه باعث شده من سراغش رو همش بگیرم که چی میتوونه باشه
اینم از شاهکارهای این حقیره
البته شاید برای من اینطوری باشه و اینگونه تجربه و برداشتی ، شامه ام داشته باشه و برای دیگران فرق داشته باشه
آقارضا @دل آهنگ ، رالف لورن شما بااینکه برای من همچی تموومه تووی رایحه گلهای تازه غنچه باز کرده ، و خیلی ازش لذت میبرم اما تووی فکرم که اینکار رو با کدوم اسانس ترکیب یا همزمان استفاده کنم که رایحه و نت های آبی و خاک هم تووی کار بیاد و البته پونه و ریحان هم داشته باشه تا ببره ما رو تووی خیال دانگیزی که دنبالش بودم
یک نکته جالب ::: مادر خانووم بنده یک پیره زن هست
چند روز قبل تستر کاغذی تهیه کرده بودم از 9 کار ارسالی این سفارش آخر ، جهت تست و ارزیابی هایی که لازم داشتم جهت همسان سازیها
به مادر خانووم 9 تستر کاغذی رو دادم بوو کرد و گفتم ببین کدومش رو دوست داری ازش بهت بدهم ، باور میکنید از میان همه عاشق رالف لورن شد و نگذاشتم نماز بخوونه و یک مقداری بهش دادم استفاده کرد و شروع کرد به نماز خووندن ، خیلی شوق و اشتیاق به رالف لورن نشوون داد
فکر کنم معتادش کردم و از این به بعد هم باید جنسش رو بدهم و این اسانس رو هم نتوونم کامل لذت ازش ببرم
آقا من بعد باید 200 گرم 200 گرم از بعضی اسانسها سفارش بدهم که حداقل 100 گرم ازشوون برای لذت بردن خودم در طول فصل ها ، بموونه
طولانی شد ببخشید اما تقصیر ما که نیست این هنر پاتوق هست که با کاربران و اسانس هاش ما رو به وجد میاره تا ذوق خودموون رو انشاء کنیم
مخلص

درود و شب خوش آقای مهندس مخدومی؛
تبریک میگم بابت دست یافتن به این ترکیب جادویی. فقط اگر امکانش هست در مورد پخش و موندگاری هم یه اطلاعاتی بدید که اگر خوبه منم بسازمش. :)
من خودم اسپری همزمان نرولی و گری وتیور در کنار هم به نسبت 2 به 1 رو خیلی پسندیدم. احتمالا با اضافه شدن پرتقال دیگه ترکیب فوق العاده ای بشه.

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
درود و شب خوش آقای مهندس مخدومی؛
تبریک میگم بابت دست یافتن به این ترکیب جادویی. فقط اگر امکانش هست در مورد پخش و موندگاری هم یه اطلاعاتی بدید که اگر خوبه منم بسازمش. :)
من خودم اسپری همزمان نرولی و گری وتیور در کنار هم به نسبت 2 به 1 رو خیلی پسندیدم. احتمالا با اضافه شدن پرتقال دیگه ترکیب فوق العاده ای بشه.
جناب @ghalandar66 , مطمئنا وقتی وتیور تووی کار باشه اوونم هم تووی تغ هرمس و هم خود وتیور ، موندگاریش عالی میشه و اما در مورد پخشش تغ هرمس تووی این ترکیب کنار نرولی در ترکیب ، زمانی که لایت میشه کار با فیکساتور پخش خووبی داره اما به شخصه پخش رو فدای موندگاری نمیکنم
تست خالص این سه کار در ترکیب برام دلنشین تر بود تا جایی که دو نفر از مجموعه محل کارم ، عمیق عمیق ، این کار رو بو کردند و وای و لذت از لب و لوچه شوون میریخت ، مقداری که به نبض دست چپم مالیده بودم رو بو کردند و مست شدند وای به حال روزی که فقط دنبال پخش کار باشم و لایتش کنم با فیکساتور ، دیگه ول کنم نمیشند ، از همین امروز یکیشوون گیر سه پیچ داده بود که میخام و میخام ، ظرف خالی میارم بهم بده
آقا رضا @دل آهنگ ، دیدی برادر چرا ظرف 2. میل زیاد برداشتم تووی این سفارش ، بابا یکی نیست بگه آخه دوست و همکار من ، من بابت این اسانس ها پول دادم که شما حالشوو ببرید!!! ؟؟؟؟ اینگار همه میخواهند از من از این اسانسها یادگاری و سوغات ببرند !!! نمیدوونم چرا نمیخواهند پول خرج لذتهای روحی و معنوی کنند ؟؟؟!!!!

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
جناب @ghalandar66 , مطمئنا وقتی وتیور تووی کار باشه اوونم هم تووی تغ هرمس و هم خود وتیور ، موندگاریش عالی میشه و اما در مورد پخشش تغ هرمس تووی این ترکیب کنار نرولی در ترکیب ، زمانی که لایت میشه کار با فیکساتور پخش خووبی داره اما به شخصه پخش رو فدای موندگاری نمیکنم
تست خالص این سه کار در ترکیب برام دلنشین تر بود تا جایی که دو نفر از مجموعه محل کارم ، عمیق عمیق ، این کار رو بو کردند و وای و لذت از لب و لوچه شوون میریخت ، مقداری که به نبض دست چپم مالیده بودم رو بو کردند و مست شدند وای به حال روزی که فقط دنبال پخش کار باشم و لایتش کنم با فیکساتور ، دیگه ول کنم نمیشند ، از همین امروز یکیشوون گیر سه پیچ داده بود که میخام و میخام ، ظرف خالی میارم بهم بده
آقا رضا @دل آهنگ ، دیدی برادر چرا ظرف 2. میل زیاد برداشتم تووی این سفارش ، بابا یکی نیست بگه آخه دوست و همکار من ، من بابت این اسانس ها پول دادم که شما حالشوو ببرید!!! ؟؟؟؟ اینگار همه میخواهند از من از این اسانسها یادگاری و سوغات ببرند !!! نمیدوونم چرا نمیخواهند پول خرج لذتهای روحی و معنوی کنند ؟؟؟!!!!
ممنونم جناب مخدومی از پاسختون.
راستش این مشکل رو من هم یه زمانی داشتم. از مهربونی آدم سوء استفاده میکنن دیگه! ؛-)
به قول یکی از دوستان میگفت، هرچی پول عطر میدی 10 درصدش برای لذت خودته و 90 درصد برای لذت بقیه. ولی من انصافا از عطرای این پاتوق از لحظه اول تا آخرین لحظه که لباسم رو بشورم استفاده میکنم و نمیذارم یه ذره بوی خوش از دست شامه من در بره! :)

امروز بعدازظهر در کنار "توباکووانیل" که چند ساعت از اسپری کردنش میگذشت و نت وانیلی محشر آخرش آشکار شده بود، دو پاف از اودکلن "وود راکی مانتن ریو" که از قبل داشتم رو اسپری کردم. ترکیب بوشون فوق العاده شد. تلخی وود راکی مانتن در کنار وانیل توباکو خیلی دلنشینه، در کل تا حدودی معتدل و رو به خنکی هم میره.
فکر کنم آقا آرش هر دوی اینها رو داشته باشن، پیشنهاد میکنم تست کنید. برای من که خیلی لذت بخش بود.

Last edited:

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
مهندس مخدومی این ترکیب که ساختید خیلی عالی است من هم یک ماهی هست استفاده می کنم ولی در کنار دلارنتا. پنشنهاد می کنم اگه داری حتما کنارش دلارنتا هم اسپری کن
از ترکیب دلارنتا با تغ و وتیور و نرولی استفاده می کنم و همگی هم ماندگاری بالایی دارند ولی دلارنتا اصلا کنارشون کم نمیاره. /QUOTE]

بهرام جان ممنون از پیشنهاد خوبت
ترکیب راکی و توباکو هم بنظرم خوبه تست می کنم بنظرم باید از شیرینی وانیل تا حد زیادی کم بشه درسته؟

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
رضا جان سلام
اون کتابی که معرفی کردی رو پیدا کردم. اتفاقا چند ماه پیش دکتر بابایی زاد در موردش بطور مفصل سخنرانی کرد ولی تا الان نمی دونستم که کتابش هم وجود داره
تا اونجایی که یادمه موضوعش در مورد این بود که شخصیت همه انسان ها رو به 10 بخش تقسیم می کردن و بصورت والد، بالغ و نوزاد در موردش بحث می کردن درسته؟
مجموعه کاملش توی وب هست ،دوستانی که علاقه دارند می تونند بصورت تصویری یا صوتی دانلودش کنند.
خودم یکی از کارهای ثابتم اینه که سخنرانی های مهم رو دانلود می کنم و سرفرصت یا تو ماشین گوش می دم. تازگی مجموعه سخنرانی های استاد پناهیان که در ماه رمضان امسال بود رو شروع کردم.
پیشنهاد می کنم این مجموعه رو که در مورد "تنها مسیر برای زندگی بهتر" هست رو گوش کنید که با نگاه غیردینی و تاکید بر استدلال های عقلانی در مورد سبک زندگی بهتر صحبت کردن.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با درود بسیار به هم پاتوقیهای عزیزم؛
همونطور که اشاره کردم احتمال میدم چوب صندل باشه چند روز پیش در ادکلن سدریت بوژی تجربه اش کردم و یه بوی نرم، لطیف و کمی شیرین داره
خیلی وقته عود وود رو تست نکردم فردا میرم سراغش ببینم شبیه صندل هست یا نه
Sent from my iPad using Tapatalk
آرش جان کشف نت انتهایی عود وود تام فورد بر عهده ی شما! جمعی در پاتوق منتظرن ببینن این نت شاهکار چیه. در مورد نت انتهایی اینترلود که به یقین نرسیدیم.
پی نوشت:
تجربه بهم میگه وقتی به وضوح نمیشه فهمید یک نت رو؛ احتمالا اون نت "ساده" نیست و "ترکیبی" است.

فردید جان ؛ خدا رو شکر کن که دوستان و همکاران شما به گرفتن ظرف 2 گرمی به عنوان یادگاری؛ قانعند. در مقطعی به یک مجموعه تفریحی / ورزشی می رفتم ؛ نوه ی صاحب آنجا که می دانست من عطربازم؛ بارها از من یک 100 میل وان میلیون اینتنس یادگاری می خواست!
اعتیاد به عطر؛ مشکلی است که من برای خیلی ها درست کرده ام. خدایم بیامرزد! البته نقش اصلی را در این بین؛ کیفیت عطرها داشته. قطعا اگر این عطرها بی کیفیت بود امروز تنها نویسنده و خواننده این تاپیک خودم بودم. می گویند یک نفر را برای همیشه می شود فریب داد؛ اما همه را برای همیشه؛ نمی توان.
حدود 10 ماهه از آغاز به کار این فروشگاه می گذره و ما دوستانی رو داریم در پاتوق که بیش از نیمی از عطرها رو تست کردن. برخی تقریبا همه عطرها رو تست کردن. حضور فعال دوستان در پاتوق؛ که گاهی مثل دیشب؛ تا پاسی از بامداد ادامه پیدا می کنه و خود من روز بعدش گفتگوهای دوستان رو پی می گیرم؛ نشون میده در پاتوق عطربازها؛ فاکتورهایی هست که در هیچ جای دیگر نیست. کیفیت بالای عطرها تنها راز موفقیت پاتوق نیست.

رضا جان سلام
اون کتابی که معرفی کردی رو پیدا کردم. اتفاقا چند ماه پیش دکتر بابایی زاد در موردش بطور مفصل سخنرانی کرد ولی تا الان نمی دونستم که کتابش هم وجود داره
تا اونجایی که یادمه موضوعش در مورد این بود که شخصیت همه انسان ها رو به 10 بخش تقسیم می کردن و بصورت والد، بالغ و نوزاد در موردش بحث می کردن درسته؟
مجموعه کاملش توی وب هست ،دوستانی که علاقه دارند می تونند بصورت تصویری یا صوتی دانلودش کنند.
خودم یکی از کارهای ثابتم اینه که سخنرانی های مهم رو دانلود می کنم و سرفرصت یا تو ماشین گوش می دم. تازگی مجموعه سخنرانی های استاد پناهیان که در ماه رمضان امسال بود رو شروع کردم.
پیشنهاد می کنم این مجموعه رو که در مورد "تنها مسیر برای زندگی بهتر" هست رو گوش کنید که با نگاه غیردینی و تاکید بر استدلال های عقلانی در مورد سبک زندگی بهتر صحبت کردن.
آرش جان من سخنرانی های آقای بابایی زاد رو نشنیدم متاسفانه. "والد"؛"بالغ" و "کودک" سه لغت خاص هستن و معناشون در کتاب توضیح داده شده. خیلی عالیه که این مطلب رو از کتاب وضعیت آخر و ماندن در وضعیت آخر دنبال کنی.
در مقطعی که معاون آموزش و مشاور روان شناسی در یک هنرستان بودم ؛ بارها در جمع های چند صد نفره دانش آموزان و والدین شان سخنرانی هایی داشتم در خصوص این دو کتاب و کتاب بسیار مفید دیگری با عنوان:"SOS کمک در مورد هیجانات" مبتنی بر رفتار درمانی عقلانی هیجانی rational emotive behavior therapy . خوش بختانه مترجم محترم کتاب جناب دکتر رضا رستمی (که خودشان کتاب را لطف کردن هدیه دادند) این کتاب را برای دانلود گذاشته اند (لینک دانلود ) و ظاهرا نسخه ی چاپیش در دسترس نیست (خبر ندارم چاپ جدید خورده یا نه؛ به هر حال برای دوستانی که دسترسی به نسخه چاپی ندارن و دوستانی که در تهران زندگی نمی کنند؛ عالی است)
در خصوص سخنرانی هم؛ این صفحه را چک کن؛ تعداد زیادی از سمینارهای استاد بسیار عزیزم جناب دکتر فرهنگ هولاکویی برای دانلود گذاشته شده که شنیدن شون بسیار توصیه میشه. من اصلا راحت گوش و چشمم رو در اختیار کسی قرار نمیدم و طرف باید به لحاظ علمی مرتبه بسیار بالایی داشته باشه تا حاضر شم برای شنیدن حرفها و خواندن نظراتش وقت بگذارم. با افتخار اعلام می کنم که سالهای طولانی ست شاگرد ایشان؛ استاد محمد مجتهد شبستری؛ مصطفی ملکیان؛ عبدالکریم سروش و دیگر فرهیختگان هستم. خداوند عمرشان را طولانی و سرشار از عزت و برکت و سلامتی کند.

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
بهرام جان ممنون از پیشنهاد خوبت
ترکیب راکی و توباکو هم بنظرم خوبه تست می کنم بنظرم باید از شیرینی وانیل تا حد زیادی کم بشه درسته؟
درود بر دوستان عطرباز؛
بله آرش جان، هم از تلخی راکی کم میشه هم اینکه به نظرم رایحه هاشون تناسب بدی باهم ندارن. فقط من با اسپری همزمان یه اودکلن با یه اسانس دو تا مشکل دارم:
اولین مشکل توی اختلاف کیفیت پخش و ماندگاری است که اصلا قابل قیاس نیستند و باید با یک پاف از اسانس، چندین پاف از اودکلن رو اسپری کرد و هر چند ساعت هم اودکلن رو تجدید کرد.
دومین مشکل هم در ترتیب نتهاست، مثلا برای این ترکیب چون من بوی وانیل توباکو در کنار راکی مانتن رو میخواستم. بعد از 5 ساعت از اسپری یک پاف توباکو، چند پاف راکی رو کنارش اسپری کردم. که بعد از چند ساعت بوی وانیل توباکو هنوز بود ولی راکی عملا محو شده بود.

arthur97

Registered User
لایک‌ها
375
خوب من سفارش دومم رو هم دریافت کردم و این دفعه برعکس دفعه قبل از اکثر عطر ها خوشم اومد به صورتی که هر روز یک کدوم رو میزنم!(به ترتیب اولویت مینویسمشون)راستی همه هم با علظت 20 درصد گرفتم.
1.ال هوم گرلن آیدل : بالاخره عطر ایده آلم رو پیدا کردم.واقعا عالیه.همونی که میخواستم.کاملا خاص و منحصر به فرد.فکر میکنم معتدل باشه و کمی شیرین.نمیتونم توصیفش کنم :D (غلظت پیشنهادی من : 20 تا 40 درصد)
2.پگاسوس.گرم و دوست داشتنی.کاملا یادآور 212 سک/سی من.بنظرم تکامل یافته همونه و به کسانی که 212 رو دوست دارند 100% توصیه میکنم.فقط برای زمستون باید استفاده بشه.گرم و شیرین با نظرم.ماندگاری عجیب با غلظت 20 درصد.اصلا غلظت بالا پیشنهاد نمیکنم.(غلظت پیشنهادی من : 10 تا 30 درصد)
3.هی وود.یه عطر عالی برای این فصل.خنک و کمی شیرین فکر کنم.شاید هم کمی تلخ.ته بوی خربزه و رده هایی از خیار میشنونم :D اینم نمیتونم توصیفش کنم ولی برای این فصل عالیه.(غلظت پیشنهادی من : 20 تا 30 درصد)
4.دانهیل آلفرد.یه عطر همه پسند با بویی تمیز و شبیه به بعضی آدامس ها.بسیار بسیار خنک.عالی برای تابستان.در کل فکر کنم 90 درصد آدم ها از این بو خوششون بیاد.(غلظت پیشنهادی من : 20 تا 30 درصد)
5.اسپایس بمب.به توصیه آقا رضا خریدم.از بوش خوشم نیومد.بوی تلخ و تندی داره به نظرم.بوی فلفل هم میده.به هیچ عنوان غلیظ نخرید که شش ماه تا یکسال بوش میمونه :D (غلظت پیشنهادی من : 10 تا 30 درصد)
همه عطر ها از کیفیت خیلی خوبی برخوردارند.پخش بو و ماندگاریشون خیلی خوبه.ولی خوب ماندگاری پگاسوس و اسپایس بمب واسه من زیاده و کلافه میشم.نمیدونم شاید چون هوا گرمه اینطوریه و اگه زمستون استفاده کنم خوب باشه.
به ترتیب ماندگاری بخوام بچینم اینطوری بنظرم.
پگاسوس>اسپایس بمب>دانهیل آلفرد=هی وود>ال هوم
دانهیل و هی وود از نظر ماندگاری به نظرم کاملا برابر بودند.
در مورد پخش بو هم نظری ندارم.چون خودم که نمیتونم متوجه بشم :D

بالا