برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
راستی رضا جان شما اسانس تام فورد اکستریم رو نداری من شدیدا توصیه می کنم بیاری نمونه این بو هیچ جا نیست واقعا آسمانی بوش. فقط پخش ادکلن کمی پایین تر از انتظار تام فورد هست اگر اسانس خوبشو بیارین محشر میشه. (نمیدونم اصلا هست یا نه!)
احیانا پایین بودن پخش اودکلن تام فورد اکستریم ربطی به هوای شرجی شمال نداره؟!
اسانسشو دیدم اما توجهم رو جلب نکرد. نویر د نویر منتخب من (که امروز مجدد تماس گرفتم با شرکتش ببینم در لیست سفارش شون هست یا نه؛ احتمالا نیست متاسفانه؛ اگه تولید شروع شده باشه؛ چون سمپلش وقتی رسید که سفارش ارسال شده بود) بعد از 2 هفته؛ بوش روی کاغذ تستر مستم می کنه!

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سفارش دوست عزیز@morenu ارسال شد. کد پیگیری پست پیشتاز براشون خصوصی فرستاده شد تا 48 ساعت دیگه میرسه. مبارکت باشه.
روی کاغذ تستر 7 عطر دیگه رو به غیر از عطرهایی که خرید کردین فرستادم. لطفا این ها رو نگه دارین و چند روز بعد و حتی هفته بعد دوباره بو کنید. حتما پس از دریافت عطر نظرتون رو در همینجا برای همه بنویسید. ممنون.
پی نوشت: دوستان ساکن تهران؛ من واقعا دلم نمیاد وقتی عطر رو دارم به این ارزانی به شما میدم؛ هزینه بالای پست؛ از شیرینی خریدتون کم کنه. لطفا در صورت امکان عطرتان را حضوری دریافت کنید! متشکرم.

سلام و عرض ادب و احترام
من دوباره رفتم از ابتدا شروع به خوندن کنم تاپیک رو

این نحوه تحویل هنوز هم انجام میشه

هنوز پیراهنی که پنجشنبه شب عطر زدم بوش استشمام میشه البته دیگه پوشیده نشده

همینجوری که من دارم رفلکشن رو استفاده میکنم بزودی تموم میشه

و خیلیها هنوز تست جدی نشدن

Atrbaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
142
احیانا پایین بودن پخش اودکلن تام فورد اکستریم ربطی به هوای شرجی شمال نداره؟!
اسانسشو دیدم اما توجهم رو جلب نکرد. نویر د نویر منتخب من (که امروز مجدد تماس گرفتم با شرکتش ببینم در لیست سفارش شون هست یا نه؛ احتمالا نیست متاسفانه؛ اگه تولید شروع شده باشه؛ چون سمپلش وقتی رسید که سفارش ارسال شده بود) بعد از 2 هفته؛ بوش روی کاغذ تستر مستم می کنه!
:دی نه . اکستریم نسبت به کارهای دیگه تام فورد پخشش کمتره. توی زمستون و پاییز هوای شرجی اذیت نمی کنه اون تابستون هست که دمار از روزگار ما درمیاره !
نگو رضا جان نویر د نویر یکی از بدترین کارهای تام فورد بود من بو کردم :دی بوی گلاب میده که عطر مشهدی جلوش کم میاره ! من کلا با کارهای رز هیچ میونه خوبی ندارم چون اصلا خاص نمی بینم. یعنی اسانسش هم همینطوریه !!!

اگر اسانس اکستریم توجهتون رو جلب نکرد به احتمال بسیار بسیار زیاد کاره خوبی نبوده. چون مطمینم ادکلنش رو بو کنید عاشقش می شید کاره واقعا عالی هست.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
نویر د نویر منتخب من (که امروز مجدد تماس گرفتم با شرکتش ببینم در لیست سفارش شون هست یا نه؛ احتمالا نیست متاسفانه؛ اگه تولید شروع شده باشه؛ چون سمپلش وقتی رسید که سفارش ارسال شده بود) بعد از 2 هفته؛ بوش روی کاغذ تستر مستم می کنه!
نگو رضا جان نویر د نویر یکی از بدترین کارهای تام فورد بود من بو کردم :دی بوی گلاب میده که عطر مشهدی جلوش کم میاره ! من کلا با کارهای رز هیچ میونه خوبی ندارم چون اصلا خاص نمی بینم. یعنی اسانسش هم همینطوریه !!!
اگر اسانس اکستریم توجهتون رو جلب نکرد به احتمال بسیار بسیار زیاد کاره خوبی نبوده. چون مطمینم ادکلنش رو بو کنید عاشقش می شید کاره واقعا عالی هست.
آقا یعنی کلا تلاش من بی فایده است هر چند بار بگم اودکلن اودکلنه؛ اسانس اسانس! و این که ما اسانس رو با اسانس مقایسه می کنیم نه با اودکلن! و این که فقط می تونیم از هم نامی اسانس و اودکلن تا حدودی بفهمیم اسانس رو از چی ساختن!
نت اولیه این نویر د نویر رو یادم نیست رز داشت یا نه. (رز رو دوست دارم شخصا) میدونم که در نت اول اودکلنش رز قویه. تو فرگرانتیکا دیده ام. در اسانس ساحارا نویر و نویر د نویر شباهت های قابل توجه می بینم به تام فورد نویر (هر سه اسانس رو ؛ دارم از نسخه ای حرف میزنم که دست منه یا تست کردم؛ نه از نسخه های دیگه؛ قبلا نوشتم که مثلا اودکلن اورجینال کرید اونتوس یکی است در همه جای دنیا؛ اما به تعداد سازنده ی اسانس اونتوس؛ اونتوس داریم) و هر سه تا رو دوست دارم نویر د نویر رو بیشتر. حیف که امکان داره هیچ وقت این نسخه اسانس (حداقل تا سال بعد؛ چون سفارش فعلی شرکت یاد شده آخرین سفارش امسال شونه که دست شون میاد آخر پاییز) دستم نرسه.

در خصوص اسانس اکستریم؛ بله وقتی توجهم جلب نشد یعنی کار خوبی نبوده. نویر د نویرهای دیگه ای هم قبلا دیدم که خوشم نیومده. مثلا یکی از اون 59 عطری که یکجا بو کردم و نپسندیدم؛ نویر د نویر بود. خوشبختانه من 100 تا عطر هم بو کنم همه شون رو متوجه میشم و اصلا خطا نداره شامه ام.

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
فرض کنید رفتین دکتر ؛ بعد گفتگو براتون این نسخه رو تجویز می کنه:
روز سه بار عطرهای ... و ... استشمام شود .... عجیب به نظر میاد؟ این نسخه رو ببینین:

500748_886.jpg

یک پزشک تبریزی آلبوم‌های «جان عشاق» شجریان و تصنیف «مدامم مست» از آلبوم «یاد باد» سالار عقیلی را برای بیمار تجویز کرده است.
داشتم با خودم فکر می کردم استشمام کدوم عطرها رو میشه هم ردیف شنیدن این آلبوم ها دونست در آرام بخشی؟ احتمالا آرش میگه دیور هوم اینتنس. مخالفتی ندارم؛ تغ هرمس رو هم اضافه می کنم که برای من بسیار آرام بخشه. مهدی انتخابش رالف لورنه بهرام ...
اصلا چرا من بگم؟ هر کسی خودش بگه!
درود و شب خوش بر دوستان عطرباز؛
والا نسخه من احتمالا لیست بلند و بالایی داره، هر روز یه عطر باید بزنم.
صبح نرولی، عصر توباکو
صبح بلو آیس، عصر توسکان
صبح سیلور مانتن، عصر نویر
گری وتیور، عصر بلک افغان
.
.
.
.
همینطور برو الی آخر. تازه جایگشت همین ها هم میتونه باشه.:)

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
:دی نه . اکستریم نسبت به کارهای دیگه تام فورد پخشش کمتره. توی زمستون و پاییز هوای شرجی اذیت نمی کنه اون تابستون هست که دمار از روزگار ما درمیاره !

باسلام و احترام
آقارضا @دل آهنگ ، بزرگوار و سایر عزیزان شبتوون شیک وعطرآگین
بنده شخصا یک نسخه عالی از تام فورد اکستریم دیدم دقیقا با نت های ادکلنش سنخیت داشت
نسخه ای مردانه و شیک و بسیار خاص ، که البته بنده هم بدلایل زیر ، ازخرید این نمونه که در نوع رایحه بسیارخاص و عالی بود ،در حجم بیشتر پرهیز کردم و ایتالین سایپرس رو به دلایل دیگری که ذکر میکنم بیشتر پسند کردم
اسانس تام فورد اکستریم
دقیقا مثل ادکلن اش بنده تست ماندگاری بیشتر از 3 ساعت ازش بصورت ثبات رایحه در بو نگرفتم
پخش اینکار فقط در یکساعت اول عالی بود اما بعد از آن ،انگاریک کار مرده را در پخش رایحه میدیدی
اما برعکس آن
اسانس ایتالین سایپرس
پخش بسیار خوب
ماندگاری بسیاربسیار عالی
ثبات اسانس درزنده بودن وشادابی رایحه
البته بازهم ذکرکنم اسانسی که از تام فورداکستریم دیدم متعلق به آقارضا @دل آهنگ ،نیست ،چراکه این بزرگوار در کلکسیون و آکواریوم زیبای موجودیهای پاتوق ، این اسانس رو فعلا ثبت نکردند و ندارند

Atrbaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
142
باسلام و احترام
آقارضا @دل آهنگ ، بزرگوار و سایر عزیزان شبتوون شیک وعطرآگین
بنده شخصا یک نسخه عالی از تام فورد اکستریم دیدم دقیقا با نت های ادکلنش سنخیت داشت
نسخه ای مردانه و شیک و بسیار خاص ، که البته بنده هم بدلایل زیر ، ازخرید این نمونه که در نوع رایحه بسیارخاص و عالی بود ،در حجم بیشتر پرهیز کردم و ایتالین سایپرس رو به دلایل دیگری که ذکر میکنم بیشتر پسند کردم
اسانس تام فورد اکستریم
دقیقا مثل ادکلن اش بنده تست ماندگاری بیشتر از 3 ساعت ازش بصورت ثبات رایحه در بو نگرفتم
پخش اینکار فقط در یکساعت اول عالی بود اما بعد از آن ،انگاریک کار مرده را در پخش رایحه میدیدی
اما برعکس آن
اسانس ایتالین سایپرس
پخش بسیار خوب
ماندگاری بسیاربسیار عالی
ثبات اسانس درزنده بودن وشادابی رایحه
البته بازهم ذکرکنم اسانسی که از تام فورداکستریم دیدم متعلق به آقارضا @دل آهنگ ،نیست ،چراکه این بزرگوار در کلکسیون و آکواریوم زیبای موجودیهای پاتوق ، این اسانس رو فعلا ثبت نکردند و ندارند
نکته جالبش اینه که من از یکی از دوستان که قبلا ادکلن اصلی تام فورد ایتالین سایپرس رو داشت و بعدا فروخت پرسیدم چرا فروختیش مگه کار تام فورد بد میشه !! میگفت پخشش نداره که نداره. یکی از خوبی های اسانس ها همینه پخششون معمولا نسبت به ادکلن اصلی خیلی بیشتر هست. اما در مورد این اکستریم که جناب مخدومی فرمودن دیگه زیادی شبیه سازی کرده بودن ! :دی

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام و عرض ادب و احترام
من دوباره رفتم از ابتدا شروع به خوندن کنم تاپیک رو

این نحوه تحویل هنوز هم انجام میشه

هنوز پیراهنی که پنجشنبه شب عطر زدم بوش استشمام میشه البته دیگه پوشیده نشده

همینجوری که من دارم رفلکشن رو استفاده میکنم بزودی تموم میشه

و خیلیها هنوز تست جدی نشدن

سلام و عرض ادب و احترام

سوال من بی جواب موند آقا رضا

سفارش دوست عزیز@morenu ارسال شد. کد پیگیری پست پیشتاز براشون خصوصی فرستاده شد تا 48 ساعت دیگه میرسه. مبارکت باشه.
روی کاغذ تستر 7 عطر دیگه رو به غیر از عطرهایی که خرید کردین فرستادم. لطفا این ها رو نگه دارین و چند روز بعد و حتی هفته بعد دوباره بو کنید. حتما پس از دریافت عطر نظرتون رو در همینجا برای همه بنویسید. ممنون.
پی نوشت: دوستان ساکن تهران؛ من واقعا دلم نمیاد وقتی عطر رو دارم به این ارزانی به شما میدم؛ هزینه بالای پست؛ از شیرینی خریدتون کم کنه. لطفا در صورت امکان عطرتان را حضوری دریافت کنید! متشکرم.

یعنی هنوز امکان دریافت حضوری هست؟

ممنونم

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام و عرض ادب و احترام
سوال من بی جواب موند آقا رضا
سلام بر شما؛ دوستان عذر بنده رو بپذیرن؛ امکان این که حضوری در خدمت شون باشم نیست. از شما هم ممنون که اون پست رو یادآوری کردین تا ویرایشش کنم (من فقط می تونم نوشته های خودم رو ویرایش کنم) و اون قسمت رو حذف کنم. مطالعه 119 صفحه از اول به شما توصیه نمیشه! بجاش وبلاگ پاتوق رو بخونین و در وقت تون صرفه جویی کنین!
شب بر همگی خوش!

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود به همه رفقا؛ روز خوش!
سه اسانس جدید رو خدمت تون معرفی می کنم. اولیش به درخواست مکرر دوستان:
8da71323ab6fbe539283912ea4ffeea7.jpeg

دومیش رو خیلی وقت بود منتظرش بودیم. ماهها!

5f09ec114ba10b65fd8045fbd190ebd4.jpeg

سومیش هم بوی تلخ و شیکی از آزارو. از در بسته اش بوش رو متوجه میشم. عجیبه که در فرگرانتیکا نت اولش رو وانیل زده اما نت تلخی که ازش می فهمم و در تاپ نت اودکلن هم بود برای من شبیه وانیل نیست. من بوی وانیل توباکو در حافظه ام هست با اون مقایسه می کنم. نمیدونم چیه. حالا بهرام عزیز که دستی در آشپزی و کیک پزی داره و چوب وانیل رو از نزدیک دیده بهمون میگه این وانیله یا نه.
Azzaro Pour Homme Elixir Azzaro for men

nd.6731.jpg

اودکلن فروشی لطف کرد اجازه داد اولی و سومی رو بو کردم. تسترشون رو. شباهت خیلی زیاد بود. اما هرود تستر نداشت. با چند نفر اودکلن باز هرود رو چک کردم. از شباهت اسانس به اودکلنش جا خوردن!

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128

سومیش هم بوی تلخ و شیکی از آزارو. از در بسته اش بوش رو متوجه میشم. عجیبه که در فرگرانتیکا نت اولش رو وانیل زده اما نت تلخی که ازش می فهمم و در تاپ نت اودکلن هم بود برای من شبیه وانیل نیست. من بوی وانیل توباکو در حافظه ام هست با اون مقایسه می کنم. نمیدونم چیه. حالا بهرام عزیز که دستی در آشپزی و کیک پزی داره و چوب وانیل رو از نزدیک دیده بهمون میگه این وانیله یا نه.

nd.6731.jpg

اودکلن فروشی لطف کرد اجازه داد اولی و سومی رو بو کردم. تسترشون رو. شباهت خیلی زیاد بود. اما هرود تستر نداشت. با چند نفر اودکلن باز هرود رو چک کردم. از شباهت اسانس به اودکلنش جا خوردن!
درود و روز خوش بر تمام دوستان عطرباز؛
رضاجان پس عطرهای جدید رسیدند. من یکی که خیلی منتظر بودم. آزارو هم نسخه الکسیر هست. اگر اشتباه نکنم نسخه اصلاح شده و آپگرید شده آزاروی دوست داشتنیست.
هرود مارلی هم که احتیاجی به تعریف نداره. حتما باید تستش کنم!:)

MehdiTedi

Registered User
لایک‌ها
819
سلام
من قیمت کرید اونتوس رو میخاستم که فکر میکنم گفته بودین گرمی 1200 تومن هست
ولی توی همین فروم از یکی از فروشنده ها پرسیدم گفتن از گرمی 1000 تا 7000 تومان هست
نمیدونم دلیل این تفاوت قیمت چیه
من دنبال اسانس با کیفیت هستم
آیا شما اسانستون قیمتش منصفانه هست یا دیگر فروشنده ها گرون میفروشند لطف کنید راهنمایی کنید

Atrbaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
142
درود و روز خوش بر تمام دوستان عطرباز؛
رضاجان پس عطرهای جدید رسیدند. من یکی که خیلی منتظر بودم. آزارو هم نسخه الکسیر هست. اگر اشتباه نکنم نسخه اصلاح شده و آپگرید شده آزاروی دوست داشتنیست.
هرود مارلی هم که احتیاجی به تعریف نداره. حتما باید تستش کنم!:)
نه این کار با آزارو پیور هوم خیلی فرق داره. نسخصه اصلاح شده آزارو پیور هوم اینتسه هست.

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
باسلام و احترام
آقارضا @دل آهنگ ، بزرگوار
از بین شرکتهای ذیل که در تولید عطر و اسانس فعالیت زیادی دارند ، بنظر حضرتعالی ،کدامیک در کیفیت ،واقعا در صدر لیست جا دارد ؟
شارابوت
ایپرا
مولهازن
اس اف ای
اف اس
منتظر توضیحات و پاسخ شماهستیم
باتشکر

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
نه این کار با آزارو پیور هوم خیلی فرق داره. نسخصه اصلاح شده آزارو پیور هوم اینتسه هست.
نکته عجیب این که به محض بو کردن اسانسش برای بار اول؛ شیشه اودکلن ازارو پور هوم زرد اومد تو نظرم. اما وقتی با اودکلن مطابقت دادم دیدم Elixir است. حافظه بویایی من اشتباه نمی کنه. یقین دارم سالها پیش شیشه زرده رو دیده بودم. اصلا تا امروز از Elixir بی خبر بودم. چرا بویی که از ازارو بلک تو حافظه ام بود با نسخه ی موجود مطابقت نداره؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام
ولی توی همین فروم از یکی از فروشنده ها پرسیدم گفتن از گرمی 1000 تا 7000 تومان هست
آیا شما اسانستون قیمتش منصفانه هست یا دیگر فروشنده ها گرون میفروشند لطف کنید راهنمایی کنید
با اجازه ی جناب ارشیا؛ این مطلب رو نقل قول می کنم
اسانس هاییی توی همین سایت هست قیمتشون بعضیا خیلی گرونه !!! در مورد بیرون از اینجا هم من قبلا چند باری خرید کردم قیمت شما نسبت به کاری که ارائه میدید کاملا مناسب هست. من کرید رو زیاد تست کردم همینجوری بر حسب عادتم کار کرید اونتوس شما واقعا یک چیز دیگه ای بوده. کیفیت وضوح رایحه اسانس های شما یه چیزه دیگست این رو من از اول هم گفتم.
بعد 7 ساعت از آزارو بلک چی مونده؟
اون تلخی نت اول جای خودش رو به یک تلخی خیلی ملایم (یا شاید بتونم بگم کمی شیرینی خیلی لطیف) داده. واقعا رایحه ی دوست داشتنی ای داره.

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
سلام
درود و شب خوش؛
من دوستم خودش کرید اونتوس رو داره و خیلی هم استفاده میکنه، بنظر اون اسانس پاتوق خیلی به خود اودکلن نزدیکه. در کل بنظر من کرید اونتوس اصلا خاص نیست و آخرین انتخاب من توی عطرهای خنکه. مثلا امروز خودم سیلور مانتن رو با دو پاف استفاده کردم. انصافا رایحه اش منو مست کرده بود. از لحاظ پخش هم خیلی خوب بود.

رضا جان این تست آزارو رو روی پارچه انجام دادی یا چیز دیگه؟
با توجه به مشخصاتی که میگی احتمالا باید همون آزارو پور هوم باشه.البته بعد از تست خودم نظر میدم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و شب خوش؛
من دوستم خودش کرید اونتوس رو داره و خیلی هم استفاده میکنه، بنظر اون اسانس پاتوق خیلی به خود اودکلن نزدیکه. در کل بنظر من کرید اونتوس اصلا خاص نیست و آخرین انتخاب من توی عطرهای خنکه. مثلا امروز خودم سیلور مانتن رو با دو پاف استفاده کردم. انصافا رایحه اش منو مست کرده بود. از لحاظ پخش هم خیلی خوب بود.
بهرام جان به نکته خیلی درستی اشاره کردی. کرید اونتوس نه تنها رایحه خاصی نیست بلکه به شدت عامه پسنده و راز پر فروش بودنش هم همینه. کم نیستند کسانی که به دلایل روان شناسانه و جامعه شناسانه ترجیح میدن شبیه بقیه باشن ؛ شبیه بقیه لباس بپوشن و ...نهایتا بوی عطرشون بویی همه پسند باشه. به خصوص در جامعه ما که تفاوتها کمتر به رسمیت شناخته میشن؛ ترجیح خیلی ها هم رنگی با بقیه است که در خصوص اودکلن مثلا میشه همه پسند بودن کرید. مایلم تاکید کنم که حرفم این نیست که هر کس اونتوس دوست داره لزوما دنبال همرنگی با بقیه است؛( برخلاف شما کرید یکی از محبوب ترین عطرهای منه -جزو اون دسته عطرها که وقتی بار اول دیدم گفتم تا آخر عمرم فقط همینو می زنم!- و چه خودش رو چه ترکیبش رو با عطرهای دیگه بسیار دوست دارم و اصلا آدمی نیستم که بخوام همرنگ بقیه باشم در هیچ زمینه ای!) صرفا خواستم از زاویه مطرح شده هم به دلیل پرطرفدار بودن کرید اونتوس نگاه کنی.
اما نکته ای که نمی خوام ازش غفلت شه ماجرای کرید گرمی7 هزار تومنی و قیمتهای این چنینی است. بساط شیادی جمع شدنی بود اگر اجازه می دادند نظرات مشتریان و کامنتهای شان در هنگام دادن امتیاز بدون دخل و تصرف می ماند. نفرات بعدی می خواندند چه بلایی بر سر قبلیها آمده؛ چه کلاهی سرشان رفته و آن وقت زمستون می رفت و سیاهی به ذغال می موند.
هر کو نکند فهمی زین کلک خیال انگیز
نقشش به حرام ار خود صورتگر چین باشد
....
یک نکته از این معنی گفتیم و همین باشد.
نقطه سر خط.

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
باسلام واحترام
آقارضا @دل آهنگ ،بزرگوار
لطفا درصد حداقلی و حداکثری در لایت کردن اسانس ها رو برای جمع دوستان اعلام کنید ولو بصورت کلی ( البته متوجه هستم که این مهم هم سلیقه ای است )
چراکه احتمال دارد با ندانستن مقدار لایت کردن هراسانس با فیکساتور ، استفاده کننده اسانس ،لذت کافی و وافی از رایحه و پخش و ماندگاری را نبرد
چه بسا دیده ام و تجربه کرده ام که اسانس مرغوبی با لایت شدن حتی 15 درصدی ( 15 درصد فیکساتور و 85 درصد اسانس ) فقط برای یک الی نهایتا دو ساعت سرزنده بوده و رایحه داشته اما بعد آن دیگر لذتی از استشمام آن اسانس و رایحه اش ،مصرف کننده نبرده است
البته دقیقا متوجه این هم هستیم که شامه وقتی از رایحه پر شد و تقریبا دیگر کور شد و فقط اطرافیان متوجه رایحه میشوند
اما بارها تست کرده ام که بعد یکساعت هم ، دیگران حسی نسبت به استشمام رایحه ندارند ( اعلام کرده اند که رایحه ای استشمام نمی کنند)
و به این نتیجه رسیدم که باید حداقلی و حداکثری در لایت کردن باشد تا اینکه لذت کافی برد هم از رایحه و هم از میزان پخش و ماندگاری آن
و بازهم به این نکته واقفم که اسانس با اسانس ( گرم و خنک ، تلخ و شیرین ) فرق دارند در میزان لایت کردن
اما باید تدابیری اتخاذ کنیم که این میزان لایت کردن برای هر اسانس ( حداقلی و حداکثری ) مشخص باشد
منتظر پاسخ جامع شما هستیم
باتشکر

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534

nd.6731.jpg

سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی دوستداران عطر

آقا رضا لطفا قیمت گرمی الور هوم اسپورت
و مارلی هرود رو میفرمایید

مطمئناً هیچکس از الور هوم اسپورت بدش نمیاد
من اولین بار یک صد میل خریدم
ولی اینقدر آرامش بخشه بعدش تو فاصله خیلی کم 3 تا 150 میلی خریدم

درگیریهای روزانه مجالمو برای انتخاب کم کرده

یک سوال دارم اگر 100 میل اونتوس بخرم
100 میل رفلکشن
30 گرم ysl اسپورت
10 میل رچارزمن

چون گرمهای بالا تو پت فرستاده میشه مشکلی ایجاد نمیکنه

چون با توجه به هزینه پست ترجیح میدم انتخابها تکمیل بشه و اقدام کنم

دیشب یک پاف گلد زدم چون همه عطرها رو 5 گرمی خریدم و گلد از همه پرتره حس میکنم 5 گرم هم فیکساتور داره ولی اصلا بوش نمیره کاش بوشو دوست داشتم

میدونید حس خرید حضوری هم لذت بخشه هم باعث آشنایی با شما میشه

هم کلی نکات از شما یاد میگیریم

هم ممکنه عطری باشه که هنوز تست نشده
من از ysl اسپورت خوشم اومد
کاش اونموقع که خرید حضوری بود تاپیک رو پیدا میکردم

بیشتر هم برای تست و انتقال تجربیاتتون

الان دو کار جدید معرفی شده
اگر الور هوم اسپورت همون شبیه ادکلن باشه
که تو برخی موارد بهتر هم هست اونم میخوام

نرولی هرود هم همینطور

ولی ترجیح میدم قبلش تستشون کنم

راستی شیشه های عطرهای بزرگتر چون شیشه ایه با پیک فرستاده میشه