برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

memi

Registered User
لایک‌ها
37
Dior Addict
Burberry Body
دارید؟ از نظر کیفیت توضیحاتش رو میدید؟
از لحاظ پخش و ماندگاری؟ و ...
قیمت و شرایط ...

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
ميمنت اولين سالگرد شمع جمعمان بر پروانگان روايح شاد باد
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ــــــــــــــــــــــــــــــ
ــــــــــــــــ
ـــــ

چه بویست این که عقل از من ببرد و صبر و هشیاری.................................نـــــدانـم بـاغ فــــردوســسـت یـــــا بـازار عـطــــــاران
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوای درد عاشـق را مگر یابم نشان از کس .................................................... درین بازار در دکان هر عطار میگردم
نیاید بر منش رحمی طبیب عشق را هرچند ................................................... درین بازار عطاران من بیمار میگردم
قـلندر نیستم گرچه در صورت لیک در معنی .................................................. و رای عالم صورت قلندر وار میگردم

Last edited:

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
با عرض سلام خدمت دوستان و تبریک بخاطر یک ساله شدن حضور آقا رضا در اینجا، و با امید به اینکه 1000 سال زنده باشن (ما هم زیر سایه اشون عطراشون رو استفاده کنیم دیگه :دی)
سفارش جدید من امروز به دستم رسید، فقط خواستم بگم ظرف های جدید عالی شدن واقعاً. البته هنوزم محتواشونه که باعث خاص بودنشون میشه...

ارادتمند.

saadatmandi86

Registered User
لایک‌ها
189
بنام خدا
سلام بر آقا رضا و همگی دوستان عزیز
اولین سالگرد تاسیس پاتوق عطربازها رو به همگی تبریک می گم. در این مدت کلی به دانسته های بنده در مورد عطر و ادکلن اضافه شد و
در مجموع از بودن در این مجموعه لذت می برم .
آرزوی سلامتی و توفیق شما دوستان رو از خداوند مسئلت دارم .
ارادتمند

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
سلام بر تمامی دوستان عطر باز خصوصا آقا رضا
من هم اولین سالگرد تاسیس پاتوق رو به همه دوستان تبریک میگم.
انشالله سالیان سال پاتوق و دوستی دوستان پابرجا باشه و از عطر بگیم و بشنویم و لذت ببریم.

m.a.najimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
سلام ب همگی
منم تبریک میگم یک سالگی پاتوق رو ..
سفارشم الان ب دستم رسیده بی صبرانه منتظرم تست کنم ....

m.a.najimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
میگم اسانس بیشتر رو لباس پخش و موندگاریش خوبه یا لباس؟
بعد چن تا پاف معموله ک میشه تشخیص داد پخش و موندگاری خوبی داره ؟

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
امروز سمپل اورجينال عود وود تام فورد رو تست كردم همون بوي اسانش رو ميده فقط پخش و ماندگاريش خيلي كمه
اول فكر كردم كيفيت عود اسانش خوب نيست ولي ميبينم كه اونم دقيقا همين رايحه رو ميده. كلا ديگه پرونده اين كار تام فورد رو بستم.

میگم اسانس بیشتر رو لباس پخش و موندگاریش خوبه یا لباس؟
بعد چن تا پاف معموله ک میشه تشخیص داد پخش و موندگاری خوبی داره ؟
روي لباس بهتر از پوسته

javad samet

Registered User
لایک‌ها
21
سلام داداش میگم که قیمت و اسم چند تا عطرا خوش بو و گرم و تلخ و شیرینتو برام پ . خ کن مث عطر سلطان و لالیگ
هر کدوم بیشتر خاطرخواه داره و اینکه شما در گاه پرداخت الکترونیکی دارین؟؟؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و آدینه همه دوستان به خوشی ؛
امروز سمپل اورجينال عود وود تام فورد رو تست كردم همون بوي اسانسش رو ميده فقط پخش و ماندگاريش خيلي كمه
اول فكر كردم كيفيت عود اسانش خوب نيست ولي ميبينم كه اونم دقيقا همين رايحه رو ميده. كلا ديگه پرونده اين كار تام فورد رو بستم.
تصادفا دیروز بعد از ظهر که شما این مطلبو نوشتی بهرام تلفنی داشت برام تعریف می کرد که با ترکیب عود وود و توسکان و راکی مانتین چه عطر محشری ساخته و چقدر براش دلنشینه!
منم بهش از تجربه یکی از دوستان گفتم که بلک افغان رو با کاپیتان بلک زرد ترکیب کرده بوده و خودمم خالص روی پوست کنار هم تست زدم و برخلاف تصور اولیه ام که فکر نمیکردم چیز جالبی از آب دربیاد ؛ توجهم بهش جلب شد!
به خود بهرام هم گفتم که تا دلیلی برای ترکیب در یک ظرف نداشته باشم اسپری همزمان رو ترجیح میدم و توصیه می کنم (قابل توجه @Yousof876 عزیز) اما بهرام گفت توسکان و عود وود رو اگه اسپری همزمان بکنیم نت زعفرون تقویت میشه (برخلاف میلش و دقیقا مطابق خواسته من!) برای همین ترکیب کرده که چرم توش برجسته بشه در کنار عود (تلاش برای بازسازی عود لدر مونتال)

پی نوشت:
اخیرا تیتراژ پایانی سریال شهرزاد با صدای محسن چاوشی رو شنیدم که بسیار توصیه می کنم.
غم جمعه عصر و غریبی حصر و ... از اینجا بشنوید.

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
امروز سمپل اورجينال عود وود تام فورد رو تست كردم همون بوي اسانش رو ميده فقط پخش و ماندگاريش خيلي كمه

روي لباس بهتر از پوسته

درود و آدینه همه دوستان به خوشی ؛

تصادفا دیروز بعد از ظهر که شما این مطلبو نوشتی بهرام تلفنی داشت برام تعریف می کرد که با ترکیب عود وود و توسکان و راکی مانتین چه عطر محشری ساخته و چقدر براش دلنشینه!
منم بهش از تجربه یکی از دوستان گفتم که بلک افغان رو با کاپیتان بلک زرد ترکیب کرده بوده و خودمم خالص روی پوست کنار هم تست زدم و برخلاف تصور اولیه ام که فکر نمیکردم چیز جالبی از آب دربیاد ؛ توجهم بهش جلب شد!
به خود بهرام هم گفتم که تا دلیلی برای ترکیب در یک ظرف نداشته باشم اسپری همزمان رو ترجیح میدم و توصیه می کنم (قابل توجه @Yousof876 عزیز) اما بهرام گفت توسکان و عود وود رو اگه اسپری همزمان بکنیم نت زعفرون تقویت میشه (برخلاف میلش و دقیقا مطابق خواسته من!) برای همین ترکیب کرده که چرم توش برجسته بشه در کنار عود (تلاش برای بازسازی عود لدر مونتال)

پی نوشت:
اخیرا تیتراژ پایانی سریال شهرزاد با صدای محسن چاوشی رو شنیدم که بسیار توصیه می کنم.
غم جمعه عصر و غریبی حصر و ... از اینجا بشنوید.

درود و آدینه روز بر همه دوستان عطر دوست خوش؛
خوشحالم که آرش عزیز پس از تست سمپل اورجینال شبیه بودن به اودکلن اورجینال رو تایید کردن و این یک نکته مثبت برای اسانس پاتوق محسوب میشه. :)
واقعا ترکیب توسکان و عود وود من رو مسحور کرده و اگر لوکس بودن و رسمی بودن بیش از حد این ترکیب نبود، شاید تا آخر زمستان فقط از این ترکیب استفاده میکردم.
در مورد اسپری همزمان کاپتان بلک زرد و بلک افغان میتونم بگم که هارمونی خوبی باهم دارند. اما نکته جالب توجه این بود که هیچوقت فکر نمیکردم عطری بتونه بر بلک افغان غلبه کنه! برای همین به دوستان توصیه میکنم غلظت بلک افغان رو بالاتر بگیرید برای اسپری همزمان. در ضمن توجه داشته باشید که ترکیب رو برای محیط های باز و روزهای سرد استفاده کنید چون بسیار سنگین و گرم خواهد بود. :)

پ.ن: رضاجان ازپیشنهاد آهنگ ممنونم و بسیار لذت بردم. توصیه میکنم دوستان تمام آهنگهایی که محسن چاوشی برای این سریال خونده رو دانلود کنن و لذت ببرن.

Last edited:

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
دیروز رفتم سراغ اینترلود ولی نمی دونم چرا شیرینیش اذیتم می کرد شاید هنوز هوای اینجا به اندازه کافی سرد نشده
امروز ترکیب جوبلیشن و اپیک رو تست کردم برای اینکه عودش زیاد اذیتم نکنه مقدار کمی هم اینتنس اسپری کردم. خیلی خوب و دوستداشتنی شده بود.
کلا با این جوبیلیشن خیلی حال می کنم هرچند موارد استفاده اش برام کمه.
در مورد عود ود هم که دیگه دورش یه خط قرمز کشیدم. این عطر برای من نیست. دو رایجه توش هست که اصلا باهشون میونه خوبی ندارم عود عربی و صندل.

Last edited:

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
تازگی چند اسانس طبیعی از رایحه های اصلی به دستم رسیده البته رایحه ها با غلظت ۱۰ درصد هستند
چوب سدر
وتیور
پچولی
مشک
خزه بلوط (oakmoss)
صندل
ایلنگ
فعلا فقط پچولی رو تست کردم یک رایحه سبز جنگلی و کمی تند و زاویه دار داره خیلی شبیه پچولی هست که در عطر پچولی لورنزو استفاده شده.

Last edited:

vahidxxx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
84
ممنون از معرفی اهنگها..
قطعه همخواب بسیار قشنگ بود.
فک کنم اشعارش از وحشی بافقی..

همخواب رقیبانی و من تاب ندارم
بی‌تابم و از غصهٔ این خواب ندارم
زین در نتوان رفت و در آن کو نتوان بود
درمانده‌ام و چارهٔ این باب ندارم
آزرده ز بخت بد خویشم نه ز احباب
دارم گله ازخویش و ز احباب ندارم
ساقی می صافی به حریفان دگر ده
من درد کشم ذوق می ناب ندارم
وحشی صفتم اینهمه اسباب الم هست
غیر از چه زند طعنه که اسباب ندارم..

Sent from my HUAWEI G730-U10 using Tapatalk

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
عود عربی و صندل.
آرش جان چند مدل عود داریم در عطرها؟ صندل کدوم نته؟ اسانسهای طبیعی از رایحه های اصلی آمریکایین؟ 10 درصد اسانسه بقیه اش چیه؟ چه جوری داری ازشون استفاده می کنی ....

بالا