برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود و یک شنبه شب دوستان عطربازم به خوشی و شادی!
راستش خودم خبر نداشتم ویاج هرمس پاتوق این قدر قدرت منده! حتما تست می کنم.
درود و شب خوش بر دوستان عطرباز؛
خبر نداشتی رضاجان، من هنوزه که هنوزه اسپر ی عطرهام بوی ویاج هرمس میده و وقتی عطر میزنم دستم بوی ویاج میگیره! اونم فقط به خاطر چند قطره نشتی که چندماه پیش موقع ارسال به بقیه اسپری ها مالیده شده بود.:)

Last edited:

m.a.najimi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
درود به همه دوستاان
امشب هرود رو تست کردم ....
الان که دارم این متنو مینویسم بوش رو حس میکنم و خیلی دوسش دارم....ی عطر با تم تنباکویی.... سنگین و باکلاااس

moslem47

Registered User
لایک‌ها
149
دوستان چند وقت پیش یه عطر از لالیک که مشابه بلو مجیک بود معرفی شد . مدل دقیقش چی بود؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516

zeyner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
سلام دوستان
سفارش سوم من
ویاج هرمس
توسکان لدر
بلک ارکید
ساحارا نویر
آزارو بلک

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود بر همه رفقای عطربازم؛ شب همگی به خیر و شادی!
روزهای پر مشغله ای رو می گذرونم و بیشتر وقت کاریم مربوط میشه به شغل اصلیم. از طرفی با توجه به پایین بودن قیمت عطرها؛ واقعا برام مقرون به صرفه نیست که وقت بگذارم و درخواستهای زیر 20 گرم اسانس خالص رو بتونم ارسال کنم. نظر خودم روی حداقل وزن جهت خرید 50 گرم بود از هر اسانس؛ آرش جان گفت 50 زیاده؛ بگذار حداقل رو روی 20 گرم؛ پذیرفتم. عطرها تقریبا همگی معرف حضور دوستان هست. به ویژه برای عطرهای نام و نشان دار کلی کامنت و مطلب توسط دوستان مختلف از سراسر کشور نوشته شده و تصویر روشنی از رایحه برای دوستان جدیدتر ترسیم می کنه. گلچین بودن عطرها این حسن رو برای دوستان داره که با انتخابهای متعدد از یک عطر (مثلا گری وتیور) رو به رو نیستند و از هر عطری نسخه منتخب پاتوق رو استفاده می کنن.

morovati78

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام من امروز یه عطر ترکیبی خوب ساختم
اسکالیپچر+جگوار + جنز بوی
که یه بوی لیمویی و مرکباتی محشر داره
خودم که خیلی دوست داشتم
دوستانی که امکانش هست تست کنن نتیجه شو به منم بگن

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
گری ویتیور: من به شخصه در برابر این شاهکار نمی تونم اظهار نظری بکنم جز اینکه تا حالا رایحه ای به این زیبایی و کاملی به مشامم نخورده بوده. می تونم بگم یه رایحه تمام و کمال هست حتی برای افرادیکه خیلی سخت پسندن! به قدری این رایحه طبیعی هست که به آدم حس رهایی از دنیای ماشینی رو میده و یک فضای کاملا آرام و به دور از دغدغه رو تداعی می کنه. هیچ وقت فکر نمی کردم یه رایحه بتونه اینقدر با روح و روانم بازی کنه! شروع کار با روایح جنگلی و سبز به همراه مرکبات هست که با گذشت زمان کمی شیرین تر و ملایم تر میشه. جالبه من دو پاف به گردنم اسپری کردم و کمی از اسانس به یقه پیراهنم خورد. شب که پیراهنم از جارختی آویزون بود وارد اتاق که شدم دیدم فضای اتاق پرشده از رایحه انتهایی گری وتیور که بسیار شامه نواز و آرامش بخشه! دوستان می تونن قبل از خواب هم این اسانس رو استفاده کنن تا خواب راحت تری داشته باشن! به هرحال از بین تمامی اسانس هایی که تست کردم نمره 20 رو به این رایحه می دم.
ماندگاری: بالای 12 ساعت
پخش بوی مفید: 6 ساعت
فکر کنم من و شما سلایقمون خیلی به هم نزدیکه
راستش منم زیاد با اینترلود مچ نشدم
احساس میکنم سنگینه و واسه امثال من که دانشجو هستن اصلا مناسب محیط بسته کلاس نیست
ولی درمورد شاهکاری که فرمودین ( گری وتیور ) کاملا باهاتون موافقم
این عطر خارق العادس !
یکی از دوستام میگفت این عطر مستت میکنه ! :D واقعا باهاش موافقم
وقتی تو دل این عطر میری انگار وارد یه دنیای دیگه شدی
سفارش بعدیم قطعا همینه. البته من شرمنده اقا رضا هستم چون یه بدقولی کردم. قرار بود همین هفته خرید کنم ولی چون یکی از دوستام سفارشش رو لغو کرد منم سفارش رو موکول کردم به چند روز دیگه

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سفارش دوم منم ثبت شد
گری وتیور و بلک افغان
بی صبرانه منتظر گری وتیورم :rolleyes:

morty0111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
درود بر همه رفقای عطربازم؛ شب همگی به خیر و شادی!
روزهای پر مشغله ای رو می گذرونم و بیشتر وقت کاریم مربوط میشه به شغل اصلیم. از طرفی با توجه به پایین بودن قیمت عطرها؛ واقعا برام مقرون به صرفه نیست که وقت بگذارم و درخواستهای زیر 20 گرم اسانس خالص رو بتونم ارسال کنم. نظر خودم روی حداقل وزن جهت خرید 50 گرم بود از هر اسانس؛ آرش جان گفت 50 زیاده؛ بگذار حداقل رو روی 20 گرم؛ پذیرفتم. عطرها تقریبا همگی معرف حضور دوستان هست. به ویژه برای عطرهای نام و نشان دار کلی کامنت و مطلب توسط دوستان مختلف از سراسر کشور نوشته شده و تصویر روشنی از رایحه برای دوستان جدیدتر ترسیم می کنه. گلچین بودن عطرها این حسن رو برای دوستان داره که با انتخابهای متعدد از یک عطر (مثلا گری وتیور) رو به رو نیستند و از هر عطری نسخه منتخب پاتوق رو استفاده می کنن.

نظر من اینه که این قانون برای سفارش دوم از هر اسانس اعمال بشه
اگرچه دوستان در مورد اسانس های مختلف توضیح دادن اما باز یه جورایی سلیقه هم دخیله
برای سفارش اول به نظرم همون ۵ گرم کفایت میکنه اما برای سفارش دوم یه محدودیت حداقلی بزارین ...
البته این نظر منه ...

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
نظر من اینه که این قانون برای سفارش دوم از هر اسانس اعمال بشه
اگرچه دوستان در مورد اسانس های مختلف توضیح دادن اما باز یه جورایی سلیقه هم دخیله
برای سفارش اول به نظرم همون ۵ گرم کفایت میکنه اما برای سفارش دوم یه محدودیت حداقلی بزارین ...
البته این نظر منه ...
منم با فرمایش ایشون کاملا موافقم.
شاید بشه هرچیزی رو طبق نظرات و سلایق دیگران خرید ولی واقعا عطر رو نمیشه. شخصا از بلوایس ، اینترلود ، بلک ارکید و پشن خوشم نیومد اما تو این 173 تاپیک ده ها بار از این عطرها تعریف و تمجید شده. البته منظورم اصلا این نیست که این تعاریف الکی بوده ؛ بلکه این وسط چیزی که مشهوده تفاوت سلیقه من و آقای X و آقای Y هست.
پس بنظرم بهتره این محدودیت 20 گرم اسانس خالص برای سفارش اول اعمال نشه.
البته در نهایت تصمیم گیرنده اصلی خود آقا رضاست و ما صرفا یه پیشنهاد میدیم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود!
شب بر همگی دوستانم خوش؛
واقعیتش اینه که همون طور که همگی مطلع هستین؛ شغل اصلی من عطر نیست و من عمده وقت کاریم رو در بازار نساجی سپری می کنم. قبلا هم براتون گفتم که اونجا هر معامله از چند میلیون تا چند ده میلیونه (برای کاسبان خرد مثل بنده؛ برای عمده فروشها هر معامله از چند صد میلیون تا میلیارده!) و رقمهای چند ده هزار تومنی عطر اصلا به چشم که نمیاد هیچ؛ بلکه وقت گیره و دردسر ساز.
با آرش عزیز @arash59b که مشورت کردم بهش گفتم ماجرا رو و اضافه کردم حداقل رو میخوام بگذارم روی 50 گرم؛ گفت بگو می خوای پاتوق رو تعطیل کنی؛ روت نمیشه! راستش خیلی هم سخنش از واقعیت دور نیست. به تعبیر دیگه؛ شاید از این پس پاتوق برای دوستانی مناسب تر باشه که قبلا عطرهایی رو تست کردن و حالا دنبال خرید چند گرم (5 گرم مثلا) نیستند. هر چند که به جد معتقدم 20 گرم واقعا مقدار خیلی کمی است و خیلی زود هم مصرفش تموم میشه. چه رایحه رو بپسندیم چه نپسندیم. البته متاسفانه شرایط اقتصادی به گونه ای است که چند ده هزار تومن هم احتمالا برای تعدادی از دوستان رقم قابل ملاحظه ای باشه.
آرش گفت به نظرم خسته شدی و این جور فروش عطر دیگه برات جذابیتی نداره. تغییر لازمه و من نمیدونم این تغییر باید از کجا شروع شه.
... به هر حال پاتوق تعطیل نمیشه. در اینجا همیشه بازه برای گفت و گو و تبادل نظر در مورد عطرها. از تجربه هامون برای هم می نویسیم و از سلیقه همدیگه آگاه می شیم. پاتوق عطربازها؛ جایی است در دنیای مجازی که ساعات زیادی رو در اون سپری کردیم و لحظات تلخ و شیرین بسیار داشتیم. از عطر مهم تر؛ چقدر دوست و رفیق پیدا کردیم در سراسر کشور. عطر خوش دوستی هامون با رایحه دل نوازش برای همیشه تسکین بخشه.
پاتوق عطربازها فصلی از زندگی زیست شده ماست در حوزه عطر. قبل از پاتوق در اینترنت فروشگاه عطر زیاد بوده؛ بعد از این هم بسیار خواهد بود؛ اما به شهادت محتوا و تعداد کامنتها و مطالب نوشته شده؛ هیچ کجا پاتوق عطربازها نمیشه.
نمی تونم به طور قطع در مورد آینده حرف بزنم؛ اما در حال حاضر تصمیمم خرده فروشی در حد 5 گرم نیست.

R3ND

Registered User
لایک‌ها
122
سلام،
ببخشید دوستان عطرهای اُپن و نارسیسو رودریگز از نظر رایحه خیلی بهم شبیه هستند !؟

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
درود!
شب بر همگی دوستانم خوش؛
واقعیتش اینه که همون طور که همگی مطلع هستین؛ شغل اصلی من عطر نیست و من عمده وقت کاریم رو در بازار نساجی سپری می کنم. قبلا هم براتون گفتم که اونجا هر معامله از چند میلیون تا چند ده میلیونه (برای کاسبان خرد مثل بنده؛ برای عمده فروشها هر معامله از چند صد میلیون تا میلیارده!) و رقمهای چند ده هزار تومنی عطر اصلا به چشم که نمیاد هیچ؛ بلکه وقت گیره و دردسر ساز.
با آرش عزیز @arash59b که مشورت کردم بهش گفتم ماجرا رو و اضافه کردم حداقل رو میخوام بگذارم روی 50 گرم؛ گفت بگو می خوای پاتوق رو تعطیل کنی؛ روت نمیشه! راستش خیلی هم سخنش از واقعیت دور نیست. به تعبیر دیگه؛ شاید از این پس پاتوق برای دوستانی مناسب تر باشه که قبلا عطرهایی رو تست کردن و حالا دنبال خرید چند گرم (5 گرم مثلا) نیستند. هر چند که به جد معتقدم 20 گرم واقعا مقدار خیلی کمی است و خیلی زود هم مصرفش تموم میشه. چه رایحه رو بپسندیم چه نپسندیم. البته متاسفانه شرایط اقتصادی به گونه ای است که چند ده هزار تومن هم احتمالا برای تعدادی از دوستان رقم قابل ملاحظه ای باشه.
آرش گفت به نظرم خسته شدی و این جور فروش عطر دیگه برات جذابیتی نداره. تغییر لازمه و من نمیدونم این تغییر باید از کجا شروع شه.
... به هر حال پاتوق تعطیل نمیشه. در اینجا همیشه بازه برای گفت و گو و تبادل نظر در مورد عطرها. از تجربه هامون برای هم می نویسیم و از سلیقه همدیگه آگاه می شیم. پاتوق عطربازها؛ جایی است در دنیای مجازی که ساعات زیادی رو در اون سپری کردیم و لحظات تلخ و شیرین بسیار داشتیم. از عطر مهم تر؛ چقدر دوست و رفیق پیدا کردیم در سراسر کشور. عطر خوش دوستی هامون با رایحه دل نوازش برای همیشه تسکین بخشه.
پاتوق عطربازها فصلی از زندگی زیست شده ماست در حوزه عطر. قبل از پاتوق در اینترنت فروشگاه عطر زیاد بوده؛ بعد از این هم بسیار خواهد بود؛ اما به شهادت محتوا و تعداد کامنتها و مطالب نوشته شده؛ هیچ کجا پاتوق عطربازها نمیشه.
نمی تونم به طور قطع در مورد آینده حرف بزنم؛ اما در حال حاضر تصمیمم خرده فروشی در حد 5 گرم نیست.
سلام به رضاجان و همه دوستان عزیزم
اگه بخوام صحبت کنم هم طولانی میشه و هم گفتنی ها رو خود رضا جان گفتن فقط می تونم بگم
صلاح کار خویش خسروان دانند.

در مورد تست هم برای دوستانی که اولین بار هست میان به پاتوق میشه از سمپل های 5 میل اماده استفاده کرد البته رضا جان یکبار تجربه این کار رو دارند. یکبار به تعداد زیاد تهیه بشه تا مدت ها جوابگو نیاز دوستان هست.

سلام،
هر دو فضای گیاهی و گرین غلیظی دارند ولی بنظرم خیلی شبیه هم نیستند

SH@HR@M

Registered User
لایک‌ها
534
سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستداران عطر

چند روز نبودم چه اتفاقاتی افتاده

بقول آرش خان صلاح مملکت خویش خسروان دانند

اما با حداقل 20 گرم عطر دوستان میتونن 4 تا عطر 5 گرمی بخرن حدودا

و بتونن با 4 رایحه آشنا بشن تا یک رایحه
شاید اگر خرید ها حضوری بود حتی میشد حداقل 50 گرم رو در نظر گرفت چون پس از تست انجام میشد

امیدوارم حالا که یک جای معتبر برای خرید اسانس پیدا شده همیشه پابرجا بمونه

رضا جان بحث پولی قضیه که از قبل هم مشخص بود

مهم اینه که کار دله

و گرنه که روزانه کلی عطر از بین نمیرفت تا بشه ازش یک ترکیب عالی ساخت و به دیگران توصیه کرد

بهرحال ما اول خوشحالیم از پیدا کردن دوستان نازنینی چون شما بهرام خان آرش عزیز سید بزرگوار
مهندس مخدومی محمد عزیز و .........
کلیه دوستانی که با شور و شوق لحظات زیباشون رو به اشتراک میزاشتن تا ما هم تجربه لذت اونها رو ببریم

آخر سال هم هست و ترافیک کاری اجازه مرخصی به آدم نمیده

امیدوارم هر روز با نشاط تر از روز قبل باشی

من تازه اومده بودم ببینم شیشه 100 میل بزرگ به محصولات اضافه نشد که کلا جا خوردم

البته آرش عزیز با شیشه 30 میل خوبی جدیدا آشنا شده
که در صورت راضی بودن آنها اضافه شدن اونها به پاتوق شاید خوب باشه

بنده نه تنها موافق رکود تاپیک نیستم به جد موافقم بهترین کارها مانند سابق به مجموعه افزوده بشه

ان شاء الله

ارادتمند شهرام

ادیت: شما هم برای لایک هر پست دوباره به صفحه ای هدایت میشید تا مجدد تائید لایک بدید؟؟؟؟
خیلی مصیبته با این سرعت نت بعد از تائید دوباره همین صفحه هدایت میشیم

Last edited:

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
سلام،
درود و شب خوش بر دوستان عطرباز؛
از این نظر که هردو رایحه پچولی رو دارن شبیه به هم هستند.

درود!
شب بر همگی دوستانم خوش؛

راستش وقتی این پست رضاجان رو دیدم خیلی شوکه شدم. ولی میخواستم تا نظر سایر دوستان رو بدونم بعد نظرم رو بگم. من آنچنان با این تصمیم موافق نیستم گرچه این تصمیم خیلی هم غیرمنطقی نیست. چون معمولا کسی یک دونه عطر رو تست نمیکنه و معمولا چند عطر رو برای تست انتخاب میکنه. اما چیزی رو که نپسندیدم طرح این موضوع در پاتوق بود، چراکه بارها شاهد بودم که رضاجان حاضر نشده حتی در مقابل منفعت مادی عطرهاشو در اختیار هرکسی بذاره و همیشه این جمله رو ذکر میکرد که "من عطرفروش نیستم."
در پایان امیدوارم که همیشه این پاتوق و عطرهای نابش به همراه پاتوق نشینانش پابرجا باشن.:)

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
سفارش دوم منم رسید
گری وتیور و بلک افغان
دوتا شاهکار دوست داشتنی
نمیدونم چرا اینقدر گری وتیور رو دوست دارم ! خیلی خاصه خیلی عجیبه ! این رایحه باهات حرف میزنه وقتی به شامه نفوذ میکنه
بلک افغان ایندفعه غلظتش رو کمتر کردم خیلی بهتر شده بود. البته افعان رو واسه یکی از دوستام میخواستم اما 2 پاف رو که خودم تست کردم احساس کردم افعانو هرچی لایت تر باشه خیلی بهتر میشه
به دوستان هم که تازه خرید میکنن پیشنهاد میکنن درمورد غلظت عطرها ریش و قیچی رو بسپارن دست خود آقا رضا

عماد سانتانا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام اقا رضا خسته نباشيد
قسمت فروشگاه شما كجاست دقيقاً. چطور ميتونم اسانس هارو بخونم و قيمتش رو هرچي ميگردم فقط پيامهاي دوستان رو ميبينم

عماد سانتانا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
دوستان عزيزم سلام و عصرتون بخير و آرومي
سفارش چهارم بنده :
1- ديور هوم اينتنس 50 گرم خالص
2- كريد اونتوس 50 گرم خالص