برگزیده های پرشین تولز

معرفي انيميشن هاي جديد و قديمي دنيا

BraveKnight

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
کسی سری کامل Patt & Matt رو داره؟!
ممنون

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
دني در خطر
با توجه به اظهارات اخير سدار ذوالفقاري كه در مرحله پنجم طرح امنيت اجتماعي به منابع ارسال سي دي حمله مي كننن به دني لرد سياه و شينوبي توصيه مي شه فعلا برن قايم شدن يا حداقل سيدياشونو يه جاي امن قايم كنن تا اگه خودشونو گرفتن دي وي ديا چيزيش نشه!;)اينهمه گفتم فقطبه ما تراست تا سريال و انيميشن بدين! (اصلا مگه يوزر به باحالي برادر شيانم پيدا مي شه!)اينا منابعشون مخبراي محلين!بين يوزرا هم همه جور يوزر پيدا مي شه ما يكي داشتيم تو جواهر از ركس سريالو گرفت بعد اومد به حساب همه بچه هاي تاپيك رسيد!
راستي به نظرتون ممكنه اينترپل ملكمونو بگيره!
108.gif

blacklife1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان
انيمه كنشين رو كي به من ميده؟

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
دنی تو ليست وارد نکرده اهيانن کسی پت و مت رو نداره؟:eek: من بزنم از روش؟:cool:

من چیو وارد نکردم؟ الان باید چیزی رو وارد کنم آیا؟!! http://*****************/confused-smiley-17435.gif

هر چقدر هم که ارتقاء پیدا کنم ، هنوزم کوچیک خواهر فریدا و دنی (که اونقدر بهش ارادت دارم که هرمی صداش میکنم;) ) و دیگر دوستان و اساتید هستم

241.gif
مخلصیم بابک جان

حالا اگه بتونم میخوام شروع کنم به اسپویل انیمه ها یی که دیدم ولی تو Index تاپیک نبودند . پیش اومده که از ایندکس اطلاعات خوبی راجب یک انیمه بدست آوردم ) فکر کنم اگه در مورد انیمه های توی لیست ، اسپویل هایی بشه برای بیشتر کاربران تازه وارد خوب باشه

خیلی کار خوبی می کنی :D فقط Ergo Proxy رو معرفی نکن چون نذر کردم خودم معرفیش کنم
confused0072.gif

همچنین میخوام پیشنهاد بدم که در ایندکس در جلوی اسم هر انیمه ، Rate اون انیمه ( یعنی تعداد ستاره های اون ، مثل Rate تاپیک) گزاشته بشه;)

Rate از دید کی؟ مثلا ANN یا نظرات بچه های خودمون؟

naruto رو خوده بچه ها دارن ميگيرن، من نميفرستم. فقط بگين اگه ova و فيلم 3 رو نگرفتين من براتون بفرستم.;)

فکر کنم اینایی که شینوبی داده کامله ;)

بچه ها واقعاً نظرتون در مورد اين لباس چيه؟ :lol:وای که من اينقدر خنديدم که دل درد گرفتم!:lol::lol::lol:

شرم آوره
4fvgdaq_th.gif
اصولا من از این موجود خوشم نمیاد
129fs3705010.gif

تقصير اينه بيشتر:lol::

bleach-anime05.jpg

خواهشا به شخصیت مورد علاقه من تهمت ناروا نزن
gamer4.gif

آخه خواهر اگرم بخوام ببینم آقا دنی گفتند یک ماه دیگه ، من که تا اون موقع مردم. با اون لیستی هم که دادم فکر کنم کلی طول بکشه همرو ببینیم. شما بیاید یه دست مرحمتی به سر ما بکشید آقا دنی رو راضی کنید ما از خماری این انیمه ها در بیایم

بابا رحم کن :p تازه دو هفته پیش برات کارتون فرستادم. کلا منطقی اینه که یه فاصله ای بین سفارش ها باشه .

توزیع کننده های جدید که شروع به کار کنن سفارشتو می سپرم بهشون ;)

فک کنم یکی داشت پشت سر من حرف میزد
2mo15hx.gif

2mo15hx.gif
یه چند وقت بود از این اسمایلیه استفاده نکرده بودم
2mo15hx.gif
خوگشکله نه
sheepsmiley.gif

روزبه این آواتارت مال کدوم کارتونه؟
time_out_10.gif

دني در خطر
با توجه به اظهارات اخير سدار ذوالفقاري كه در مرحله پنجم طرح امنيت اجتماعي به منابع ارسال سي دي حمله مي كننن به دني لرد سياه و شينوبي توصيه مي شه فعلا برن قايم شدن يا حداقل سيدياشونو يه جاي امن قايم كنن تا اگه خودشونو گرفتن دي وي ديا چيزيش نشه!;)

blink.gif
blink.gif
blink.gif

دوستان
انيمه كنشين رو كي به من ميده؟

یه چند هفته اگه صبر کنید توزیع کننده های جدید مشخص میشن و شما هم به کنشین می رسین ;)

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
بابا رحم کن :p تازه دو هفته پیش برات کارتون فرستادم. کلا منطقی اینه که یه فاصله ای بین سفارش ها باشه .
توزیع کننده های جدید که شروع به کار کنن سفارشتو می سپرم بهشون ;)
یه چند هفته اگه صبر کنید توزیع کننده های جدید مشخص میشن و شما هم به کنشین می رسین ;)

آقا دنيل من فرداي اون روزي كه فرستاديد همه رو ديدم، 50 قسمت گاندم سيد رو تو 19 ساعت ديدم بدون اينكه بخوابم. :blink:
روز تموم شد . بقيه هم كه تعريفي نداشتند.
چند هفته كه من ديگه وسط امتحانام هستم :weird::stun::eek:hno:

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
آقا دنيل من فرداي اون روزي كه فرستاديد همه رو ديدم، 50 قسمت گاندم سيد رو تو 19 ساعت ديدم بدون اينكه بخوابم. :blink:
روز تموم شد . بقيه هم كه تعريفي نداشتند.
چند هفته كه من ديگه وسط امتحانام هستم :weird::stun::eek:hno:

تو هم عین خودمی برادر:happy: ولی پیشنهاد میکنم خودتو با انیمه سرگرم نکنی;)

من هم مثل تو بودم و برای مثال 11 تا DVD رو تو یه هفته تموم میکردم:wacko::f34r: ولی یه پیشنهاد برادرانه بهت میکنم که بهتره هر هفته یکی از عنوانها رو تموم کنی نه مثل من هر روز:cool: چون کلا آدمو از کار و زندگی میندازه که اصلا چیزه خوبی نیست;)

البته ببخشید که پریدم وسط حرف;)

241.gif
مخلصیم بابک جان
--------------------------------------------
خیلی کار خوبی می کنی :D فقط Ergo Proxy رو اسپویل نکن چون نذر کردم خودم اسپویلش کنم
confused0072.gif

-----------------------------
Rate از دید کی؟ مثلا ANN یا نظرات بچه های خودمون؟

سلام هرمی:happy:

چاکریم;)

Ok پس Ergo Proxy سپردم به تو:lol:

فکر کنم بهتره از دید یه گروه 4-5 نفره کارشناس از این لحاظ باشه;)(یعنی بچه های خودمون)

پايان عمر ايدي برادر شيان نزديكه!

باز چی شده برادر شیان؟:blink::wacko:

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
فرقی نميکنه، يه نفر بزنه ديگه! مگه شماها با هم تعارف دارين؟ :lol::p;)

تعارف که نه.ما مخلص خواشان جان هم هستیم.
cheers1.gif

خوب باشه.من با اجازه بچه ها علی الخصوص خواشان عزیز تاپیکو میزنم تا وقت بیشتر از این تلف نشه...
bubblesmiley.gif

پ.ن.1.نمیدونم این اینترنت من چه مرگش شده هی قطع و وصل میشه...این چند روزه هی میخوام بیام پست بزنم سر بزنگاه قطع میشه!
168uav4.gif

پ.ن.2.چیزه.اهم..به من تبریک بگین !امروز بعد از 1 ماه که 13 قسمت اول BLOOD رو دیده بودم موفق به دیدن 2 قسمت بعدیشم شدم!!!
47b20s0.gif

واقعا جای تبریک گفتن نداره؟!!!
140fs989946.gif

Hamido-san

Registered User
لایک‌ها
0
من هم مثل تو بودم و برای مثال 11 تا DVD رو تو یه هفته تموم میکردم:wacko::f34r: ولی یه پیشنهاد برادرانه بهت میکنم که بهتره هر هفته یکی از عنوانها رو تموم کنی نه مثل من هر روز:cool: چون کلا آدمو از کار و زندگی میندازه که اصلا چیزه خوبی نیست;)

خدا از دهنت بشنوه خواهر... :blink: اه، چيز، ببخشيد، "sensei"
shifty.gif

هيچ وقت يادم نميره که يه روز و نيم بدون وقفه elfen lied تماشا کردم و بعد تازه فهميدم چه غلطی کردم :f34r: ( تازه بگذريم از اينکه از "آخرش" اصلا خوشم نيومد :hmm: ... )
يکی نيست بگه "آخه کاه از خودت نيست، خورد خورد ببينی که بيشتر کيف ميده" :graduated

----------------------------

راستی تا يادم نرفته 50 مين post مو به خودم تبريک بگم : omedetou ore
king.gif

nemesissoso

Registered User
لایک‌ها
0

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31

خبر رو توی همون تاپیک دیدم. ولی منظورم از اون اسمایلی ها این بود که به DVD ممکنه گیر بدن. به صاحبش که گیر نمیدن بفرستنش زندان رفیق ;)

اینا درست. ولی یه کم هم به فکر من و رایترم باش
1628.gif
:D

سلام هرمی:happy:

چاکریم;)

Ok پس Ergo Proxy سپردم به تو:lol:

فکر کنم بهتره از دید یه گروه 4-5 نفره کارشناس از این لحاظ باشه;)(یعنی بچه های خودمون)

سلام بابک. خوبی؟ :D

مرسی بابت ergo ;)

این مساله ریتینگ که میگی در کل فکر خوبیه، ولی مساله اینه که تعداد کارتون ها خیلی زیاده و خیلی هاشو بیشتر بچه ها ندیدن. و مساله دیگه اینکه چطوری میخوایم ریتینگ تعیین کنیم؟ مثلا به هر کس بگیم ریت کارتون هایی که دیده رو توی لیست مشخص کنه و لیستو آپ کنه و آخر سر یه نفر نتایج رو جمع بندی کنه؟
1655.gif

میشه البته ... فقط یکی باید داوطلب این امر خطیر بشه
270.gif

خوب باشه.من با اجازه بچه ها علی الخصوص خواشان عزیز تاپیکو میزنم تا وقت بیشتر از این تلف نشه...
bubblesmiley.gif

تاپیک جدید مبارک :D

پ.ن.2.چیزه.اهم..به من تبریک بگین !امروز بعد از 1 ماه که 13 قسمت اول BLOOD رو دیده بودم موفق به دیدن 2 قسمت بعدیشم شدم!!!
47b20s0.gif

واقعا جای تبریک گفتن نداره؟!!!
140fs989946.gif

جای تبریک که داره
birgits_snill.gif

ولی هنوز مونده به من برسی . 3 قسمت آخرشو با فاصله زمانی 3-4 ماه دیدم
2chw5mg.gif

هيچ وقت يادم نميره که يه روز و نيم يه بدون وقفه elfen lied تماشا کردم و بعد تازه فهميدم چه غلطی کردم :f34r: ( تازه بگذريم از اينکه از "آخرش" اصلا خوشم نيومد :hmm: ... )

راستی تا يادم نرفته 50 مين post مو به خودم تبريک بگم : omedetou ore
king.gif

پست پنجاهمت مبارک
4chsmu1.gif

در مورد پایان Elfen Lied موافقم ... منم خوشم نیومد
flat.gif

در مورد اینکه خورد خورد دیدن انیمه ها کیفش بیشتره هم کاملا موافقم
yes.gif

//

پ.ن. : امروز ناپرهیزی کردم بیشتر از حد استانداردم پست زدم. برم دیگه
tauruss.gif

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
تو هم عین خودمی برادر:happy: ولی پیشنهاد میکنم خودتو با انیمه سرگرم نکنی;)

:blink::wacko:

آخه برادر كاكاشي من اگه اونطور كار كنم تو طول هفته هي فكر مي كنم كه مي خواد قسمت بعديش چي بشه :eh:
ديگه يه دفه وقت ميزارم خلاص :D
مثلا همين Claymore اا من دق دل مي كنم تا قسمت بعديش مياد :wacko:
مام كه مثل معتاد ها شديم يه مدتي مواد نرسه نمي تونيم آروم بمونيم:weird:.
البته فعلا بيكار شدم قبلا خيلي سرم شلوغ بود ولي ديگه همه كار هارو بيخيال شدم يه مدتي تو استراحت هستم
:pبراي همين هست كه خوره بازي در ميارم چون مي ترسم دوباره سرم شلوغ بشه كه اون موقع هست كه :f34r:

mahsa_nini

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دني در خطر
با توجه به اظهارات اخير سدار ذوالفقاري كه در مرحله پنجم طرح امنيت اجتماعي به منابع ارسال سي دي حمله مي كننن به دني لرد سياه و شينوبي توصيه مي شه فعلا برن قايم شدن يا حداقل سيدياشونو يه جاي امن قايم كنن تا اگه خودشونو گرفتن .......!
108.gif

پیشنهاد میشه هرچه سریعتر کل موجودی رو برای دوستان ارسال کنن:D

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
سلام بابک. خوبی؟ :D

مرسی بابت ergo ;)

این مساله ریتینگ که میگی در کل فکر خوبیه، ولی مساله اینه که تعداد کارتون ها خیلی زیاده و خیلی هاشو بیشتر بچه ها ندیدن. و مساله دیگه اینکه چطوری میخوایم ریتینگ تعیین کنیم؟ مثلا به هر کس بگیم ریت کارتون هایی که دیده رو توی لیست مشخص کنه و لیستو آپ کنه و آخر سر یه نفر نتایج رو جمع بندی کنه؟
1655.gif

میشه البته ... فقط یکی باید داوطلب این امر خطیر بشه
270.gif

ممنون:happy: خواهش:lol:

فکر بدی نیست;) چرا که نه:p داوطلب هم که ... مگه من مردم;):blink:

میگم من یه فرم نظرسنجی آماده میکنم :cool:و بچه ها فقط پرش کنند و بفرستند به من ، من حلش میکنم :rolleyes:، چطوره؟:rolleyes: خواهر فریدا کجایی :f34r: بیا یه نظری هم تو بده;):happy:

آخه برادر كاكاشي من اگه اونطور كار كنم تو طول هفته هي فكر مي كنم كه مي خواد قسمت بعديش چي بشه :eh:
ديگه يه دفه وقت ميزارم خلاص :D
مثلا همين Claymore اا من دق دل مي كنم تا قسمت بعديش مياد :wacko:
مام كه مثل معتاد ها شديم يه مدتي مواد نرسه نمي تونيم آروم بمونيم:weird:.
البته فعلا بيكار شدم قبلا خيلي سرم شلوغ بود ولي ديگه همه كار هارو بيخيال شدم يه مدتي تو استراحت هستم
:pبراي همين هست كه خوره بازي در ميارم چون مي ترسم دوباره سرم شلوغ بشه كه اون موقع هست كه :f34r:

حداقل اینو بگم که الویت رو به چیزای دیگه بده تا نگاه کردن انیمه ;) من خودم الویت اولم درسمه ، الویت دومم کارمه ( که پدرمو در اورده:wacko:) و در اخر انیمه نگاه کردنه که معمولا از ساعت 10 شب تا 3-4 صبح روز بعد رو به این اختصاص میدم;)
---------------------------------
میگم خیلی وقته از متین خبری نیست:blink: کجاست؟ زنده است؟:eek:

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25
به نقل از Daneel Olivaw :
روزبه این آواتارت مال کدوم کارتونه؟
time_out_10.gif
black cat
purr.gif

میگم دنیل این Ergo proxy چی داره اینقدر دربارش حرف میزنی:blink:
من یه 10 قسمتشو دیدم باهاش حال نکردم گذاشتم کنار:wacko:

willie

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3

amaranth

Registered User
لایک‌ها
0
میگم خیلی وقته از متین خبری نیست:blink: کجاست؟ زنده است؟:eek:

آره! منم می خواستم همینو بپرسم!:(
خیلی وقته برادر متین اینورا نیومده! منم خیلی باهاش کار دارم!:D

دني در خطر
با توجه به اظهارات اخير سدار ذوالفقاري كه در مرحله پنجم طرح امنيت اجتماعي به منابع ارسال سي دي حمله مي كننن به دني لرد سياه و شينوبي توصيه مي شه فعلا برن قايم شدن يا حداقل سيدياشونو يه جاي امن قايم كنن تا اگه خودشونو گرفتن دي وي ديا چيزيش نشه!;)اينهمه گفتم فقطبه ما تراست تا سريال و انيميشن بدين! (اصلا مگه يوزر به باحالي برادر شيانم پيدا مي شه!)اينا منابعشون مخبراي محلين!بين يوزرا هم همه جور يوزر پيدا مي شه ما يكي داشتيم تو جواهر از ركس سريالو گرفت بعد اومد به حساب همه بچه هاي تاپيك رسيد!

اینم مشکلی شده ها!
بعد از اینکه مانتو فروشیها رو از کارو کاسبی انداختن حال نوبت کلوپ ها شده !:blink::f34r:
البته اگه جلوی اونایی که فیلمای خصوصی مردمو پخش میکنن بگیرن خیلی خوبه ولی اگه بخوان به همه چی گیر بدن دیگه اوضاع . . . :wacko:

راستي به نظرتون ممكنه اينترپل ملكمونو بگيره!
108.gif

فکر نکنم کسی جرات داشته باشه ملکمونو بگیره!
اونوقت تمام اهالی سرزمین انیمه ها قیام میکنن!:happy::lol:

من اناری را می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار : اشک می ریزم ...

برادر دنیل در امضاتون به نکته بسیار زیبا و در عین حال سوزنده ای اشاره کردین!
dirol.gif

atashpareh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعاً فکر نميکنم کسی باشه که از اين بازی خاطره نداشته باشه!:happy: من هميشه با برادرم بازی ميکردم هميشه هم هواپيمای سفيد من بودم و سياهه برادرم. دو نفری خيلی کيف ميداد. مخصوصاً جاهايی که خيلی باريک بود يا اون آخراش که اگه پول رو ميزدين يه جون ديگه ميگرفتين ... يادش بخير ... :rolleyes:

راستی برادر من چند سال پيش هم يه فايل از اين بازی ها پيدا کردم ولی تحت داس بودن خلاسه نسبش کردم ولی چشمت روز بد نبينه همه کامپيوتر رو بهم ريخت.:wacko:

اول که دستت داد نکنه فايل هنوز کار ميکنه. دوم اينکه اين تحت windows هست يا نه همون داسه؟! خودت مشگلی باهاش نداشتی؟:eek:

خواهر جان اين يكي هيچ مشكلي توي windows نداره... خودم نشستم بازيهاشو دستچين كردم...از 2800 تا بازي 20-30 تا به درد بخورش رو گذاشتم توش... فقط زود دان كنيد كه expire نشه...

بالا