برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
617
امروز بانک آینده و بانک سرمایه هر دو از رییس شعبه پرسیدیم گفتن اگه تا شنبه روز شمار باز کنید فقط دو روز سود 22 درصد میگیرید بعدش حتما کم میشه پس یکساله باز کنید.
قوامین و گردشگری گفتن کم نمیشه روز شمار هامون به هیچ وجه.
ملی 15 درصد،سرمایه 22.5 درصد و پاسارگاد شش ماهه 20 درصد و پارسیان 21و22و23 درصد برای مبالغ مختلف داشت.
و چقدر خوبه این دستگاه پوز داخل خود بانک ها.اصلا نیازی نیست بریم 500 میلیون رو از بانک مبدا ببندیم و ساتنا و چک بین بانکی و...بگیریم.پارسیان راحت با کارت 500 تومنو کشید و سپرده باز کرد.که بعد سه ماه هم میشه بدون جریمه بست.
سلام
پارسیان شرایطش چطوره برای22% ؟
قابل برداشت و واریز هست ؟
یک ساله ؟ یا یک ماه بلوکه است ؟

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
سلام
پارسیان شرایطش چطوره برای22% ؟
قابل برداشت و واریز هست ؟
یک ساله ؟ یا یک ماه بلوکه است ؟

یک ساله بود.دیگه تموم شد.واریز نداشت.برداشت هم بعد از سه ماه بدون جریمه.نمیدونم از فردا چند درصد باز میکنن.

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
من یک حساب قوامین یک ساله 4 و یک قوامین ده درصدی دارم. الان خواستم وارد اینترنت بانکش بشم، در حالی که یوزر پسورد درست می زدم، می زد اشتباهه. رفتم از موبایل بانک چک کردم، دیدم که موجودی حساب یک ساله 4 رو کاملآ صفر کرده اند و موجودیش رو به حساب ده درصد منتقل کرده بودند. البته من به پیامکه جواب 1 داده بودم. نکته ی جالب اینه که با اینکه برای من ناچیز و شاید سه چهار هزار تومن بیشتر نمی شده، هیچ سودی برای این 9 روز نداده اند

چون از روز اول امضا گرفتن که اگر موجودی تون به زیر 2 میلیون برسه هیچ سودی تعلق نمیگیره.الانم قبول ندارن که این انقلاب بانکی کار خودشون بوده.

hamidirche

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
36
منم قوامین دو تا حساب داشتم با مسدودی دو میلیون الان یکیشو از اینترنت بانک انتقال دادم به اون یکی چون فعالیتی باهاش نداشتم پول از بلوکه دراومده موجودی یه حسابم صفر شد

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
اوه !!!
یعنی از فردا نمی تونم 22% باز کنم دیگه ؟!!!!

نه دیگه داداش.پس این همه بزن بزن واسه چیه.10 روزه دارن میرقصوننمون و بهمون میخندن.حساباشونو پر کردن توهین هم کردن.حالا ببینیم از فردا وضع رکود و دلالی و...توی مملکت درست میشه نه.

A2D3D

Registered User
لایک‌ها
617
نه دیگه داداش.پس این همه بزن بزن واسه چیه.10 روزه دارن میرقصوننمون و بهمون میخندن.حساباشونو پر کردن توهین هم کردن.حالا ببینیم از فردا وضع رکود و دلالی و...توی مملکت درست میشه نه.
مگه فقط مربوط به روز شمار نبوده ؟
سالانه هم 22% دیگه نیست ؟

shagerd1

Registered User
لایک‌ها
228
مگه فقط مربوط به روز شمار نبوده ؟
سالانه هم 22% دیگه نیست ؟

بقول دوستمون برو شاید شد اما احتمالش خیلی خیلی کمه با این همه سرو صدا که کردن.

بخشنامش اینه که از روز شنبه تمام موسسات اعتباری و بانک ها موظف هستند نرخ سود سالانه را تا ١٥ درصد به طور علی الحساب و کوتاه مدت روزشمار تا ١٠ درصد تعیین کنند.

shooshijoon

Registered User
لایک‌ها
110
از کجا فهمیدید کف دو میلیونی رو برداشته؟اینترنت بانک یا عابربانک؟چون اینترنت بانکش همیشه میشد دو میلیون رو هم برداشت.
اینا نگفتن پیامک ندین میشه %10 که.گفتن اگه پیامک بدین میشه %10.الان باید موجودی تون یکساله شده باشه و کم شده باشه از حسابتون.شده؟
____
دیشب از عابربانک قوامین موجوی که گرفتم ، ۲ میلیون مسدودی داشت
اما امشب که موجودی گرفتم ، کل مبلغ قابل برداشت بود!!!

salam2050

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
28
لطفا راهنمایی کنید اگر می خواهند کم کنند
حسابم خالی کنم
من حدود 20 روز پیش تاریخ 22/5/96
یک حساب یکساله 22 درصد تو بانک قوامین باز کردم
ایا سود کم کردن ایا همان 22 درصد باقی است
لطفا راهنمایی کنید

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
لطفا راهنمایی کنید اگر می خواهند کم کنند
حسابم خالی کنم
من حدود 20 روز پیش تاریخ 22/5/96
یک حساب یکساله 22 درصد تو بانک قوامین باز کردم
ایا سود کم کردن ایا همان 22 درصد باقی است
لطفا راهنمایی کنید

سود یکساله های قبل ۱۱ شهریور کم نمیشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

saman19-6

Registered User
لایک‌ها
399
این تکنولوژی پس برای چه استفاده ای هست ، مثال میزنم :

بانکهای که با صفهای 300 400 نفری در شعب مواجه بود 10 روز وقت داشتن می تونستن :

1. 1 بنر بزرگ تو شعبه بزنن که از اینترنت بانک ها حساب رو میتونید باز کنید .
2.می تونست به دارندگان اینترنت بانک پیامک بده که از اینترنت بانک حساب رو باز کنید /
3. می تونستن تیم ایتیشون خیلی سریع یک سیستم پیامکی پیاده سازی کننده ، که طرف با چند بار ارسال پیامک ( درخواست افتتاح حساب - ارسال مبلغ - تایید درخواست ) .درخواستشو می داد از موبایلش .
4.می تونستن تو همراه بانکها سریع یک ایتم درخواست افتتاح حساب یکساله اضافه کنن
5.دستگاه پوز رو این چند روز مخفیانه هم شده راه مینداختن (اگه بانک مرکزی مخالفه برفرض) کسایی که با چک پول جابجا میکردن معطل نشن.
6...

واقعا جای تاسف داره ....جدا بحث نرخ سود ، بخشنامه ها ، معطل کردن مردم در صف های طولانی و درون شعب ، ایرادی بزرگی که به این بانکها وارد هست.

Last edited:

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
این دیگه چه قانونیه؟ من دویست تومن تو حساب قوامینم دارم الان پانجاه هزار تومن پول بخوام باید دویست میلیون حساب رو ببندم مگه میشه مگه داریم ؟
اخه ادم ۲۰۰ تومن میزاره روز شمار ازش هی ۵۰ تومن ور میداره این چه جور حساب باز کردنیه اخه

lord_alone_dark

Registered User
لایک‌ها
205
هی ما میگیم قوامین بدرد نمیخوره .یک سنگی به سینه میزدن که حالا همه رو سر کار گذاشته بچه زرنگ .کسی که مثل ادم نمیتونه ۲۲ درصد واریز کنه چه انتظاری دارین یک روز ۱۵ یک روز ۷ درصد مسخره بازی بود

android6

Registered User
لایک‌ها
77
قوامین ریده اگه از اول میگفت حسابای 20 درصدی میشن 10 درصد ادم اینقد احساس توهین و بی شخصیتی بهش دست نمیداد :general208:

shahab_kookoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
58
قوامین ریده اگه از اول میگفت حسابای 20 درصدی میشن 10 درصد ادم اینقد احساس توهین و بی شخصیتی بهش دست نمیداد :general208:

قوامین به زودی با کاهش شدید مشتری روبرو میشه
گورشو کنده با این بساطی که راه انداخته

shooshijoon

Registered User
لایک‌ها
110
تا حالا از قوامین بدقولی ندیده بودم
ولی این مرتبه خودزنی کرد
کل اعتبارش پیش سپرده گذاراش دود شد رفت هوا

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
دوستان اگه کسی راجع به وضعیت حساب های روزشمار قدیمی آینده یا سرمایه یا بانک های دیگه اطلاع پیدا کرد که سودشون رو کم کردن یا نه لطفا اعلام کنه.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
دوستان این بحثی که میکنید در رابطه با حسابای کوتاه مدت قوامینه یا بلندمدت یکسالش ؟
آخه من خرداد همین امسال یه حساب 22 درصد باز کردم

بالا