برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
تعدادی لینک تغیر کرده یا پاک شده و تعدادی پرچسپ هم حذف شده ولی از نتایج گوگل حذف نشدن بعضی از کاربر هایی که وارد میشن محتوایی نمیبینن, رتبه هم برای همین افت کرده, چی کار کنم گوگل برچسپ و لینک هایی که وجود ندارند را از نتایج حذف کنه و به محتوای جدید اهمیت بده
لطفا راهنمایی کنید
https://forum.persiantools.com/threads/راهنمایی-برای-حذف-لینک-و-تگ-های-پاک-شده-سایت-در-نتایج-گوگل.890744/
گوگل وبمستر اگه داشته باشی، اونجا یک گزینه برای حذف آدرس‌های دلخواه وجود داره که میتونی ازش استفاده کنی.
یکی از سایت‌هام ۴ ماهه کلا حذف شده اما همچنان تو نتایج گوگل هست :|

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,074
گوگل وبمستر اگه داشته باشی، اونجا یک گزینه برای حذف آدرس‌های دلخواه وجود داره که میتونی ازش استفاده کنی.
یکی از سایت‌هام ۴ ماهه کلا حذف شده اما همچنان تو نتایج گوگل هست :|
این نمایی از crawl errors من هست. الان نمیفهمم چطور از داخل خود کنسول گوگل مشکل را حل کنم
screenshot_۲۰۱۷-۱۰-۱۰-۲۳-۰۰-۲۵-png.1038478

screenshot_۲۰۱۷-۱۰-۱۰-۲۳-۰۱-۲۴-png.1038479

m4ni

Registered User
لایک‌ها
302
بعد از تلاش های پی در پی تونستم سرویس از هاست دی ال بگیرم
واقعا اوکیه و خوب :eek:

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,468
برای سایت تماشای کلیپ

سرور سراغ دارید داغ ایران

سرور بهتر است تهیه شود ؟ یا هاست دانلود؟

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
این نمایی از crawl errors من هست. الان نمیفهمم چطور از داخل خود کنسول گوگل مشکل را حل کنم
screenshot_۲۰۱۷-۱۰-۱۰-۲۳-۰۰-۲۵-png.1038478

screenshot_۲۰۱۷-۱۰-۱۰-۲۳-۰۱-۲۴-png.1038479
خب لینک‌های 404 رو از این بخش شناسایی کن بعد از طریق Remove URLs که تو زیر منوی Google Index هست اونها رو حذف کن
screenshot-www.google.com 2017-10-11 07-42-31-259.jpeg
راه حل ساده‌تر این هست که اون لینک‌های حذف شده رو ریدایرکت کنی به صفحه اصلی.
البته هر دو کار رو هم که انجام بدی بازم گوگل یه چیزی پیدا میکنه که not found ثبت کنه :angrybirds8:

ebi-narin

Registered User
لایک‌ها
2,791
برای سایت تماشای کلیپ

سرور سراغ دارید داغ ایران

سرور بهتر است تهیه شود ؟ یا هاست دانلود؟
یوتیوب ! و یخورده هم اینستاگرام دسته بندی هات رو مشخص کن کوچیک با هاست دانلود ادامه بده بعدش vps و در نهایت سرور

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
همراه اول گرونترین مکالمه رو بین این سه تا اپراتور داره. تقریبا میشه گفت هزینه اش دوبرابر بقیه اپراتورها هست
همه تماس های ایرانسل (درون و برون شبکه) شده دقیقه 33 تومن (333 ریال). رایتل هم همه تماس هاش دقیقه ای تقریبا 30 تومنه (299 ریال)
اگه مکالمه تون زیاده ترابرد کنین به یکی از این دو تا اپراتور یا یه سیم دایمی ازشون بگیرین. به جز ارزونتر بودنشون بسته های مکالمه خیلی بیشتری نسبت به همراه اول دارن. ایرانسل روزی یه ساعت مکالمه رایگان ایرانسلی به دارندگان سیم کارت دائمیش میده (طرحش رو باید هر روز فعال کرد)
)
این ایرانسل دائمی بگیریم زدند روزی یک ساعت مکالمه رایگان داخل شبکه است یا بیرون شبکه؟
کلا تماس ایرانسل به همراه اول ورایتل تو دائمی شده 33 تومان؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
این ایرانسل دائمی بگیریم زدند روزی یک ساعت مکالمه رایگان داخل شبکه است یا بیرون شبکه؟
کلا تماس ایرانسل به همراه اول ورایتل تو دائمی شده 33 تومان؟
درون شبکه ست
چون برون شبکه براشون ضرره و ضررشون رو با تشویق مشتری ها به مهاجرت به ایرانسل و ارائه بسته های تشویقی جبران میکنن

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
درون شبکه ست
چون برون شبکه براشون ضرره و ضررشون رو با تشویق مشتری ها به مهاجرت به ایرانسل و ارائه بسته های تشویقی جبران میکنن
الان با پشتیبان ایرانسل صحبت کردم گفتم برای درون وبرون شبکه است
!!

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,074
خب لینک‌های 404 رو از این بخش شناسایی کن بعد از طریق Remove URLs که تو زیر منوی Google Index هست اونها رو حذف کن
مشاهده پیوست 1038483
راه حل ساده‌تر این هست که اون لینک‌های حذف شده رو ریدایرکت کنی به صفحه اصلی.
البته هر دو کار رو هم که انجام بدی بازم گوگل یه چیزی پیدا میکنه که not found ثبت کنه :angrybirds8:
چرا اون قسمت نوشته temporary hide ؟ یعنی مخفی کردن موقت, حالا دائم حذف میکنه یا موقتی؟!

madman2011

Registered User
لایک‌ها
2,724
چرا اون قسمت نوشته temporary hide ؟ یعنی مخفی کردن موقت, حالا دائم حذف میکنه یا موقتی؟!

داش اگه سایتت سایت باشه و ایندکسش بالا باشه که این حذفیات در برابرشون چیزی نباشه بعد ی مدت خودشون حذف میشن
قبلا واسه من پیش اومده بود ایندکس ثانیه ای شده بود . قالب عوض کردم حدود 1000 تا از همین صفحات حذفی بوجود اومد که بدون وبمستر خود گوگل حذف شون کرد
البته اگه از نظر دوستان سئو کار اشکالی نداشته باشه ی افزونه هست واسه صفحات 404.php که خود به خود منتقل میکنه به صفحه اصلی
یا تو ویرایش قالب صفحه 404 ی کد بذار که خود به خود منتقل بشه صفحه اصلی
البته قبلش مشورت کن

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,776
بعد از تلاش های پی در پی تونستم سرویس از هاست دی ال بگیرم
واقعا اوکیه و خوب :eek:
من تو این سال ها سایت زیاد تو هاست دی ال داشتم ، یه بارم نشد بهم بگن که نمیتونیم بدیم و جا نداریم و فلان، احتمالا از شانس خوب من بودش:)
کلا تو هاست شانس زیاد داشتم و هر جا بودم به مشکلی برنخوردم ،به جز قضیه اون پارس وی پی اس که احتمالا همه میدونین دیگه چی کار کرده بودن ییهوووو . .

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
من علی محمد زینالی 20 ساله دانشجو رشته پزشکی دانشگاه کرج (سراسری)

بیشتر به بازیای اینترنتی مثل lOl و Cs 1.6 و cs Source علاقه دارم و خیلی بازی میکنم
کل زندگیم درس بود و سایت و چرخیدن و مخ زدن دختر مردم و دعوا کردن تو خیابونا :D
خیلی دوست داشتم یه هکر بزرگ شم چون داداشم که 26 سالشه هکر و طراح سایت و کلا مخ کامپیوتر و میخواستم مثل اون شم که نشدم چون درس سنگین بود و خداروشکر همون شد که میخواستم.

از سال 85 اومدم تو نت و اولین کاری که کرده بودم کانتر بازی کردم اونم تازه لن!
بعدش داداشم که (تازه ختنه کرده بودم :D) برای اینکه دردم بخوابه منو برد تو سایت های مختلف نشون میداد این چیه اون چیه منم کلی ذوق میکردم میکردم و میخندیدم , من تو نت اینگلیسی یاد گرفتم و تو کنکور 80 زدم :p
خلاصه من از نت تا حالا درامدی نداشتم ولی خیلی دوست دارم داشته باشم فقط یکم کمک میخوام که داداشم کمکم نمیکنه میگه من این همه زحمت کشیدم توام باید زحمت بکشی اره دیگه اینطوری شد که الان در خدمتتونم.

امیدوارم همتون به اون چیزی که لیاقتشو دارید برسید :X

بالا