برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
با عرض پوزش بابت اسپم! حاضر درسته.. چون دیدم تاپیک دیگه خیلی روی نگارش حساس بودین گفتم! :cool:
قبول ندارم :p
شما برو توی نت سرچ کن ببین چند نفر حاظر رو اینطوری نوشتن :general105:eek:_O

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,690
اینی که شما میگی یعنی مدیر داخل ایران نیست چون اینجا باشه که پولو نمیزنه حساب کس دیگه ، بزنه هم میگیرنش خلاصه . تو این چند سال با این درامد نتونسته یعنی پول سرور چن ماهشو تامین کنه؟ حتی اگه مدیرش اینجام نباشه تاینی مویز تموم شد رفت کی حاضره الان رو تاینی کار کنه؟ نمیگم تو خارج پیدا کنه کسی پولم وب مانی بگیره اونم کپی رایت میاد پدرشونو در میاره
قطعا کسی که مدیر سایت غیر مجاز با این عظمت هست، تو ایران نمیمونه. چون میدونه 100% یروز میگیرنش
تو ایران هر چقدر هم ک آشنا داشته باشه، بازم یروزی میگیرنش
پس طبیعتا با این وضعیت، پول رو از طریق واسطه دریافت میکنه. مثلا با همکاری یه درگاه واسط
در این صورت مدیر درگاه واسط یه پورسانت خفن هم میگیره و مشکلی هم براش ایجاد نمیشه. نهایتش اگر بگیرنش، میگه من نمیدونستم و در جریان نبودم
چرا تاینی موویز تموم بشه؟ اگر مدیرش خارج باشه، هیچ مشکلی واسه ادامه وجود نداره. راه های گرفتن پول، زیاده. الان جدیدا هم بحث بیت کوین هم راه افتاده و راحت و ناشناس میتونه پولشو بگیره
مثلا همین لیون کامپیوتر، جدیدا امکان پرداخت و خرید محصولات با بیت کوین رو گذاشته! همین خودش ارزش بیت کوین رو نشون میده که با پول نقد برابری میکنه

پ.ن: حالا جدا ازین مسائل، تاینی موویز بنظرم من غیرمجاز نیست. صرفا یسری فیلم های روز دنیا رو قرار میده. دیگه یکی دوتا صحنه تو فیلم ها، این حرفارو نداره. تازه بعضی فیلم هارو هم نسخه سانسورش رو میزاشت

ولی نمیدونم کی حاضر میشه مدیر نباشه و همچین رقم های سنگینی هم بره تو حسابش چون در حقیقت داره از طریق کاری که خلاف قوانین کشور هست پول در میاره
خیلی سخت نیست. میرن یه کارتن خواب رو از کوچه خیابون پیدا میکنن. میگن بیا یه حساب باز کن و بده به ما، ماهی فولان قدر بهت میدیم!
یا حتی من شنیدم بعضیا به نام شخص فوت شده، حساب باز میکنند! (البته الان بصورت سیستمی، ثبت فوت میکنند. ولی توی روستا و اونجور جاها، ممکنه کسی ثبت نکنه و از طریق همین هم میشه سوء استفاده کرد)
در هر صورت، من قصد ندارم این چیزا رو به تاینی موویز ربط بدم. ولی خب این راه ها و راه های مشابه دیگر، چیز هایی هست که امکانش وجود داره و کار ناممکن ای نیست

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,440
ببین چه مملکتیه که آدم بجای اینکه برای کارش برنامه ریزی کنه باید دنبال دور زدن باشه!!
حداقل اگه برای کپی رایت میگرفتنشون بازم یه چیزی میشد گفت !
خب برای کپی رایت گرفتنشون...چندین موسسه با هم به صورت هماهنگ شکایت کردن ... بخاطر همون دوبله های غیر اختصاصیش

saam2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
143
این معتبر نیست...خبر چندین روز پیشه و تفسیر حرف دادستان بازم میگم به خاطر شکایت چند تا موسسه گرفتنشون
خیر دوست عزیز از tv هم شنیدم که بخاطر انتشار و دوبله فیلم های مبتذل دستگیر شدن

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,440
خیر دوست عزیز از tv هم شنیدم که بخاطر انتشار و دوبله فیلم های مبتذل دستگیر شدن
شاکی خصوصی دارن وگرنه اگر به صورت عمومی علیهشون اعلام جرم شده بود سایت فیلتر میشد...صدا و سیما هم شروع کرده به شکایت کردن

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,690
شاکی خصوصی دارن وگرنه اگر به صورت عمومی علیهشون اعلام جرم شده بود سایت فیلتر میشد...صدا و سیما هم شروع کرده به شکایت کردن
بعید میدونم
اگر شاکی خصوصی هم داشته باشند، به دستگیری فعلی مربوط نمیشه
چون اگر بحث شاکی خصوصی باشه، معمولا دادستان نمیاد همچین چیزی رو بصورت عمومی و به خبرگزاری ها اطلاع بده
از طرفی، 6 نفر دستگیر کردند. بخاطر شاکی خصوصی اونم تو بحث کپی رایت، اصلا دستگیر نمیکنند یا نهایتا 1 یا 2 نفر (کپی رایت معمولا شامل جریمه میشه)

Last edited:

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
کدوم کپی رایت همین موسسه ها فیلم های خارجی رو میدزدن تازه کی اول بدزده مال اون میشه تاینی دوبله هاش اختصاصی بود یعنی مترجما براش دوبله میکردن !!!

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,440
کدوم کپی رایت همین موسسه ها فیلم های خارجی رو میدزدن تازه کی اول بدزده مال اون میشه تاینی دوبله هاش اختصاصی بود یعنی مترجما براش دوبله میکردن !!!
منم چنین قانون مزخرفی رو تایید نمیکنم...یه قانون عجیب غریب دیگه ای هم هست که فیلم های خارجی رو فقط یک موسسه میتونه دوبله کنه ... یجورایی مال دزدی رو تقسیم میکنن بین خودشون البته برای انیمیشن ها خیلی سفت و سخت اجرا نمیشه... کلا وضع عجیب غریبیه

omidss3

Registered User
لایک‌ها
1,440
بعید میدونم
اگر شاکی خصوصی هم داشته باشند، به دستگیری فعلی مربوط نمیشه
چون اگر بحث شاکی خصوصی باشخ، معمولا دادستان نمیاد همچین چیزی رو بصورت عمومی و به خبرگزاری ها اطلاع بده
از طرفی، 6 نفر دستگیر کردند. بخاطر شاکی خصوصی اونم تو بحث کپی رایت، اصلا دستگیر نمیکنند یا نهایتا 1 یا 2 نفر (کپی رایت معمولا شامل جریمه میشه)

خبری که من دارم اینه... موسسه های کله گنده خیلی سفت و سخت شکایت کردن و مطمئنا نفوذ زیادی هم دارن
موارد مستهجنو معمولا اطلاعات **** ورود میکنه ( من دیگه بحثو باز نمیکنم :) )

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
خیلی سخت نیست. میرن یه کارتن خواب رو از کوچه خیابون پیدا میکنن. میگن بیا یه حساب باز کن و بده به ما، ماهی فولان قدر بهت میدیم!
یا حتی من شنیدم بعضیا به نام شخص فوت شده، حساب باز میکنند! (البته الان بصورت سیستمی، ثبت فوت میکنند. ولی توی روستا و اونجور جاها، ممکنه کسی ثبت نکنه و از طریق همین هم میشه سوء استفاده کرد)
در هر صورت، من قصد ندارم این چیزا رو به تاینی موویز ربط بدم. ولی خب این راه ها و راه های مشابه دیگر، چیز هایی هست که امکانش وجود داره و کار ناممکن ای نیست
کاملا درسته
ولی من منظورم برای یه فرد عادی بود وگرنه آره، روش های متعددی برای ثبت حساب و دور زدن قوانین وجود دارن
مثلا قبلا هم که با کارت ملی سکه میدادن و به هر کد ملی یه تعداد محدودی تعلق میگرفت، طلا فروش ها یه عده رو اجیر میکردن و با کارت ملی هاشون سکه میگرفتن

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
دیشب isp مشکل پیدا کرده بود و سایت هایی که سرورشون خارجه باز نمیشد.
نه گوگل نه یاهو نه اینستاگرام نه پی تی
---------
ولی تلگرام کانکت بود:general505::D

F A R Z A D

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,582
این چند روزه صحبتا راجب سربازی زیاد بود در ادامه نکات اشاره کنم که قانونی که برای گرفتن گواهینامه سربازی لازم نیست به مرحله اجرا رسیده اگر کسی پیگیر این قانون بود میتونه اقدام کنه

tak3azir

Registered User
لایک‌ها
183
سلام ارادت
این سایت به صورت اتوماتیک تمامی مطالب مارو کپی میکنه
http://searchthesong.ir/
چطوری باید ای پیشو پیدا کنم ؟
هر کدوم از ای پی هارو بلاک میکنم باز هم کپی میکنه
راه حلی دارید بجز بستن فید ؟

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
در خصوص پرونده مربوط به سایت «تاینی موویز»متهم با اعلام این که در ابتدای فعالیت که 4 تا 5 هزار کاربر داشته، تا حدی بر محتوای سایت نظارت داشته، اما پس از افزایش کاربران، چنین کنترلی را اعمال ننموده؛ و اقرار کرده است که با اجاره سرورهای مجازی در کشورهای غربی از جمله کانادا و با استخدام دوبلورها، بیش از 18 هزار فیلم ‌هالیوودی با محتوای مبتذل و مستهجن را در اختیار کاربران قرار داده است.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,138
در خصوص پرونده مربوط به سایت «تاینی موویز»متهم با اعلام این که در ابتدای فعالیت که 4 تا 5 هزار کاربر داشته، تا حدی بر محتوای سایت نظارت داشته، اما پس از افزایش کاربران، چنین کنترلی را اعمال ننموده؛ و اقرار کرده است که با اجاره سرورهای مجازی در کشورهای غربی از جمله کانادا و با استخدام دوبلورها، بیش از 18 هزار فیلم ‌هالیوودی با محتوای مبتذل و مستهجن را در اختیار کاربران قرار داده است.
یعنی کسی میخواست شوپر ببینه فقط سایت های سینمایی توزیع میکردن؟!

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
تقریبا 10 سال پیش توی دانشگاه یه استاد مسن داشتیم که مورد احترام همه بود و مثل پدر معنوی مون دوستش داشتیم. دو سه سال آخر کارش بود و هوای دانشجوها رو داشت. هر وقت استادی با دانشجوها مشکل پیدا می کرد یا از یه استاد نمره می خواستیم اونو واسطه می کردیم. تنها کسی بود که چه توی دانشگاه و چه بیرون از دانشگاه احترامش رو داشتیم و از اینکه دانشجوش بودیم خوشحال بودیم
7-6 سال پیش بعد از بازنشستگی از دانشگاه با شراکت چند تا از اساتید همکارش یه دانشگاه غیرانتفاعی راه انداخت که به پشتوانه اسم و اعتبارش خیلی مطرح شد. هفته پیش از یکی از همکارا شنیدم با یکی از منشی های اون دانشگاه ریختن رو هم و منشیه ازش شکایت کرده و قضیه همه جا پخش شده.
امروزم جریان ایمیل های آیدین آغداشلو رو خوندم که تقریبا همسن همون استادمون بود

ناراحت از بین رفتن اخلاق نیستم چون تو ایران دیگه اخلاقی باقی نمونده
از این ناراحتم این نسلی که سال 57 انقلاب کرد (همین آدما مثل این استادم و اون آیدین آغداشلو) واقعا هدفش جز از بین بردن زندگی و جوونی ماها چی بود؟ به کدوم هدف انقلابشون که اون موقع براش تظاهرات می کردن و گلوشون رو جر میدادن رسیدن؟
شما که اسلامی نبودین! زمان خودتونم که خوب خوشی هاتونو می کردین! الانم که مشغول خوشگذرونی هستین! واقعا دردتون چی بود آخه لامصبا؟؟؟

دوستان چیکار کنم هزینه همراه اول انقدر زیاد نیاد
250 تا 300 میشه هزینه مکالمات
طرح 1000 انگار 6600 دقیقه س..100 هزار تومن :|
همراه اول گرونترین مکالمه رو بین این سه تا اپراتور داره. تقریبا میشه گفت هزینه اش دوبرابر بقیه اپراتورها هست
همه تماس های ایرانسل (درون و برون شبکه) شده دقیقه 33 تومن (333 ریال). رایتل هم همه تماس هاش دقیقه ای تقریبا 30 تومنه (299 ریال)
اگه مکالمه تون زیاده ترابرد کنین به یکی از این دو تا اپراتور یا یه سیم دایمی ازشون بگیرین. به جز ارزونتر بودنشون بسته های مکالمه خیلی بیشتری نسبت به همراه اول دارن. ایرانسل روزی یه ساعت مکالمه رایگان ایرانسلی به دارندگان سیم کارت دائمیش میده (طرحش رو باید هر روز فعال کرد)
از تماس های صوتی اینترنتی هم می تونین استفاده کنین. تماس صوتی واتس آپ خوب کار می کنه و حجم زیادی هم مصرف نمی کنه. سر یه ساعت هم قطع نمیشه (من تا 2 ساعت و نیم هم صحبت کردم). hangsout هم تماس صوتی خوبی داره ولی خیلی وقتا هنگ می کنه (قطع نمیشه یا وصل نمیشه یا وسط صحبت قطع میشه یا خودکار میره روی تماس ویدویی)

بالا