• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

rasoul911

Registered User
لایک‌ها
275
سلام. ببخشید دوستان
من دنبال یک سرور مخصوص ارسال ایمیل انبوه می گردم. آیا شرکت خوبی را سراغ دارید که معرفی فرمایید.
متشکرم

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
سمت ای نماد نرین که به گاج میرین:D
معافیت‌های مالیاتی لغو می‌شود

«قوامی»عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
بر اساس لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده، نرخ این مالیات دو بخشی شده و همه معافیت‌های مالیاتی برداشته می‌شود.

نرخ مالیات بر ارزش افزوده به جای نرخ واحد ۹ درصد تبدیل به دو نرخ ۶ درصد برای کالاهای اساسی و ۱۲ درصد برای کالاهای غیراساسی می‌شود.

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
کاملا با عقل جور درمیاد:general711:
تا الکسا 17 اومد یبار.
نه خب آخه ۱۷؟
آخه ۱۷؟

خب دیگه بچه ها..
از این به بعد باید سریال شهرزاد و عاشقانه اینا رو نگاه کنین:D
دیگه فیلم خارجی خبری نیست:general509::general509:
اون که سایت های فیلم هست و راحت میشه دانلود کرد ولی خب وقتی کیفیت و هزینه ی استفاده از خدمات داخلی فوق العاده بالاست چرا باید بریم به این سمت؟
ماهی ۱۵ هزار تومن من پول بدم فیلیمو، بعد فیلم دوبله و سانسور جلوم بزاره، تاااااازه همون رو هم نمیشه دانلود کرد.
از اونور تاینی داشت ماهی ۵ تومن میگرفت، بهترین کیفیت ( انواع کیفیت و حجم ) و بدون سانسور و زبان اصلی و دوبله و ....

خب اااااااگر اندازه یه ارزن عقل تو سرمون باشه مطمئنم میدونیم باید کدوم رو انتخاب کنیم.
حالا با سانسور و دوبله میشه کنار اومد ولی اخه ماهی ۱۵ هزار تومن؟ اونم فقط آنلاین؟ اونم این کیفیت؟

پراید بس نبود، شروع کردین فیلم تو پاچه مون کردن؟

یعنی 50 تا 125k یوزر ماهانه دارن ؟ :eek:
اون روز یه خبر میخوندم آمار فضایی تری میداد از تعداد یوزر هاش

http://uupload.ir/files/uh8r_screenshot_20171008-134716.png

Last edited by a moderator:

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
دوستان چیکار کنم هزینه همراه اول انقدر زیاد نیاد
250 تا 300 میشه هزینه مکالمات
طرح 1000 انگار 6600 دقیقه س..100 هزار تومن :|

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
دوستان چیکار کنم هزینه همراه اول انقدر زیاد نیاد
250 تا 300 میشه هزینه مکالمات
طرح 1000 انگار 6600 دقیقه س..100 هزار تومن :|

از سیم کارت استفاده نکن
هزینه هات به شدت پایین میاد

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
قابل توجه وبمسترون 206 سوار
بیچاره اونایی که آمپر و سرعت سنجش 206 شون این مدلیه:D:D مدل آخر 91 تا اوایل 92 :|
دیسپلی هم معمولیه. ضبط ماشین هم بلوتوثی نیست

13972150747777114056_full_IMG_4246.png

@Ehsan_king99 @MOHAMMAD026_1

nelital

Registered User
لایک‌ها
204
سایت موزیک که آرشیو درست حسابی داشته باشه نیست.
بیشترشون سلیقه‌ای کار می کنند. از یه خواننده‌ یا سبکی خوش میاد تو اون زمینه بیشتر پست میذاره. یکی به خاطر مسائل فیلترینگ برخی پست ها رو نمیذاره و ...
در نتیجه باید چند تا سایت رو چک کنی.
sibmusic.com

MOHAMMAD026_1

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,693
قابل توجه وبمسترون 206 سوار
بیچاره اونایی که آمپر و سرعت سنجش 206 شون این مدلیه:D:D مدل آخر 91 تا اوایل 92 :|
دیسپلی هم معمولیه. ضبط ماشین هم بلوتوثی نیست

13972150747777114056_full_IMG_4246.png

@Ehsan_king99 @MOHAMMAD026_1
فک کنم عکس مربوط به 206 مدل sd - گازسوز هست :general208:
واسه من دیسپلی اش یه چیزی مثل دیسپلی تایپ C هست ولی دقیقا اون نیست. فرق میکنه تا حدودی

پ.ن: عجب ضبط ای :D حیف که بلوتوث نداره

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
یعنی 50 تا 125k یوزر ماهانه دارن ؟ :eek:
دیجیاتو نوشته بود ماهیانه حدود 300 تا 400 هزار کاربر داره که ضربدر 4000 تومن مبلغ اکانتش میشه حدودا ماهی 1 میلیارد
که اگه 200 میلیون رو هم بذاریم جای خرج و مخارجش حدودا سود 800 میلیونی داشته براشون
تازه 200 میلیون هم خیلی زیاده و میشه باهاش یه نیمچه دیتاسنتر زد، من فکر میکنم خرجشون ماهی 50 تا 100 میلیون بوده نهایتا
بعد تازه من رو 300 هزار کاربر ماهیانه حساب کردم، سایت 17 ایران روزی 300 هزار تا آی پی داره شایدم بیشتر + بعضی از ماه های سال که فیلم ها بلاک باستر پخش میشن آمار هم به شدت افزایش پیدا میکنه

ماهی 1 میلیارد رو روی مرده بذاری زنده میشه
بعدم من فکر میکنم اینا پارتی کلفتی داشتن که تا الان کاری بهشون نداشتن و چه بسا که پارتیه به کمکشون بیاد و بتونن با جریمه آزاد بشن

Last edited:

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,680
دیجیاتو نوشته بود ماهیانه حدود 300 تا 400 هزار کاربر داره که ضربدر 4000 تومن مبلغ اکانتش میشه حدودا ماهی 1 میلیارد
که اگه 200 میلیون رو هم بذاریم جای خرج و مخارجش حدودا سود 800 میلیونی داشته براشون
تازه 200 میلیون هم خیلی زیاده و میشه باهاش یه نیمچه دیتاسنتر زد، من فکر میکنم خرجشون ماهی 50 تا 100 میلیون بوده نهایتا
بعد تازه من رو 300 هزار کاربر ماهیانه حساب کردم، سایت 17 ایران روزی 300 هزار تا آی پی داره شایدم بیشتر + بعضی از ماه های سال که فیلم ها بلاک باستر پخش میشن آمار هم به شدت افزایش پیدا میکنه

ماهی 1 میلیارد رو روی مرده بذاری زنده میشه
بعدم من فکر میکنم اینا پارتی کلفتی داشتن که تا الان کاری بهشون نداشتن و چه بسا که پارتیه به کمکشون بیاد و بتونن با جریمه آزاد بشن
خیلی جالبه چند هفته قبل از اینکه این اتفاقات رخ بده دو نفر با فاصله تقریبا نیم ساعت به من تو تلگرام پیام دادن (من خودم همچین بگی نگی با فیلم و سریال زیاد سر و کار دارم) خلاصه دو نفر بهم پیام دادن یکیشون گفت "زائری" هستم از طرف ادمین اصلی تاینی موویز مزاحم میشم ، اونیکی گفت "حاجی" هستم از طرف مجموعه ایران فیلم پیام میدم، هر دو نفر کسی رو میخواستن که قسمت نقد و بررسی سایتشون رو راه اندازی کنه، اونی که از سمت ایران فیلم پیام داده بود رو سریع رد کردم چون از قبل کینه داشتم ازشون اما با اونیکی یه مقداری صحبت کردیم طرف خیلی اصرار داشت که حتما چند نفر دیگه که میشناسم تو این کار هستن رو به عنوان جایگزین خودم معرفی کنم... وقتی نفر دوم پیام دادم دیگه مطمئن شدم یه داستانهایی هست اینیکی هم ردش کردم اما میدونستم قراره اتفاقاتی بیوفته.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
فک کنم عکس مربوط به 206 مدل sd - گازسوز هست :general208:
واسه من دیسپلی اش یه چیزی مثل دیسپلی تایپ C هست ولی دقیقا اون نیست. فرق میکنه تا حدودی

پ.ن: عجب ضبط ای :D حیف که بلوتوث نداره
گازسوز نیس
اواخر ۹۱ که دیگه اوج تحریم بود از این پشت امپر ها گذاشتن

007saeed

کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
سوالی که پیش میاد با ماهی 1 میلیارد چرا باید ایران بمونن ؟ (نه فقط صاحبش کل اعضای مدیریتی)
به احتمال زیاد همون ۶ نفر اونم تو بخش محتوا باید داخل باشن و غیرمنطقی هست که باقی شون و مدیران اصلی داخل باشن.
و خوب ببینید وقتی کسایی که فیلم ها رو دوبله میکنن از بهترین دوبلور های ایران هستن و همون ها اگر بگن ما یه مدت هیچ فیلمی رو برای صدا و سیما دوبله نمیکنیم و از تاینی حمایت کنن خود به خود مشکل حل میشه
وقتی کار اینقدر قوی بوده صدا و سیما هم دوبله و ... همینا استفاده میکنن، همین فیلیمو و لنز و ... هم فیلم هاشون رو با دوبله همون ها میزارن

پ ن: مگر، مگر، مگر اینکه همین دوبلورها پشت تاینی رو خالی کرده باشن و تمایل داشته باشن من بعد با فیلیمو و ... کار کنن ( فیلیمو داره فیلم های جدید با همون دوبلور ها میزاره جدیدا )

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,484
دوستان تبلیغات قبل پخش ویدیو چه سایتی خوب و معتبر است ؟

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
سوالی که پیش میاد با ماهی 1 میلیارد چرا باید ایران بمونن ؟ (نه فقط صاحبش کل اعضای مدیریتی)
خب مجبور بودن به خاطره هماهنگی با دوبلر ها
امکان کنسل کردن دوبله رو هم نداشتن چون شاید نصف محبوبیتشون به خاطره همین دوبله ها باشه
البته شاید هم به قول دوستان ادمین اصلیش خارج بوده و یه سری هم داخل ایران واسه ش کار میکردن
ولی خب کسی که توی ایران پول میرفته به حسابش این وسط بیشترین نقش رو داشته و چون رقم بسیار بالایی هست و ریسک کار هم بالاست من بعید میدونم که ادمینش توی ایران نبوده نباشه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,223

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
خیلی جالبه چند هفته قبل از اینکه این اتفاقات رخ بده دو نفر با فاصله تقریبا نیم ساعت به من تو تلگرام پیام دادن (من خودم همچین بگی نگی با فیلم و سریال زیاد سر و کار دارم) خلاصه دو نفر بهم پیام دادن یکیشون گفت "زائری" هستم از طرف ادمین اصلی تاینی موویز مزاحم میشم ، اونیکی گفت "حاجی" هستم از طرف مجموعه ایران فیلم پیام میدم، هر دو نفر کسی رو میخواستن که قسمت نقد و بررسی سایتشون رو راه اندازی کنه، اونی که از سمت ایران فیلم پیام داده بود رو سریع رد کردم چون از قبل کینه داشتم ازشون اما با اونیکی یه مقداری صحبت کردیم طرف خیلی اصرار داشت که حتما چند نفر دیگه که میشناسم تو این کار هستن رو به عنوان جایگزین خودم معرفی کنم... وقتی نفر دوم پیام دادم دیگه مطمئن شدم یه داستانهایی هست اینیکی هم ردش کردم اما میدونستم قراره اتفاقاتی بیوفته.
یه عمرِ با سردسته مافیای فیلمو سریال هم صحبتیم پس:general410:

بالا