برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

Arshiar

Registered User
لایک‌ها
371
ممنون عزیز. فقط یچیزی برای سری بعد چطور حساب کتاب بکنم که دقیقا چقد باید پایا کنم تا دقیق n سهم بخرم و نصف اینور و اونور نشه که بخوان مجدد برام واریز کنن؟
نمیشه دقیق حساب کرد چون هرروز متفاوته و همیشه یه خورده ای میشه ، مگر بزاری اول برج که همیشه قیمت خرید حدود صد هزار و صد و پنجاه تومانه که ضربدر هر تعداد واحدی که میخوای بکنی و پولو یوروز زودتر یعنی بیست و پنجم پایا کنی ، ولی کلا زیاد سخت نگیر تو این قسمت ضرری متوجه اتون نمیشه پولو برمیگردونن

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
به غير از صندوق هاي العان همه بانكها 15 درصد هستن نهايتن؟

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
نیازی به بودن شعبه نیست
همه مراحل اینترنتی است
من اینترنتی ثبت نام کردم ولی هنوز واحدی نخریدم چون تو همین انجمن صفحات قبلی که رو خوندم ، گفتن باید حداقل یبار باید بیاید شعبه برای احراز هویت .
شما از کی پرسیدین که گفت نیازی نیس ؟

fade2black

Registered User
لایک‌ها
12
من اینترنتی ثبت نام کردم ولی هنوز واحدی نخریدم چون تو همین انجمن صفحات قبلی که رو خوندم ، گفتن باید حداقل یبار باید بیاید شعبه برای احراز هویت .
شما از کی پرسیدین که گفت نیازی نیس ؟
شما الان اگه داشبردتو چک کنی میبینی قسمت صدور غیر فعاله. برای فعال کردنش و امکان خرید باید حضوری بری تا اون قسمت رو برات فعال کنن .

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
شما الان اگه داشبردتو چک کنی میبینی قسمت صدور غیر فعاله. برای فعال کردنش و امکان خرید باید حضوری بری تا اون قسمت رو برات فعال کنن .
برای بستن حساب هم باید بازم حضوری بریم ؟ یا فقط همین یکباره ؟

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
توسعه صادرات تو پنلش گفته ساعتای اداری تو آدرسی که زدید حضور داشته باشید برای احراز هویت..

باتوجه به درخواست ارسالی شما در سامانه ibshop و براساس قوانین سازمان بورس و اوراق بهادار به منظور الزام به احراز هویت حضوری سرمایه گذاران، همکاران ما به منظور انجام فرآیند مربوطه به آدرس پستی ثبت شده شما در سامانه طی ساعات ادارای مراجعه خواهند نمود.لذا خواهشمند است نسبت به ثبت دقیق آدرس محل حضور خود در سامانه در اسرع وقت اقدام نمایید.

کته 1 : به دلیل تعداد زیاد کاربران و بسته های ارسالی امکان هماهنگی پیش از مراجعه وجود ندارد لذا آدرسی را که طی ساعات اداری در آن حضور دارید در سامانه ثبت نمایید.
نحوه ثبت و اصلاح آدرس : روی نام خود در بالای صفحه کلیک کرده، گزینه "حساب کاربری" را انتخاب نموده و در بخش "اطلاعات کاربری" آدرس محل حضور خود را ثبت نمایید.
نکته2: درصورت مراجعه و عدم حضور در محل برای شما از سمت مأمور ارسالی پیام گذاشته خواهد شد و زمان مراجعه بعدی به شما اعلام می گردد.درصورتی که در مراجعه بعدی نیز حضور نداشته باشید باید به آدرس ارائه شده از سمت مأمور طی یک هفته برای انجام امور مربوطه با در دست داشتن مدارک شناسایی مراجعه نمایید.
نکته 3 : درصورت عدم انجام فرآیند مزبور براساس قوانین مربوطه،امکان ارائه خدمات اینترنتی برای سرمایه گذاری مقدور نمی باشد
چه کاریه یه جا میگفتن خودمون میرفتیم برای احراز هویت. کجا منتطر باشیم نزنیم بیرون، ببینیم کی تشریف میارن

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,819
دریافت مالیات از سود سپرده‌های بانکی

معاون سازمان امور مالیاتی بیان داشت: سود سپرده‌های بانکی درآمد است و هر درآمدی نیز مشمول مالیات می‌شود.

http://www.ibena.ir/news/79624

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
دریافت مالیات از سود سپرده‌های بانکی

معاون سازمان امور مالیاتی بیان داشت: سود سپرده‌های بانکی درآمد است و هر درآمدی نیز مشمول مالیات می‌شود.

http://www.ibena.ir/news/79624
بله ولي چرا بايد به پولي كه قبلا مالياتش رو گرفتن دوباره ازش ماليات بگيرن؟

arashhamidi2014

Registered User
لایک‌ها
1,099
رفقا ... الان از بانک آینده تماس گرفتند گفتند: برای واریز به حساب 23 درصدی تون میتونید بیاید شعبه ( فقط شعبه ) تا واریز با سود 21 درصد محاسبه بشه .

گفتن باید دو سه روز قبل از واریز سود 23 درصدی تون افزایش موجودی بدین ( مثلا اگه واریز سود 23 درصدی تون ، 9 ام هر ماه هست ، باید 6 ام تا 8 ام هر ماه برای افزایش موجودی بدین )

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
رفقا ... الان از بانک آینده تماس گرفتند گفتند: برای واریز به حساب 23 درصدی تون میتونید بیاید شعبه ( فقط شعبه ) تا واریز با سود 21 درصد محاسبه بشه .

گفتن باید دو سه روز قبل از واریز سود 23 درصدی تون افزایش موجودی بدین ( مثلا اگه واریز سود 23 درصدی تون ، 9 ام هر ماه هست ، باید 6 ام تا 8 ام هر ماه برای افزایش موجودی بدین )
تایید میشه
منم تلفنی از شعبه پرسیدم گفتن برای اینکه بتونین به اون حساب پول واریز کنین باید یکی دو روز قبل از روز واریز سودتون بیاین تو خود شعبه تا براتون انجام بدیم

sharafian

Registered User
لایک‌ها
7
دوستان میشه بگید الان کدوم بانک سود بیشتری میده؟ من قبلا آینده حساب داشتم و دارم، اما دو ماهه سودش شده 10 درصد. قبلا 19 درصد بود، چکار کنم الان؟ آخه 10 درصد که ارزششو نداره..

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
دوستان میشه بگید الان کدوم بانک سود بیشتری میده؟ من قبلا آینده حساب داشتم و دارم، اما دو ماهه سودش شده 10 درصد. قبلا 19 درصد بود، چکار کنم الان؟ آخه 10 درصد که ارزششو نداره..

درود،

زحمت بدید پست ها صفحات قبل را بخوانید

sharafian

Registered User
لایک‌ها
7
دوستان آگه میشه همینجا یک راهنمایی بکنند. آخه تعداد صفحات زیاده.

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
دوستان آگه میشه همینجا یک راهنمایی بکنند. آخه تعداد صفحات زیاده.
همه بانکها 15 درصد یکساله روزشمار 10 درصد
بعضی از بانکها اوراق دارند یکساله 16 درصد زودتر از یکسال بگیرید 14درصد
صندوق امین آشنا 22درصد ضامن بانک حکمت
صندوق توسعه صادرات و پارسیان حدود20درصد فقط سقف پارسیان پر شده باید صبر کنید خالی بشه

sharafian

Registered User
لایک‌ها
7
ممنون دوست عزیز. فقط میشه بگید اوراق چیه؟ پولمان نمیسوزه؟ صندوق به چه صورته؟

بالا