برگزیده های پرشین تولز

انتقادات و پیشنهادات قسمت مشارکت

عملکرد بخش اشتراک در ماه اول فعالیت

• خوب

Votes: 17 70.8%
  • ضعیف

Votes: 6 25.0%
  • متوسط

Votes: 1 4.2%

• Total voters
    24
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

ramezani2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این از اون حرفا بودا بابا تو تهران 1000 تومن هستش

از اصفهان گرفتم 1300 تومن شده بود

دیروز یه بسته فرستادم کرمان 2 تا دی وی دی توش بود قیمت شد 570 تومن هزینه پست + 150 پول پاکت حبابدار
شاید امروز گرون شده:D

به خزانه چه ربطی داره :blink:
.

در قوانین آمده است :

قانون دو: سریالها توسط خزانه و تیم اشتراک گذاری قیمت گذاری میشوند که قیمت آنها بر اساس مواد خام مصرفی + هزینه پست است.

اینم ربطش:)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
من اصلا با انتقاد مشكلي ندارم.....اگر هم سازنده باشه قبول ميكنم...

ضمنا من كاري رو از شما نگرفتم وحيد جان..از من خواستن منم قبول كردم..و اينكه من 1 هفته است پخش رو و با اين حالي كه هفته پيش همش امتحان داشتم براي هركي تونستم فرستادم..تا حالا هيچ كسي هم باقي نمونده..يعني به يك هفته هم نرسيد چه برسه به 10 روز...و اينكه فقط يه نفر از اون همه مونده و اونم به خاطر اينكه چون با پيك ميخواست من كمي ترديد داشتم كي بفرستم..
يه چيز ديگه...شما مطمئن باشين كه كاري كه من گرفتم هيچ وقت به كيفيت كار شما نميرسه ..و اينو من قبول دارم.....حالا با اينهايي كه به من ايميل زدن ميگين 39 روزه براشون نفرستادين چي؟؟؟ميخواين متن كامل ايميلشونو بذارم تا ببينين من دروغ نميگم...من بهشون گفتم ار محموله شما نرسيد من يه حسابي بايد به شما بدم با فرستادن براي اونا صاف كنم...
خوب؟؟اگر نميفرستي برشون بفرستم..چون تو پي ام جواب نميدي كه..

اقا من دوست دارم متن ایمیل و خود اون شخص 39 روزه رو زیارت کنم...

اینجا من تناقض میبینم.. فکر کنم بابا بزرگ من بود تو تاپیک جواهری 30 بار با همون شرایط اعلام امدگی کرد..

اقای کریما هم نمیونده؟ شامل هفته ای 30 نفر ادم؟ میل ایشون رو هم احتمالا من ریپلی کنم؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
منم از لینخو و وحید عزیز خواهش می کنم این بحث رو ادامه ندن چون نتیجه ای غیر از ایجاد دلخوری بیشتر نداره.

در عین حال صحبت های وحید عزیز در مورد این که توی قیمت ها یه سری ناهماهنگی وجود داره رو هم قبول دارم.

ایشالا تا آخر هفته قوانین بخش مشارکت تکمیل میشه و یه سازماندهی کامل در مورد قیمت ها هم انجام میشه که همه قیمت ها یه دست بشن.

دنی جان.. اصلا بحث در مورد دلخوری نیست.. من نوعی مسئولیت قبول کردم باید جواب اونایی که براشون قول دادم بفرستم بدم.. بالاخره میخوام بدونم کجا قولی دادم به کسی که بیشتر از موعد مقرر منتظر مونده..

در مورد پست هم من هر چی نگاه کردم تغییری ندیدم.. امروز بسته شامل 5 تا دیسک و جلو و پاکت حباب دار رو فرستادم من همون 815 تومن که 1 سال پیش فرستادم.. همینطور 1700 تومن برای 700 گرم بسته که 1 سال پیش هم 1700 بود..

بالاخره اینجا تاپیک انتقادات هست یا نه؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
وحید جان می دانم من مقصرم چون زیاد از روال کار های این بخش اطلاع نداشتم ، من فقط از درد انتظار ناله کرده ام و اظهار بی قراری

دوست عزیز.. من با احساسات اینجا مسئولیت رو پنهان نمیکنم... اگر سریالهاتون تاریخ ارسال داشتن و از تاریخ ارسالش گذشته من گردنم از مو باریکتر..

لطف کنید اینجا بگید که چه سریالهایی و در چه زمینه ای و از همه مهمتر کجا تاریخش ذکر شده..:)

Daneel Olivaw

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
31
این موضوعاتی که درباره استفاده از فروشنده ها میشه و دنیل و بقیه میگن, برا الان نیست , برا اون زمانی هست که پخش کننده دیگه نداریم یا پخش کننده کم داریم و کسی نیست پخش کنه , اون موقع مجبوریم اینکارو بکنیم که بخش نخوابه , والا هیچکی دوست نداره سود بشه تو این کار .

در ضمن چون اینکار پخش کردن خیلی سخت و خسته کننده هست (حالا پخش کننده ها بهتر میدونن), به مرور زمان یواش یواش پخش کننده ها میکشن کنار .

تا زمانی که پخش کننده هست, مشکلی نیست .

دقیقا نکته ایه که متاسفانه دوستان در نظر نمی گیرن .

به هر حال تاپیک های فروش با تخفیف رو به درخواست دوستمون که مسوول توزیعشون بود حذف کردم. از این به بعد هم دیگه تاپیکی از این دست توی بخش ایجاد نمی کنیم و این قضیه خاتمه یافته تلقی میشه.

ما هدفمون فقط پربار تر کردن بخش بود و همینطور آینده نگری. نه یک ریال سود برامون داشت این کار نه هیچی. نتیجه هم فقط این بود که حرف و حدیثش برامون موند. اشکال نداره ... ما هم که کاسه داغ تر از آش نیستیم :D

خیلی هم خوشحال میشیم اگه کسی حاضر بشه بدون سود 30 تا dvd رو رایت کنه. منتظر پیشنهادات دوستان عزیز در زمینه کمک هم هستیم :D

در هر صورت کسانی که از از اون تاپیک ها سریالی سفارش داده بودن سفارششون به دستشون می رسه.

آخر این هفته هم یه سر و سامونی به قوانین، قیمت ها و کل بخش میدیم که دیگه مشکلاتی از نوع مسائل مطرح شده توی چند صفحه اخیر پیش نیاد.

سریال Ugly Betty رو من الان دارم , و سیژن سوم لاست (اگه گیر نیاوردید) , یکی دوتا دیگه هم دانلود کردم که الان تو ذهنم نیست , برا اینا پخش کننده پیدا شد , خبر بدید من بدم بهش بزاره برا پخش.

مرسی ... برای این سریال ها و اون اسکریپت حتما مزاحمت میشیم ;)

دنی جان.. اصلا بحث در مورد دلخوری نیست.. من نوعی مسئولیت قبول کردم باید جواب اونایی که براشون قول دادم بفرستم بدم.. بالاخره میخوام بدونم کجا قولی دادم به کسی که بیشتر از موعد مقرر منتظر مونده..

...

بالاخره اینجا تاپیک انتقادات هست یا نه؟

وحید جان ... من کی گفتم انتقاد نکن؟ 3 صفحه انتقاد در رابطه با همین قضایای اخیر مطرح شده ما که حرفی نزدیم :D

حرف من چیز دیگه ای بود ;)

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
بچه ها خواهش ميکنم ... :(

---------

بزارين ما تو 2-3 روز آينده يه جمع بندی ميکنيم و يه قيمت ثابت برای همه سريال ها ميزاريم که ديگه از اينجور مشگل ها نداشته باشيم. :(

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خزانه که نباشه همینه دیگه :) هر کی هر کی میشه و هر کسی یه قیمتی میده مگه پول پست 2 تا دی ویتی بیشتر از 780 تومن میشه به آخر ایران

سلام دوست عزیز

من خودم طرفدار قیمت مشارکتیم ولی چون بی انصافی کردی و یکطرفه پست زدی لازمه که جوابتون را بدم :

در مورد پول پست شما درست می فرمایید حدود 800 تومان میشه البته با پاکت . به این مبلغ اضافه کنید هزینه دی وی دی خام رو ( حدود 500 تومان ) و همچنین برای 2 دی وی دی 100 تومان هزینه استهلاک رایتر و هزینه رفت و برگشت تا دفتر پستی را که حدود 300 تومان برای من بشخصه است ( ورودیه تاکسی در تهران 150 تومان شده ) ، مجموعا 1700 تومان اضافه کنید هزینه رفت و برگشت برای خرید دی وی دی خام از منبع اصلی را که البته این هزینه هم مثل دی وی دی هایی که در هنگام رایت به دلایلی می سوزه تقسیم بر کل میشه. من برای ارسال دو دی وی دی به هر نقطه ایران 1600 تومان نرخ تعین کردم که این را می تونید در تاپیک سریال Bond Of Brothers ببینید . حالا اصلا بحث این که سریال مورد نظر چقدر طول کشیده که دانلود بشه را نمی کنم چون دوستش داشتم و حالا هم علاقه ام اینه که بقیه دوستان هم داشته باشندش .

نمی دونم چطور به خودتون اجازه دادید که بگید هرکی هرکی شده و از این دست داستانها . هر کسی که داره نرخ تعیین می کنه باید خودش در کار اشتراک باشه و همچنین قوانین باید با همفکری تمام دوستان ایجاد بشه . و کسانی که در رایت دخیل نیستند می تونند نظر بدند ولی دیگه حق بی احترامی و کنایه زدن را ندارند . بله من می تونم این سریال را به قیمت 1200 تومان هم ارایه کنم ولی باید روزی نیم ساعت تا دفتر پستی پیاده برم و همین مدت زمان راپیاده برگردم و رایترم اگر سوخت از حساب بانکیم برداشت کنم و یکی دیگه بخرم . حالا اگر کسی حساب بانکی پر و پیمون نداشته باشه باید از حلقه دوستان اشتراک گذارنده خارج بشه یا 3 ماه صبر کنه تا با پول تو جیبیش یکی دیگه بخره . بیرون گود نشستن و گفتن اینکه لنگش کن آسونه ولی مرد میدون می خواد که مثل وحید یا دنیل بیاد وسط گود و یک تنه میدون داری کنه . نمی دونم تا حالا 50 تا دی وی دی یکدفعه و پشت سر هم رایت کردیم که ببینیم چقدر زمان می بره ؟؟ حدود 10 ساعت اگر Image دی وی دی را روی هارد داشته باشیم . می دونیم عمر دی وی دی رایتر در صورت این نوع استفاده چقدر کوتاه می شه ؟؟ همه چیز باید معقول و منطقی باشه . ما گفتیم بدون سود و منفعت ، نگفتیم با ضرر .

همونطوری که من با فروش با تخفیف مخالفت کردم ، همونطور هم با قیمت گذاری کف مخالفم . که یکی بیاد بگه فلان دی وی دی 210 تومانه و پست 780 تومانه و استهلاکه هر دی وی دی 25 تومان مجموعا 1250 تومان . پس حالا که یکی قیمت داده 1400 دیگه هر کی هرکی شده . کسی که این نظر را می ده خودش 50 سری رایت کنه و من قول می دم 200 سری به همون قیمت رایت کنم ولی قبلش کنایه نزنه !

به هر صورت از مدیران محترم که در حال تهیه قوانین قیمت فروش دی وی دی ها هستند استدعا دارم به گزینه های زیر توجه کنند :

-قیمت دی وی دی خام

-هزینه رفت و آمد برای خرید دی وی دی که ممکنه برای خرید 100 دی وی دی ، 10 تا 15 درصد به قیمت دی وی دی خام اضافه کنه . مگر اینکه دی وی دی ها به تعداد بالا ( 500 عدد حداقل ) خریداری بشه که از توان اکثریت منجمله خودم خارجه .

- هزینه پاکت ( 200 تا 400 تومان بر حسب تعداد )

- هزینه پست ( 700 تا 2000 تومان بر حسب تعداد )

-هزینه استهلاک رایتر و سایر قطعات که در کل مبلغ ناچیزیه ولی در صورت بروز اشکال در هر کدام از آنها کل سیستم از کار میفته .

- هزینه رفت و برگشت به اداره پست که هر روز تکرار میشه .

البته تمام این داستانها برای تهرانه و در شهرستانها قیمت دی وی دی خام تا 50 درصد بالاتره !

این پست را زدم که خدای نکرده از اون طرف بوم نیفتیم چون ما ایرانیها علاقه شدید به افراط و تفریط داریم .

در پایان از تمامی دوستان علی الخصوص دانیل عزیز که می دونم با توجه به طیف مخاطبینش فشار زیادی را تحمل می کنه متشکرم .

موفق باشین

بدرود .

sokot2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وحيد جان من هم اظهار مي كنم كه از انتظار خسته شدم چون هنوز اين سريالهاي ما نيومد الان دقيقا يك ماه پنچ روز دارم انتظار مي كشم هرچي هم پيغام ميدم جواب نميدي عزيزم يك رسيدگي بكن:happy::happy::happy::(:(:(

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
وحيد جان من هم اظهار مي كنم كه از انتظار خسته شدم چون هنوز اين سريالهاي ما نيومد الان دقيقا يك ماه پنچ روز دارم انتظار مي كشم هرچي هم پيغام ميدم جواب نميدي عزيزم يك رسيدگي بكن:happy::happy::happy::(:(:(

مثال بارز.. شما بفرمایید حداقل.. با فونت 100 و رنگ جیغ..

چه سریالهایی خواسته بودین.. و ابتدای ادرس..

ramezani2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزیز

من خودم طرفدار قیمت مشارکتیم ولی چون بی انصافی کردی و یکطرفه پست زدی لازمه که جوابتون را بدم.

سلام

فکر می کنم شما بیشتر توهین کردی ولی خیالی نیست اینجا تاپیک انتقادات و پیشنهاداته همینطور که وحید گفت . شما خودتو هی میندازی وسط که چی . من چنین پیشنهادی دادم ولی کسی تحویل نگرفت .قبول دارم که شما زحمت زیادی برای این بخش کشیدی و نفس قضیه مهمه . من با خوندن پست شما منیت را در حرفهای شما مشهود میدانم . می خوای اینجا رو قبضه کن با خودت .. روزی 200 تا رایت فکر می کنی چقدر میشه 90*200 کن ببین چقدر میشه . خوب بذار کسای دیگه هم کمک کنن چرا هی داری سریال پخش می کنی .
خطاب به مدیران : دوستان عزیزان به دیگران هم بها بدید لطفا:(
دوست یه دست صدا نداره همیشه گفتن. من هم مزاحم دوستان نمیشم اینجا انتقاداته نه بریزی سر آدم بعد به دیگران درس بدی بگی انحراف نکنید و از این حرفا:(

بدرود

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

فکر می کنم شما بیشتر توهین کردی ولی خیالی نیست اینجا تاپیک انتقادات و پیشنهاداته همینطور که وحید گفت . شما خودتو هی میندازی وسط که چی . من چنین پیشنهادی دادم ولی کسی تحویل نگرفت .قبول دارم که شما زحمت زیادی برای این بخش کشیدی و نفس قضیه مهمه . من با خوندن پست شما منیت را در حرفهای شما مشهود میدانم . می خوای اینجا رو قبضه کن با خودت .. روزی 200 تا رایت فکر می کنی چقدر میشه 90*200 کن ببین چقدر میشه . خوب بذار کسای دیگه هم کمک کنن چرا هی داری سریال پخش می کنی .
خطاب به مدیران : دوستان عزیزان به دیگران هم بها بدید لطفا:(
دوست یه دست صدا نداره همیشه گفتن. من هم مزاحم دوستان نمیشم اینجا انتقاداته نه بریزی سر آدم بعد به دیگران درس بدی بگی انحراف نکنید و از این حرفا:(

بدرود

سلام دوست عزیز

اول اینکه چرا ناراحت شدی ؟؟ صحبت من با شمای نوعی نبود با همه دوستانی بود که کاملا به موضوع اشراف ندارند و نتیجه گیری می کنند . شما چون مبلغ دقیق پست را مشخص کرده بودین ، منهم ریز هزینه ها را با توجه به تجربم مشخص کردم کجای کار من اشتباه بوده که شما را اینقدر برآشفته کرده ؟

در مورد پخش سریال هم خوشحال می شم دیگران کمک کنند . اصلا چرا دیگران ، خود شما کدام یکی از سریالها را پخش می کنید تا من یک نسخه رایگان براتون ارسال کنم و الهی به امید تو شروع کنی ؟؟ هر کدام رو که بیشتر دوست داری به من اطلاع بده تا تاپیکش را تقدیم کنم به شما .

در مورد عدد 200*90 که نوشته بودین بازهم بی انصافی کردید . اولا 200*90 نیست ، چون من تعداد می خرم و 200*100 درسته !! دوما این مبلغ پول کمتر از 2 ساعت تدریس من در شرکتهاست ( اگر باور نمی کنی شماره تماسم را بدم یکروز ناهار رو تو مرکز اموزش مهمون من باش تا گپی بزنیم و مراسم آشتی کنون رو برگزار کنیم ) . اگر به این کار علاقه نداشتم و کاربرای اینجا را دوست نداشتم ( که یکی از اونها هم شمایی برادر عزیز ) ترجیح می دادم وقتم را به کتاب خوندن یا فیلم دیدن بگذرونم . کاری که قبلا انجام می دادم .

پس بیا و قهر نکن و نظرت را ارایه بده تا همه در کنار هم از اشتراک استفاده کنیم . ولی بی انصاف نباش .

آرزوی موفقیت برات دارم

بدرود .

N&A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام و خسته نباشید.
من فکر کنم اگه پخش سریالا رو مثل بنزین سهمیه بندی کنید اونوقت شاید ما یه کمی قدرتونو بدونیم.صبر ایوب دارید شما که با وجود اینهمه مشغله و کار بازم زحمت میکشید و این کار رو انجام میدین و تازه...کلی غر هم میشنوید.
خدا قوت.پاینده و بر قرار باشید.

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
آقایون از هر دوتون من تشکر میکنم.:Dچون خیلی باحالین وهمین:lol:
امیدوارم موفق باشد در زندگی شخصیتان

osho

Registered User
لایک‌ها
1
درود

فقط خواستم یگم این بخش مطمئنا با درایت مدیراش ، بچه های فعال و دوستان دیگه از موفق ترین بخش های

این فروم هست .

خوشحالم که صبورانه مدیران و دوستان حرفها رو می شنوند و جواب می دن .

همه با هم فکر می کنن و تصمیم می گیرن .

کوچکترین نظر رو هم مورد بررسی قرار می دن .

به سهم خودم سپاس گزارم .

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
اقا من دوست دارم متن ایمیل و خود اون شخص 39 روزه رو زیارت کنم...
خوب شما اگر دوست داري متنو ببيني من ميفرستم..اما به ايميل خودت ميفرستم...خوبه؟؟شما هم براي من بفرست هر جايي كه فكر ميكني من اشتباه كردم..من با كمال ميل قبول ميكنم كه تو كارم اشتباهاتي دارم و امكان نداره بتونم مثل شما تو پخش موفق باشم...بلاخره من بايد يه چيز از شما ياد بگيرم ديگه..ضمنا موافقم..اينجا جاي انتقاد ديگه.....
ققنوس عزيز از لطف شما هم ممنون...منو وحيد فقط كمي اختلاف نظر پيدا كرديم..همين....دوستيمون سرجاشه ..اگر هم وحيدهم ناراحت شده باشه من ازش معذرت خواهي ميكنم....

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
آقایون از هر دوتون من تشکر میکنم.:Dچون خیلی باحالین وهمین:lol:
امیدوارم موفق باشد در زندگی شخصیتان
سلام محمد جان
ممنون بابت لطفتون..من هم به نوبه خودم از شما تشكر ميكنم و اميدوارم بتونم لطفتونو جبران كنم..ضمنا باز هم از وحيد تشكر ميكنم كه با انتقادهاي سازندش كمكم كرد

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
خوب شما اگر دوست داري متنو ببيني من ميفرستم..اما به ايميل خودت ميفرستم...خوبه؟؟شما هم براي من بفرست هر جايي كه فكر ميكني من اشتباه كردم..من با كمال ميل قبول ميكنم كه تو كارم اشتباهاتي دارم و امكان نداره بتونم مثل شما تو پخش موفق باشم...بلاخره من بايد يه چيز از شما ياد بگيرم ديگه..ضمنا موافقم..اينجا جاي انتقاد ديگه.....
ققنوس عزيز از لطف شما هم ممنون...منو وحيد فقط كمي اختلاف نظر پيدا كرديم..همين....دوستيمون سرجاشه ..اگر هم وحيدهم ناراحت شده باشه من ازش معذرت خواهي ميكنم....

بزار همینجا.. بحث من چیز دیگست.. همین افرادی که اینجا اعتراض میکنن به تاخیر.. مثلا طرف 20 تومن رفته سر خود ریخته به حساب من میگه کل سریال های فلان تاپیک رو بزن..:blink: بر فرض 2 ماه هم طول بکشه.. من نمونه جواهری در قصر میخوام بیشتر از 1 هفته طول کشیده باشه..

سحر سبحانی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان عزیز .ببخشید عضو تازه وارد هستم .این کاربر کوچک برای این بخش یه پیشنهادی دارم .:blush:
قبلا به خاطر جسارتم عذر میخوام :happy:
راستی این بخش خیلی خیلی گسترده وپرمخاطب وکاربر شده تاپیک های فیلم ها هرروز پشت سرهم اینجا برای هر فیلم وسریالی زده میشه همین باعث میشه که تاپیک های دیگه سریع به صفحه دوم برن .میخواستم بدونم نمیشه هیچ کاری کرد ؟
مثلا مثل همین بخش هنرهای نمایشی تفکیکشون کنیم ؟ به سه قسمت مستند و سریال وفیلم یا یه نحو دیگه سریال ها وفیلم های آمریکایی یا اروپایی وسریال ها وفیلم های آسیایی .نمیدونم بازم از حضورتون عذر میخوام فقط یه پیشنهاد بود :happy:

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
بر فرض 2 ماه هم طول بکشه.. من نمونه جواهری در قصر میخوام بیشتر از 1 هفته طول کشیده باشه
عجب؟؟؟من منظورتو دقيقا نميفهمم...يعني ميگي چرا من ديرتر از يه هفته نوشتم....راستي اين نامه اي كه آقاي كريما ..يا هرچي هست بذار من ببينم ..من ليست نامه ها و پي ام هامو گشتم..اصلا چنين اسمي نبود....امكان داره كسي ديگه باشه؟؟من فقط براي يك نفر دير تر از موعد ميخوام بفرستم چون آدرسش ناقص بود....يعني من اشتباه كرده بودم..همين.....حالا اين آقاي يكه ميگي بگو مشخصاتش چي بود ببينم اگر واقعا نفرستادم بفرستم..

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
سلام به دوستان عزیز .ببخشید عضو تازه وارد هستم .این کاربر کوچک برای این بخش یه پیشنهادی دارم .:blush:
قبلا به خاطر جسارتم عذر میخوام :happy:
راستی این بخش خیلی خیلی گسترده وپرمخاطب وکاربر شده تاپیک های فیلم ها هرروز پشت سرهم اینجا برای هر فیلم وسریالی زده میشه همین باعث میشه که تاپیک های دیگه سریع به صفحه دوم برن .میخواستم بدونم نمیشه هیچ کاری کرد ؟
مثلا مثل همین بخش هنرهای نمایشی تفکیکشون کنیم ؟ به سه قسمت مستند و سریال وفیلم یا یه نحو دیگه سریال ها وفیلم های آمریکایی یا اروپایی وسریال ها وفیلم های آسیایی .نمیدونم بازم از حضورتون عذر میخوام فقط یه پیشنهاد بود :happy:

امكانش به اين ترتيب نيست اما ميتونيد براي پيدا كردن تمام سريال ها و فيلم هاي بخش مشاركت ميتونيد به لیست سریالهای موجود مراجعه كنيد

در مورد مواردي هم كه دوستان مطرح كردند!
همونظور كه ميدونيد مدتي نبودم!
اجازه چون حجم مطالب بالا هم هست همه اونها رو مطالعه كنم و با مشورت با مديران محترم اين بخش به نتيجه نهايي برسيم!

از تمام دوستان بابت توجهي كه دارن تشكر ميكنم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا