برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
از سایت asmfile نمیشه بیشتر از یکی دانلود کرد برای دانلود دوم میزنه 5 ساعت دیگه
دلیلش چیه؟
سلام
بخاطر این هست که ما اکانت پریمیوم سایت asmfile رو نداریم و این سایت بصورت فری تحت ساپورت هست و برای دانلود در حالت فری هم یک سری محدودیت ها از مبداء وجود داره اونها رو در داخل سایتش مشخص کرده، اینکه بصورت پریمیوم ساپورت نمیشه دلیلش این هست که سایت ضعیفی هست و کاربرد بسیار کمی در بین کاربران داره و ارزش نداره برای خرید اکانتش هزینه کنیم.
سایتهایی که به خوبی و بدون هیچگونه محدودیتی بصورت پریمیوم ساپورت میشن همون هایی هستند که اسم و لوگوشون در صفحه اصلی سایت گذاشته شده، بقیه هاست ها بصورت فری ساپورت میشن.
با سپاس

shamed68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
بخاطر این هست که ما اکانت پریمیوم سایت asmfile رو نداریم و این سایت بصورت فری تحت ساپورت هست و برای دانلود در حالت فری هم یک سری محدودیت ها از مبداء وجود داره اونها رو در داخل سایتش مشخص کرده، اینکه بصورت پریمیوم ساپورت نمیشه دلیلش این هست که سایت ضعیفی هست و کاربرد بسیار کمی در بین کاربران داره و ارزش نداره برای خرید اکانتش هزینه کنیم.
سایتهایی که به خوبی و بدون هیچگونه محدودیتی بصورت پریمیوم ساپورت میشن همون هایی هستند که اسم و لوگوشون در صفحه اصلی سایت گذاشته شده، بقیه هاست ها بصورت فری ساپورت میشن.
با سپاس

خب خیلی خوب میشد که اینو از اول میگفتید که الکی هزینه نکنیم
والا اینی که یکی یکی بگیره که میرفتیم از خود سایتش دانلود میکردیم پس دیگه شما چ سرویسی میدید که بابتش پول میگیرید

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
خب خیلی خوب میشد که اینو از اول میگفتید که الکی هزینه نکنیم
والا اینی که یکی یکی بگیره که میرفتیم از خود سایتش دانلود میکردیم پس دیگه شما چ سرویسی میدید که بابتش پول میگیرید
اگر قرار بود برای همه این سایت ها ما اکانت بخریم هزینه ماهیانه اکانتها سر به فلک می کشید و اصلا چیز خیلی عجیبی میشد، شما متوسط قیمت اکانت یک ماهه هر کدوم از سایت ها رو 10 دلار هم در نظر بگیرید میشه چیزی بالای 80 تومن برای یک دونه اکانت یک سایت، بماند که ما بسیاری از سایتهای معروف رو چندین اکانت ساپورت میکنیم، چون اکانت پریمیوم ها هم اکثرشون محدودیت ترافیک دانلود روزانه دارند.
دیگه سایت هایی رو که درخواست روشون بسیار کم هست، مثل همین asmfile اینها اصلا ارزشی نداره که اکانتشون رو بخریم، اگر سایتی درخواست روش زیاد باشه و عموم کاربرها ازش استفاده کنند حتما اکانتش رو می خریم.
ضمنا جای نگرانی نیست، هر وقت احساس کردید که اکانت فایل گیر به دردتون نمی خوره در قسمت تماس با پشتیبانی سایت می تونید شماره کارتتون رو ارسال کنید تا تسویه حساب کنیم.
با سپاس

HKinG

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام
امکانش هست سایت uploadcloud.pro پشتیبانی بشه؟

HKinG

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
منظورم اکانت پریمیومش هست. فری که میشه از خودش دانلود کرد.

HKinG

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
ولی من به صورت فری هم هیج فایلی رو نمیتونم از اپلود کلاد روی فایل گیر مستقیم کنم.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
عذر خواهی می کنم، سری قبل اشتباها بهتون گفتم این سایت بصورت فری تحت ساپورت هست، اشتباه گفتم این سایت بصورت فری هم ساپورت نمیشه
برای سایتهایی که در فایل گیر ساپورت نمیشن اگر لینک شما یک لینک غیر مستقیم از اون سایتها باشه، فقط کدهای html پیج اون فایل که در حد چند کیلوبایت هست دریافت میشه.

7000

Registered User
لایک‌ها
76
ساییتون عالی و کابردیه
تا جایی که یادمه شما یک انجمن گفتگو داشتید که تعطیلیش کردید و بعد از راه اندازی این سایت دامین انجمن گفتگو رو انتقال دادید روی دامین فایلگیر. درسته؟
شاید حدود 8 تا 10 سالی باشه.
بنده از همون زمان کابر سایتتون هستم و بهتون تبریک میگم بابت طراحی این سایت خوب و مفید

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
ساییتون عالی و کابردیه
تا جایی که یادمه شما یک انجمن گفتگو داشتید که تعطیلیش کردید و بعد از راه اندازی این سایت دامین انجمن گفتگو رو انتقال دادید روی دامین فایلگیر. درسته؟
شاید حدود 8 تا 10 سالی باشه.
بنده از همون زمان کابر سایتتون هستم و بهتون تبریک میگم بابت طراحی این سایت خوب و مفید
سلام
ممنون از نظر مثبت شما و سپاس از همراهی خوب شما
بله دقیقا همینطور هست.
فایل گیر رو از ابتدای سال 90 راه اندازی کردیم، قبل از اون به مدت چند سایت یک فروم دانلود داشتیم به اسم آنلاین دی ال
که در همون فروم برای کاربران دو نوع لیچر رایگان و ویژه تدارک دیده بودیم، که به مرور با مشکلاتی که برای انجمن پیش آمد تصمیم گرفتیم بصورت تمرکزی روی همون لیچر کار کنیم و فایل گیر رو راه اندازی کردیم.

peymaniran

Registered User
لایک‌ها
152
لطفا یه قابلیت تمدید زمانی خودکار بزارید که برای بعضی فایل ها بشه این امکان و فراهم کرد. مثلا بعضیا مثل من بک آپ سایتشون و آپلود میکنن براشون مهمه. یادشون بره تمدید بزنن سر 15 روز بک آپ پاک شده رفته. یا حالتی و فعال کنید که بشه مثلا این 15 روز و تا 3 ماه یا 6 ماه افزایش داد.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
لطفا یه قابلیت تمدید زمانی خودکار بزارید که برای بعضی فایل ها بشه این امکان و فراهم کرد. مثلا بعضیا مثل من بک آپ سایتشون و آپلود میکنن براشون مهمه. یادشون بره تمدید بزنن سر 15 روز بک آپ پاک شده رفته. یا حالتی و فعال کنید که بشه مثلا این 15 روز و تا 3 ماه یا 6 ماه افزایش داد.
سلام
متاسفانه امکان پذیر نیست، تنها وقتی شما امکان افزایش ماندگاری یک فایل رو دارید که اون فایل کمتر از 10 روز از ماندگاریش باقی مونده باشه.
برای نگهداری بکاپ و امثالهم، شما می بایست از سرویس های آپلودسنتر استفاده کنید که آپلودسنترهای ایرانی برای این کار وجود دارند و حتی بصورت یوزر فری هم می تونید از این امکانات استفاده کنید، هر گاه نیاز به لینک مستقیم بکاپ داشتید هم می تونید اون رو در زمان نیاز به فایل گیر منتقل کنید، یعنی هم می تونید لینک مستقیم شده فایل گیر رو به هر آپلودسنتری که دوست دارید ریموت آپلود کنید و اونجا نگهداری کنید، هم می تونید بعد اون لینک بکاپ از آپلودسنتر رو بعدا در فایل گیر مستقیم کنید، به شرطیکه اون آپلودسنتر در فایل گیر ساپورت بشه.
با سپاس

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
دانلود از سایت scribd.com بصورت پریمیوم تحت ساپورت قرار گرفت.

wkf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . سایت از دسترس خارج شده؟ چند ساعته برای من دیگه باز نمیشه

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
من چند ساله که از سایتتون استفاده میکنم . زیاد تو کار دانلود و مستقیم کردن لینک نیستم ولی معمولا ماهی چندبار لینک های مختلف رو با فایل گیر مستقیم میکنم و راحت دانلود میکنم بدون اینکه وقتم رو با سایت های رایگان بیخود تلف کنم . واقعا از چیزی که فکر میکردم بهتر بودید . ممنون

بالا