برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
برای لینک ها ی تکراری گزینه باشه که مستقیم نکنه و بگه تکراری است
از یه لیچر دیگه استفاده میکنم این گزینه را داره

PaTientMan

Registered User
لایک‌ها
2
من نمیتونم از سایت share-online.biz دانلود کنم. اکانت شما premium نیست؟

mohamadsa

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
من نمیتونم وارد سایت بشم
بازیابی رمز عبور هم میزنم ایمیلی برام ارسال نمیشه

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
سلام
چرا جدیدا اینقدر سرعت دانلود از سایتهای دیگر پایین اومده ؟
یه لینک trainbit گذاشتم تو قسمت دانلود ، تا آپلود بشه رو سرور شما یک قرن طول کشید رسما
آخرش از همون trainbit دانلود کردم !
فقط یوتیوبو سایت شما سریع بر میداره

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
چرا جدیدا اینقدر سرعت دانلود از سایتهای دیگر پایین اومده ؟
یه لینک trainbit گذاشتم تو قسمت دانلود ، تا آپلود بشه رو سرور شما یک قرن طول کشید رسما
آخرش از همون trainbit دانلود کردم !
فقط یوتیوبو سایت شما سریع بر میداره
سلام

کلا در مورد سرعت مستقیم شدن: سرعت انتقال (یا همون لیچ شدن) به سرعت سرور مبداء میزبان فایل (به ازای تک کانکشن) بستگی داره، هر چقدر که سرور مبداء سرعت داشته باشه فایل با همون سرعت به فایل گیر منتقل میشه.
این نکته نیز حائز اهمیت هست که هر هاستی برای خودش سرورهای متعددی داره که لزوما سرعت همه سرورهای یک هاست با هم برابر نیستند، برای همین شما ممکن هست دو لینک مختلف از یک سایت رو مستقیم کنید، یکیش سرعت خوبی داشته باشه و یکی دیگه سرعت ضعیفی، همه چیز به اون سروری که فایل رو میزبانی کرده بستگی داره، اگر اون سرور به هر دلیلی نتونه آپ استریمش با سرعت عمل کنه دیگه هیچکس در اون زمان از هر جای دنیا که باشه نمیتونه بالاتر از سرعتی که اون سرور در اختیار میذاره ازش دانلود کنه.

اینکه شما خودتون همون لینک رو با سرعت بالاتری تونستید دانلود کنید، علتش این هست که شما بوسیله دانلودمنیجرتون یک لینک رو با چندین کانکشن دانلود می کنید، بطور مثال تعداد کانکشن پیش فرض idm برای دانلود هر لینک 8 کانکشن هست.
اما عمل مستقبم کردن لینک در سایت فایل گیر و کلا هر سایت لیچری، بصورت تک کانکشن برای دانلود هر لینک انجام میشه، مثلا اگر سایت مبداء محدودیت سرعت 100 کیلوبایت برای هر کانکشن گذاشته باشه، شما بخواید لیچش کنید در فایل گیر با سرعت 100 کیلوبایت دانلود میشه، اما اگر خودتون با idm دانلودش کنید با سرعت 800 کیلوبایت دانلود میشه، حتی توی idm می تونید تنظیم کنید لینک رو با 32 کانکشن هم دانلود کنه که سرعت دانلود به مراتب بالاتر میره، به شرطی که سایت مبداء محدودیت تعداد کانکشن همزمان برای دانلود نذاشته باشه.

با این توضیحات امیدوارم متوجه شده باشید که لیچ کردن هر لینکی خوب نیست، لینکهایی با سرعت بالا لیچ میشن که از مبداء محدودیت سرعت به ازای هر کانکشن گذاشته نشده باشه.

با سپاس

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
سلام

کلا در مورد سرعت مستقیم شدن: سرعت انتقال (یا همون لیچ شدن) به سرعت سرور مبداء میزبان فایل (به ازای تک کانکشن) بستگی داره، هر چقدر که سرور مبداء سرعت داشته باشه فایل با همون سرعت به فایل گیر منتقل میشه.
این نکته نیز حائز اهمیت هست که هر هاستی برای خودش سرورهای متعددی داره که لزوما سرعت همه سرورهای یک هاست با هم برابر نیستند، برای همین شما ممکن هست دو لینک مختلف از یک سایت رو مستقیم کنید، یکیش سرعت خوبی داشته باشه و یکی دیگه سرعت ضعیفی، همه چیز به اون سروری که فایل رو میزبانی کرده بستگی داره، اگر اون سرور به هر دلیلی نتونه آپ استریمش با سرعت عمل کنه دیگه هیچکس در اون زمان از هر جای دنیا که باشه نمیتونه بالاتر از سرعتی که اون سرور در اختیار میذاره ازش دانلود کنه.

اینکه شما خودتون همون لینک رو با سرعت بالاتری تونستید دانلود کنید، علتش این هست که شما بوسیله دانلودمنیجرتون یک لینک رو با چندین کانکشن دانلود می کنید، بطور مثال تعداد کانکشن پیش فرض idm برای دانلود هر لینک 8 کانکشن هست.
اما عمل مستقبم کردن لینک در سایت فایل گیر و کلا هر سایت لیچری، بصورت تک کانکشن برای دانلود هر لینک انجام میشه، مثلا اگر سایت مبداء محدودیت سرعت 100 کیلوبایت برای هر کانکشن گذاشته باشه، شما بخواید لیچش کنید در فایل گیر با سرعت 100 کیلوبایت دانلود میشه، اما اگر خودتون با idm دانلودش کنید با سرعت 800 کیلوبایت دانلود میشه، حتی توی idm می تونید تنظیم کنید لینک رو با 32 کانکشن هم دانلود کنه که سرعت دانلود به مراتب بالاتر میره، به شرطی که سایت مبداء محدودیت تعداد کانکشن همزمان برای دانلود نذاشته باشه.

با این توضیحات امیدوارم متوجه شده باشید که لیچ کردن هر لینکی خوب نیست، لینکهایی با سرعت بالا لیچ میشن که از مبداء محدودیت سرعت به ازای هر کانکشن گذاشته نشده باشه.

با سپاس
ممنون از توضیحات کاملتون
بله
من پاسخ سوالمو گرفتم .
هرچند باید اینو هم بگم که اگرچه انتقاد داشتم ولی به نظر من‌ با فاصله بهترین سایت در حوزه کاریتون نسبت به سایتای رقیب هستین

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
سلام ، اگه میشد فایلی که داره مستقیم میشه رو کنسل کرد خیلی خوب بود بعضی وقتها به هر دلیلی پشیمون میشی از مستقیم کردن یک فایل

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام ، اگه میشد فایلی که داره مستقیم میشه رو کنسل کرد خیلی خوب بود بعضی وقتها به هر دلیلی پشیمون میشی از مستقیم کردن یک فایل
سلام
متاسفانه کنسل کردن انتقال یک فایل از طریق وب کلا در سیستم فایل گیر قابل انجام نیست.

MclarenF1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام،
آیا امکانش هست hitfile را هم در هاست های پشتیبانی شدتون قرار بدید؟
ممنون از توجه شما.

startToday

Registered User
لایک‌ها
323
با سلام.
لطفا امکانی رو اضافه کنید که برای لینک‌های تکراری که وارد میکنیم، پیام تکراری بودن بده و اشتباها چیزی رو مجدد مستقیم و دانلود نکنیم!

ضمنا... امسال تخفیف به مناسبت عید ندارید؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
با سلام.
لطفا امکانی رو اضافه کنید که برای لینک‌های تکراری که وارد میکنیم، پیام تکراری بودن بده و اشتباها چیزی رو مجدد مستقیم و دانلود نکنیم!

ضمنا... امسال تخفیف به مناسبت عید ندارید؟
سلام
فروش ویژه نوروز 98 از دقایقی پیش در سایت فعال شد.
درخصوص پیشنهادتون هم متاسفانه بنا به دلایلی که قبلا در همین تاپیک توضیح داده بودم امکانش وجود نداره و می بایست خودتون دقت بفرمایید که لینک تکراری مستقیم نکنید.
با سپاس

TIS1362

Registered User
لایک‌ها
7
در قسمت فایل منیجر اینجانب فایلی به حجم 10 گیگ لینک دانلود ایجاد شده است.
اعتبار اکانت من 5+10 شازژ شده بود و اعتبار داشت.
با اینکه بیشتر از فایل در خواستی حجم شارژ در اکانت اعتبار داشتم.اما با پیغام کسری اعتبار حجم فایل درخواستی 10 گیگایی را سایت به اشتباه که تازه خریداری شده را از من از بین برد.
بدین وسیله بعد از پرش این حجم اکانت را مجدد شارژ مجبور به خرید 10+50 گیگ مجدد شدم.
تا فایل 10 گیگ را بتوانم مستقیم کنم.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
در قسمت فایل منیجر اینجانب فایلی به حجم 10 گیگ لینک دانلود ایجاد شده است.
اعتبار اکانت من 5+10 شازژ شده بود و اعتبار داشت.
با اینکه بیشتر از فایل در خواستی حجم شارژ در اکانت اعتبار داشتم.اما با پیغام کسری اعتبار حجم فایل درخواستی 10 گیگایی را سایت به اشتباه که تازه خریداری شده را از من از بین برد.
بدین وسیله بعد از پرش این حجم اکانت را مجدد شارژ مجبور به خرید 10+50 گیگ مجدد شدم.
تا فایل 10 گیگ را بتوانم مستقیم کنم.
سلام

توجه داشته باشید که کاربر هر بار توی آخرین درخواستش می تونه تا سقف یک گیگ به سیستم بدهکار بشه، در غیر این صورت، یعنی اگر حجم فایل درخواستی بیش از یک گیگ بزرگتر از موجودی اکانتش باشه، اون موجودیش بلوکه میشه که بعد از شارژ اکانت و تماس با ما موجودی بلوکه شده بهش برگردونده میشه.

شما هم 14757 مگ آخر موجودی اکانتتون بخاطر درخواست لینک زیر بلوکه شد:
https://www.filenext.com/v7zvkpdpsy8d/RS-3040.part1.rar.html
برای مستقیم سازی این لینک به 20 گیگ موجودی نیاز داشتید، در حالیکه موجودی اکانتتون حدود 14.4 گیگ بود.
دقت کنید که لینکتون از سایت ضریبدار filenext بود که با ضریب 2 ساپورت میشه.

ضرایب هاست ها در قسمت پایین صفحه اصلی فایل گیر درج شده و توضیحاتش در راهنما هست.

اون 14757 مگ حجم بلوکه شده رو به موجودی اکانتتون برگردوندم.

با سپاس

TIS1362

Registered User
لایک‌ها
7
استاد دوباره با مشکل بلوک شدن حجم مواجه شدم لطف می کنید حجم را برگردونید شارژ 120 گیگ مجدد
انجام دادم:(

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
استاد دوباره با مشکل بلوک شدن حجم مواجه شدم لطف می کنید حجم را برگردونید شارژ 120 گیگ مجدد
انجام دادم:(
سلام
حجم بلوکه شده به موجودی اکانتتون برگردونده شد، لطفا منبعد بیشتر دقت کنید که هنگام مستقیم کردن لینک ها موجودی به اندازه کافی داشته باشید.
با سپاس

mozilla123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
چرا بعد از انتقال فایل به سرور شما ، سرعت دانلود حداکثر 400 کیلوبایته؟
سپاس

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
چرا بعد از انتقال فایل به سرور شما ، سرعت دانلود حداکثر 400 کیلوبایته؟
سپاس
سلام
در زمینه سرعت دانلود مشکل یا محدودیتی از طرف ما نیست، اگر لینک های مستقیم شده رو با یک وی پی اس پر سرعت تست کنید می بینید سرعت پایدار 50 مگابایت بر ثانیه بهتون میده.
وقتی با لینک های فایل گیر مشکل سرعت دارید، هم زمان لینک زیر رو هم تست کنید و وضعیت رو بهم بگین:
http://mirror.de.leaseweb.net/speedtest/100mb.bin
با سپاس

بالا