برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
با سلام من دیشب یک لینک فرستادم ولی نصفه مستقیم شده لطفا رسیدگی نمایید
http://fs2.filegir.com/foli/Intimate.Strangers.2004.DVDRip.x264.NightMovie.mkv
سلام
لینک میداء فایل موردنظرتون از کار افتاده، بخاطر همین فایلتون قابل ترمیم نبود، اون رو از پنلتون حذف و حجم کسر شده بابت اون رو به موجودی اکانتتون برگردوندم.
این لینک مبداء فایل بود:
http://f8.kingupload.net/dl/e0f6Lxq...ate.Strangers.2004.DVDRip.x264.NightMovie.mkv
با سپاس

adpla

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
واقعا جالبه. من یه لینک می خواستم دانلود کنم که حواسم نبود جزء هاست های ضریب داره. از اونجایی که حجمم فقط به اندازه خود فایل بود نه با احتساب ضریب دو برابریش نه تنها فایل دانلود نشد بلکه با این پیغام روبرو شدم که به خاطر این موضوع تمام اعتبارم صفر شده! چرا چون سرور بابت این دانلودم هزینه کرده! مورد اول اینکه به کاربر چه ربطی داره سرور شما نمی تونه چک کنه حجم فایل رو قبل از اینکه دانلودش کنه. مورد دوم اینکه این موضوع در هیچ جایی از سایت نوشته نشده (مثلا بخش قوانین که اصلا در سایت وجود خارجی نداره). واقعا افتضاحه. بنده که از سایت های دیگه خرید کردم ولی این سرویس دهی ها مشتری رو ازتون دور می کنه مثل بنده.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
واقعا جالبه. من یه لینک می خواستم دانلود کنم که حواسم نبود جزء هاست های ضریب داره. از اونجایی که حجمم فقط به اندازه خود فایل بود نه با احتساب ضریب دو برابریش نه تنها فایل دانلود نشد بلکه با این پیغام روبرو شدم که به خاطر این موضوع تمام اعتبارم صفر شده! چرا چون سرور بابت این دانلودم هزینه کرده! مورد اول اینکه به کاربر چه ربطی داره سرور شما نمی تونه چک کنه حجم فایل رو قبل از اینکه دانلودش کنه. مورد دوم اینکه این موضوع در هیچ جایی از سایت نوشته نشده (مثلا بخش قوانین که اصلا در سایت وجود خارجی نداره). واقعا افتضاحه. بنده که از سایت های دیگه خرید کردم ولی این سرویس دهی ها مشتری رو ازتون دور می کنه مثل بنده.
سلام

این تماس رو در پشتیبانی سایت هم داشتید و پاسخ زیر رو به ایمیلتون ارسال کردم:

توجه داشته باشید که کاربر هر بار توی آخرین درخواستش می تونه تا سقف یک گیگ به سیستم بدهکار بشه، در غیر این صورت، یعنی اگر حجم فایل درخواستی بیش از یک گیگ بزرگتر از موجودی اکانتش باشه، اون موجودیش بلوکه میشه که بعد از شارژ اکانت و تماس با ما موجودی بلوکه شده بهش برگردونده میشه.

شما هم 2447 مگ آخر موجودی اکانتتون بخاطر درخواست لینک زیر بلوکه شده بود:
https://turbobit.net/tzwxvvwz1lmn.html
برای مستقیم سازی این لینک به 3.9 گیگ موجودی نیاز داشتید، در حالیکه موجودی اکانتتون حدود 2.4 گیگ بود.
با سپاس

startToday

Registered User
لایک‌ها
323
با سلام.
لطفا توضیح میدید که چه زمانی و به چه اندازه‌ای از حجم اکانت کم میشه؟ فقط موقع مستقیم کردن لینک؟
مثلا اگه لینک مستقیم شدۀ 1 گیگ رو با کسی به اشتراک بزاریم باز هم حجم از اکانتمون میره؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
با سلام.
لطفا توضیح میدید که چه زمانی و به چه اندازه‌ای از حجم اکانت کم میشه؟ فقط موقع مستقیم کردن لینک؟
مثلا اگه لینک مستقیم شدۀ 1 گیگ رو با کسی به اشتراک بزاریم باز هم حجم از اکانتمون میره؟
سلام
بله حجم خریداری شده فقط صرف مستقیم کردن لینکها میشه، برای دانلود لینکهای مستقیم شده چیزی از موجودی اکانتتون کسر نمیشه، یعنی اینکه اگر لینک مستقیم شده رو چه دانلود نکنید، چه چندین بار دانلودش کنید، دیگه تاثیری توی مصرف شدن موجودی اکانتتون نداره.
البته توجه داشته باشید که به اشتراک گذاشتن لینک های مستقیم شده ممنوع هست.
با سپاس

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,661
امکان دانلود مستقیم از تلگرامم به سایت اضافه کنین. مثل این سایت
(parsget. com)

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
سلام . جدیدا برای دانلود ویدیوهای یوتیوب با پیغام ارور مبنی بر اینکه این لینک قابل دانلود نیست مواجه میشیم . و باید چند بار پشت هم بک بزنیم و دوباره لینکو بزاریم واسه دانلود تا رو سرور فایل گیر آپلودش کنه .

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام . جدیدا برای دانلود ویدیوهای یوتیوب با پیغام ارور مبنی بر اینکه این لینک قابل دانلود نیست مواجه میشیم . و باید چند بار پشت هم بک بزنیم و دوباره لینکو بزاریم واسه دانلود تا رو سرور فایل گیر آپلودش کنه .
سلام
چند تا لینک از یوتیوب تست کردم همچین مشکلی ندیدم.
اگر باز براتون پیش آمد همون لینک رو برام ارسال کنید.
با سپاس

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
لطفا امکان دانلود از icerbox رو فراهم کنید.

haha_hoho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا امشب از ساعت 02:30 بامداد به بعد لینک wdupload خود را مستقیم کنید، چون اکانت های wdupload فایل گیر امروز ترافیکشان مصرف شده و ساعت 02:30 ترافیک روز بعدشان شارژ می شود.

این رو میگه و الان ساعت 3:19 دقیقه س
و همچنان نمیگیره

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
لطفا امشب از ساعت 02:30 بامداد به بعد لینک wdupload خود را مستقیم کنید، چون اکانت های wdupload فایل گیر امروز ترافیکشان مصرف شده و ساعت 02:30 ترافیک روز بعدشان شارژ می شود.

این رو میگه و الان ساعت 3:19 دقیقه س
و همچنان نمیگیره
سلام
ظاهرا ساعت 4:30 ترافیک روزانه این سایت شارژ میشه، ارور مربوطه تصحیح گردید.
با سپاس

HKinG

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
سلام
fshare.vn توی لیست ساپورت شما هست ولی کار نمیکنه!!
لطفا بررسی کنید

HKinG

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
بله برطرف شد، ولی چرا سرعت دانلود پریمیوم نیست؟ سرعت در حد 300 کیلوبایته که با اکانت پریمویم باید چند مگابایت باشه.
واسه همین یه فایل 400 مگابایتی نیم ساعته هنوز 50 درصد نشده!!

Last edited:

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
بله برطرف شد، ولی چرا سرعت دانلود پریمیوم نیست؟ سرعت در حد 300 کیلوبایته که با اکانت پریمویم باید چند مگابایت باشه.
واسه همین یه فایل 400 مگابایتی نیم ساعته هنوز 50 درصد نشده!!
فعلا بصورت فری تحت ساپورت هست، امکان خرید اکانت پریمیومش وجود نداره، روش های پرداخت موجود در سایتش رو تغییر داده، ضمن اینکه میزان استفاده کاربران از این سایت توی چند ماه اخیر بسیار کم و ناچیز بوده و فعلا اصلا قصد ساپورتش بصورت پریمیوم رو هم نداریم.

بالا