برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

HKinG

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
تا نیم ساعت پیش تو سایتتون تو قسمت "برترین هاست های پشتیبانی شده در فایل گیربصورت پریمیوم" بود
ولی الان که من گفتم برش داشتین. بهتره تبیغات غیر واقعی نکنید.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
546
تا نیم ساعت پیش تو سایتتون تو قسمت "برترین هاست های پشتیبانی شده در فایل گیربصورت پریمیوم" بود
ولی الان که من گفتم برش داشتین. بهتره تبیغات غیر واقعی نکنید.
روال کار ما همین هست، از همین امروز از ساپورت پریمیوم خارج شد، اکانت پریمیوش منقضی شد و از امروز تصمیم گرفتیم دیگه بصورت پریمویم ساپورتش نکنیم، علتش رو هم گفتم، وقتی در طول یک ماه در داخل سایت کل کاربران سایت کلا کمتر از 10 لینک ازش مستقیم می کنند، مشخص هست که این سایت طرفدارانش رو از دست داده و برای چی باید ساپورت پریمیومش رو ادامه بدیم.
برای تک تک سایت هایی که ساپورت می کنیم همین منطق وجود داره و هیچ کدوم همیشگی ساپورت نخواهند شد، مادامی که میزان محبوبیتشون در بین کاربران در حد قابل قبولی باشه و ما هم مشکلی برای ساپورتشون نداشته باشیم، ساپورت میشن.
هیچ جا هم هیچ تبلیغی و هیچ ادعایی نکردیم، از اول تا به امروز همیشه حرف و موضعمون راجع به ساپورت سایتها همین بوده.
حالا این موضوع هم بماند که اگه امروز قصد تمدید اکانت پریمیومش رو هم داشتیم، با فرض اینکه میزان استفاده ازش در حد قابل قبولی بود، الان هیچ راهی برای خرید اکانت پریمیومش نداشتیم، روش های پرداخت عمومی که قبلا درش وجود داشت الان وجود نداره، مثل وبمانی و بیت کوین

mazaherdehghani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام ، من امروز دو بار حجم خریدم از سایتتون ولی هر دو بار خطا داد و پول هم کسر شد از حسابم

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
546
سلام ، من امروز دو بار حجم خریدم از سایتتون ولی هر دو بار خطا داد و پول هم کسر شد از حسابم
سلام
اگر در سایت هم تماس گرفتید رسیدگی شده.
در غیر این صورت نام کاربری تون رو برام ارسال کنید.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
546
سلام. سرور ایران نمی گیرین بتونیم استفاده کنیم؟
سلام
نه متاسفانه، با سرور ایران هیچ کاری نمیشه کرد، به درد سرویس لیچر و مستقیم کردن لینک ها نمی خوره سرور ایران، به جز برای دانلود لینک های مستقیم شده

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
امکانش هست inclouddrive را اضافه کنید؟

divanpour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
ایمیل زدم بهتون جواب نگرفتم
امکانش هست هاست mihanfile.net بصورت ویژه یا رایگان اضافه کرد؟

Mr. Translator

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام، من خرید اشتباهی انجام دادم به جای 10 گیگ 200 گیگ خریدم، امکانش هست تغییر سفارش بدم؟

softpand

Registered User
لایک‌ها
73
سرعت دانلود وحشتناک اومده پایین
لطفاً پیگیری کنید

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
546
سرعت دانلود وحشتناک اومده پایین
لطفاً پیگیری کنید
سلام
نه از طرف ما نیست، با یک وی پی ان دانلود رو تست کنید ببینید وضعیتتون چطوری هست، حتما محدودیت از طرف سرویس دهنده اینترنتتون هست.

aminx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام لطفا در صورت امکان قابلیت دانلود گروهی یا لیستی (قرار دادن چند لینک هم زمان و ایجاد صف دانلود) را هم اضافه کنید , ممنون از خدمات بسیار خوبتون

Majid_4553

کاربر برنزی تالار فوتبال - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
653
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
1- قسمت پشتیبانیتون کار نمیکنه ارور میده که اعداد داخل تصویر اشتباهه.

2- یه فایل rapidgator دارم که سالمه ولی وقتی میزنم مستقیم بشه پیام میده فایل موردنظر فعلا بطور موقت از مبداء برای دانلود در دسترس نیست. مشکل چیه؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
546
1- قسمت پشتیبانیتون کار نمیکنه ارور میده که اعداد داخل تصویر اشتباهه.

2- یه فایل rapidgator دارم که سالمه ولی وقتی میزنم مستقیم بشه پیام میده فایل موردنظر فعلا بطور موقت از مبداء برای دانلود در دسترس نیست. مشکل چیه؟
سلام
هر دو مشکل برطرف شد.
با سپاس

jacksparrows

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام

سرعت دانلود شدیدا پایین اومده! همین الان از سافت 98 دارم بین یک تا دو مگ بر ثانیه دانلود میکنم ولی از هاست شما حدود سیصد تا ششصد کیلوبایت بر ثانیه! نتم همراه اوله

بالا