برگزیده های پرشین تولز

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%87-%DA%A9%DA%AF%D9%87%D8%B1.png

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,248
با ریزش نفت آینده بورس کامودیتی محور ایران مبهم شده
دوستان نظری ندارد؟ در مورد فولاد و مس ؟ سنگ آهن و مواد پتروشیمی ؟ چه بلایی سر این ها میاد؟

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
دوستان نظری ندارد؟ در مورد فولاد و مس ؟ سنگ آهن و مواد پتروشیمی ؟ چه بلایی سر این ها میاد؟
نفت ریزش چندانی نداشته . چندین سال اخیر روی 50 دلار معامله میشده .
معدنی ها و فلزی ها و کلا دلاریها مشکلی ندارند ( اونهم با این قیمت دلار ) . زمانی که سازمان ملل و کل دنیا ایران و تحریم کرده بود یک کیلو مس روی دست ملی مس نموند و اروپایی هار رو هوا میزدند . تحریمهای الان آمریکا که چیزی نیست .
اگر بلند مدتی هستی خیالت راحت باشه . مثلا قیمت هر سهم پترول با اینهمه فروش و صادرات و طرح توسعه و ... کمتر از دو سنت هست !

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
سلام
برای تحلیل بنیادی و تکنیکالی و روانشناسی دوستان چه کتبی رو پیشنهاد می کنند؟
خریدار این کتب هستم
بنظر من کتاب اقتصاد خرد و کلان و کتاب اصول حسابداری یک و کتاب مدیریت مالی یک برای شروع خوبند . بعد از اینها بهتره سراغ تحلیل تکنیکال و بنیادی برید . اینم انتشارات بورس :
http://www.boursepub.ir/

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470

بورس فعلا در سراشیبی سقوط قرار داره و ریزش نفت هم اثرات بدی روی صنایع پالایشی و پتروشیمی گذاشته، الان ریسک سیستماتیک در بورس بسیار بالا رفته و بیشتر سقوط بورس در چند هفته گذشته به همین علت بوده، فعلا هم روند نزولی هست و به این زودی ها امیدی به برگشت نیست، و سرمایه گذاری در بورس در این شرایط اصلا پیشنهاد نمیشه

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,248
هر چی سود کردیم تو این شش ماه اخیر داره میپره تازه من پتروشیمی آبادان امروز اضافه کردم که فکر کنم اشتباه کردم

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
هر چی سود کردیم تو این شش ماه اخیر داره میپره تازه من پتروشیمی آبادان امروز اضافه کردم که فکر کنم اشتباه کردم

البته بستگی به مدت سرمایه گذاری هم داره، ولی احتمالا در یکی دو روز آینده یک مقدار بازار متعادل بشه، ولی امیدی به برگشت نیست و فعلا در روند نزولی خواهد بود.

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
سهام #آینده شما رو شگفت زده خواهد کرد. چند ماه بعد این نوشته ام رو نقل قول میکنم
قیمت پایانی امروز: 1281 ريال
11 آذر 97

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
سهام #آینده شما رو شگفت زده خواهد کرد. چند ماه بعد این نوشته ام رو نقل قول میکنم
11 آذر 97

شایدم ما نقل قول کردیم.
حالا کاری ندارم ولی قیمتش همچین خیلی جذاب هم نیستا! ریسک به ریواردش منطقی نیست. ایشالا که سود کنید ولی الان خیلی سهام های با قیمت ها جذاب تری نسبت به آینده هست

ali.alavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تنها کسانی که ظرفیت اندوه عمیق رادارند،می توانند به اوج خوشی برسند.

...........................................................................................اگه واقعاً می خوای بدونی چه کِسانی تو بورسِ ایران ،.............................دچار فُروپاشی مَرگبار مالی میشن،

.........................و شکار زهر کُشنده ی مارهای فوق سمی اطراف گنجینه ی طلایی بورس میشن...............................

...........................سراغ هیـــــــــــــــــــچ کتابی نرو،

.................................حتّی کتاب "جادوی بورس" نوشته شهاب سهرابی

(قابل دانلود از سایت کتابراه به آدرس : ………………………….. bit.ly/2pWTZro) ..........................

سنگ مُفت ، گُنجشک هم تقریباً مُفت.....!!!

15.JPG

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,814
ضرب‌الاجل سجام برای ثبت‌نام سهامداران تا چهارم دی / احتمال تمدید زمان ثبت‌نام تا پایان سال

شرکت سپرده‌گذاری مرکزی، سهامداران و تمامی کسانی که دارای کد معاملاتی از کارگزاری هستند را ملزم کرده تا با ثبت‌نام در سامانه سجام و تکمیل مشخصات در خصوص یکسان‌سازی سامانه اقدام کنند.
https://way2pay.ir/125084

mohs3n27

Registered User
لایک‌ها
155
دوستان نظرتون درموردپتروشیمیا چیه؟اصلاحشون تموم شده یا هنوزبازم میان پایین تر؟

mohs3n27

Registered User
لایک‌ها
155
به نظر ریسک به ریواردشون خوبه برا ورود

ali yaghoubi

Registered User
لایک‌ها
323
11 آذر 97

امروز #آینده مچ اول اش 1880 ریال شد :general601:
فروختم :cool::general703:
سود کردن به همین سادگیه. فقط کافیه صبر داشته باشید و در برابر نوسانات مقطعی هیجانی نشید.
امروز 10 بهمن 97

Erfan90ir

Registered User
لایک‌ها
366
امروز #آینده مچ اول اش 1880 ریال شد :general601:
فروختم :cool::general703:
سود کردن به همین سادگیه. فقط کافیه صبر داشته باشید و در برابر نوسانات مقطعی هیجانی نشید.
امروز 10 بهمن 97
البته برای سهم های پائین آنچنان سودی نداره
باید 1 میلیون سهم داشته باشی تا 60 میلیون تومان سود کنی

بالا