برگزیده های پرشین تولز

سرمايه گذاري روي سكه و طلا

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان لطفا توجه کنن که انس جهانی از ۱۳۳۶ رسیده به ۱۲۸۵ دلار و روندش هم کاهشی هستش ... اما حالا کی مینیمم میشه پیش بینی اون سخته

ایران کی از قیمت ها جهانی پیروی کرده

cinemaresearch

Registered User
لایک‌ها
118
سلام دوستان
الان دقیق ترین قیمت ها رو کدوم سایت میزنه؟
و بعد اینکه میخوام دیتای آرشیو قیمت ها رو داشته باشم . آیا جایی هست که دیتای آماده داشته باشند (مثلا api آماده کرده باشند) یا باید از روی همین سایتهایی که نرخ اعلام میکنند استخراج کنم؟
و بعد اینکه میخوام وقتی نرخ ها طبق چند تا فرمول به اندازه های خاصی رسیدند بهم الارم بده. نرم افزار اماده ای هست که این کارو انجام بده یا خودم باید کد بزنم؟
ممنونه

ssh3614

Registered User
لایک‌ها
380
سلام دوستان
الان دقیق ترین قیمت ها رو کدوم سایت میزنه؟
و بعد اینکه میخوام دیتای آرشیو قیمت ها رو داشته باشم . آیا جایی هست که دیتای آماده داشته باشند (مثلا api آماده کرده باشند) یا باید از روی همین سایتهایی که نرخ اعلام میکنند استخراج کنم؟
و بعد اینکه میخوام وقتی نرخ ها طبق چند تا فرمول به اندازه های خاصی رسیدند بهم الارم بده. نرم افزار اماده ای هست که این کارو انجام بده یا خودم باید کد بزنم؟
ممنونه

ظاهر سایت اتحادیه مربوط به طلافروشی هاست estjt.ir

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
خب اگه اشتباه نکنم یه کف جدید برای سکه پیدا شده رو ۴۴۰۰ چون از این پایینتر نمیاد امروز هم سکه افزایشی بود

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
تا سکه و طلا میکشه پایین یا ثابت میشه همتون غیبتون میزنه

تا میره بالا همتون از زیر زمین میقولین بیرون و میشین کارشناس

چرا انقدر تباه ؟؟؟!!!

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509

چرا انقدر تباه ؟؟؟!!!
سکه یه چند روزیه هی از ۴۵۰۰ میره رو ۴۴۰۰ دوباره برمیگرده به ۴۵۰۰ درجا میزنه امروز هم من رفتم هرچی سکه داشتم فروختم خبرشم میاد تا تابستون زیاد تکون نخوره این قیمت توی همین رنج بمونه تا جهش بزرگی نکنه که چیزی نمیشه گفت فعلا یه کف ۴۴۰۰ درست شده تا سال بعد ببینیم چی میشه

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
سلام
وقتی طلا ۴۶۰۰ هست
اگه بتونید دقیق بگید هر سکه رو طلافرو چند میخره ؟
۴۵۵۰ میخرن ؟

ssh3614

Registered User
لایک‌ها
380
بنده شخصا فکر میکنم که دیگه پیش بینی خیلی سخت باشه ، یه تعداد زیادی میگفتن که کاهشی هست و تا ۴ تومن میاد پایین و تا سال بعد ثابت میمونه ولی دیروز کاملا برعکس از اب درومد چرا که افزایش ۲۰۰ هزارتومنی را شاهد بودیم البته انس جهانی بالا رفت ولی امروز دوباره پایین امد با این حال افزایش دلار موجب افزایش قیمت سکه شده است به نظر من شاید کمی بیاد پایین ولی فکر نکنم دیگه زیر ۴۶۰۰ بیاد ....

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509

چرا انقدر تباه ؟؟؟!!!

میرن خرید بزنن
اینو باید خودت بفهمی تا از قافله عقب نیفتی

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
بنده شخصا فکر میکنم که دیگه پیش بینی خیلی سخت باشه ، یه تعداد زیادی میگفتن که کاهشی هست و تا ۴ تومن میاد پایین و تا سال بعد ثابت میمونه ولی دیروز کاملا برعکس از اب درومد چرا که افزایش ۲۰۰ هزارتومنی را شاهد بودیم البته انس جهانی بالا رفت ولی امروز دوباره پایین امد با این حال افزایش دلار موجب افزایش قیمت سکه شده است به نظر من شاید کمی بیاد پایین ولی فکر نکنم دیگه زیر ۴۶۰۰ بیاد ....

من خودم بالا ۵ خریدم تا ۳.۵۰۰ اومد پایین
همه گفتن بفروش تا بیشتر ضرر نکردی ، سکه دیگه تموم شد میره رو ۲.۵۰۰ و .....
هم تو همین گروه هم جاها دیگه
قیمت اومد رو ۳.۲۰۰

اما من فکر کردم دیدم اینجا لوس آنجلس یا آلمان نیست چیزی ۱۰ سال ثابت بمونه
اینجا ایرانه تا حالا چی ارزون شده
نگه داشتم به ۱ ماه نکشید کشید رو ۴.۷۵۰
پس فکرم درست بود

دلالا همه جا هستن حتی همین فروم یه آشــ.الی بود تو همین تاپیک حتی فتوا میداد میزد تو سر کسایی که طلا و سکه خریدن
آخرش معلوم شد خودش میرفته از اینا میخریده

یکی از نمایندگان مجلس رسما گفته سیاست ها اشتباه بانک مرکزی ذهایر طلا و سکه کشور به باد داده
یکی دیگه از نمایندگان مجلس گفته سال ۹۸ سال خیلی خیلی سختی خواهد بود

با این تصاویر باید مغز بلدرچین داشته باشیم نفهمیم اوضاع از چه قراره و قیمت ها قراره بالا بکشه
تازه تو این مدت از آبان تا الان معافیت ها فروش نفت داشتیم بعدش نداریم دیگه

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
میرن خرید بزنن
اینو باید خودت بفهمی تا از قافله عقب نیفتی
بله الان خودم از فروش سکه توی ۴ ماه ۱۰تومن سود کردم باید موقعیت رو بسنجی و بگیریش دیگه تمومه راحت ازش سود میکنی

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
بله الان خودم از فروش سکه توی ۴ ماه ۱۰تومن سود کردم باید موقعیت رو بسنجی و بگیریش دیگه تمومه راحت ازش سود میکنی

من کلا از این ریسکا نمیکردم سکه و ارز بخرم
یه ۱۱۰۰ یورو داشتم اونم از سفر خارجم مونده بود رو ۹۳۰۰ فروختم که بعد تا ۲۳۰۰۰ رفت بالا

من کلا کارم کنسول بازی بود
اینبار اشتباه کردم حرف دوست دخترمو گوش کردم هی گفت پولت داره بی ارزش میشه بجاش ارز و سکه داره میره بالا
منم خر شدم رفتم رو ۵.۴۶۰ خریدم
دیگه کشید رو ۵.۶۵۰ بعد یهو خالی کرد تا ۳.۲۰۰

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
من کلا از این ریسکا نمیکردم سکه و ارز بخرم
یه ۱۱۰۰ یورو داشتم اونم از سفر خارجم مونده بود رو ۹۳۰۰ فروختم که بعد تا ۲۳۰۰۰ رفت بالا

من کلا کارم کنسول بازی بود
اینبار اشتباه کردم حرف دوست دخترمو گوش کردم هی گفت پولت داره بی ارزش میشه بجاش ارز و سکه داره میره بالا
منم خر شدم رفتم رو ۵.۴۶۰ خریدم
دیگه کشید رو ۵.۶۵۰ بعد یهو خالی کرد تا ۳.۲۰۰
من از ۵ ماه پیش داشتم رو قیمت سکه برسی میکردم سکه رو ۴ تا ۳۹۰۰ بود بعد گفتم این دیگه کفه خرید زدم بعد دو هفته یهو رفت ۳۶۰۰ خیلی جا خوردم البته به مدت یکی دو روز بعد سریع رفت رو ۴ کلا اگه شانسم بهتر بود همشو رو ۳۶۰۰ میخریدم بیشتر سود میکردم الانم کف قیمت رو ۴۴۰۰ هست سال بعد سکه ۵تومنی داریم

Last edited:
بالا