برگزیده های پرشین تولز

سرمايه گذاري روي سكه و طلا

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
سکه داره خیلی افت میکنه احتمالا دارن به بازار تزریق میکنن تهش ۲هفته دووم میاره بعد دوباره قیمتها نجومی میشه

Afshin74

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
دوستان به نظرتون الان زمان خرید هست یا ممکنه بازم کاهش قیمت داشته باشیم؟

گرم طلای ۱۸ : ۴۰۸
سکه : ۴۴۷۰

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
دوستان به نظرتون الان زمان خرید هست یا ممکنه بازم کاهش قیمت داشته باشیم؟

گرم طلای ۱۸ : ۴۰۸
سکه : ۴۴۷۰
بنظرم دارن تا جایی که میتونن قیمت رو میارن پایین اما طولی نمیکشه که باز میره بالا صبر کن ببین تا کجا میاد پایین بعد خرید بزن

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
بنظرم دارن تا جایی که میتونن قیمت رو میارن پایین اما طولی نمیکشه که باز میره بالا صبر کن ببین تا کجا میاد پایین بعد خرید بزن

زمانی که میخوام بفروشم ببین چی شده

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
پس چرا اینجوری شد ؟!؟! چرا کاهشی شد یهو شب عیدی ؟!؟!

الان دیگه خرم فهمیده که تمام این بالا پایین شدن قیمتها دست حکومتو دولت بوده و هست

رفتیم دلار ۱۳/۶۰۰ خریدیم الان خشگل کشیدنش پایین حالا بشینیم بزنیم تو سرمون ببینیم کی میره بالا‌

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
پس چرا اینجوری شد ؟!؟! چرا کاهشی شد یهو شب عیدی ؟!؟!

الان دیگه خرم فهمیده که تمام این بالا پایین شدن قیمتها دست حکومتو دولت بوده و هست

رفتیم دلار ۱۳/۶۰۰ خریدیم الان خشگل کشیدنش پایین حالا بشینیم بزنیم تو سرمون ببینیم کی میره بالا‌
بازم میره بالا اینبار سکه ۵ تومنی رو تجربه میکنیم فعلا همتی داره طلا و دلارهاشو واسه شب عید میریزه توی بازار تا بگه من شب عید آوردم پایین اما همچین از عید بگذره دوباره افزایشها شروع میشه البته اینم بگم یه فرصت هم داره ایجاد میشه واسه خرید پس فرصت رو از دست ندید اگه بیاد زیر ۴ تومن من بازم یه خرید تپل میکنم:D

jan_sakht

Registered User
لایک‌ها
443
بازم میره بالا اینبار سکه ۵ تومنی رو تجربه میکنیم فعلا همتی داره طلا و دلارهاشو واسه شب عید میریزه توی بازار تا بگه من شب عید آوردم پایین اما همچین از عید بگذره دوباره افزایشها شروع میشه البته اینم بگم یه فرصت هم داره ایجاد میشه واسه خرید پس فرصت رو از دست ندید اگه بیاد زیر ۴ تومن من بازم یه خرید تپل میکنم:D

رسید به ما همه چی کاهشی شد

فردام اعلام میکنن پراید رایگان توضیع میشه ، دلار هم از اعتبار ساقته ، ایران هم از این به بعد جزو خاک اروپا محسوب میشه

توف به این زندگی

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509

یکی از نمایندگان مجلس چند وقت پیش گفته بود سیاست ها غلط بانک مرکزی اکثر طلاها ذخایر ملی از بین برده

معلومه چه خبره

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509

فردام اعلام میکنن پراید رایگان توضیع میشه ، دلار هم از اعتبار ساقته ، ایران هم از این به بعد جزو خاک اروپا محسوب میشه

توف به این زندگی

ناراحت نباش خیلی ها مثل تو هستن
خریدن دلار ۲۲ هزاری رو
خریدن سکه ۵.۶۵۰
الان حالشون گرفته اس یا گوشه بیمارستانن

خود من فقط ۲ تا سکه امامی روی ۵.۴۶۰ خریدم
اومد رو ۳.۱۵۰
ر...دم

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509

توف به این زندگی
اونایی که سکه میخرن نباید با همچین نوساناتی خودشونو ببازن همونطور که یکشبه ۸۰۰تومن سکه میره بالا همونطور هم پایین میاد من یا شما باید رو همون ۴۸۰۰ میفروختیم الانم که داره میره پایین خرید میزدیم اما بازم جای خوشحالیه که فرصت خرید داره ایجاد میشه پس یه خرید دیگه اون زیان رو از بین میبره و سود بیشتر نصیب میشه سکه بیاد رو ۴۱۰۰ یا پایینتر حتما خرید میزنم

amir_k2m

Registered User
لایک‌ها
509
یکی از نمایندگان مجلس چند وقت پیش گفته بود سیاست ها غلط بانک مرکزی اکثر طلاها ذخایر ملی از بین برده

معلومه چه خبره
دقیقا درست گفته بذار انقدر سکه طلا و دلار بریزه که خالیه خالی بشه بعد که دستش خالی شد میاد از ما میخره:Dاونم نه سکه ۴۸۰۰ تومنی سکه ۵تومنی:general404:

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دقیقا درست گفته بذار انقدر سکه طلا و دلار بریزه که خالیه خالی بشه بعد که دستش خالی شد میاد از ما میخره:Dاونم نه سکه ۴۸۰۰ تومنی سکه ۵تومنی:general404:

اونم با سیاست ها دلاری باز پیاده میکنن مردم سکه هاشونو بز میرن باز میفروشن

ssh3614

Registered User
لایک‌ها
380
دوستان لطفا توجه کنن که انس جهانی از ۱۳۳۶ رسیده به ۱۲۸۵ دلار و روندش هم کاهشی هستش ... اما حالا کی مینیمم میشه پیش بینی اون سخته

بالا