برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال در گفت‌و‌گوی تلویزیونی درباره شرایط این باشگاه گفت: من امین هواداران و صاحبان باشگاه هستم و باشگاه شخصی نیست. هر تصمیمی گرفته شود، برای هواداران تاثیرگذار است. هواداران با این تیم زندگی می‌کنند و در اخبار داشتیم که عزیزی با نتایج تیم از دنیا رفته است و باید منطقی تصمیم بگیریم. من و اعضای هیئت مدیره با همه توان تلاش کردیم تا مشکلات را برطرف کنیم و قطعا مشکلاتی نیز داشتیم.

وی ادامه داد: همه کارشناسان و هواداران می‌دانند که نتایج استقلال در خور و شأن هواداران نیست و هیچکس از این نتایج راضی نبوده است. شرایط در جدول به شکلی رقم خورد که همه برای ما بازی کردند، اما ما برای استقلال بازی نکردیم. این تصمیم احساسی و لحظه‌ای نبود و برای پیشبرد کار گرفته شده است. آقای شفر تا پایان فصل اجازه حضور در تمرینات را ندارند و قرارداد ایشان غیر فعال شد.

فتحی درباره حضور شفر در محل تمرین، اظهار داشت: به آقای شفر نامه دادیم که ایشان به تمرین نیایند اما نامه شاید دیر رسیده و ایشان تصمیم گرفتند به تمرین بیایند و سپس اینجا این موضوع به ایشان ابلاغ شد و ایشان مجموعه را ترک کردند.

مدیرعامل استقلال درباره فیلمبرداری از عدم حضور شفر در تمرین، گفت: ما آدم‌های بی‌تجربه در فوتبال نیستیم و از لحاظ حقوقی همه چیز را بررسی کردیم. با کمترین هزینه و نزدیک به صفر قرارداد ایشان فسخ می‌شود. ایشان مربی ما نیستند و قطع همکاری کردیم. جوانب کار را بررسی کردیم و از زحمات ایشان تشکر می‌کنم. او مربی بزرگ و با تجربه بود اما توان ایشان در همین حد بود. گزینه‌های زیادی را بررسی و تلاش می‌کنیم تا قبل از پایان فصل و در همین هفته‌ها یک مربی خوب را معرفی کنیم.

فتحی درباره حضور مجیدی عنوان کرد: مجیدی سرمایه گران قیمت باشگاه استقلال است. فرهاد مجیدی می‌تواند سالیان سال روی نیمکت بنشیند اما ایشان در کمال تواضع به من گفتند که نمی‌خواهند سرمربی دائم باشند. ما قصد سوزاندن کسی را نداریم.

مدیرعامل استقلال گفت: در اطلاعیه باشگاه اعلام کردیم بعد از پایان فصل درباره قطع همکاری با شفر مذاکره می‌کنیم. هواداران به من اطمینان داشته باشند که یک گزینه خوب در حد نام استقلال استخدام خواهیم کرد. گزینه‌های متعددی را پیش رو داریم که بعد از قطعی شدن، به عاشقان استقلال معرفی می‌کنیم. گزینه استقلال قطعا خارجی است که بعد از نهایی شدن اعلام خواهیم کرد.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
من خیلی آقای فتحی رو قبول دارم سال ها بود همچین مدیر عامل یا کلاس و فهیمی نداشتیم
هم برای تیم خوب خرج کرد هم تصمیماتش بجا بوده
هم من ندیدم حرف الکی بزنه یا وعده وعید بی خودی بده

اگر شفر میموند و بعد بازی ها تازه می خواستن سرمربی انتخاب کنن انتهای فصل مجدد فرصت یارگیری و تمدید قرارداد ها و گیرآوردن زمین تمرین و ... رو از دست میدادیم و باز داستان چندین ساله تکرار میشد

از نظر من استقلال وقتی جام نمیگیره دیگه مهم نیست چندم بشه چون توی لیگ قهرمانان هم عملا تیم های ایرانی هیچ شانسی ندارن و تفریحی شرکت میکنن
ولی مطمئن باشید همین شفر موی دماغمون میشه و از فردا راه می افته توی فیفا و ... دنبال شکایت تا به زور از باشگاه حق حساب بگیره
کلا اگر دیدین یک مربی اومده باشگاه استقلال و شال و کلاه و دستکش و کت و ... آبی پوشید و همش رفت واسه تماشاچی ها تکون داد بدونید این بابا سرمربی بدرد بخوری نمیشه
هیچ مربی با کلاس جهانی توی هیچ لیگی این کار ها و شوآف ها رو نمیکنه
همونطور که فرهاد و قلعه نوعی هم من ندیدم از این کاراها هیچ وقت بکنن و همه تمرکزشون روی تیمشون بوده همیشه

در آخر به هوادار های آبی دل راحت شدن از شر این پیرمرد آلزایمری و پسر مفت خور و بی مصرفش رو تبریک میگم
دمشون هم گرم امروز سر تمرین راحش ندادن ... سرمربی که بعد باخت وقتی خبرنگار ها ازش سوال میکنن بخنده و همه چی رو حواله کنه به فصل بعد وضعش معلومه

Last edited:

anten1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
151
کار نتیجه ندارم، اما بعد از سال
من خیلی آقای فتحی رو قبول دارم سال ها بود همچین مدیر عامل یا کلاس و فهیمی نداشتیم

اگر شفر میموند و بعد بازی ها تازه می خواستن سرمربی انتخاب کنن انتهای فصل مجدد فرصت یارگیری و تمدید قرارداد ها و گیرآوردن زمین تمرین و ... رو از دست میدادیم و باز داستان چندین ساله تکرار میشد

از نظر من استقلال وقتی جام نمیگیره دیگه مهم نیست چندم بشه چون توی لیگ قهرمانان هم عملا تیم های ایرانی هیچ شانسی ندارن و تفریحی شرکت میکنن
ولی مطمئن باشید همین شفر موی دماغمون میشه و از فردا راه می افته توی فیفا و ... دنبال شکایت تا به زور از باشگاه حق حساب بگیره
کلا اگر دیدین یک مربی اومده باشگاه استقلال و شال و کلاه و دستکش و کت و ... آبی پوشید و همش رفت واسه تماشاچی ها تکون داد بدونید این بابا سرمربی بدرد بخوری نمیشه
هیچ مربی با کلاس جهانی توی هیچ لیگی این کار ها و شوآف ها رو نمیکنه
همونطور که فرهاد و قلعه نوعی هم من ندیدم از این کاراها هیچ وقت بکنن و همه تمرکزشون روی تیمشون بوده همیشه

در آخر به هوادار های آبی دل راحت شدن از شر این پیرمرد آلزایمری و پسر مفت خور و بی مصرفش رو تبریک میگم
دمشون هم گرم امروز سر تمرین راحش ندادن ... سرمربی که بعد باخت وقتی خبرنگار ها ازش سوال میکنن بخنده و همه چی رو حواله کنه به فصل بعد وضعش معلومه
ولی من به جز چند بازی ، از استقلال شفر لذت بردم، بعد از زوج صمد کمک مربی و قلعه نویی سرمربی سال ها بود به این قشنگی بازی نمی کردیم. سال ها بود این همه برد پرگل نداشتیم، اما نتایجش با تیم های بالای جدول اصلآ خوب نبود.
به نظرم حقش نیست این طور در موردش رفتار کنیم. زشته این طور دربارش حرف بزنیم.

912

Registered User
لایک‌ها
472
فرهاد مجیدی؛ رئیس جدید استقلال منم!
سرمربی جدید استقلال در اولین روز تمرین خود با آبی‌پوشان رفتارهای متفاوتی از آنچه در زمان حضورش در کادرفنی این تیم انجام می‌داد را به نمایش گذاشت.

فریادهای یک چهره مصمم سرتمرین
جالب اینکه فرهاد مجیدی در طول تمرین بارها نام بازیکنان را با صدای بلند صدا می‌زد که پیش او بروند و نکته جالب اینکه تمام بازیکنان استقلال گوش به فرمان مربی جوان تیم شان تلاش می کردند با انگیزه تر از همیشه خواسته های او را در تمرین اجرا کنند.

تمرین اختصاصی با مهاجمان

مربی های خارجی کمرنگ تر از همیشه در تمرین استقلال

ببینیم فرهاد چه میکنه امیدوارم تیم نتیجه بگیره

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,734
کار نتیجه ندارم، اما بعد از سال

ولی من به جز چند بازی ، از استقلال شفر لذت بردم، بعد از زوج صمد کمک مربی و قلعه نویی سرمربی سال ها بود به این قشنگی بازی نمی کردیم. سال ها بود این همه برد پرگل نداشتیم، اما نتایجش با تیم های بالای جدول اصلآ خوب نبود.
به نظرم حقش نیست این طور در موردش رفتار کنیم. زشته این طور دربارش حرف بزنیم.
سوال بزرگ اینه که چرا حتی به ترکیب تیم برنده هم دست میزد و از بازیکنان در پستهای غیر تخصصی استفاده میکرد ؟؟

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
به نظر من ما اصلا مشکل بازیکن نداریم،تنها کمبودی که الان داریم یه مهاجم گلزن و یه تمام کننده ست،متاسفانه نه ایسما نه منشا و تبریزی تمامکننده خوبی نیستند،من مطمنماگه برای فصل بعد یه مهاجم هدف خوب بگیریم و یکی دو تا تغییر دیگه میتونیم موفق باشیم،این فصل هم اگر تغییرات زیاد جناب شفر تو ترکیب تیم نبود حداقل یه جام میگرفتیم،من فکر میکنم اومدن زوران مامیچ میتونه خیلی کمک کنه و استقلال میتونه موفق باشه.
چرا داریم داداش..ما فقط احتیاج به تمام کننده نداریم..در واقع اونم هست ولی متاسفانه سرعت انتقال توپ از هافبک به خط حمله خیلی کنده...بازیکن سرعتی میخواهیم..علی کریمی تو خط هافبک خیلی کنده ..شاید سر زن خوبی باشه ولی اصلا سرعت لازم رو نداره و توپ پخش کنه خوبی نیست..یه جورایی ایستا بازی میکنه مثل مجتبی جباری ولی جباری کجا این کجا خدایی

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
از نظر من سرمربی که نتونه تیم های قوی و بالای جدول رو ببره و تو آسیا هم هیچ حرفی برای گفتن نداشته باشه و مغلوب تاکتیک های تیم حریف شه و با ترس و لرز از اول هر بازی رو شروع کنه . وقتی تیمش عقب می افته علنا کار تیمش تموم بشه و نتونه بعد 1.5 سال هنوز یک ترکیب ثابت واسه تیمنش پیدا کنه و بازیکن رو توی منطقه تخصصی اش استفاده کنه و از پس نظم انضباط داخل تیمش بر نیاد ( داستان رحمتی و قائدی و باقری و ... ) و بخواد از طریق استقلال نون واسه پسرش در بیاره اسمش اصلا سرمربی نیست
از اول هم یادمه همه رسانه ها نوشته بودن چند سال بود دلال ها دنبال انداختن این بابا به استقلال بودن و موفق هم شدن مثل همون چند تا خارجی که کسی نفهمید کی اومدن کی رفتن چقدر دلار گرفتن و ...
هرچی بود تموم شد امیدوارم فرهاد که خیلی برای تک تک هوادارهای استقلال ارزش داره و یک سرمایه تکرار نشدنی واسه استقلال هست توی این راه موفق باشه

Last edited:

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,734
از اول هم یادمه همه رسانه ها نوشته بودن چند سال بود دلال ها دنبال انداختن این بابا به استقلال بودن و موفق هم شدن مثل همون چند تا خارجی که کسی نفهمید کی اومدن کی رفتن چقدر دلار گرفتن و ...
فکر میکنی بقیه خارجیها چطور به تیمهای ایرانی میان ؟؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,662
چطور شفر رو بعد از بازی با سپاهان انداختن بالا و به به و چه چه کردند حالا بعد از باخت در مقابل یه تیم تقریبا ( خوب ) این بلا رو دارن سرش میارن؟؟

اون از مربی خارجی پرسپولیس که کارش به شکایت کشید و اینم از این... کلا مشکل داریم؟

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,734
چطور شفر رو بعد از بازی با سپاهان انداختن بالا و به به و چه چه کردند حالا بعد از باخت در مقابل یه تیم تقریبا ( خوب ) این بلا رو دارن سرش میارن؟؟

اون از مربی خارجی پرسپولیس که کارش به شکایت کشید و اینم از این... کلا مشکل داریم؟
اگه جناب شفر در بازی با پدیده بازیکنان رو در پست اصلی-شون قرار میداد و میباختیم مشکلی نبود اما ترکیبی که چید خیلی خیلی عجیب و شائبه برانگیز بود !!

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,251
شفر مربی بدی نبود واقعا ولی نمیشه گفت خوب هم بوده
اما این همه مربی عوض کردن بیخود تیم رو فقط به بیراهه میبره حالا میخوان اصلا گواردیولا رو بیارن
همین شفر اول فصل ابزاری که در نیمفصل بهش دادن از اول فصل دستش بود میتونست تیم رو قهرمان کنه
همون قلعه نویی که سال آخر رو با فحش بیرون انداختند مطمئنا از اون موقع حداقل یک قهرمانی اورده بود یا پرویز مظلومی و منصوریان

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,734
جباری: وزیر ورزش و پسرش چه کاره‌اند که در کار باشگاه استقلال دخالت کنند؟

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: تمام کار‌های باشگاه استقلال زیر نظر وزیر ورزش و پسرش انجام می‌شود و بالاخره کار خودشان را انجام دادند.

علی جباری پیشکسوت باشگاه استقلال تهران در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،در مورد انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی موقت باشگاه استقلال گفت: وزارت ورزش بالاخره کار خودش را کرد. تمام کار‌ها زیر نظر وزیر ورزش و پسرش انجام می‌شود. یعنی هر شخص بخواهد آب بخورد باید از این ۲ نفر اجازه بگیرد. وزیر ورزش و پسرش چه کاره اند که در کار باشگاه دخالت کنند؟ از زمان افتخاری این دخالت‌ها آغاز شد. مجیدی قرار بود در زمان مدیریت افتخاری سرمربی شود، اما کمیته فنی این موضوع را تائید نکرد و الان در زمان مدیریت فتحی او ار به تیم آوردند. نقشه این افراد آوردن مجیدی بود و بالاخره این اتفاق افتاد. این پولی که باید به شفر بدهند را نگه می‌داشتند چند بازی باقی مانده انجام شود و بعد از آن تصمیم گیری می‌کردند.

او ادامه داد: من نمی‌دانم وزیر ورزش پرسپولیسی چه کاره است که در امور باشگاه استقلال دخالت می‌کند. فقط در حال ضربه زدن به استقلال هستند.
جباری در مورد اینکه با توجه به تجربه‌ای که باشگاه استقلال در مورد منصوریان داشته آیا مجیدی گزینه‌ی خوبی برای این تیم است گفت: منصوریان تجربه داشت به استقلال آمد، اما موفق نبود حال در تیم ذوب آهن بازهم موفق است. استقلال به یک مربی بزرگ و صاحب نام نیاز دارد. من نمی‌دانم این پول‌ها چگونه رد و بدل می‌شود.

او در مورد اینکه هیئت مدیره هیچ نقشی در انتخاب مجیدی نداشته گفت: هیئت مدیره برای این تغییر هیچ جلسه‌ای تشکیل نداده است. هیئت مدیره استقلال نمایشی است، چون وزیر و پسرش این کار را انجام می‌دهند باقی افراد نیز باید بگویند چشم. هیئت مدیره پس برای چه کاری تشکیل شده است، برای این هیئت مدیره متاسف هستم.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,734

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,734
مجیدی به دنبال بستن راه بازگشت قلعه‌نویی

فرهاد مجیدی مربیگری دائم استقلال را می‌خواهد تا شاید راه بازگشت قلعه نویی که سناریویش از ماه‌ها پیش نوشته شده، بسته شود.
فرهاد مجیدی با پیشنهاد مربیگری موقت در استقلال مخالفت کرده و صراحتا به تصمیم گیران باشگاه استقلال گفته است که دوست ندارد به عنوان مربی موقت در استقلال کار کند. یک دلیل مجیدی برای نپذیرفتن این پیشنهاد احتمال حضور امیرقلعه نویی روی نیمکت استقلال است که ماه ها است زمزمه اش در باشگاه استقلال شنیده می‌شود وحتی برخی از جمله مدیرعامل استقلال از مدت ها قبل بی میل نبوده اند که در یک پروسه دراز مدت امیر را به عنوان سرمربی به استقلال بازگردانند. حالا با اخراج شفر که حاصل نتایج نامطلوب با استقلال بود، دست حامیان امیرقلعه نویی باز است تا زمینه حضور این مربی در استقلال را فراهم کنند. هرچند که بازگشت امیر هیچ توجیه فنی ندارد به این دلیل که خود قلعه نویی از زمانی که به دلیل کسب نتایج ضعیف از استقلال اخراج شد در هیچ یک از تیم هایی که مربیگری کرد، نتوانست جامی به دست آورد وچنانچه انگیزه مدیران استقلال بازگرداندن دوباره این مربی باشد بدون شک با این انتقاد مواجه خواهند شد که دلیل چه بود و چرا مربی نه چندان موفق دوباره به استقلال بازگشته است. این بازگشت البته به سادگی ممکن نخواهد بود و همین انتقادات شاید دست فتحی را برای زوم کردن روی قلعه نویی ببندد و از طرفی هم مجیدی روی قلعه نویی موضع دارد و حالا که می‌داند امیر در برنامه های بلند مدت مدیران استقلال قرار گرفته سعی می‌کند از همین الان جای پایش را با گرفتن حکم دائم سرمربیگری در استقلال سفت کند تا شاید راه بازگشت قلعه مسدود شود. هدفی که بعید است مدیریت باشگاه استقلال تن به آن بدهد چرا که خود فرهاد هم تجربه قابل توجهی در این راستا ندارد و هرگز گزینه مناسبی برای هدایت بلند مدت استقلال در یک فصل پر رمز و راز نیست. البته شاید مجیدی در بازی هایی که احتمالا به عنوان مربی موقت روی نیمکت خواهد نشست طوری خودش را نشان دهد که مدیران باشگاه استقلال به او حکم سرمربیگری قطعی بدهند تا راه بازگشت امیرقلعه نویی هم به نوعی بسته شود؟!
تاریخ انتشار : 1398/2/8

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,734
یادآوری
۱۳۹۶-۰۷-۱۱

مجیدی در انتخاب سرمربی جدید استقلال (شفر) نقش داشت؟
شفقناورزشی- دیروز و پس از انتخاب وینفرد شفر به عنوان سرمربی جدید استقلال، سیدرضا افتخاری مدیرعامل این باشگاه نقش فرهاد مجیدی در این انتخاب را تکذیب کرد. البته بلافاصله شایعه حضور مجیدی در کنار شفر هم در رسانه‌ها مطرح شد که مسئولان باشگاه آن را تکذیب یا تایید نکردند. اما امروز سرمربی آلمانی استقلال به صراحت از علاقه مجیدی به این همکاری خبر داد و گفت: «می‌دانم مجیدی برای همکاری تمایل دارد اما این مسائل با هماهنگی باشگاه انجام می‌شود.» این همان جوابی است که مسئولان استقلال باید می‌دادند اما از آن طفره رفتند. به نظر می‌رسد دلیل این طفره رفتن، تایید تلویحی شایعات باشد. مدیران استقلال نگران این هستند که با تایید خبر علاقه مجیدی به دستیاری وینفرد شفر، نقش احتمالی او در حضور این سرمربی آلمانی در استقلال لو برود.
انتهای پیام

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,734
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

در مصاحبه‌ای گفته بودید شفر بهترین مربی استقلال بعد از انقلاب بوده.
امیرحسین فتحی:
در این مصاحبه سوءتفاهم‌هایی صورت گرفت. بنده منظورم بهترین مربی خارجی بعد از انقلاب بود چون هیچ کس نمی‌توانست قهرمانی‌های زیادی را که قلعه نویی برای استقلال به دست آورده را نادیده بگیرد. ایشان از بزرگان استقلال بوده و همیشه هر جا حضور داشته منشأ خیر بوده است؛ همانطور که ناصرخان حجازی و منصورخان پورحیدری نیز اسطوره‌های استقلال هستند.
+
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷

سرپرست باشگاه استقلال در جمع بازیکنان این تیم، گفت: وینفرد شفر بزرگترین مربی تاریخ استقلال است و کسی مانند او نداشتیم.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,734
استقلال 4-2 استقلال خوزستان
افتضاح بودیم
با این نحو دفاع کردن جلوی الدوحیل ...

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
دفاع اصلا خوب نیست! باید میثم تیموری رو بازی میداد نمیدونم چرا اینکار رو نکرد...به نظرم اولین اشتباه فرهاد بود. نیمکت نشین کردن چشمی درست بود خیلی افت کرده و فقط اشتباه میکنه.
ایسما دقیقا مشابه گلی رو زد که قبلا زده بود! یعنی شانسی! توپ رو زد ولی اگر دقت کنید با خوش شانسی توپ به پاش نشست و ضربه مطمئنی هم در اون حالت دروازه خالی نتونست بزنه! نباید قراردادش رو تمدید کنن اگر قرارداد داره. باید بره...درسته توی تیم قبلیش گل زیاد زده ولی اصلا چیزی ازش دیده نشد...از گرو بهتر بود ولی اصلا انگشت کوچیک تیام هم نشد!
از الان باید به دنبال بهترین مدافعان لیگ باشن! اگر میخوایم فصل بعد قهرمان بشیم باید حداقل ۲ تا از بهترین مدافعین لیگ رو بخریم ....و از الان باید به فکر مهاجم جایگزین برای ایسما و منشا باشن.
منشا هم به درد نمیخوره.
خلاصه این تیم برخلاف اون چیزی که شفر میگفت که فقط ۲ تا تغییر نیاز داره حداقل ۴ تغییر نیاز داره! ۲ مدافع جدید در دفاع و ۲ مهاجم زهردار.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,734
خلاصه این تیم برخلاف اون چیزی که شفر میگفت که فقط ۲ تا تغییر نیاز داره حداقل ۴ تغییر نیاز داره! ۲ مدافع جدید در دفاع و ۲ مهاجم زهردار.
نظر مجیدی هم اینه که این تیم هیچ کمبودی نداره !!

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,734
تکذیب فروش صیادمنش؛ فقط از ترس شفر؟
۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

آی اسپورت – دیروز سایت رسمی باشگاه استقلال اعلام کرد که شایعات درباره فروش اللهیار صیادمنش به فنرباغچه ترکیه صحت ندارد. این تکذیب به دلیل انتشار پررنگ شایعه فروش ستاره جوان استقلال در رسانه‌ها انجام گرفت و ظاهرا باید این شایعه را دروغ و ماجرا را پابان یافته تلقی کرد اما این همه ماجرا نیست.
امروز سایت خبرنگاران جوان در خبری مدعی شد که انتقال اللهیار صیادمنش به تیم ترکیه‌ای انجام شده است. البته هیچ نامی از استقلال، صیادمنش و فنرباغچه در این خبر نیست اما همه کدهای موجود در متن خبر به این ماجرا ارتباط دارد. در این خبر آمده است: «چندی قبل در یک خبر از فروش ستاره جوان این تیم به یکی از باشگاه‌های اروپایی خبر دادیم و البته این خبر خیلی زود تکذیب شد و دلیل تکذیب برای ما روشن است. ستاره مدنظر از نفراتی است که سرمربی تاکید داشته است برای فصل بعد به او نیاز دارد و مدیران باشگاه بدون اطلاع سرمربی این بازیکن را فروخته و مقداری از مبلغ آنرا نیز دریافت کردند. رقم قرارداد این بازیکن با تیم دیگر حدود یک میلیون تخمین زده شده و حتی حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار دلار هم از این انتقال به تیم لیگ برتری رسیده است، اما نکته قابل توجه این است که تعدادی زیادی از مدیران این تیم لیگ برتری این موضوع را تکذیب می‌کنند، اما دیر یا زود با پایان فصل عقد قرارداد رو می‌شود. به نظر می‌رسد در این مورد خاص باید تا شروع نقل و انتقالات جدید یعنی اول تابستان صبر کنیم و به مدیران این تیم هم توصیه می‌شود که این بار پنهان کاری جواب نمی‌دهد. به اصطلاح جوجه را آخر تابستان می‌شمرند و پس از رسیدن موعد نقل و انتقالات این بازیکن باید به تمرینات تیم جدیدش اضافه شود.»

بالا