برگزیده های پرشین تولز

باشگاه قدیمی های پرشین تولز

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
درود بزرگوار

جناب p30room هم از 2013 اینجا نبوده اند با اینکه روزهای پایانی که درباره برگشتن به روسیه و دانشگاه میگفتند چنین بر می آمد که باز اینجا خواهند آمد.
همینکه بانو کاسندرا هنوز پست میزنن یعنی بازگشت هر کسی محتمله. خیلی از بچه های قدیمی توی توییتر فعالن! من همشون رو فالو ندارم ولی همون تعدادی که دارم فعالن. چند نفری هم درگیر تشکیل خونواده و اینا شدن و برای همین سر نمیزنن ولی دورا دور ازشون خبر دارم.

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
همینکه بانو کاسندرا هنوز پست میزنن یعنی بازگشت هر کسی محتمله. خیلی از بچه های قدیمی توی توییتر فعالن! من همشون رو فالو ندارم ولی همون تعدادی که دارم فعالن. چند نفری هم درگیر تشکیل خونواده و اینا شدن و برای همین سر نمیزنن ولی دورا دور ازشون خبر دارم.
خب به امید خدا که تندرست و شاد باشند.همین هم چون دوستان لطف داشته و دارند و با پیامها یا نوشته هایشان شرمنده می کنند و گرنه واقعا همچون گذشته دیگر کسی وقت ندارد اینجا بیاید.خودم هرگز نه در توییتر بوده ام نه در آن چیزهای دیگر ولی باز هر از گاهی کوتاه هم شده سر می زنم به اینجا.

Kasandra

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
خیلی از بچه های قدیمی توی توییتر فعالن! من همشون رو فالو ندارم ولی همون تعدادی که دارم فعالن. چند نفری هم درگیر تشکیل خونواده و اینا شدن و برای همین سر نمیزنن ولی دورا دور ازشون خبر دارم.
با درودی دوباره
نمی دانم چگونه فراموش شد یک سپاسگزاری ویژه از جنابعالی انجام بشود چرا که همین که از آشناهای دیروز این انجمنها خبر دارید بسیار ارزشمند است.این چند روز که چند نوشته سالها پیش را دیدم بیشتر به یاد دوستان عزیز و بسیار فعالی همچون بانو پرشیانا افتادم که هنوز باورم نشده که نزدیک به 8 سال است اصلا دیگر به اینجا سر نزده اند.یادش به خیر...چه روزهایی بود آن روزها که ایشان، جناب سیمور، آقا یوسف، دنی یل اولیوا ، جناب دارک نایت ،جناب فرنکشتاین،آرام عزیز، سی پی یو جان و بسیاری دیگر روزهای خاطره انگیزی را برای همه ما رقم زدند.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,349
با درودی دوباره
نمی دانم چگونه فراموش شد یک سپاسگزاری ویژه از جنابعالی انجام بشود چرا که همین که از آشناهای دیروز این انجمنها خبر دارید بسیار ارزشمند است.این چند روز که چند نوشته سالها پیش را دیدم بیشتر به یاد دوستان عزیز و بسیار فعالی همچون بانو پرشیانا افتادم که هنوز باورم نشده که نزدیک به 8 سال است اصلا دیگر به اینجا سر نزده اند.یادش به خیر...چه روزهایی بود آن روزها که ایشان، جناب سیمور، آقا یوسف، دنی یل اولیوا ، جناب دارک نایت ،جناب فرنکشتاین،آرام عزیز، سی پی یو جان و بسیاری دیگر روزهای خاطره انگیزی را برای همه ما رقم زدند.
شما لطف دارید. البته دلیل اصلی این هستش که خیلی از دوستان داخل فروم طبیعتا دوستان بیرون فروم شدند. حتی اگر مستقیما هم باهم در ارتباط نباشیم با یک واسطه همه دوستان رو دورادور حتی خارج از دنیای مجازی پیگیر بودم. پرشیانا هم بله متاسفانه فعال نیست حتی جاهای دیگه هم به سالی 1بار تبریک تولد و اینا رسیده. خیلی از دوستان هم گرفتار زن و بچه و شوهر و اینا شدن یا داخل ایران نیستند.در هر حال خیل سخت دیگه بشه تو این دوره ای که هستیم مشابه اون جمع رو پیدا کرد. با همه اختلافات و سلیقه ها واقعا همه دوستان یه چیزی به همدیگه اضافه کردند.

Kasandra

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
شما لطف دارید. البته دلیل اصلی این هستش که خیلی از دوستان داخل فروم طبیعتا دوستان بیرون فروم شدند. حتی اگر مستقیما هم باهم در ارتباط نباشیم با یک واسطه همه دوستان رو دورادور حتی خارج از دنیای مجازی پیگیر بودم. پرشیانا هم بله متاسفانه فعال نیست حتی جاهای دیگه هم به سالی 1بار تبریک تولد و اینا رسیده. خیلی از دوستان هم گرفتار زن و بچه و شوهر و اینا شدن یا داخل ایران نیستند.در هر حال خیل سخت دیگه بشه تو این دوره ای که هستیم مشابه اون جمع رو پیدا کرد. با همه اختلافات و سلیقه ها واقعا همه دوستان یه چیزی به همدیگه اضافه کردند.
خواهش می کنم. باور کنید تنها بیان حقیقت بوده. بله درست می فرمایید دیگر به سختی می توان گروهی همچون آن گروه از دوستان درون این انجمنها را پیدا کرد. کار و گرفتاریهای زندگی هم واقعا مجالی نمی گذارد.

Last edited:

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
هروقت ميرم پاتوق ياد اين شعر ميفتم كه " سزدم ار چو ابر بهمن كه بر اين چمن بگريم- طرب آشيان بلبل بنگر كه زاغ دارد"حيف كه من اون موقع زياد نتونستم از حضور كاربراى باسواد و خوب بهره ببرم.

Kasandra

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
هروقت ميرم پاتوق ياد اين شعر ميفتم كه " سزدم ار چو ابر بهمن كه بر اين چمن بگريم- طرب آشيان بلبل بنگر كه زاغ دارد"حيف كه من اون موقع زياد نتونستم از حضور كاربراى باسواد و خوب بهره ببرم.

خانهٔ دل ما را از کرم، عمارت کن!
پیش از آنکه این خانه رو نهد به ویرانی

vakafanzel

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
81
من از SAT4U که نام قبلی اش یادم نیست شروع کردم و به پی تی و دیسکاس و ..... پیوستم و بسیار خوشحالم که هنوز پی تی پا برجاست.
یه بخش تقویم تاریخ فروم هم باز بشه خیلی خوب میشه.

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,685

Kasandra

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
سلامتی همه بچه های قدیم بازارچه ، f21 ، بروکی ، دیسکاس ، پاتوق و...
اساطیر اسپم و حمله گروهی
درود

با سپاس و با اجازه f29, دی: نوشتنها، ایساتیس و بهشت انیمه را هم به لیست جنابعالی بیافزایم.

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,910
یکی بود تو پاتق میگفت نونوایی داره:|
نون شیرمال هم عرضه میکرد
واقعا" نون های کره ای خوردن دارن نون هاشون خیلی با کیفیته
بزرگوار نون کره ای خیلی دوست داشت

بالا