برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
مدیریت محترم بازارچه؛ جناب @drdexter لطفا تاپیک رو قفل بفرمایید. سپاسگزارم.

کاربر خاطی ۱ ماه بن شد . این بشه تجربه برای کاربران دیگه مهم نیست چه تگی داشته باشند . استفاده از امتیازات بازارچه بدون هیچ معاملات تبعات داره .
در ضمن کسی حق نداره اولا تاپیکی رو که موضوعش رو نفهمیده شروع به اسپم کنه و بعد هی اصرار به این موضوع داشته باشه .
تاپیک رو قفل نمیکنم به فروشتون برسید . باز اگر کاربری مزاحمت ایجاد گزارش تخلف کنید . مهم نیست قدمت کاربر چند سال یا چه کاربری هست . هیچ کاربری حق مزاحمت در بازارچه رو نداره .

Last edited:

p.t.teh

Registered User
لایک‌ها
168
سلام
بهترین عطر زنانه ملایم با ماندگاری خوب چی پیشنهاد میکنید ؟

take

Registered User
لایک‌ها
100
درود و وقت خوش؛
هفته ای یک بار با آژانس ؛ میرم پست برای ارسال عطرهای دوستان خارج از تهران. عزیزان ساکن تهران گزینه ای جز پیک موتوری فعلا ندارم براشون. کسی که تو این شرایط وخیم اقتصادی توان خریدن عطر داره قطعا راحت تره با پیک موتوری عطرشو تحویل بگیره. سریع و مطمئن!
عزیز جسارتا من هر چی گشتم تلفنی از شما ندیدم برای راهنمایی و خرید میشه محبت بفرمایید

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
دوستان؛
یکی از افتخارات من اینه که هیچ وقت تلاش نکردم به کسی عطر بفروشم! کم نبودن کسانی که وقتی دیدم سلیقه شون در عطر ملاک های مشخصی نداره؛ صادقانه بهشون گفتم خرید اینترنتی عطر برای شما مناسب نیست و تشریف ببرین جایی ؛ حضوری خرید کنید.
دیگری اینکه؛ از همان ابتدا گفتم و تکرار کردم که من یک عطرباز ساده ام و برخی دوستان در پاتوق؛ انصافا شامه شون از من قدرتمند تره. مثلا دکتر بهرام عزیز. یا مثلا آقا مهدی جعفری که به غیر شامه ی عالی؛ بسیار خوش قلم و نویسنده ی قابلی است. من فقط دهها برابر سایر دوستان؛ امکان تست عطر داشتم و دستم برای ساخت ترکیبهای مختلف در این هفت سال فعالیت پاتوق؛ باز بوده.
نه خودم توهم زدم که "سلطان عطر ایران" هستم و نه اجازه دادم که یک "عطر اولی" برای تخفیف گرفتن ؛ چنین لقبی از سر تملق به من دهد!
پاتوق عطربازها از همان ابتدای فعالیت که قیمت دلار 3 تومن بود ؛ تا امروز که 10 برابر شده و 30 تومنه؛ برای هر بودجه ای ؛ عطر نداشت و هیچ وقت از یک عطر؛ بیش از یک مدل عرضه نکرد. چنان که معروف شد به عطر فلان؛ نسخه ی پاتوق.
پس از این هم؛ عمری باشه؛ روال همینه.
در امضای من راههای تماس و ارتباط ذکر شده. ترجیحا واتساپ بدین؛ زودتر می بینم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
مکرر پیش میاد که دوستان از صفحات اول پاتوق بر حسب تعریف و تمجیدهایی که از برخی عطرها شده استعلام موجودی می گیرن و خواهان سفارش هستن. لطفا توجه بفرمایید پاتوق در هشتمین سال فعالیت خودشه و تاریخ اون یادداشتها مربوط به گذشته ای دور و درازه! بارها عرض شده که بلوآیس؛پشن؛ رالف لورن؛اسکاردلارنتا و ... سالهاست وجود ندارن!
در عطرهای جدید هم ؛ نامبر وان کلایو کریستین و نویر کیلین دیگه فکر نمی کنم موجود شه.
می دونم که همین حرفا رو باید در تلگرام یا سیگنال دوباره و دوباره به دوستان یادآور شم چون در واقع تمرکز از پرشین تولز منتقل شده به نرم افزارهای ارتباطی یادشده.
اگه عطر شاخص و نام و نشان داری از گذشته ی پاتوق موجود شه همینجا هم می نویسم. مثل بلومجیک که اعلام کردم ماهها قبل.

پی نوشت مهم:
بخاطر به اشتراک گذاشتن اطلاعات کاربران با فیسبوک؛ از سوی واتساپ؛ بدیهیه که آپدیت اجباری جدیدش رو قبول نمی کنم و برای همین کمتر از یک ماه دیگه واتساپم قطع میشه. راه ارتباطی میشه تلگرام و سیگنال. توجه بفرمایند دوستان

Last edited:

1masoud2mohammad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
در این شبهای زمستان، همینطور که در اتاق کارم و پشت کامپیوتر، مشغول هستم از عود وود تام فورد و بلک افغان ناسوماتو (جداگانه) نهایت لذت را میبرم. حتماً امتحان کنید. مخصوصاً اسانسهای این پاتوق را که کیفیت بی نظیری دارند.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
دوستانی که دو ساعت مونده به سال تحویل یاد خرید عطر می افتن! چهارشنبه 27 اسفند آخرین ارسال سال 99 رو دارم و تا نیمه فروردین 1400 نیستم.
امیدوارم سال بعد ؛ چشم اندازی برای گشایش های اقتصادی دیده شه و بتونیم در رقابت نفس گیر با کرونا هم ؛ شش/هیچ بازنده نباشیم.

بهاران خجسته باد.

elmvile

Registered User
لایک‌ها
41
درود
آقا رضای عزیز بابت سفارشای امروزم ممنون
امروز بعد از حدود چند سال آشنایی با آقا رضا مجدد تصمیم گرفتم سفارش عطر بدم خدمت ایشون
قطعا با بودجه کارمندی سفارش عطر و خرید اون تو این زمونه واقعا سخته، و همیشه تصمیم بر اینکه کدوم عطرها رو انتخاب کنم خیلی مشکله، امروز هم مثل چند سفارش قبلی گری وتیور اولین سفارشم بود این عطر واقعا فوق العادست، گرچه خیلی از عطرهای پاتوق رو نتونستم بخرم و تست کنم، ولی به نظرم اونتوس و گری وتیور میتونن بهترین عطرهای پاتوق باشن، اگرچه دوست دارم عطری که میزنم تقریبا خاص باشه و هر جا میرم بوش نباشه ولی هر کی سوال میکنه اسمشو میگم و بهشون آدرس پاتوق رو میدم که بتونن بیان و خرید کنن.
بلومجیک رو که بعد از مدتی دوباره سر و کله‌اش پیدا شده سفارش بعدیم بود بعد از باز کردن در همون بو و همون کیفیت رو قشنگ میشد فهمید
مارلی پگاسوز رو پدرم مدتی داشت امروز بعد از تست به جرأت میتونم بگم فرقی با ادکلن اصلی نداشت Screenshot_20210315_190826_com.whatsapp.jpg
کلا میتونم بگم دیگه چشم بسته به آقا رضا سفارش میدم و اعتماد کامل به ایشون دارم
امروز یه سورپرایز هم برام فرستادن ایشون( تام‌فورد بلک ارکید) که واقعا شرمنده کردن
در آخر اینکه تجربه خرید از ایشون همیشه عالی بوده، فقط امیدوارم گری وتیور حالا حالاها باشه و بتونم سفارش بدم :)

memi

Registered User
لایک‌ها
37
سلام توی امضا شما که چیزی نیست

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
درود
عطر مشابه دیور کولن و اولترا زست از تری موگلر که با کیفیت و موندگار باشه چی پیشنهاد میدین

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش!
پاتوق عطربازها یک عطر مردونه جدید داره!

Capture.PNG
از برند کلایو کریستین عطر مطرح 1872
این عطر با دمای معتدل و طعم کاملا تلخ که به تدریج دماش خنک تر میشه ؛ رایحه اش ترکیبی از تلخی پوست پرتقاله در کنار یاس. در نهایت به پچولی ختم میشه و دوز پچولیش خیلی کمتر از پچولی در سایکدلیکه. این عطر مناسب زیر سی سال نیست از نظر من. و حتما باید با تیپ رسمی استفاده شه.پخش و موندگاری خیلی خوب.

عطر توباکو وانیل پاتوق عوض شده. جوری که باید بگم توباکوی قبلی در مقابل این سوء تفاهم بود! با پخشی عجیب غریب ؛ یک تنباکوی دلنشین حتی برای کسی مثل من که هیچ میونه ای با توتون و ... نداره؛ وانیل دوست داشتنی و البته کمی فلفل.
هر کس هرود مارلی رو دوست داره شیفته ی توباکوی جدید میشه.

سلام توی امضا شما که چیزی نیست
شماره تلفنم هست و آدرس راههای ارتباطی و وبلاگ پاتوق. مورد دیگه ای رو باید قید کنم در امضا؟ راهنمایی بفرمایید.

درود
عطر مشابه دیور کولن و اولترا زست از تری موگلر که با کیفیت و موندگار باشه چی پیشنهاد میدین

متاسفانه اون دو عطر رو نمیشناسم. اگه درجه حرارت (گرمی و خنکی) ؛ طعم (تلخی و شیرینی) و نتهای تشکیل دهنده اش رو بفرمایید راحت تر می تونم بهتون پیشنهاد بدم.واتساپ لطفا.

پی نوشت:
پیام روی واتساپ رو زودتر از هر جای دیگه می بینم. پیامهای سیگنال یا نمیرسه یا بسیار تاخیر داره! در مورد کلایو کریستین جدید دوستان دقت کنن ماجرای نامبر وان کلایو ( اودکلن 27 میلیون تومنی) پیش نیاد که برخی دوستان حجم بالا بردن و به برخی بخاطر تاخیر در خرید هیچی نرسید! حجم موجودی زیاد نیست.

pd220

Registered User
لایک‌ها
90
درود و وقت خوش!
پاتوق عطربازها یک عطر مردونه جدید داره!

مشاهده پیوست 1240985
از برند کلایو کریستین عطر مطرح 1872
این عطر با دمای معتدل و طعم کاملا تلخ که به تدریج دماش خنک تر میشه ؛ رایحه اش ترکیبی از تلخی پوست پرتقاله در کنار یاس. در نهایت به پچولی ختم میشه و دوز پچولیش خیلی کمتر از پچولی در سایکدلیکه. این عطر مناسب زیر سی سال نیست از نظر من. و حتما باید با تیپ رسمی استفاده شه.پخش و موندگاری خیلی خوب.

عطر توباکو وانیل پاتوق عوض شده. جوری که باید بگم توباکوی قبلی در مقابل این سوء تفاهم بود! با پخشی عجیب غریب ؛ یک تنباکوی دلنشین حتی برای کسی مثل من که هیچ میونه ای با توتون و ... نداره؛ وانیل دوست داشتنی و البته کمی فلفل.

شماره تلفنم هست و آدرس راههای ارتباطی و وبلاگ پاتوق. مورد دیگه ای رو باید قید کنم در امضا؟ راهنمایی بفرمایید.

متاسفانه اون دو عطر رو نمیشناسم. اگه درجه حرارت (گرمی و خنکی) ؛ طعم (تلخی و شیرینی) و نتهای تشکیل دهنده اش رو بفرمایید راحت تر می تونم بهتون پیشنهاد بدم.واتساپ لطفا.

پی نوشت:
پیام روی واتساپ رو زودتر از هر جای دیگه می بینم. پیامهای سیگنال یا نمیرسه یا بسیار تاخیر داره! در مورد کلایو کریستین جدید دوستان دقت کنن ماجرای نامبر وان کلایو ( اودکلن 27 میلیون تومنی) پیش نیاد که برخی دوستان حجم بالا بردن و به برخی بخاطر تاخیر در خرید هیچی نرسید! حجم موجودی زیاد نیست.
درود برشما
قیمت توباکو >>>؟؟؟

take

Registered User
لایک‌ها
100
سلام وقت بخیر لطفا ارتباط در واتس اپ رو بفرمایید چون من امضا از شما ندیدم

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,965
رتبه اول معروف ترین فروشگاه اینترنتی عطر در گوگل. شماره تلگرام و سیگنال : 09351790405

لطفا توجه فرمایید. فقط در صورت قطع اینترنت؛ با نرم افزارهای سروش و آی گپ امکان ارتباط دارید.
وبلاگ پاتوق عطربازها پست های خواندنی پاتوق را مجدد بازنشر می کند . http://atrbaaz.tebyan.net

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
به غیر پخش عجیب غریب؛ موندگاریش هم مثال زدنیه! راحت چشم تون رو ببندین و 30 گرم بریزید در ظرف 100 میل و بقیه ظرف رو با فیکساتور پر کنید.
آقا توحید من شماره ام در این 8 سال فعالیت پاتوق عوض نشده!
سعید جان؛ دادا شما جزو السابقون السابقون پاتوقی! ممنون که در غیاب من پاسخ این دوست مون رو دادی!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و وقت خوش؛
امروز کامنتی منفی دریافت کردم برای موندگاری بلک ارکید!!
میدونم که الان هر عطرباز که هیچ؛ هر کسی که یک بار در عمرش بلک ارکید رو تست کرده باشه؛ با خوندن این جمله کلی تفریح کرده!
نویسنده کامنت که حدود یک ماه قبل اونو خریده همون لحظه ای که عطر رو دریافت کرد برام نوشت بو و پخش و موندگاری سری قبل رو نداره! ازش پرسیدم سلامتی شامه برقراره؟! (کرونا و از دست رفتن بویایی؟) استیکر خنده و تشکر فرستاد و امروز بعد یک ماه نوشته واقعا از عطر ناراضیه بوش فقط برای همون لحظه است!!
بلک ارکید جزو عطرهای گرم و شیرینه و سنگین ترین پخش و موندگاری رو داره.راحت چند روز روی لباس می مونه و چه بسا بعد از شستن لباس هم ردی از بوش روی لباس بمونه (اگه با غلظت بالا اسپری کنید)
عطر بلک ارکید پاتوق با رایحه ی گلی به همه کسانی که پخش و موندگاری بالا می خوان با شباهت 100 درصد به اصل اورجینالش ؛ توصیه میشه.

H4med-LN

Registered User
لایک‌ها
121
سلام وقت بخیر
امروز بعد از مدت ها دوباره از آقای هادی عزیز گری وتیور خرید کردم مثل نمونه قبلی با پخش بوی عالی و ماندگاری خوب.
آقای هادی عزیز لطف کردن تست سکرت پارتی و بلک اورکید و عطر جدیدشون یعنی 1872 رو همراه عطر من ارسال کردن. سکرت پارتی خوبه ولی گری وتیور دوس داشتنی تره مخصوصا برای ترکیب با اونتوس!
در مورد بلک اورکید و مساله پخش بو و ماندگاری پایینش که مطرح شده همینو بگم که حدود فقط 4 5 روز طول کشیده بسته به دست من برسه. از بین سه تستری که توی جعبه بود قدرتمند ترین ماندگاری بینشون بلک اورکید هست. حالا نمیدونم چه مشکلی بوده که گفتن پخش و موندگاری نداره. همین الانشم که تسترها رو از جعبه در آوردم و روی میز هستن بوی بلک اورکید توی فضا غالب تره. به نظر من ایرادی وجود نداره!
اما کلایو کریستین 1872 یه عطر تلخ و سنگین مردونه که به نظرم برای تیپای رسمی و سن های بالای 30 32 سال مناسبه و نکته جالب اینجاس که تستری که روی دستمال کاغذی برای من ارسال شده مربوط به تاریخ 2.28 هستش. یعنی حدودای 25 روز پیش ولی بوی عطر کاملا مشخص و دلنشینه.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
در مورد بلک اورکید و مساله پخش بو و ماندگاری پایینش که مطرح شده همینو بگم که حدود فقط 4 5 روز طول کشیده بسته به دست من برسه. از بین سه تستری که توی جعبه بود قدرتمند ترین ماندگاری بینشون بلک اورکید هست. حالا نمیدونم چه مشکلی بوده که گفتن پخش و موندگاری نداره. همین الانشم که تسترها رو از جعبه در آوردم و روی میز هستن بوی بلک اورکید توی فضا غالب تره. به نظر من ایرادی وجود نداره!
درود و وقت خوش؛
حامد جان 6 روز زمان کمی است برای عطر بسیار قدرتمند بلک ارکید! شما 60 روز بعد بیا از موندگاریش در پاتوق خبر بده. من در مورد اون تک کامنت منفی از موندگاری بلک ارکید؛ فقط فکر می کنم نویسنده اش به کرونا و عوارض اون مبتلاست.امیدوارم چون شامه ی خودش آسیب خورده در اسپری عطر غلیظش زیاده روی نکنه که حجم بالای بو مایه اذیت بقیه شه. اونم با پخش وحشتناک زیاد بلک ارکید به ویژه الان که هوا گرمه.
اما کلایو کریستین 1872 یه عطر تلخ و سنگین مردونه که به نظرم برای تیپای رسمی و سن های بالای 30 32 سال مناسبه و نکته جالب اینجاس که تستری که روی دستمال کاغذی برای من ارسال شده مربوط به تاریخ 2.28 هستش. یعنی حدودای 25 روز پیش ولی بوی عطر کاملا مشخص و دلنشینه.
و اما کلایو کریستین 1872 !
عمدا برای شما دستمال کاغذی آغشته به اون رو در 28 اردیبهشت فرستادم و در کنار دو رایحه قدرتمند بلک ارکید و سکرت پارتی گذاشتم (و از قضا تاخیر عجیبی هم در اداره پست شهر شما رخ داد و چند روز کنار هم موندن این سه تا) تا قدرتش رو به رخ بکشم.
راستش وقتی دیدم 5 روز طول کشیده و بسته شما نرسیده؛ احتمال دادم دستمال کاغذی به جای بوی تلخ 1872 بوی شیرین بلک ارکید بگیره. الان با خوندن یادداشت شما متوجه شدم قدرت 1872 بیشتر از اونیه که فکر می کردم.

و اما بعد؛
یکی از دوستان پزشک که نامبر وان کلایو کریستین پاتوق بهش نرسیده بود؛ خبر داد که از خارج از ایران اودکلن 50 میل 27 میلیون تومنیش رو براش هدیه فرستادن! آدم هدیه می گیره هم اینجوری بگیره! میدونم که همین الان کلی از عطرای پاتوق رو میزشه؛ اما ما عطربازها سیرمونی نداریم! هزار تا هم عطر داشته باشیم چشم مون دنبال عطر هزار و یکمه. بهم گفت که این قدر براش نامبروان جذاب بوده که می خواد باقی عطرای برند کلایو رو هم بگیره.
پی نوشت:
دوستان هر موقع نامبر وان و روکوکو ی کلایو بیاد خودم در پاتوق خبر میدم. الان جز 1872 هیچ عطری از کلایو ندارم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
یکی از دوستان پزشک که نامبر وان کلایو کریستین پاتوق بهش نرسیده بود؛ خبر داد که از خارج از ایران اودکلن 50 میل 27 میلیون تومنیش رو براش هدیه فرستادن!
درود و وقت خوش؛
دیروز با بابک عزیز مقایسه ی تطبیقی داشتیم بین نامبر وان پاتوق و نامبر وان اورجینال! نتیجه و شباهت حیرت انگیز بود. هر دو عطر (نسخه ی پاتوق و نسخه ی اورجینال) ؛ با نت میوه ای ترش و شیرین با رایحه ای نسبتا گرم شروع میشن. زمان زیادی نمی گذره که زنبق و یاس خود نمایی می کنن و عجیب این که هم دمای عطر میره سمت خنکی و از گرماش کاسته میشه هم طعمش میره به سمت تلخی. ( با ظهور وتیور). در نت انتهایی؛ یک بالانس محشر داریم از وتیور و یاس و وانیل. بابک پخش اودکلن اورجینالش رو 8 ساعت ذکر می کنه اما نسخه ی پاتوق رو من به دستمال کاغذی زدم الان بیشتر از 48 ساعته که بوش به شامه ام می خوره. موندگاریشم که نگم دیگه!
تفاوت نامبر وان و 1872 کلایو کریستین چیه؟
چند پست قبلی رو بخونید لطفا. تاکید من بر تفاوت نت انتهایی شونه در این پست. در نامبر وان یاس داریم در کنار وتیور و وانیل. در 1872 یاس داریم در کنار پوست پرتقال. ظاهرا سازنده عطرهای برند بسیار گرون قیمت کلایو کریستین علاقه ی خاصی به یاس داره و به نحوی عجیب و هنرمندانه در عطرهای تولیدیش یاس رو به صورت بالانس شده در کنار نتهای دیگه لطیف می کنه و عطر مردونه میسازه باهاش.
نت نهایی نامبر وان وحشتناک دلبری می کنه و من اصلا از بوییدنش سیر نمیشم. اگه 1872 رو مناسب مردان بالای 35 می دونستم نامبر وان رو حتی نوجوانها هم می تونن بزنن و لذت ببرن. نامبر وان مناسب هر دو جنس در هر سن و سالی است. حتی پیرمردها و پیرزنها. چه شیرین دوستها چه تلخ دوست ها! چه گرم دوست ها چه خنک دوست ها.
نامبر وان؛ عطر اول ما عطربازها است.
Capture.PNG

babak59

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
درود و وقت خوش؛
دیروز با بابک عزیز مقایسه ی تطبیقی داشتیم بین نامبر وان پاتوق و نامبر وان اورجینال! نتیجه و شباهت حیرت انگیز بود. هر دو عطر (نسخه ی پاتوق و نسخه ی اورجینال) ؛ با نت میوه ای ترش و شیرین با رایحه ای نسبتا گرم شروع میشن. زمان زیادی نمی گذره که زنبق و یاس خود نمایی می کنن و عجیب این که هم دمای عطر میره سمت خنکی و از گرماش کاسته میشه هم طعمش میره به سمت تلخی. ( با ظهور وتیور). در نت انتهایی؛ یک بالانس محشر داریم از وتیور و یاس و وانیل. بابک پخش اودکلن اورجینالش رو 8 ساعت ذکر می کنه اما نسخه ی پاتوق رو من به دستمال کاغذی زدم الان بیشتر از 48 ساعته که بوش به شامه ام می خوره. موندگاریشم که نگم دیگه!
تفاوت نامبر وان و 1872 کلایو کریستین چیه؟
چند پست قبلی رو بخونید لطفا. تاکید من بر تفاوت نت انتهایی شونه در این پست. در نامبر وان یاس داریم در کنار وتیور و وانیل. در 1872 یاس داریم در کنار پوست پرتقال. ظاهرا سازنده عطرهای برند بسیار گرون قیمت کلایو کریستین علاقه ی خاصی به یاس داره و به نحوی عجیب و هنرمندانه در عطرهای تولیدیش یاس رو به صورت بالانس شده در کنار نتهای دیگه لطیف می کنه و عطر مردونه میسازه باهاش.
نت نهایی نامبر وان وحشتناک دلبری می کنه و من اصلا از بوییدنش سیر نمیشم. اگه 1872 رو مناسب مردان بالای 35 می دونستم نامبر وان رو حتی نوجوانها هم می تونن بزنن و لذت ببرن. نامبر وان مناسب هر دو جنس در هر سن و سالی است. حتی پیرمردها و پیرزنها. چه شیرین دوستها چه تلخ دوست ها! چه گرم دوست ها چه خنک دوست ها.
نامبر وان؛ عطر اول ما عطربازها است.
مشاهده پیوست 1246405
بله رضا جان دقیقا همینطور‌بود، بنظر میاد نسخه شما هم‌کیفیت بالایی داشته باشه با شباهت ۹۰ درصد و‌ماندگاری بیشتر، ۱۸۷۲ که رسید به دستم‌شاید بشه از نظر کیفیت خود برند کلایو‌ هم‌نظری بدم، انشالله نامبروان شما هم‌برسه به دستم،

بالا