برگزیده های پرشین تولز

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
بورس تا کی تعطیله؟
یادش بخیر چقدر تو این تاپیک بحث میکردیم
من از شهریور 99 و بعد از اون 900 میلیون ضرر مفتضحانه دیگه پرتفوی رو نگاه نکردم تا همین امروز.
بازار باز بشه هرچی مونده نقد میکنم یه مقداریشو میبرم تو کریپتو باقیشم میریزم تو حلق رستوران که عین هیولا از اول کرونا تا حالا هرچی درمیاریم میبلعه

فترمه

Registered User
لایک‌ها
288
نه ویژدانی انگار این ول کن نیست!
حرف خودش فقط حقه و حرف بقیه ناحقه!

بچه ها به حرکت داوود نگاه کنید و بهش عمل کنید.

اوه! زیاد حرف زدم، نه نه، باید بگم زیاد تایپ کردم!

Last edited:

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
بورس تا کی تعطیله؟
یادش بخیر چقدر تو این تاپیک بحث میکردیم
من از شهریور 99 و بعد از اون 900 میلیون ضرر مفتضحانه دیگه پرتفوی رو نگاه نکردم تا همین امروز.
بازار باز بشه هرچی مونده نقد میکنم یه مقداریشو میبرم تو کریپتو باقیشم میریزم تو حلق رستوران که عین هیولا از اول کرونا تا حالا هرچی درمیاریم میبلعه
دوشنبه اولین روز کاری هستش

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,068
با آمدن گزارش های 3 ماهه جدای از استثناها مشخص شد بیشتر شرکت های ریال محور متاسفانه با افت سودسازی و یا زیاندهی همراه شده اند . دلاری ها و صادرات محورها بیشترشان وضعیت خوبی دارند .

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,068
درباره ی نماد سپید که بتازگی عرضه شد و مجمع هم برگزار کرد پیش بینی می کنم رشد خیلی زیادی بکند . پی بر ای 3 برای سپید با قیمت فعلی (1800) خیلی جذاب است برای این گروه .
یعنی حتی اگر با مثبت 100% هم باز شود باز جای رشد دارد . البته من دوست دارم با یک قیمت خوب ( برای خرید) باز شود بتوانم اضافه بکنم .

احتمال میدهم دوشنبه سهام پتروشیمی ، پالایشی و معدنی قفل صف خرید بشوند و کل بازار را هم همراه خودشان بالا ببرند هر چند مدتی است که سهام بنیادی راهشان را از سهام بی بنیاد جدا کرده اند ولی بلاخره سود اینها به سهامداران آن سهمهای بی بنیاد هم می رسد با بالا رفتن شاخص و ورود نقدینگی جدید به کل بازار .

Last edited:

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,805
من در سامانه سجام ثبت نام کردم و گفت طی 24 ساعت برای شما پیغام میاد. (مبلغ را پرداخت کردم و تمام اطلاعات را وارد کردم...)

مرحله بعد باید کارگزاری انتخاب کنم؟ شنیدم مفید و آگاه خوبن؟ کدوم کارگزاری بهتره؟

این کد بورسی را چه موقع میدن؟ پیامک میشه برام؟

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,439
من در سامانه سجام ثبت نام کردم و گفت طی 24 ساعت برای شما پیغام میاد. (مبلغ را پرداخت کردم و تمام اطلاعات را وارد کردم...)

مرحله بعد باید کارگزاری انتخاب کنم؟ شنیدم مفید و آگاه خوبن؟ کدوم کارگزاری بهتره؟

بعد از اینکه پیام اومد باید احراز هویت هم انجام بدید و بعدش کارگزاری

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,439
کدام کارگزاری مناسب است؟
عموما در آگاه و مفید ثبت نام میکنند بخاطر رابط کاربری جذاب تر ولی محدودیتی نیست یه کارگزاری ثبت نام کنید به هر دلیلی ناراضی بودید بعدا میشه به راحتی عوضش کرد

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,805
در هر دو هم میتوانی همزمان مفید و آگاه

آگاه برای خرید عرضه اولیه خوبه چند روز جلوتر ثبت میکنه
مفید هم برای خرید فروش روزانه

اگر همزمان هم بشه استفاده کرد که بسیار خوبه، هر دو را ثبت نام میکنم و با اونی که راحت ترم کار میکنم. من برای خرید و فروش روزانه نمیخوام وارد بورس بشم حقیقتا وقت و حوصله اش را هم ندارم، میخوام هر ماه یک شرکت تولیدی خصوصی را انتخاب کنم و سهامش را به مقدار محدودی (مثلا یکی دو میلیون تومان) بخرم و بذارم کنار برای چند سال بمونه. تا حد خوبی با دنیای صنعت و اقتصاد و داستان تولید آشنا هستم، سهام شرکتهای تولیدی خصوصی که فکر میکنم ارزشش را داره و آینده دارن میخرم میذارم کنار. اون قدری نمی خوام خودم را درگیر کنم که شغل اصلیم باشه و هر روز پای سیستم باشم.

@s.david.s
حضرت استادی بیا راهنمایی کن;)

m558

Registered User
لایک‌ها
1,486
اگر همزمان هم بشه استفاده کرد که بسیار خوبه، هر دو را ثبت نام میکنم و با اونی که راحت ترم کار میکنم. من برای خرید و فروش روزانه نمیخوام وارد بورس بشم حقیقتا وقت و حوصله اش را هم ندارم، میخوام هر ماه یک شرکت تولیدی خصوصی را انتخاب کنم و سهامش را به مقدار محدودی (مثلا یکی دو میلیون تومان) بخرم و بذارم کنار برای چند سال بمونه. تا حد خوبی با دنیای صنعت و اقتصاد و داستان تولید آشنا هستم، سهام شرکتهای تولیدی خصوصی که فکر میکنم ارزشش را داره و آینده دارن میخرم میذارم کنار. اون قدری نمی خوام خودم را درگیر کنم که شغل اصلیم باشه و هر روز پای سیستم باشم.

@s.david.s
در هر دو هم میتوانی خرید فروش و ثبت نام بکنی
منتها در یکی خرید فروش بکن چون کد بورسی ت یکی است در پرتفو لحضه ی هر دو نشون میده و شاید اشتباه بکنی
در یکی عرضه اولیه را بخر
در یکی خرید سالانه
در خرید هم دقت کن تولیدی خصوصی ها بیشتر سفته بازی است یا احتمال سفته بازی است
چک کن اینجا را

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,068

با برنامه ۷۲۴ رایگان احراز هویت کنید اگر جواب نداد اپ و سیگنال هم هست . کارگزاری آگاه از هر لحاظ از همه بهتر است . بعد از دریافت کد بورسی بین یک تا ۱۰ روز طول میکشد تا کارگزاری آگاه حساب شما را برای خرید و فروش فعال کند . بعد از آگاه مفید از همه بهتر است ولی امکانات آگاه را ندارد ولی مزیت صندوق حامی و خرید خودکار عرضه اولیه دارد .

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,068

@s.david.s
هر شرکتی را خواستید بخرید اول بسنجید ببینید سودسازی اون شرکت همیشگی بوده تا حالا یا نه . شرکت باید رو به رشد باشه . قیمت گذاری دستوری نداشته باشه . حتما بسنجید و به قیمت بخرید . حواستون به حباب باشه . خرید چند شرکت بهتر از یک شرکت است . در حمایت های قوی خرید کنید مگر اینکه بنیادی اینقدر ارزشمند شده باشه که سقف قبلیش حمایت فعلیش محسوب بشود و امیدی به پایینتر رفتن قیمت نباشد . مثل وضعیتی که الان شرکت نوری دارد .

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,805
با برنامه ۷۲۴ رایگان احراز هویت کنید اگر جواب نداد اپ و سیگنال هم هست . کارگزاری آگاه از هر لحاظ از همه بهتر است . بعد از دریافت کد بورسی بین یک تا ۱۰ روز طول میکشد تا کارگزاری آگاه حساب شما را برای خرید و فروش فعال کند . بعد از آگاه مفید از همه بهتر است ولی امکانات آگاه را ندارد ولی مزیت صندوق حامی و خرید خودکار عرضه اولیه دارد .

این صندوق حامی که می فرمایید مثل حساب کوتاه مدت بانکی هست؟ درسته؟ یعنی باقی مانده پول داخلش باشه بهت سود (یا چیزی معادل سود) پرداخت میکنه؟
اگر این طوری باشه پس تمایل دارم با همون مفید کار کنم چون این قابلیت برام مهمه.

خرید چند شرکت بهتر از یک شرکت است .

مرسی از راهنمایی، دقیقا میخوام همین کار را بکنم و سبد سهام تشکیل بدم. بیشترین مبلغی که از یک شرکت بخرم 5 تومن هست.

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
photo_2021-07-23_22-05-20.jpg
🔵 ارزنده‌ترین شرکتهای تولیدی 🔵

✔️ در این پست پایین ترین پی ای فوروارد ها در بین شرکت های تولیدی بازار سرمایه آورده شده اند.

✔️ تمامی تحلیل ها بر اساس گزارشات ۳ ماهه آپدیت شده اند.

✔️ شما می‌توانید با تهیه محصول بنیادی انیگما به تحلیل تمامی شرکت های بنیادی دسترسی داشته باشید.

🔵 برای مشاهده تحلیل برترین سهم‌های بازار سرمایه وارد پیج اینستاگرام انیگما شوید.
👇👇👇

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,068
این صندوق حامی که می فرمایید مثل حساب کوتاه مدت بانکی هست؟ درسته؟ یعنی باقی مانده پول داخلش باشه بهت سود (یا چیزی معادل سود) پرداخت میکنه؟
اگر این طوری باشه پس تمایل دارم با همون مفید کار کنم چون این قابلیت برام مهمه.
آره مثل همون حساب کوتاه مدت بانکی است با این تفاوت که کوتاه مدت بانکی چند وقتی است ماه شمار شده و سود خیلی کمی میدهد ولی حامی روزشمار بدون جریمه ابطال و با سود 16% (در سال) است .
یادتان باشد موقع ثبت نام تیک صندوق حامی را بزنید .
البته این کار را با همه کارگزاری ها میتوانید انجام دهید و نماد مثلا کیان یا تصمیم را جستجو کنید و پول را در صندوق درآمد ثابت بریزید . صندوق کیان سود روزشمار بالای 22% میدهد .

باز هم یادآوری کنم هیچ کارگزاری امکانات کارگزاری آگاه را ندارد مخصوصا اینکه بعد از قطعی های گسترده ی پارسال در این کارگزاری و ارتقا زیرساخت ها و سرورها سرعت خیلی عالی شده و قطعی هم ندارد ولی مفید که بعد از آگاه بهترین است همین 2-3 روز پیش ساعت 10-11 وسط معاملات حدودا 1 ساعت کامل قطع بود . کارگزاری آگاه هم مثل مفید صندوقی به نام یاقوت دارد با این تفاوت که باید نماد را جستجو کنید و مثل خرید سهام ، اقدام به خرید کنید سودش هم همان 16% است . یک صندوق دیگر هم بتازگی راه انداخته (همای آگاه ) که سود را مثل بانک ماه به ماه به حساب بانکی واریز می کند .

Last edited:

dk 313

Registered User
لایک‌ها
231

@s.david.s
در صورتی که تایمی برای بازار ندارید بهتره صندوق بخرید.
مثلا اگه به یک صنعتی امیدوارید صندوقی که توی اون حوزه هست انتخاب عاقلانه تریه

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
2,227
به اطلاع کاربران محترم می‌رسانیم، درخواست‌های وجه ثبت شده از طریق سامانه‌های معاملاتی و وجوه حاصل از ابطال واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری پیشتاز، پیشرو، امید توسعه، ممتاز و نامی، در تعطیلات ۶ روزه تهران و سیستم بانکی به حساب سرمایه‌گذاران واریز شد.

#کارگزاری_مفید

اینم من اضافه کنم سود صندوق حامی دیروز واریز شد برام

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
1,068
به اطلاع کاربران محترم می‌رسانیم، درخواست‌های وجه ثبت شده از طریق سامانه‌های معاملاتی و وجوه حاصل از ابطال واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری پیشتاز، پیشرو، امید توسعه، ممتاز و نامی، در تعطیلات ۶ روزه تهران و سیستم بانکی به حساب سرمایه‌گذاران واریز شد.

#کارگزاری_مفید

اینم من اضافه کنم سود صندوق حامی دیروز واریز شد برام
مفید در این موارد (مالی) از همه کارگزاری ها بهتر است .

بالا