برگزیده های پرشین تولز

JAVAD 66

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,979
#دانا
❇️ پیشنهاد هیئت مدیره به #مجمع عمومی #فوق_العاده در خصوص #افزایش_سرمایه شرکت بیمه دانا

🔹 سرمایه فعلی: 4,000,000 میلیون ریال

🔹 درصد افزایش سرمایه: 386%

🔹 مبلغ افزایش سرمایه: 15,459,022 میلیون ریال

🔹 محل تامین افزایش سرمایه: مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها

🔹 موضوع افزایش سرمایه: اصلاح ساختار مالي

🔹 تاریخ تصویب هیئت مدیره: 1400/04/28

بدیهی است انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می باشد.

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
1,979
#نظر شخصی
خود من با توجه به وضعیت بورس تو سال قبل تو هیچ مجمع عادی یا فوق العاده افزایش سرمایه شرکت نکردم
تو چند مورد قبل مجمع سهام فروختم چون اکثر سهم های افزایش سرمایه داده چندین ماه ریزش داشتن. البته استثنا هم بوده سهم بالا رفته ولی در کل شرایط جالب نبوده
اما الان تو دو تا مجمع عادی شرکت کردم

و در مورد افزایش سرمایه هم چند ماه صبر میکنم بعد ورود میزنم تا بشه سود خوبی گرفت

فترمه

Registered User
لایک‌ها
254
برای من هم سوال چرا شما که این مسائل پایه ای‌ حل نشده باز هم اقدام به سرمایه گذاری در بورس میکنید.
آفرین، واقعا قشنگ جواب دادی!
من فکر میکنم هنوز یه سری افراد، فرق سپرده گذاری در بانک و سرمایه گذاری در بورس را درست نمیدونن یا اینکه عمدا نمیخوان بدونن!

تو بورس و طبق قانونش چیزی تضمین نشده، نه سود و نه ضرر! این را بپذیرید و هی دنبال سود تضمین شده نباشید وگرنه اصلا از بورس خارج بشید.

FX.HOSSEINY

همکار بخش بورس و بانکداری
همکار انجمن
لایک‌ها
4,423
سلام

برخی از دوستان در خصوصی سوال پرسیده بودن یا تگ کرده بودن ، پاسخ همگی داده شد

اما به دلیل مشکل با مدیران سایت بنده در این سایت هیچ گونه فعالیتی نخواهم داشت و جواب دوستان نمیتوانم بدهم

موفق باشید

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
1,979
آفرین، واقعا قشنگ جواب دادی!
من فکر میکنم هنوز یه سری افراد، فرق سپرده گذاری در بانک و سرمایه گذاری در بورس را درست نمیدونن یا اینکه عمدا نمیخوان بدونن!

تو بورس و طبق قانونش چیزی تضمین نشده، نه سود و نه ضرر! این را بپذیرید و هی دنبال سود تضمین شده نباشید وگرنه اصلا از بورس خارج بشید.
عزیز چرا توهین میکنی
قشنگ جواب داد
یعنی من احمقم
منظورت اینه
شما هستی که متوجه نیستی که یک دروغ و کلاه برداری را به شکل قانون دراوردن بعد همه قبول کردن
رجوع کن به حرف اون دوستمون در باب سود سالیانه بانکی تا متوجه بشی این قانون یعنی دزدی در روز روشن

ربطی هم به سرمایه گذاری تو بانک و بورس نداره
ضمنا خودم حداقل بالای 50 تا فیلم کوتاه تا بلنداز چند استاد در باب بورس دیدم و کلی فایل به صورت pdfدانلود کردم مطالعه کردم
اندازه یک دفتر 100 برگ ازش نکته برداری کردم دائم هم بررسیش میکنم
سوادمم کامله
وقتی چیبزی نمیدونی بقیه احمق خطاب نکن حتی شده با زدن حرفهای به ظاهر قشنگ

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
1,979
#پتایر
بعد مدتها با پتایر و شپنا یک مجمع رفتم
شپنا 120 تومن سود داد
پتایر 4 تومن
البته در مورد پتایر مدیر عاملش حرف از افزایش سرمایه دوباره داده و گفته درخواست تا حداکثر اواسط شهریور ثبت میکنن
هنوزم خیلی ها از اون افزایش سرمایه قبلی تو ضرر سنگین هستن از اون سهم هایی بود که بعد افزایش سرمایه وارد یک روند فرسایی نزولی شد از 590 بازگشایی تا 260 فکر کنم پائین اومد
خودم رو 270 خرید زدم تا 320 هم بالا اومد
البته با توجه به یک افزایش سرمایه بد که داشتم مطئنم تو افزایش سرمایه ای با این وضع بازار شرکت نکنم
این متن برای دوستانی که شاید بخوان این سهم بخرن یا دارن نوشتم تا روشن تر قضیه ببینن

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
1,979
تا دیروز منو دائم تو این کانال بورسی تو تلگرام اد میزدن که خیلی رو مخ هستش
ولی این امروز به صورت خصوصی یک نفر برام فرستاد اکانتش چک کردم معلومه از این فیک ها هستش

دوست داری با خیال راحت این مدلی سود تُپل کنی؟!😍😋

۴۵٪ سود خالص طی ۹ روز کاری سبد های ما...

اگر پرتفوی با نقد شوندگی بالای ۲۰۰ میلیون دارید به آی دی زیر جهت #سبدگردانی_حرفه ای پیام بدهید👇

البته ایدی نمیذارم با حرف این تا اخر سال 200 میلیون بالای 10 میلیلرد میرسونن
خدا خیرشون بده هنوز ادم خیر که بدون چشم داشت سرمون کلاه میذارن از بین نرفته

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
746
با اومدن گزارش های 3 ماهه که اغلب شرکت ها با افزایش چشمگیر درآمد و فروش همراه بوده اند و پایین اومدن P/E بیشتر شرکت ها و جذابیت برای خرید من فکر می کنم در روزهای آینده به شاخص 1.500 نزدیک می شویم .

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
1,979
photo_2021-07-22_13-26-45.jpg
بررسی آمار بانک مرکزی نشان می دهد خلق روزانۀ نقدینگی از رقم 1614 میلیارد تومان در سال ۱۳۹۸، با افزایش قابل توجه، تا انتهای سال ۱۳۹۹ به بیش از 2800 میلیارد تومان نقدینگی رسیده است

یک خبری هم چند روز پیش خوندم تا پایان امسال رشد زیاد نقدینگی پیش بینی شده
حالا باید ببینیم این پول به سمت کدوم بازار حرکت میکنه
البته با توجه به تجربه تلخ بورس اومدن تو حجم بالا به این سمت کمی دور از ذهنه

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,342
بورس تا کی تعطیله؟
یادش بخیر چقدر تو این تاپیک بحث میکردیم
من از شهریور 99 و بعد از اون 900 میلیون ضرر مفتضحانه دیگه پرتفوی رو نگاه نکردم تا همین امروز.
بازار باز بشه هرچی مونده نقد میکنم یه مقداریشو میبرم تو کریپتو باقیشم میریزم تو حلق رستوران که عین هیولا از اول کرونا تا حالا هرچی درمیاریم میبلعه

فترمه

Registered User
لایک‌ها
254
نه ویژدانی انگار این ول کن نیست!
حرف خودش فقط حقه و حرف بقیه ناحقه!

بچه ها به حرکت داوود نگاه کنید و بهش عمل کنید.

اوه! زیاد حرف زدم، نه نه، باید بگم زیاد تایپ کردم!

Last edited:

JAVAD 66

کاربر فعال
لایک‌ها
1,979
بورس تا کی تعطیله؟
یادش بخیر چقدر تو این تاپیک بحث میکردیم
من از شهریور 99 و بعد از اون 900 میلیون ضرر مفتضحانه دیگه پرتفوی رو نگاه نکردم تا همین امروز.
بازار باز بشه هرچی مونده نقد میکنم یه مقداریشو میبرم تو کریپتو باقیشم میریزم تو حلق رستوران که عین هیولا از اول کرونا تا حالا هرچی درمیاریم میبلعه
دوشنبه اولین روز کاری هستش

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
746
با آمدن گزارش های 3 ماهه جدای از استثناها مشخص شد بیشتر شرکت های ریال محور متاسفانه با افت سودسازی و یا زیاندهی همراه شده اند . دلاری ها و صادرات محورها بیشترشان وضعیت خوبی دارند .

mehrshad.aryanfar

Registered User
لایک‌ها
746
درباره ی نماد سپید که بتازگی عرضه شد و مجمع هم برگزار کرد پیش بینی می کنم رشد خیلی زیادی بکند . پی بر ای 3 برای سپید با قیمت فعلی (1800) خیلی جذاب است برای این گروه .
یعنی حتی اگر با مثبت 100% هم باز شود باز جای رشد دارد . البته من دوست دارم با یک قیمت خوب ( برای خرید) باز شود بتوانم اضافه بکنم .

احتمال میدهم دوشنبه سهام پتروشیمی ، پالایشی و معدنی قفل صف خرید بشوند و کل بازار را هم همراه خودشان بالا ببرند هر چند مدتی است که سهام بنیادی راهشان را از سهام بی بنیاد جدا کرده اند ولی بلاخره سود اینها به سهامداران آن سهمهای بی بنیاد هم می رسد با بالا رفتن شاخص و ورود نقدینگی جدید به کل بازار .

Last edited:

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,527
من در سامانه سجام ثبت نام کردم و گفت طی 24 ساعت برای شما پیغام میاد. (مبلغ را پرداخت کردم و تمام اطلاعات را وارد کردم...)

مرحله بعد باید کارگزاری انتخاب کنم؟ شنیدم مفید و آگاه خوبن؟ کدوم کارگزاری بهتره؟

این کد بورسی را چه موقع میدن؟ پیامک میشه برام؟

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,069
من در سامانه سجام ثبت نام کردم و گفت طی 24 ساعت برای شما پیغام میاد. (مبلغ را پرداخت کردم و تمام اطلاعات را وارد کردم...)

مرحله بعد باید کارگزاری انتخاب کنم؟ شنیدم مفید و آگاه خوبن؟ کدوم کارگزاری بهتره؟

این کد بورسی را چه موقع میدن؟ پیامک میشه برام؟
بعد از اینکه پیام اومد باید احراز هویت هم انجام بدید و بعدش کارگزاری

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,069
کدام کارگزاری مناسب است؟
عموما در آگاه و مفید ثبت نام میکنند بخاطر رابط کاربری جذاب تر ولی محدودیتی نیست یه کارگزاری ثبت نام کنید به هر دلیلی ناراضی بودید بعدا میشه به راحتی عوضش کرد

Quen

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,527
در هر دو هم میتوانی همزمان مفید و آگاه

آگاه برای خرید عرضه اولیه خوبه چند روز جلوتر ثبت میکنه
مفید هم برای خرید فروش روزانه

اگر همزمان هم بشه استفاده کرد که بسیار خوبه، هر دو را ثبت نام میکنم و با اونی که راحت ترم کار میکنم. من برای خرید و فروش روزانه نمیخوام وارد بورس بشم حقیقتا وقت و حوصله اش را هم ندارم، میخوام هر ماه یک شرکت تولیدی خصوصی را انتخاب کنم و سهامش را به مقدار محدودی (مثلا یکی دو میلیون تومان) بخرم و بذارم کنار برای چند سال بمونه. تا حد خوبی با دنیای صنعت و اقتصاد و داستان تولید آشنا هستم، سهام شرکتهای تولیدی خصوصی که فکر میکنم ارزشش را داره و آینده دارن میخرم میذارم کنار. اون قدری نمی خوام خودم را درگیر کنم که شغل اصلیم باشه و هر روز پای سیستم باشم.

@s.david.s
حضرت استادی بیا راهنمایی کن;)

بالا