برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
من خیلی به این کوین امیدوار هستم و چند روزی هستم دارم دنبال میکنم تا در نقطه مناسب ورود کنم : Mina

در پاتوق پاسخ دندان شکن خواهم داد
evilsmile.gif
niz.gif

چندوقتی ایلان ماسک توییتی بابت دوج نزده نگران شدم
حس میکنم دوج میخواد بره بالا
------------------------------------

@javadth @prn
اگه ارزی دارید لطف بفرمایید تا بررسی کنیم
زیاد علاقه ای به خوندن خبر و فاند ندارم
eshghi.gif

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
درود
مقداری vidt رو شبکه bep20 تو تراست ولت داشتیم
به صرافی kucoin منتقل شده منتها اشتباهی رو شبکه erc20
تو کوکوین چیزی ننشسته
امکان بازیابی هست؟؟

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
درود
مقداری vidt رو شبکه bep20 تو تراست ولت داشتیم
به صرافی kucoin منتقل شده منتها اشتباهی رو شبکه erc20
تو کوکوین چیزی ننشسته
امکان بازیابی هست؟؟

سلام
بله در این مواقع اگر مقصد ولت باشه باید اون دوازده کلمه رو تو ولتی که اون شبکه رو پشتیبانی میکنه بزنید
اگر مقصد صرافی باشه باید به پشتیبانی پیام بدید براتون برمیگردونند البته کوکوین یکم پشتیبانیش گیره ولی در مجموع برمیگرده .

doomhammer65ir

Registered User
لایک‌ها
159
سلام
بله در این مواقع اگر مقصد ولت باشه باید اون دوازده کلمه رو تو ولتی که اون شبکه رو پشتیبانی میکنه بزنید
اگر مقصد صرافی باشه باید به پشتیبانی پیام بدید براتون برمیگردونند البته کوکوین یکم پشتیبانیش گیره ولی در مجموع برمیگرده .
گیر بودنش رو توضیح میدید
منظور ایرانی بودن و تحریم و اینهاست ؟؟

rasool15

Registered User
لایک‌ها
263
دوستان بنده رو شبکه سول با کیف c98 یه باکس nft خریدم ولی موقع مینت کردن سایت از این کیف پول پشتیبانی نکرد و نتونستم موجودی رو روی کیف پول فانتوم بالا بیارم و الان تایمش تموم شده ولی میشه تو دکس ریدیوم فروختش ، مشکل اینجاست سایت از کیف پول فانتوم و سولت و سولفار پشتیبانی میکنه حالا 12 کلمه ریکاوری رو که تو این سه کیف پول وارد میکنم موجودی رو صفر نشون میده و این باکس nft رو هم نشون نمیده
راه حلی هست برا این قضیه ؟

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
niz.gif

چندوقتی ایلان ماسک توییتی بابت دوج نزده نگران شدم
حس میکنم دوج میخواد بره بالا
------------------------------------

@javadth @prn
اگه ارزی دارید لطف بفرمایید تا بررسی کنیم
زیاد علاقه ای به خوندن خبر و فاند ندارم
eshghi.gif
بیسم الله ارحمان رحیم .
از اونجایی که محل کار ما همه گونده یوزن و خودشونوخدای مالی میدونن .فقط ادم خرید و فروش نمیکنن ولی درجریان این شر و ورا هستم .واقعیت خیلی دنده میدادن بگیر و اینا ،ماهیتشو نمیدونم سمتش نرفتم وگرنه اینا همه از این کیف مثل فلش چیه از اونا دارن .ادم داریم اینجا 4-5 تا بیت داشته باشه . رو 11 هزارتا خریدن البته.کلا هم سنگین میرن یه دفعه میبینی یکی دو خط میدن یه چی میگیرن
باز اگه چیز خاصی مد نظرتونه بپسرم ازشون ولی کلا خوشم نمیاد باهاشون هم کلام بشن.

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
گیر بودنش رو توضیح میدید
منظور ایرانی بودن و تحریم و اینهاست ؟؟

یکی دیگه هم تو توییتر همین مشکل رو داشت
میگفت پشتیبانی هی عقب میندازه .
حالا شاید برای شما سریعا انجام بشه

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
دوستان بنده رو شبکه سول با کیف c98 یه باکس nft خریدم ولی موقع مینت کردن سایت از این کیف پول پشتیبانی نکرد و نتونستم موجودی رو روی کیف پول فانتوم بالا بیارم و الان تایمش تموم شده ولی میشه تو دکس ریدیوم فروختش ، مشکل اینجاست سایت از کیف پول فانتوم و سولت و سولفار پشتیبانی میکنه حالا 12 کلمه ریکاوری رو که تو این سه کیف پول وارد میکنم موجودی رو صفر نشون میده و این باکس nft رو هم نشون نمیده
راه حلی هست برا این قضیه ؟

سلام

متاسفانه NFT باز نیستم ولی سرچ کردم، شاید لینک زیر جواب شما رو داده باشه:

کد:
https://help.phantom.app/hc/en-us/articles/4406463116307-Why-doesn-t-my-NFT-show-up-

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
اگه مشکلتون حل نشد میتونید تو گروه تلگرامیشون مطرح کنید، امیدوارم حل بشه.

کد:
https://t.me/solana

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,828

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
اصلا وضعیت آلت کوین ها و شــ** کوین ها خیلی غم انگیز شده . تکون نمیخورن. حتی مینا :دی

دامیننس بیت داره میره بالا و اگه ادامه داشته باشه قطعا بیت سیزن اتفاق میفتد در نتیجه بالای 70% آلت کوین ها ریزیشی میشن، حالا بعد ( وقتی بیت سقفش رو بزنه ) یا کلا ریزش کلی شروع میشه و یا دوباره نوبت آلت کوین ها هم میرسه.

باید ببینیم رشد بیت تا کجا ادامه داره و بعد آلت کوین ها رو بررسی کنیم.

پ.ن: اگر ریزش شروع بشه *ت کوین ها به صفر میل میکنند و آلت کوین های پدر مادر دار هم نسبت به بیت ریزش بیشتری خواهند داشت پس دقت کنید اگر از سگ و گربه ای سود خوب گرفتید یا تتر کنید و یا به بیت تبدیل کنید.

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
دامیننس بیت داره میره بالا و اگه ادامه داشته باشه قطعا بیت سیزن اتفاق میفتد در نتیجه بالای 70% آلت کوین ها ریزیشی میشن، حالا بعد ( وقتی بیت سقفش رو بزنه ) یا کلا ریزش کلی شروع میشه و یا دوباره نوبت آلت کوین ها هم میرسه.

پ.ن: اگر ریزش شروع بشه *ت کوین ها به صفر میل میکنند و آلت کوین های پدر مادر دار هم نسبت به بیت ریزش بیشتری خواهند داشت پس دقت کنید اگر از سگ و گربه ای سود خوب گرفتید یا تتر کنید و یا به بیت تبدیل کنید.
برای تحلیل تکنیکال شما چارت لوگاریتمی رو بیشتر معتبر میدونید یا غیر لوگاریتمی ؟ چون تو خط روند های بلند مدت نقاط متفاوتی رو نشون میدن و مقدار زیادی تفاوت دارن
کدوم اعتبار بیشتری داره ؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
برای تحلیل تکنیکال شما چارت لوگاریتمی رو بیشتر معتبر میدونید یا غیر لوگاریتمی ؟ چون تو خط روند های بلند مدت نقاط متفاوتی رو نشون میدن و مقدار زیادی تفاوت دارن
کدوم اعتبار بیشتری داره ؟

من بنیادی کار میکنم عزیز + روانشناسی بازار ( سنتیمنتال )، کلیت بازار + کوین اگر از این 2 منظر اکی بود تکنیکالش رو به کمک دوستان و سایت های تحلیلی که وجود داره بررسی میکنم.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
یک نکته ی دیگه ای هم که هست بحث Correlation یا همبستگی و وابستگی بین کوین ها هست، مثلا نئو یه جورایی با اتر، لایت به بیت، لایت به دش و...

این مبحث هم به نظر من خیلی مهمه که اگر به موقع عقب موندگی رو تشخیص بدیم میشه سودهای خوبی گرفت، مثال میزنم:

فرض کنید اتر 200% رشد داشته و نئو مثلا 30% رشد کرده، حال اتر داره رنج میزنه و رو اعصابه با توجه Correlation که عرض کردم شما میتونید اتر رو به نئو تبدیل کنید.

مثال دیگر: الان لایت کوین 175.10 دلار هست دش 176، خب دش 1 دلار از لایت بیشتره در صورتی که اختلافشون باید بیشتر باشه و در واقع عقب موندگی داره، خب اگر کسی اهل ریسک باشه و به Correlation اعتقاد داشته باشه لایت رو به دش تبدیل میکنه اختلاف که زیاد شد دوباره دش به لایت تبدیل میکنه و موجودیش زیاد میشه.

این مورد لایت و دش رو ظرف چند روز آینده دوباره نقل قول میکنم و توضیح میدم.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228

یعنی الان وقت خوبی برای ورود به الت کوین ها نیستش؟ برای یکی از دوستان میخوام خرید کنم
به نظرت دست نگه دارم

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
یعنی الان وقت خوبی برای ورود به الت کوین ها نیستش؟ برای یکی از دوستان میخوام خرید کنم
به نظرت دست نگه دارم

ببینید بیش از 12 هزار تا کوین لیست شده، الان من بگم وارد آلت کوین نشید 1 ماه بعد 30 تا کوین شاید بتونید نام ببرید که 100% رشد کردن :D و بعد من رو نفرین کنید.

اما من به شخصِ معتقدم که فعلا باید درصد بیشتر روی بیت بود تا تکلیف دامیننس بیت و بازار مشخص بشه.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
یک نکته ی دیگه ای هم که هست بحث Correlation یا همبستگی و وابستگی بین کوین ها هست، مثلا نئو یه جورایی با اتر، لایت به بیت، لایت به دش و...

این مبحث هم به نظر من خیلی مهمه که اگر به موقع عقب موندگی رو تشخیص بدیم میشه سودهای خوبی گرفت، مثال میزنم:

فرض کنید اتر 200% رشد داشته و نئو مثلا 30% رشد کرده، حال اتر داره رنج میزنه و رو اعصابه با توجه Correlation که عرض کردم شما میتونید اتر رو به نئو تبدیل کنید.

مثال دیگر: الان لایت کوین 175.10 دلار هست دش 176، خب دش 1 دلار از لایت بیشتره در صورتی که اختلافشون باید بیشتر باشه و در واقع عقب موندگی داره، خب اگر کسی اهل ریسک باشه و به Correlation اعتقاد داشته باشه لایت رو به دش تبدیل میکنه اختلاف که زیاد شد دوباره دش به لایت تبدیل میکنه و موجودیش زیاد میشه.

این مورد لایت و دش رو ظرف چند روز آینده دوباره نقل قول میکنم و توضیح میدم.
بحث جالبیه
اگه همبستگی های ارزها رو پیدا کردید
خوشحال میشیم اونهارو با ما به اشتراک بذارید

بالا