• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
دوستان تو تای فریمهای یک و سه دقیقه برای تریدهای لحظه ای چه ارزی رو پیشنهاد میدید که همیشه و خوب نوسان بده ؟
برای ترید کوتاه مدت در حد ساعتی و روزانه روش خودم استفاده از اهرم بالا و درصدی که براتون مهم نیست از دست بدین و نقطه ورودش هم روی خطوط مقاومت و حمایت هست، یعنی شما اون مقداری که تو هر معامله به عنوان حدضرر در نظر گرفتین مثلا 10 تا 20 درصد از حجم معمولتون رو بیارین با اهرم مثلا 30 یا 50 بزنین و ولش کنین دیگه حد ضرر نزارین یا لیکویید میشین یا همینجور با سود میرین بالا تا جایی که دیگه حد ضرر از سودتون زده بشه و معامله بسته بشه.
من خودم یکی از روش هام همین هست و تاحالا حدود 3 4 کا تو مدت خیلی کم در اوردم خوبیش اینه استرس نمیگیرین و خیلی زود به نتیجه میرسین
البته روش هر شخص مربوط به نوع اخلاق و شخصیتش هست و باید با سلیقه خودتون ادغام بشه
مزیت این روش اینه دیگه دستتون بستس و وارد ضرر های هنگفت نمیشین هی بگین نه بر میگرده و هی بره پایینتر 😀😐

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
برای ترید کوتاه مدت در حد ساعتی و روزانه روش خودم استفاده از اهرم بالا و درصدی که براتون مهم نیست از دست بدین و نقطه ورودش هم روی خطوط مقاومت و حمایت هست، یعنی شما اون مقداری که تو هر معامله به عنوان حدضرر در نظر گرفتین مثلا 10 تا 20 درصد از حجم معمولتون رو بیارین با اهرم مثلا 30 یا 50 بزنین و ولش کنین دیگه حد ضرر نزارین یا لیکویید میشین یا همینجور با سود میرین بالا تا جایی که دیگه حد ضرر از سودتون زده بشه و معامله بسته بشه.
من خودم یکی از روش هام همین هست و تاحالا حدود 3 4 کا تو مدت خیلی کم در اوردم خوبیش اینه استرس نمیگیرین و خیلی زود به نتیجه میرسین
البته روش هر شخص مربوط به نوع اخلاق و شخصیتش هست و باید با سلیقه خودتون ادغام بشه
مزیت این روش اینه دیگه دستتون بستس و وارد ضرر های هنگفت نمیشین هی بگین نه بر میگرده و هی بره پایینتر 😀😐
البته اینم بگم به این سادگی هم نیست و باید قبلش کلی تحلیل کنین و نقاط رو با دقت بررسی کنین، من خودم شاید روزی یک یا دوتا معامله باز کنم شاید هم نکنم چون ریسک بسیار بالایی داره ولی برای افرادی که صبور نیستن مثل خودم به نظرم جواب بده،من خودم بعد از چند ماه ضرر دادن بلاخره رفتم تو سود و همه ضرر هامو تونستم جبران کنم با این روش... ریسکش بر عهدا خودتون هست

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177
ممنون از راهنمایی تون
راستش من تا حالا فقط اسپات کار کردم و هیچوقت از اهرم استفاده نکردم منظورتون همون فیوچر و لوریج هست دیگه ؟
دوست دارم با یه مبلغ خیلی کم شروع کنم که اگر هم صفر شد مهم نباشه تا کاملا یاد بگیرم و قلق هاشو بدست بیارم
من تو بایننس کار میکنم مثلا برای شروع با 100 دلار کار کنم اگر تونستم بیشترش کنم بعد مبالغ بیشتری اضافه کنم
اگر چیزی به نظرتون میرسه بگین لطفا 🌷

Last edited:

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
ممنون از راهنمایی تون
راستش من تا حالا فقط اسپات کار کردم و هیچوقت از اهرم استفاده نکردم منظورتون همون فیوچر و لوریج هست دیگه ؟
دوستان دارم با یه مبلغ خیلی کم شروع کنم که اگر هم صفر شد مهم نباشه تا کاملا یاد بگیرم و قلق هاشو بدست بیارم
من تو بایننس کار میکنم مثلا برای شروع با 100 دلار کار کنم اگر تونستم بیشترش کنم بعد مبالغ بیشتری اضافه کنم
بله فیوچرز هست و اگر تازه کار هستین حتما حتما با مبالغ کم شروع کنید و به فکر سود نباشین که بد جور ضرر میکنین، حتما پرایس اکشن و مدیریت سرمایه رو کامل یاد بگیرین و تست کنید اول چون به راحتی لیکدید میشین و مثل من چندین بار کل حساب صفر میشه.

طبق تجربه خودم صرافی کوینکس از لحاظ فی و ضریب لیکوید شدن کمترین کارمزد رو داره، کو کوین رو اصلا برای فیوچرز پیشنهاد نمیدم

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254
ممنون از راهنمایی تون
دوست دارم با یه مبلغ خیلی کم شروع کنم که اگر هم صفر شد مهم نباشه تا کاملا یاد بگیرم و قلق هاشو بدست بیارم
بایننس اکانت تست واسه فیوچرز بهتون میده... 100 دلارم حیفه واسه یادگیری بخواید بذارید وسط. چون احتمال زیاد از دستش میدید. اول با همون تست کار کنید. سرچ بزنید تو گوگل واستون میاره

Last edited:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
آیا معاملات فیوچرز میتواند من را میلیونر کند؟

بله، در صورتی که شما میلیاردر باشید.

#سوسماز

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,479
آیا معاملات فیوچرز میتواند من را میلیونر کند؟

بله، در صورتی که شما میلیاردر باشید.

#سوسماز
ترید معمولی یا هولد میلیونر میکند ؟ بلی در صورتی که میلیاردر باشید

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,479
من مخالف اینم ۱۰۰ درصد هولدر باشید...

باید از فرصت استفاده کرد...

سرچ کنید عبارت( خواهر زادم) پیامش میاد... ۱۳ سالش بود میومد کنار سیستمم یاد میگرفت

برای خودش ۱۰۰ دلار دوج خرید شد نزدیک ۸ هزار دلار... حالا انگیزه گرفته...معامله گری یاد گرفته

۵۰۰ تتر بهش یاد دادم اورد تو فیوچرز ...

این اخرین پیامش بعد از چند ماه که ازش خبر نداشتم

مربوط به همین چند روز گذشته.. ۴ هزار دلار در آورده ... رقم مهم نیست...

این فقط ۱۳.۱۴ سالش هست

شاید ۱۰.۱۵ درصد فاندا ... ۵درصد تکنیکال بلده

حالا شمایی که فرصت یادگیری دارید... و وقت ازاد حیف است

تمام وقت فقط نزارید ببینید ایلن ماسک چه میکنه فقط این اخبار چنینی... تکنیکال یاد بگیرید ...

همش سود نیست..میلیونر هم نمیشید ..قرار هم نیست هیچ وقت بشید...طمع نکنید خرج زندگی در میاد در شرایط سختی که وجود داره

Screenshot_20211011-011246_Telegram.jpg
Screenshot_20211011-010644_Telegram.jpg

Last edited:

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,479
یک ماه پیش موسسات حرف از بیت ۱۵.۲۰ هزار میزدن.. ملت فروشنده شدن

حالا حرف از بیت ۱۰۰.۰۰۰ ... احساسی ها در حال خرید

امیدوارم جدی نگیرید اینارو هیجانی رفتار نکنید در این مقطع که همه میگن بیت شش رقمی میشه سیو سود کنید

وكيل الرعايا

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,479
بایننس اکانت تست واسه فیوچرز بهتون میده... 100 دلارم حیفه واسه یادگیری بخواید بذارید وسط. چون احتمال زیاد از دستش میدید. اول با همون تست کار کنید. سرچ بزنید تو گوگل واستون میاره
دموش یک ساله خرابه

و یک نکته تا زمانی که پول واقعی در میان نباشه

نمیتونی خودت را بشناسی ...کنترل هیجان داشته باشی

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
من مخالف اینم ۱۰۰ درصد هولدر باشید...

باید از فرصت استفاده کرد...

سرچ کنید عبارت( خواهر زادم) پیامش میاد... ۱۳ سالش بود میومد کنار سیستمم یاد میگرفت

برای خودش ۱۰۰ دلار دوج خرید شد نزدیک ۸ هزار دلار... حالا انگیزه گرفته...معامله گری یاد گرفته

۵۰۰ تتر بهش یاد دادم اورد تو فیوچرز ...

این اخرین پیامش بعد از چند ماه که ازش خبر نداشتم

مربوط به همین چند روز گذشته.. ۴ هزار دلار در آورده ... رقم مهم نیست...

این فقط ۱۳.۱۴ سالش هست

شاید ۱۰.۱۵ درصد فاندا ... ۵درصد تکنیکال بلده

حالا شمایی که فرصت یادگیری دارید... و وقت ازاد حیف است

تمام وقت فقط نزارید ببینید ایلن ماسک چه میکنه فقط این اخبار چنینی... تکنیکال یاد بگیرید ...

همش سود نیست..میلیونر هم نمیشید ..قرار هم نیست هیچ وقت بشید...طمع نکنید خرج زندگی در میاد در شرایط سختی که وجود داره
عزیز با انجمن آشناش کن تا ما هم ازش یاد بگیریم :D

کاملا با حرفتون موافقم و تنها مشکل همون طمع نکردن هست ... وقتی میفهمی معامله احتمال کمی داره به تارگت بخوره نباید بازش کرد ولی ... همینا باعث ضرره

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
ترید معمولی یا هولد میلیونر میکند ؟ بلی در صورتی که میلیاردر باشید

سلام و درود

میخواستم تو تاپیک گمشدگان تگت کنم نمیشد : ))))

آقا من کی گفتم ترید نکنید؟ من همچین حرفی زدم؟ من مخالف فیوچرز هستم که قمار 100% ی هست.

اینم دلیلش:

1633939937215.png

شما پسر خالت رو نشون میدی ایرانی های تو گروه های فارسی زبان رو هم نشون بده که صبح تا شب میگن بدبخت شدیم لیکوئید شدیم پول دوستم بود، از تو جیب بابام برداشته بودم و .. :)))

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
سلام و درود

میخواستم تو تاپیک گمشدگان تگت کنم نمیشد : ))))

آقا من کی گفتم ترید نکنید؟ من همچین حرفی زدم؟ من مخالف فیوچرز هستم که قمار 100% ی هست.

اینم دلیلش:

مشاهده پیوست 1264081

شما پسر خالت رو نشون میدی ایرانی های تو گروه های فارسی زبان رو هم نشون بده که صبح تا شب میگن بدبخت شدیم لیکوئید شدیم پول دوستم بود، از تو جیب بابام برداشته بودم و .. :)))
عجب شادویی زده جون میداد برای سل زدن.
ولی فیوچرز کارا مثل خودم حتما باید از استاپ همیشه استفاده کنند تا این شکلی به فنا ندارن. البته اکثرا برنامه های برای ترید هاشون دارن و تعداد کمی که به فکر سود یه شبه هستن به فنا میرن همیشه.

mazyarrr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
60
درود دوستان یه سئوال راجب فیوچرز داشتم اگر در جایه خودش نپرسیدم عذر میخوام و بجای صحیحش منتقل بفرمایید.
لیکویید شدن بر مبنایه رسیدن به عدده سفید هست یا عدده قرمز.میدونید که ارزش اون ارز مربوطه که دارید میخرید یا میفروشید با دو عدده قرمز و سفید مشخص میشه. ممنون از همگی.دوستان چرا نمیشه تو تست نت بایننس حساب دمو ایجاد کرد؟

Last edited:

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
درود دوستان یه سئوال راجب فیوچرز داشتم اگر در جایه خودش نپرسیدم عذر میخوام و بجای صحیحش منتقل بفرمایید.
لیکویید شدن بر مبنایه رسیدن به عدده سفید هست یا عدده قرمز.میدونید که ارزش اون ارز مربوطه که دارید میخرید یا میفروشید با دو عدده قرمز و سفید مشخص میشه. ممنون از همگی.دوستان چرا نمیشه تو تست نت بایننس حساب دمو ایجاد کرد؟
سلام
فکر میکنم از سفید منظورتون سبز باشه
لیکوئید شدن بستگی داره پوزیشن شورت باز کرده باشید یا لانگ
در لانگ شما پولتون رو میزارید و در قیمت های پایین تر از ورودتون لیک میشید مثال بیت 56 وارد میشید به امید فروش در 64 ولی بیت میاد 50 و لیک میشید .
در شورت دقیقا برعکس این هست و در شورت در واقع شما بیت رو میفروشید تا در پایین تر بخرید مثال بیت 56 میفروشید و 50 میخرید در این حالت بیت بره 64 لیک میشید .
( عدد ها فرضی هستند و صرفا مثال هست )

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,353
دوستان تو تای فریمهای یک و سه دقیقه برای تریدهای لحظه ای چه ارزی رو پیشنهاد میدید که همیشه و خوب نوسان بده ؟
مدتی با DOT من این کارو میکردم. پیک تا 200 دلارم ازش در آوردم ولی ضرر هم کردم. البته مارجین 10X بایننس. الان که بایننس نداریم...

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
دوستان دوتا سهم بگید شونصد درصد سود کنیم
bw8ervi7bti5yioud2un.gif

حواستون باشه گیر این ادم کلاه بردار نیوفتید @MihanV بعنوان دوست سرتون تو کیسه نکنه :ROFLMAO: :ROFLMAO:
47splvo.gif

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,423
دوستان دوتا سهم بگید شونصد درصد سود کنیم
bw8ervi7bti5yioud2un.gif

من خیلی به این کوین امیدوار هستم و چند روزی هستم دارم دنبال میکنم تا در نقطه مناسب ورود کنم : Mina

حواستون باشه گیر این ادم کلاه بردار نیوفتید @MihanV بعنوان دوست سرتون تو کیسه نکنه :ROFLMAO: :ROFLMAO:
47splvo.gif

در پاتوق پاسخ دندان شکن خواهم داد
evilsmile.gif

بالا