• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
فی حداکثر بود 6.57 دلار
توی لجر موجودی افزایش پیدا کرده ولی خود تراکنش تایید نشده !
اگر تو لجر نشسته که حله , بعضی وقتا تو لجر میشینه ولی تا چند ساعت بعدش همچنان کانفرم نشده میزنه !

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
هیمن دیگه منم هر جا رفتم دیدم میگن خوبه رفتم خرید زدم فعلا که ضرر بود همش ولی فکر کنم صبر کنم ببینم چی میشه بهتر باشه
سول ارز خوبیه نگهداری به احتمال قوی سود هم میبری من برای ترید چند مرحله خریدم میانگین کم کردم اما قبل از اینکه برم تو سود اشتباه کردم و فروختم

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
سلام . ای پی ثابت ترکیه میخوام . یه سایت خوب بهم معرفی می کنید لطفا

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
من جایی ریال میکنم که هیچ کدوم این 7 موردش مشخص نیست. اسمشو بالا گفتم . الانم شدیدا بش مشکوکم. با وجود این که داعم حجم پایین برای خرج این چیزا ریال میکنم ازش. ولی نه آدرس
نه شماره ادمینی
نه اسم و فامیلی
تلگرام هم که بش اعتمادی نمیشه کرد به خودی خود.
کاش یه تاپک میزدیم آدرس دفتراشون اسم و فامیلی شماره یی رو ثبت میکردیم داخلش. :rolleyes: :coffee:

سلام، خب به نظر من باید مشخص باشه، البته حتی نداشتنش رو هم من نمیگم خدایی نکرده قطعا طرف مشکل داره ولی کاربر ( مشتری ) باید این موارد واسش مهم باشه.

یکی از دلایلی که بعضا آیدی تلگرام هم نمیذارن اینه که کاربر پیام میده به ادمین و سوال های زشت و غیر حرفه ای میپرسه ( روزی چقدر درآمد داری؟ شب ها چه ساعتی میخوابی؟ شیبا بخرم پولدار میشم یا سگ اهلی و.. ) به خاطر همین هست که بعضی ها حتی آیدی تلگرامشون رو هم برداشتند.

الان این سایتی که شما گذاشتید شماره پشتیبانی داره، زنگ بزنید بگید من شماره موبایل مدیر سایت رو میخوام ببینید بهتون میدن.

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
مث که جورج سوروس وارد معاملات رمز ارز ها شده . :censored:گ
میگن معاملات خوبش بیشتر روی شورت بوده :|

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,353
برا منم هنوز چیزی نیومده
هر کی زودتر براش اومد اینجا بگه
امیدوارم بتونیم آخرش به پولمون برسیم
واس من چند تا ایمیل آمده آخرین هم همین درخواسته هست که میگه برو فلان جا فرم پر کن. که اصلا انجام ندادم.
سلام، خب به نظر من باید مشخص باشه، البته حتی نداشتنش رو هم من نمیگم خدایی نکرده قطعا طرف مشکل داره ولی کاربر ( مشتری ) باید این موارد واسش مهم باشه.

یکی از دلایلی که بعضا آیدی تلگرام هم نمیذارن اینه که کاربر پیام میده به ادمین و سوال های زشت و غیر حرفه ای میپرسه ( روزی چقدر درآمد داری؟ شب ها چه ساعتی میخوابی؟ شیبا بخرم پولدار میشم یا سگ اهلی و.. ) به خاطر همین هست که بعضی ها حتی آیدی تلگرامشون رو هم برداشتند.

الان این سایتی که شما گذاشتید شماره پشتیبانی داره، زنگ بزنید بگید من شماره موبایل مدیر سایت رو میخوام ببینید بهتون میدن.
که این طور. ممنون .
تماس میگیرم ببینم چی میگه.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
دوستان کیف پول برای سولانا چی خوبه به صورت اکستیشن؟
و 2 تا پروژه atlas , akro خوب هستند برای خرید؟

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
اساتید نظرتون در مورد ارز تزوس چی هست، نگه داریم یا بفروشیم؟ روی 6.2 گرفتم و توی خط روند صعودی هست، پامپ و دامپای سنگین داشته یموقع خاک نشه؟

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
اساتید نظرتون در مورد ارز تزوس چی هست، نگه داریم یا بفروشیم؟ روی 6.2 گرفتم و توی خط روند صعودی هست، پامپ و دامپای سنگین داشته یموقع خاک نشه؟

تزوس به نظر من برای هولد میان مدت و بلند مدت گزینه خوبیه و روی قیمت فعلی undervalued هست .جز ارزهایی هست که نشون داده فاندامنتال خوبی داره و اگر بازار خرسی هم بشه میشه بهش اطمینان کرد و نفروختش تا دوباره ریکاوری بشه .

اکوسیستم خوبی داره ,خیلی از شرکت های اروپایی ممکنه در اینده تزوس رو انتخاب کنند,کما اینکه همین الان هم انتخاب بانک های اروپایی بوده:

6 درصد سود استیکینگ داره که میتونید از طریق لجر هم به صورت امن استیک کنید . آرتیست ها و هنرمندا تا جایی که من دیدم NFT تزوس رو میپسندن. از نظر تعداد تراکنش بر ثانیه (TPS) ,فی پایین تراکنش و خیلی از موارد دیگه هم وضعیت مطلوبی داره .

خودتون در موردش بیشتر تحقیق کنید.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,238
دوستان برای 300 اودلار 2 یا 3 تا کوین پیشنهاد بدید

poverty

Registered User
لایک‌ها
435

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
دوستان تو سایت زیر میتونید جوین شید ابتدا بهتون 100 تا سکه میده میتونید رو بیت پوزیشن یک دقیقه ایی بگیرید
شورت و لانگ . در صورت برد تعداد سکه هایی که گذاشتین رو براتون تبدیل به سنت میکنه .
بعد یه بخش افر داره که با نصب برنامه ها میتونید از 10 تا 1000 سکه بگیرید ( برای من درست درمون کار نمیکنه ) .
و این که هروقت 100 سکه تموم شد ساعتی بیست سکه بهتون میده .
در نهایت اگر از یه تعداد ترید رد بشید به ازای ترید بهتون سکه یا سنت میده .
خوبه من تو یک روز 2.5 دلار زدم . ده دلار حداقل برداشت هست . با افزایش لول کسب درامدش هم بهتر میشه . خواستین با لینک من ثبت نام کنید .

GamesWorld

فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
این فیک نیست؟
تغییر کارنترکت داده و بعد از تغییر کانترکت قیمتش اینجوری شد , تو سایتش چک کردم ولی چیزی در مورد قیمت جدید کوین و معادل سازی نزده بود
ولی بعید میدونم واقعی باشه ,

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
تغییر کارنترکت داده و بعد از تغییر کانترکت قیمتش اینجوری شد , تو سایتش چک کردم ولی چیزی در مورد قیمت جدید کوین و معادل سازی نزده بود
ولی بعید میدونم واقعی باشه ,
حجم معاملاتش از کل مارکت بیشتره:LOL:

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177
دوستان تو تای فریمهای یک و سه دقیقه برای تریدهای لحظه ای چه ارزی رو پیشنهاد میدید که همیشه و خوب نوسان بده ؟

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
دوستان تو تای فریمهای یک و سه دقیقه برای تریدهای لحظه ای چه ارزی رو پیشنهاد میدید که همیشه و خوب نوسان بده ؟
شیبا 😄
کلا ارز هایی که صفر زیاد دارن معمولا نوسان زیادی دارن

بالا