• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
انقدر گفتن سولانا خوبه آینده داره نمیدونم قاتل اتریوم هست رفتم نصف سرمایمو تبدیل به سوالانا کردم الان مثل چی پشیمونم همشون رفتنبالا به جز این سوالانا

Captive

لایک‌ها
16,664

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,413
کاردانو هم در نظر بگیرید،تا ۲,۳ هفته دگ رشد خوبی داره،البته فقط تحلیله و زاده ذهن دوستم

Maans

Registered User
لایک‌ها
179

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
چون زمانی که بقیه پایین بودن سولا داشت میرفت بالا، همون قضیه نوبتی که عرض کردم.
بنظرم همیشه باید مقداری نقد بود ببینیم نوبت کدوم ارز هست سریع وارد بشیم، شیبا تجربه شد که باید با جو بازار همراه شد

DM.JAGUAR

Registered User
لایک‌ها
347
چه میکنه این شیبا!!

به نظرتون تا کجا میخواد بره؟
فعلا که قرار نیست دامپ بشه چون مارکت کپش به شدت بالا رفته. اینجوری که داره پیش میره ممکنه تا 1 سنت هم بره(این شوخی بود).

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785

به نظر من میانگین کم کردن فقط برای شت کوینا و کوین های جدید که آیندشون مشخص نیست اشتباه هست . برای کوینای خوب بازار همیشه جوابه . فقط مساله زمان مطرح هست .
+ برای کاردانو حتی برای یک دلار هم پول نگه دار . قوی ترین حمایتش اونجاست ...

Gita.

Registered User
لایک‌ها
58
انقدر گفتن سولانا خوبه آینده داره نمیدونم قاتل اتریوم هست رفتم نصف سرمایمو تبدیل به سوالانا کردم الان مثل چی پشیمونم همشون رفتنبالا به جز این سوالانا
بقیه هم تکون خاصی نخوردن. حتی بعضا پایین تر اومدن. الان شمردم ۲۶ تاشون بالای ۱۰٪ رشد کردن که تو این دریای آلت کوین ها تعدادی نیست.
خیلیاشون از جمله اتریوم با این رشد هنوز به قیمت یه ماه پیششون قبل از ریزش بیت از ۵۲ هزار نرسیدن.
فعلا همه چشمشون دنبال ترید بیت کوینه. هیجان بیت که بخوابه اینا هم رشد میکنن

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,413
نظرم اینه تا ۳/۴ هفته دگ خودشو به ۴/۵ میرسونه،البته امیدوارم
به نظر من میانگین کم کردن فقط برای شت کوینا و کوین های جدید که آیندشون مشخص نیست اشتباه هست . برای کوینای خوب بازار همیشه جوابه . فقط مساله زمان مطرح هست .
+ برای کاردانو حتی برای یک دلار هم پول نگه دار . قوی ترین حمایتش اونجاست ...

Captive

لایک‌ها
16,664

من آخر نفهمیدم شما خودت بررسی میکنی دوستت بررسی میکنه نظر خودت هست نظر دوستت هست این رو برای ما مشخص کن، اگر صرفا اطلاعی در مورد این بازار ندارید بهتره که کسی رو راهنمایی نکنید عزیز.

ممنون از شما

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,413
من آخر نفهمیدم شما خودت بررسی میکنی دوستت بررسی میکنه نظر خودت هست نظر دوستت هست این رو برای ما مشخص کن، اگر صرفا اطلاعی در مورد این بازار ندارید بهتره که کسی رو راهنمایی نکنید عزیز.

ممنون از شما
نظر کیه چیکار داری؟مهم اینه چیزی که گفتم درست از آب در اومده،بیت روی ۴۵ تا بود گفتم صعودی میشه شد ۵۵ تا ،۴ روز پیش گفتم،حرفای من نقل قول از دوستمه،کسی هم نمیگم انجام بده ولی مطمئنن خیلیا از تحلیلاش درست درمیاد

Captive

لایک‌ها
16,664
نظر کیه چیکار داری؟

بحث در این مورد زیاد بوده که چکار دارم، قانون هست پست نباید حاوی سیگنال خرید یا فروش باشه، اگر نظری دارید باید توضیحش رو هم بدید که بقیه دوستان بتونن بررسی بکنن، نه اینکه فقط بگید دوستم گفته میره بالا، اینجا گروه تلگرامی نیست عزیز...

من خودمم تحلیل تکنیکال گذاشتم 3 خط هم توضیح واسش گذاشتم آخرشم نوشتم #نقل_قول

مهم اینه چیزی که گفتم درست از آب در اومده،بیت روی ۴۵ تا بود گفتم صعودی میشه شد ۵۵ تا ،۴ روز پیش گفتم،حرفای من نقل قول از دوستمه،کسی هم نمیگم انجام بده ولی مطمئنن خیلیا از تحلیلاش درست درمیاد

شما در یک پست نوشتی کریپتو یعنی چی؟

حالا یا داری ما رو دست میندازی یا واقعا چیزی بلد نیستی در نتیجه بهتره که اصلا در مورد آینده و گذشته بیت کوین نظری ندید عزیز، اول سوال کنید آموزش ببینید بعد تحلیل بذارید.

Katy.Perry

Registered User
لایک‌ها
210
سلام کسی اماری از dot داره؟ قرار نیس یه تکونی بخودش بده؟

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
فعلا که قرار نیست دامپ بشه چون مارکت کپش به شدت بالا رفته. اینجوری که داره پیش میره ممکنه تا 1 سنت هم بره(این شوخی بود).
تا یک سنت؟؟
تمام، آل این با لوریج 50 😄

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
تا یک سنت؟؟
اگه آل این هست دیگه چرا 50 !! 125 بزن
44.gif

DM.JAGUAR

Registered User
لایک‌ها
347
تا یک سنت؟؟
لوریج ۵۰؟؟ درسته گفتن که شیبا خیلی هارو پولدار کرده ولی اینجوری دیگه نه.
شما باید صبر کنی و وقتی که شیبا شروع به اصلاح کرد مقداری رو ازش بخرید.
ساز و کار شیبا یک ساز و کار مردم نهاد هست و به خاطر همین ریسک خیلی بالایی برای خرید و فروش داره. به نظرم یک مقدار صبر کنید تا تکلیف بازار معلوم بشه بعدش وارد بشید.

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,413
بحث در این مورد زیاد بوده که چکار دارم، قانون هست پست نباید حاوی سیگنال خرید یا فروش باشه، اگر نظری دارید باید توضیحش رو هم بدید که بقیه دوستان بتونن بررسی بکنن، نه اینکه فقط بگید دوستم گفته میره بالا، اینجا گروه تلگرامی نیست عزیز...

من خودمم تحلیل تکنیکال گذاشتم 3 خط هم توضیح واسش گذاشتم آخرشم نوشتم #نقل_قول

شما در یک پست نوشتی کریپتو یعنی چی؟

حالا یا داری ما رو دست میندازی یا واقعا چیزی بلد نیستی در نتیجه بهتره که اصلا در مورد آینده و گذشته بیت کوین نظری ندید عزیز، اول سوال کنید آموزش ببینید بعد تحلیل بذارید.
دوست عزیز من همیشه گفتم از این چیزا سر در نمیارم شما یکم وقت بزار بخون ببین من چی گفتم.
من فقط قصدم کسب سود بقیه دوستان،هیچی از خودم نمیگم فقط تحلیل دوستمو میگم.
حالا کاردانو 3,4 هفته دگ ببینید پی میبرید بهش،به هیچ کسم نمیگم بخرید یا بفروشید ولی این حرفایی که از جنب دوستم نقل قول میکنم اکثرا درست از آب در میاد

بالا