• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
لایک‌ها
16,664
دوست عزیز من همیشه گفتم از این چیزا سر در نمیارم شما یکم وقت بزار بخون ببین من چی گفتم.

خب شما اینجا در جواب دوستمون گفتید: اشتباه نکن، خب این نظر شماست دیگه حتما چیزی میدونید که میگید اشتباه نکن یا اینم نظر دوستتون هست؟

من فقط قصدم کسب سود بقیه دوستان،هیچی از خودم نمیگم فقط تحلیل دوستمو میگم.

لینک انجمن رو بدید به دوستتون تا ما هم فیض ببریم.

حالا کاردانو 3,4 هفته دگ ببینید پی میبرید بهش،به هیچ کسم نمیگم بخرید یا بفروشید ولی این حرفایی که از جنب دوستم نقل قول میکنم اکثرا درست از آب در میاد.

برادر اینجوری تحلیل نمیکنن، تو بازار گاوی من بیام اسم یک کوین رو بیارم بگم رشد میکنه بعد از 1 ماه 20% رشد کنه بیام بگم دیدید گفتم؟ دیدید گفتم؟

شما از قول همون دوستتون بیا بگو قیمت الان کاردانو ایکس دلار هست، حمایت و مقاومت روی ایکس دلار و ایکس قیمت هست، حداکثر و حداقل تا فلان روز به این قیمت ها باید برسه... این باز مورد قبوله...

اینکه بگید 3-4 هفته دیگه میره بالا که خب نمیشه تحلیل دوست عزیز.

منم میگم اتر میشه 9ک.

حالا هر وقت شد میام پستم رو نقل قول میکنم، نشد هم صبر میکنیم که بشه.

Captive

لایک‌ها
16,664
این بحث های الکی رو اینجا نداشته باشیم واقعا بهتره، بذارید تا خرس ها نیومدن دوستان بتونن حداکثر سودشون رو از این بازار داشته باشند، خدایی نکرده کسی تصمیم اشتباه نگیره، من خودمم اگر هر از گاهی شوخی میکنم فقط به خاطر اینه که بخش از این خشکی در بیاد :D و جو صمیمانه باشه.

3 الی 6 ماه بسیار مهم رو ما داریم، خیلی باید حواسمون باشه نیایم کوینی رو معرفی کنیم مثل مثلا ترتل کوین یا نمیدونم Elon که الان یک دهم شدن بعد هم بگیم کی بود کی بود من نبودم.

ارادتمند

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,413
خب شما اینجا در جواب دوستمون گفتید: اشتباه نکن، خب این نظر شماست دیگه حتما چیزی میدونید که میگید اشتباه نکن یا اینم نظر دوستتون هست؟

لینک انجمن رو بدید به دوستتون تا ما هم فیض ببریم.

برادر اینجوری تحلیل نمیکنن، تو بازار گاوی من بیام اسم یک کوین رو بیارم بگم رشد میکنه بعد از 1 ماه 20% رشد کنه بیام بگم دیدید گفتم؟ دیدید گفتم؟

شما از قول همون دوستتون بیا بگو قیمت الان کاردانو ایکس دلار هست، حمایت و مقاومت روی ایکس دلار و ایکس قیمت هست، حداکثر و حداقل تا فلان روز به این قیمت ها باید برسه... این باز مورد قبوله...

اینکه بگید 3-4 هفته دیگه میره بالا که خب نمیشه تحلیل دوست عزیز.

منم میگم اتر میشه 9ک.

حالا هر وقت شد میام پستم رو نقل قول میکنم، نشد هم صبر میکنیم که بشه.
اره اونو اشتباه کردم گفتم.
لینک گروه؟باورت میشه تا حالا ی بار بیت کویین سرچ نکردم ببینم چیه😂
من دقیق ی رمز ارز گفتم زمانشم گفتم ،حالا ایشالا که بشه به نفع همه بشه

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
بقیه هم تکون خاصی نخوردن. حتی بعضا پایین تر اومدن. الان شمردم ۲۶ تاشون بالای ۱۰٪ رشد کردن که تو این دریای آلت کوین ها تعدادی نیست.
خیلیاشون از جمله اتریوم با این رشد هنوز به قیمت یه ماه پیششون قبل از ریزش بیت از ۵۲ هزار نرسیدن.
فعلا همه چشمشون دنبال ترید بیت کوینه. هیجان بیت که بخوابه اینا هم رشد میکنن
اره ولی این اواخر همشون یه تکونی خورذدن جز سولانا بدجور ناامیدم کرد

Captive

لایک‌ها
16,664
یعنی بیخیالش بشم و تبدیل کنم به یه ارز دیگه؟

اگر سود خوبی ازش کردید و کوین خوبی رو میشناسید که تو این مدت رشد نداشته و قابلیت رشد رو داره آره میتونید تبدیل کنید.

ولی در کل SOL پروژه ی قوی به نظر میرسه و کامینویتی خوبی داره، اینکه واقعا ادامه داشته باشه یا نه رو نمیدونم.

تحلیل های تکنیکال SOL رو میتونید اینجا مشاهده و بررسی کنید.

poverty

Registered User
لایک‌ها
435
اگر سود خوبی ازش کردید و کوین خوبی رو میشناسید که تو این مدت رشد نداشته و قابلیت رشد رو داره آره میتونید تبدیل کنید.

ولی در کل SOL پروژه ی قوی به نظر میرسه و کامینویتی خوبی داره، اینکه واقعا ادامه داشته باشه یا نه رو نمیدونم.

sol رو من اینجا چندین و چندبار گفتم که خوبه و ارز رو دستش نیست و ... ولی خودم مثل همیشه صبر نکردم و با ضرر فروختمش

morimr

Registered User
لایک‌ها
392

سود؟ نه بابا ضرر کردم فکر کنم رو 173 دلار بود خریدم الان تو ضررم

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
sol رو من اینجا چندین و چندبار گفتم که خوبه و ارز رو دستش نیست و ... ولی خودم مثل همیشه صبر نکردم و با ضرر فروختمش
هیمن دیگه منم هر جا رفتم دیدم میگن خوبه رفتم خرید زدم فعلا که ضرر بود همش ولی فکر کنم صبر کنم ببینم چی میشه بهتر باشه

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
این زمان انتقال طول کشیدنش عادیه؟ مشکل عادیه ؟ دیروز از بلاک چین منتقل کردم به لجر هنوز کانفیرم نشده

photo_2021-10-07_20-08-27.jpg

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,714
این زمان انتقال طول کشیدنش عادیه؟ مشکل عادیه ؟ دیروز از بلاک چین منتقل کردم به لجر هنوز کانفیرم نشده
یک روز که عادی نیست مگه اینکه فی رو پایین انتخاب کرده باشید

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,353
اوه اوه فصل فرار کرده صرافی هایی ایرانیه انگار. خدا صبر بده. الان دقت کردم جایی که من ریال میکنم هم آدرسشو برداشته. مشکوک شدم.
همشون آدرس یه آپارتمان میدن نهایتا کرایه هست به نام یک شخصی. هیچ اثثری از خودشون به جا نمیگذارند.
سعی کنید 1000 دلار 1000 دلار ریال کنید که کمتر بسوزید اگر این شکلی کلاه برداری کردند.

Captive

لایک‌ها
16,664
سعی کنید 1000 دلار 1000 دلار ریال کنید که کمتر بسوزید اگر این شکلی کلاه برداری کردند.

یک راه داره اونم کار کردن با افراد قدیمی، 7-8 سال به بالا و اینکه صرافی کیف پول نیست فقط برای خرید و فروش باید استفاده بشه.

Captive

لایک‌ها
16,664
اینم بگم که: کلاهبرداری الان زیاد نشده بلکه کم هم شده، در واقع خیلی کم شده... قبلا اصلا کسی سایت نداشت حتی امکان داشت شماره موبایل هم بهت نده، یه شماره حساب بهت میداد میگفت واریز کن من بعد ریال میزنم :D :D

در شرایط فعلی اگر خیلی حساس هستید حتما موارد زیر رو در نظر داشته باشید:

1. ادمین سایت شماره موبایل دائمی داشته باشه و پاسخگو باشه.

2. حدالامکان در ایران سکونت داشته باشه.

3. اگر آدرس دفتری شرکتی داشته باشند که چه بهتر.

4.کانال تلگرامیشون رو چک کنید ببینید از کی شروع به فعالیت کردن

5. تعداد اعضای کانال رو با ویو چک کنید، فیک ممبر نزده باشن.

6. برای شروع مقدار پایین تبادل بزنید اگر اکی بود بعد....

7. از نام و نام خانوادگی مدیر سایت اطلاع داشته باشید.

و...

Farshad_99_1

Registered User
لایک‌ها
186
بچه هایی که توی cryptopia پول داشتید براتون ایمیلی نیومده؟
میگن اونایی که توی claim portal ثبت نام کردن قراره ایمیلی بیاد که احراز هویت کنن
برای من هنوز نیومده
سلام، چند ماه پیش ثبت نام کردم توی پرتال ولی هنوز ایمیلی نیومده. توی کانال زیر چند روز پیش خوندم که برای یه تعدادی اومده و برای عده ایی هنوز خیر
https://t.me/cryptopiahacked
ایمیل هم بیاد نمیدونم قسمت احراز هویت رو چه طور باید رد کرد

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
اوه اوه فصل فرار کرده صرافی هایی ایرانیه انگار. خدا صبر بده. الان دقت کردم جایی که من ریال میکنم هم آدرسشو برداشته. مشکوک شدم.
همشون آدرس یه آپارتمان میدن نهایتا کرایه هست به نام یک شخصی. هیچ اثثری از خودشون به جا نمیگذارند.
ببین در این که افراد کلاهبردار خیلی زیادن شکی نیست. خودم خیلی وقته اکسچنجرم و در این چند سال چند بار مبالغ بزرگی توسط حتی صرافی موردتایید بانک مرکزی (صرافی فیات) ازم کلاهبرداری شده... پس تا می تونید احتیاط کنید

اما راجع به این آدرس سایتها...!!!
ما یه زمانی کار میکردیم که اونموقع خبری از کریپتو نبود و بیشتر وبمانی بود و یه سری ارز دیگه مثل لیبرتی و... اما حجم بالا همون وبمانی بود. حالا کی وبمانی می خواست؟ تریدرای فارک س ... معمولا کسایی بودن که یه چیزی از عالم اقتصاد و بانکداری و ترید سرشون می شد. اما الان خیلیها دارن کریپتو خرید و فروش میکنن باور کنید فرق بین شبکه ها رو نمیدونن... حالا چرا خیلیا آدرس درست حسابی تو سایتشون نمیزنن؟! ببین یه مثال از خودمون بزنم که اوایل آدرس دقیق میدادیم!!!
یارو شیبا رو از erc20 به آدرس bep20 ما زده بود (با اینکه تو قسمت فروش کلی هشدار در این مورد داده بودیم) ما هم کیف پولمون تو بایننس بود. از همون لحظه اول که بهمون اطلاع داده پیگیر شدیم.. حالا طرف بعد از دو ساعت از اینکه اطلاع داده بود فوری اومد دفتر.. کلی بهش اطمینان دادیم اما باز فردا پس فردا یه 10 روزی کلا میومد!!! دو سه ساعت اونجا لم میداد!!! حداقل بالای 10 مورد اینجوری داشتیم که بخاطر یه اشتباه این مدلی اومدن...حالا بماند که بعضی با فحش و هزارتا بد و بیراه... تا دلت میخواد از این موردا بوده :) حالا بخوام تعریف کنم از داستان یه تعداد از این افراد اصلا خودتون هنگ می کنید اینا چجوری اومدن تو این بازار
همینه که خیلیا ترجیح میدن آدرس نزارن و خیلیا هم منجمله خودم ترجیح میدم اصلا سراغ سایت نرم و بیشتر پشت خطی باشم.

بازم تاکید میکنم مراقب باشید...حتی سایت هایی که می بینید خیلی بزرگن و یوزرهای قابل توجه هم دارن ممکنه یه روز برن. چون تا دلتون بخواد کلاهبردار زیاده

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,353
ببین در این که افراد کلاهبردار خیلی زیادن شکی نیست. خودم خیلی وقته اکسچنجرم و در این چند سال چند بار مبالغ بزرگی توسط حتی صرافی موردتایید بانک مرکزی (صرافی فیات) ازم کلاهبرداری شده... پس تا می تونید احتیاط کنید

اما راجع به این آدرس سایتها...!!!
ما یه زمانی کار میکردیم که اونموقع خبری از کریپتو نبود و بیشتر وبمانی بود و یه سری ارز دیگه مثل لیبرتی و... اما حجم بالا همون وبمانی بود. حالا کی وبمانی می خواست؟ تریدرای فارک س ... معمولا کسایی بودن که یه چیزی از عالم اقتصاد و بانکداری و ترید سرشون می شد. اما الان خیلیها دارن کریپتو خرید و فروش میکنن باور کنید فرق بین شبکه ها رو نمیدونن... حالا چرا خیلیا آدرس درست حسابی تو سایتشون نمیزنن؟! ببین یه مثال از خودمون بزنم که اوایل آدرس دقیق میدادیم!!!
یارو شیبا رو از erc20 به آدرس bep20 ما زده بود (با اینکه تو قسمت فروش کلی هشدار در این مورد داده بودیم) ما هم کیف پولمون تو بایننس بود. از همون لحظه اول که بهمون اطلاع داده پیگیر شدیم.. حالا طرف بعد از دو ساعت از اینکه اطلاع داده بود فوری اومد دفتر.. کلی بهش اطمینان دادیم اما باز فردا پس فردا یه 10 روزی کلا میومد!!! دو سه ساعت اونجا لم میداد!!! حداقل بالای 10 مورد اینجوری داشتیم که بخاطر یه اشتباه این مدلی اومدن...حالا بماند که بعضی با فحش و هزارتا بد و بیراه... تا دلت میخواد از این موردا بوده :) حالا بخوام تعریف کنم از داستان یه تعداد از این افراد اصلا خودتون هنگ می کنید اینا چجوری اومدن تو این بازار
همینه که خیلیا ترجیح میدن آدرس نزارن و خیلیا هم منجمله خودم ترجیح میدم اصلا سراغ سایت نرم و بیشتر پشت خطی باشم.

بازم تاکید میکنم مراقب باشید...حتی سایت هایی که می بینید خیلی بزرگن و یوزرهای قابل توجه هم دارن ممکنه یه روز برن. چون تا دلتون بخواد کلاهبردار زیاده
دقیقا درسته. درگیری ذهنی منم همین مورد آخره. همینا هم ییه اثراتی درشون دییده میشه که میخان جیم بشن.
یک سایتی که 4 ساله ریال میکنم هم آدرسشو برداشته هم آدرس های دریافتی تترشو هر روز عوض میکنه.
هیچ راحی به جز حجم کم نداریم به نظرم.
مثلا همین
تترلند
هیچ آدرس دفتری چیزی ازش نیست. از 96 هم داره کار میکنه.
جای با آدرسش هم میشه همین که الان صداش در آمده که مدیرش فرار کرده آدرسش فیک بوده.

Last edited:

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,353
اینم بگم که: کلاهبرداری الان زیاد نشده بلکه کم هم شده، در واقع خیلی کم شده... قبلا اصلا کسی سایت نداشت حتی امکان داشت شماره موبایل هم بهت نده، یه شماره حساب بهت میداد میگفت واریز کن من بعد ریال میزنم :D :D

در شرایط فعلی اگر خیلی حساس هستید حتما موارد زیر رو در نظر داشته باشید:

1. ادمین سایت شماره موبایل دائمی داشته باشه و پاسخگو باشه.

2. حدالامکان در ایران سکونت داشته باشه.

3. اگر آدرس دفتری شرکتی داشته باشند که چه بهتر.

4.کانال تلگرامیشون رو چک کنید ببینید از کی شروع به فعالیت کردن

5. تعداد اعضای کانال رو با ویو چک کنید، فیک ممبر نزده باشن.

6. برای شروع مقدار پایین تبادل بزنید اگر اکی بود بعد....

7. از نام و نام خانوادگی مدیر سایت اطلاع داشته باشید.

و...
من جایی ریال میکنم که هیچ کدوم این 7 موردش مشخص نیست. اسمشو بالا گفتم . الانم شدیدا بش مشکوکم. با وجود این که داعم حجم پایین برای خرج این چیزا ریال میکنم ازش. ولی نه آدرس
نه شماره ادمینی
نه اسم و فامیلی
تلگرام هم که بش اعتمادی نمیشه کرد به خودی خود.
کاش یه تاپک میزدیم آدرس دفتراشون اسم و فامیلی شماره یی رو ثبت میکردیم داخلش. :rolleyes: :coffee:

sobab

Registered User
لایک‌ها
427
سلام، چند ماه پیش ثبت نام کردم توی پرتال ولی هنوز ایمیلی نیومده. توی کانال زیر چند روز پیش خوندم که برای یه تعدادی اومده و برای عده ایی هنوز خیر
https://t.me/cryptopiahacked
ایمیل هم بیاد نمیدونم قسمت احراز هویت رو چه طور باید رد کرد
برا منم هنوز چیزی نیومده
هر کی زودتر براش اومد اینجا بگه
امیدوارم بتونیم آخرش به پولمون برسیم

بالا