برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
ببینید بیش از 12 هزار تا کوین لیست شده، الان من بگم وارد آلت کوین نشید 1 ماه بعد 30 تا کوین شاید بتونید نام ببرید که 100% رشد کردن :D و بعد من رو نفرین کنید.

اما من به شخصِ معتقدم که فعلا باید درصد بیشتر روی بیت بود تا تکلیف دامیننس بیت و بازار مشخص بشه.
نمیدونم والا تتر بمونم کمین کنم یا اردر پایین بزارم یا بیت بگیرم براش

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
نمیدونم والا تتر بمونم کمین کنم یا اردر پایین بزارم یا بیت بگیرم براش

مقدار کل + مدت زمان سرمایه گذاری مهمه.

اگر حداقل 3 الی 6 ماه ِ هست میتونید به این روش اقدام کنید:

50% بیت کوین
20% تاپ آلت کوین ریسک کم
20% کوین های معتبر دیفای ریسک بالا
10% ش* کوین با ریسک بسیار بسیار بالا

نحوه ی خرید: پله ای

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633

50% بیت کوین
20% تاپ آلت کوین ریسک کم

در مورد 10% آخر هم این توضیح رو بدم که بین کوین و توکن هایی که اصطلاح بهشون میگن ش* کوین هم ما باز خوب و بد داریم، کوینی که 20 جا لیست شده با کوین اسکمی که فقط تو پنکیک سواپ هست خیلی فرق میکنه. حواستون باشه.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224

50% بیت کوین
20% تاپ آلت کوین ریسک کم

والا مبلغش زیاد نیستش حدود 400 دلاره . حالا با این مبلغ همین روش رو پیشنهاد میکنید مدت زمان بیش از 3 ماهه هستش
خودم گفتم براش ارزهایی مثل فانتوم - ماتیک - الگوراند - نیر همچین چیزهایی بگیرم
دنبال یکی 2 تا کوین ارزون میگردم که اسکم نشن برای بلند مدت

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
والا مبلغش زیاد نیستش حدود 400 دلاره . حالا با این مبلغ همین روش رو پیشنهاد میکنید مدت زمان بیش از 3 ماهه هستش
خودم گفتم براش ارزهایی مثل فانتوم - ماتیک - الگوراند - نیر همچین چیزهایی بگیرم
دنبال یکی 2 تا کوین ارزون میگردم که اسکم نشن برای بلند مدت

خودش نظری نداره؟ :دی

ببینید من همین بیت کوین هم که گفتم با ترس و لرز گفتم :D متاسفانه نمیتونم اسم کوین خاصی رو بیارم، شرایط و توقعات متفاوت هست، هیچ تضمینی نیست که حتما تو این 3 ماه کوینی که میخرید رشد داشته باشه.

شاید این $400 کل پس انداز دوستتون باشه شاید 1% سرمایش باشه. تصمیم گیر نهایی خود شما باید باشید.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
خودش نظری نداره؟ :دی

ببینید من همین بیت کوین هم که گفتم با ترس و لرز گفتم :D متاسفانه نمیتونم اسم کوین خاصی رو بیارم، شرایط و توقعات متفاوت هست، هیچ تضمینی نیست که حتما تو این 3 ماه کوینی که میخرید رشد داشته باشه.

شاید این $400 کل پس انداز دوستتون باشه شاید 1% سرمایش باشه. تصمیم گیر نهایی خود شما باید باشید.
خودش نه ولی از بالا و پایین شدن بیت وبقیه الت ها با خبر هستش
شما اگر پیشنهادی دارید بفرمایید لطفا خوشحال میشم بدونم اون 3 ماه رو برای حداقل گفتم

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
ببینید بیش از 12 هزار تا کوین لیست شده، الان من بگم وارد آلت کوین نشید 1 ماه بعد 30 تا کوین شاید بتونید نام ببرید که 100% رشد کردن و بعد من رو نفرین کنید.

اما من به شخصِ معتقدم که فعلا باید درصد بیشتر روی بیت بود تا تکلیف دامیننس بیت و بازار مشخص بشه.
شما اگر میدونید بگید حداقل از ضرر در بیایم نگران نباش قول میدم برگه تضمینی مینویسم میفرستم برات که نفرینت نکنم :D
این سولانا انقدر اعصابم رو خورد کرد که حاظرم برم زنده زنده خاکشون کنم 30 تا سولانا گرفتم بیت رو تبدیل کردم بهش
الان بیت رفت بالا سولانا هم فکر کنم میخواد بره زیر 100 که به من بگه خریدی نوش جونت بیاخ

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
شما اگر میدونید بگید حداقل از ضرر در بیایم نگران نباش قول میدم برگه تضمینی مینویسم میفرستم برات که نفرینت نکنم :D
این سولانا انقدر اعصابم رو خورد کرد که حاظرم برم زنده زنده خاکشون کنم 30 تا سولانا گرفتم بیت رو تبدیل کردم بهش
الان بیت رفت بالا سولانا هم فکر کنم میخواد بره زیر 100 که به من بگه خریدی نوش جونت بیاخ

فکر کنم پست شما رو بود که قبلا ریپلای کردم، سولانا کوین خوبی هست اما شما به نظرم بد موقعی ورود کردی، حالا بحث شما نیست اصلا اما ایرانی ها بیشتر دنبال کوین هایی هستند که تو این 1-2 هفته ی اخیر رشد خوبی داشتند و عادت دارن بعد از اینکه کوین رشد میکنه اقدام به خرید میکنن، در صورتی که نباید اینطوری باشه.

مثلا ترون هم کوین خوبی هست اما اینکه بیای روی 40-50 سنت ورود کنی بعد بگی ای داد من ضرر کردم عجب کوین بدی درست نیست.

شما اگر به خریدت ایمان داری نگهش دار تا به وقتش، اگه قرار باشه دوباره تبدیلش کنی به بیت و همون روز سولانا رشد کنه دیگه ساتوشی و بیت کوین و همه رو نفرین میکنی :D

پ.ن: شما فقط سولانا رو نبین اکثر آلت کوین ها نسبت به بیت کاهشی بودن.

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
عزیز خب خوشحال باش از اینکه داره میاد پایین و هر جای مهمی رسید یک پله دیگه حجم اضافه کن، والا من از اینکه بره بالا و نتونم بخرم بیشتر ناراحت میشم تا اینکه خریده باشم و همینجور بریزه!
با این فانداهای خوبی که از اخر سال میاد به نظر من نگه دارین کم کمش میرسه به سقف قبلش

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
لعنت و مرگ برهرچی سازنده ی سولاناست
همشون دارن میرن بالا سولانا چون من خریدم داره میره پایین
متاسفانه خط روند صعودی تایم روزانه خودشو شکسته و با رسم فیبو اصلاحی اگر محدود 138 رو تو تایم روزانه بشکنه میره برای 120 و اگر 120 رو شکست خطرناک میشه و میره برای 80، فعلا که رو 138 یکبار ریجکت شده ولی اگر تایم روزانه زیر 138 بره خطرناک میشه
بازم خودتون تحلیل کنین

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
مشکل کارتون اینجا بوده سوالانا رو تو این قیمتا نباید میخریدید برای هولد بلند مدت
باید برای نوسان گیری میخریدید سوالانا از 30 یه کله رفت 200 210 خب واقعا اینجا جاش نبوده برای هولد کردن بخرید .
چارت هفتگی سوالانا رو نگاه میکردید به وضوح واگرایی منفی مشخص بود .
برای هولد بلند مدت هم معمولا چارت هفتگی و روزانه پیشنهاد میشه .

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
فکر کنم پست شما رو بود که قبلا ریپلای کردم، سولانا کوین خوبی هست اما شما به نظرم بد موقعی ورود کردی، حالا بحث شما نیست اصلا اما ایرانی ها بیشتر دنبال کوین هایی هستند که تو این 1-2 هفته ی اخیر رشد خوبی داشتند و عادت دارن بعد از اینکه کوین رشد میکنه اقدام به خرید میکنن، در صورتی که نباید اینطوری باشه.

مثلا ترون هم کوین خوبی هست اما اینکه بیای روی 40-50 سنت ورود کنی بعد بگی ای داد من ضرر کردم عجب کوین بدی درست نیست.

شما اگر به خریدت ایمان داری نگهش دار تا به وقتش، اگه قرار باشه دوباره تبدیلش کنی به بیت و همون روز سولانا رشد کنه دیگه ساتوشی و بیت کوین و همه رو نفرین میکنی :D

پ.ن: شما فقط سولانا رو نبین اکثر آلت کوین ها نسبت به بیت کاهشی بودن.
متاسفانه خط روند صعودی تایم روزانه خودشو شکسته و با رسم فیبو اصلاحی اگر محدود 138 رو تو تایم روزانه بشکنه میره برای 120 و اگر 120 رو شکست خطرناک میشه و میره برای 80، فعلا که رو 138 یکبار ریجکت شده ولی اگر تایم روزانه زیر 138 بره خطرناک میشه
بازم خودتون تحلیل کنین
مشکل کارتون اینجا بوده سوالانا رو تو این قیمتا نباید میخریدید برای هولد بلند مدت
باید برای نوسان گیری میخریدید سوالانا از 30 یه کله رفت 200 210 خب واقعا اینجا جاش نبوده برای هولد کردن بخرید .
مرسی
ببینید وقتی میگم شماها بگین برای همینه چون زده بود به سرم تبلیدلش کنم دوباره به بیت
ولی یهو یادم اومد چند سال پیش که اتریوم یهو رسید به هزارو خورده ای همش میگفتم بگیرم اون موقع دلار هم ارزون بود
ولی نخریدم و یه مدت بعدش اومد رسید به 86 دلار و اونجا بود که خرید زدم و الان هرچی دارم از اتریوم هست
الانم ایرادی نداره فدای یه تار موی خودمو شما نگهشون میدارم ببینم بعدا چی میشه

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
سولانا رو چرا نوشتم سوالانا :| وات :|
جهت در اومدن از اسپم با توجه به رشد الت کوین ها و ریزش بیت کوین بنظر میرسه بیت به الت کوین درحال فروش هست .

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
بیت ر*د 😁 ببینیم چی میشه

Last edited by a moderator:

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
سولانا رو چرا نوشتم سوالانا :| وات :|
جهت در اومدن از اسپم با توجه به رشد الت کوین ها و ریزش بیت کوین بنظر میرسه بیت به الت کوین درحال فروش هست .
همون سوال بیشتر بهش میاد چون شبیه ؟ هستش معلوم نیست چیکار میکنه یا میخواد بریزه یا بره بالا الان همشون دارن میریزن دوباره سولانا + شده !
فکر کنم سازنده هاش اومدن پست منو خوندن از ترسشون رفتن یه کارایی کردن 😁

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
بیت ر*د 😁 ببینیم چی میشه

شما مثل اینکه تازه اومدی. اینجور نوسان ها تو بازار کریپتو یه روز کاملا معمولی حساب میشه. پس روزایی که بیت تو چند ساعت هفت هشت هزار تا میریزه یا هفت هشت هزار تا بالا میره کجا بودی .هر موقع بیتکوین شارپی ریخت یا شارپی بالا رفت میشه انتظار دیدن چنین پیام هایی رو داشت.بیت همین یکی دو هفته پیش تو محدوده 42k داشت رنج میزد.

Last edited by a moderator:

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
شما مثل اینکه تازه اومدی. اینجور نوسان ها تو بازار کریپتو یه روز کاملا معمولی حساب میشه. پس روزایی که بیت تو چند ساعت هفت هشت هزار تا میریزه یا هفت هشت هزار تا بالا میره کجا بودی .هر موقع بیتکوین شارپی ریخت یا شارپی بالا رفت میشه انتظار دیدن چنین پیام هایی رو داشت.بیت همین یکی دو هفته پیش تو محدوده 42k داشت رنج میزد.
عزیز شما میتونین نظرتون رو در مورد چارت لوگاریتمی بگین که کدوم رو مبنا قرار بدیم؟ چون تو تایم بلند مدت تفاوت زیادی دارن، فکر کنم فیبوناچی هم بر اساس چارت حسابی هستش

rasool15

Registered User
لایک‌ها
263
سلام

متاسفانه NFT باز نیستم ولی سرچ کردم، شاید لینک زیر جواب شما رو داده باشه:

کد:
https://help.phantom.app/hc/en-us/articles/4406463116307-Why-doesn-t-my-NFT-show-up-
سلام ، ممنونم ازت که توجه کردی
فک کنم مشکل اصلی از این باشه که آدرسی که کیف پول c98 میده مشکل داره و بقیه کیف پول ها مخصوصا شبکه سولانا ازش پشتیبانی نمیکنه چون جدای از nft وقتی با هر کیف پولی بالا میارم حتی موجودی سول هم نشون نمیده و کلا صفر میزنه .

hadi_bnd

Registered User
لایک‌ها
873
نه دوست عزیز تازه وارد این بازار نیستم یک رشد شارپی معمولا نیاز به اصلاح داره

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177
دوستان چند روزی هست که برای ورود به بایننس که میخوام کد گوگل آترنیکیتور رو وارد کنم اینولید میده و میگه کد درست نیست در صورتیکه کد رو درست میزنم
وی پی ... هم که روشن کردم باز این مشکل بوجود میاد که مجبور میشم کش کروم رو کلیر کنم تا این مشکل از بین بره
کسی تا حالا به این مشکل خورده یا نه ؟ علت یا راه حلی به نظرتون میاد بگین ؟ قبلا این مشکل رو نداشتم

بعد من تو وی پی اس کار میکنم یه چند ساعتی که ازش میگذره مجدد باید لوگین مجدد کنم بازم این مورد قبلا اگر یک روز لوگ اوت نمیکردم تا خودم لوگ اوت نمیکردم نیاز به لوگین مجدد نداشت این مورد رو نمیشه تو تنظیمات کاری کرد تا خودم از اکانت بیرون نیومدم نیاز به لوگین مجدد نداشته باشه ؟

بالا