برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
به نظر من در شرایط فعلی چون دامیننس بیت هنوز تکلیفش مشخص نیست یکم شرایط برای آلت کوین ها ریسکیه، اگه دامیننس بخواد مثل دفعه قبل که بیت ATH زد بره بالا که آلت ها خیلی ریزش میکنن (البته به نظر من در اون حد دفعه قبل دامیننس رشد نمیکنه، چون اتریوم به عنوان لیدر آلت کوین ها داره خوب عمل میکنه).
ولی به شخصه اگه تصمیم به خرید آلت ها داشته باشم، روی پولکادات و DYDX فکر میکنم.

پ.ن: نظر خیلی شخصی و DYOR
مقداری پولدو و اتر و دوباره سولانا گرفتم ببینیم خدای نهنگ ها چی میخواد

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
بیت کوین اگر ATH رو بزنه و اگر قبلا دوستان حتی در بالاترین قیمت هم بیت کوین خریده باشند ( که بعیده )، از نظر ریالی باز توی سود هستند چون آن زمان قیمت تتر زیر 24ت بوده و الان تقریبا 27ت هست.

پ.ن: حالا کاری به این موضوع نداریم که یکی از روش های خرید بیت، پله ای خرید کردن و به اصطلاح میانگین کم کردن هست.

پ.ن 2: :D به نظر من این سری دیگه میتونه آخرین شانس برای خروج از بازار باشه برای حداقل 1 الی 2 سال، در نتیجه حتما مدیریت سرمایه و سیو سود کنید.

65824347473532839463.gif

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
بیت کوین اگر ATH رو بزنه و اگر قبلا دوستان حتی در بالاترین قیمت هم بیت کوین خریده باشند ( که بعیده )، از نظر ریالی باز توی سود هستند چون آن زمان قیمت تتر زیر 24ت بوده و الان تقریبا 27ت هست.

پ.ن: حالا کاری به این موضوع نداریم که یکی از روش های خرید بیت، پله ای خرید کردن و به اصطلاح میانگین کم کردن هست.

پ.ن 2: :D به نظر من این سری دیگه میتونه آخرین شانس برای خروج از بازار باشه برای حداقل 1 الی 2 سال، در نتیجه حتما مدیریت سرمایه و سیو سود کنید.

65824347473532839463.gif
اینبار حتما باید استاپ رعایت بشه
ایندفعه دوباره اتفاق 2018 میافته و همه کفتر میزنن :censored:

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
به نظر من این سری دیگه میتونه آخرین شانس برای خروج از بازار باشه برای حداقل 1 الی 2 سال، در نتیجه حتما مدیریت سرمایه و سیو سود کنید.
اجازه بدید با این بخش کامنت شما موافق نباشم.
یه سره که بالا نمیره! حالا بره ATH جدید هم بزنه بعیده کله نکنه. مثل هزاران بار گذشته.
البته نوشته شما ایهام داره

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
اینبار حتما باید استاپ رعایت بشه
ایندفعه دوباره اتفاق 2018 میافته و همه کفتر میزنن :censored:

البته نظرات و تحلیل ها متفاوت هست، بعضیا میگن اگه ریزش وحشتناک هم داشته باشیم دیگه مثل سری قبل 3-4 سال بازار خرسی نمیشه و دوباره میره برای سقف جدید، بعضی ها هم میگن بازار جوری خرسی میشه که هیچ گاوی تا حالا به خودش ندیده :D

اما نظر من اینه که مهم نیست کدام یک به حقیقت نزدیک تره، ما باید سیو سود کنیم و تمام.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
اجازه بدید با این بخش کامنت شما موافق نباشم.
یه سره که بالا نمیره! حالا بره ATH جدید هم بزنه بعیده کله نکنه. مثل هزاران بار گذشته.
البته نوشته شما ایهام داره

منظورم این cycle هست که به هر حال هر کسی یک تارگتی واسه خودش تعیین کرده، شاید همین 64ک زدنش هم به تاخیر بیفتد ولی در پایان اگر بولران تمام بشه اینجوری نیست که 50% بیت بریزه دوباره 6 ماه بعد برگرده سر جاش.

البته این نظر من هست و میتونه 100% اشتباه باشه.

Yossef

Registered User
لایک‌ها
408
منظورم این cycle هست که به هر حال هر کسی یک تارگتی واسه خودش تعیین کرده، شاید همین 64ک زدنش هم به تاخیر بیفتد ولی در پایان اگر بولران تمام بشه اینجوری نیست که 50% بیت بریزه دوباره 6 ماه بعد برگرده سر جاش.

البته این نظر من هست و میتونه 100% اشتباه باشه.
دقیقا تایید میشه حرفتون. 98درصد الان در مود طمع هستن (مثل خودم ) و 2 درصد درست درمون عمل میکنن.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
البته نظرات و تحلیل ها متفاوت هست، بعضیا میگن اگه ریزش وحشتناک هم داشته باشیم دیگه مثل سری قبل 3-4 سال بازار خرسی نمیشه و دوباره میره برای سقف جدید، بعضی ها هم میگن بازار جوری خرسی میشه که هیچ گاوی تا حالا به خودش ندیده :D

اما نظر من اینه که مهم نیست کدام یک به حقیقت نزدیک تره، ما باید سیو سود کنیم و تمام.
الان چرا بایدریزش کنه ؟ چرا نره برای 100هزار بیت؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
الان چرا بایدریزش کنه ؟ چرا نره برای 100هزار بیت؟

من نگفتم الان ریزش میکنه یا نمیره برای 100 هزار، گفتم حواستون باشه اتمام بولران که نزدیک شد ریسک نکنید سریع سیو سود کنید و اگر حتی اهل ریسک زیاد بودید کلا خالی کنید.

شاید بپرسید اتمام بولران کی هست؟

الان شما مثلا بر این باور هستید که سقف بیت کوین 100ک هست، باید از 82ک شروع کنید پله ای فروختن ( از کم به زیاد )، من معتقدم که مثلا 150ک هست از 92 شروع میکنم به فروش.

پ.ن: شما ببینید من کی گفتم هدف بیت 100ک هست، دقیقا 1 سال پیش که بیت روی 11-12ک بود.

اون زمان حتی بحث سر این بود که 20ک رو هم نخواهد زد...

Gita.

Registered User
لایک‌ها
58

65824347473532839463.gif
جمله آخرتون یعنی فکر میکنید این بار اگر بیت بریزه (فرضا از ۱۰۰هزار) بدجوری میریزه و تا مدت ها به صدهزار برنمیگرده؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
جمله آخرتون یعنی فکر میکنید این بار اگر بیت بریزه (فرضا از ۱۰۰هزار) بدجوری میریزه و تا مدت ها به صدهزار برنمیگرده؟

اگر سقف قیمتی رو 150 هزار در نظر بگیریم و فقط 50% ریزش داشته باشه میشه 75 هزار دلار ضرر و مطمئن باشید اگر بیت نصف بشه ( همانطور که قبلا بارها ثابت شده ) آلت کوین ها 1/5 و ش* کوین ها 1/80 میشن.

اینکه حالا بگم بدجوری میریزه شاید درست نباشه اما دیگه 6 ماه و 1 سال صبر جبران ضرر رو نمیکنه.

البته چند نکته رو هم باید مد نظر داشته باشیم که آیا همراه بیت کوین، آلت کوین ها هم رشد داشتن یا خیر؟ امکان داره مثلا بیت ریزشی بشه و آلت کوین ها یک هفته الی 2 هفته سقف جدید بزنن و بعد ریزششون شروع بشه.

مثلا نئو سری قبل جونش بالا اومد تا رشد کنه اما با یک کندل هفتگی 100% رشد کرد.

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436
با توجه به اینکه حراجی های پاراچین های شبکه دات توی 3 ماهه آخر 2021 یعنی بزودی انجام میشه احتمالا میتونه کمک زیادی به رشدش در میان مدت بکنه.
سلام محسن جان و دوستان

دوستان لطف میکنید ساده این پاراچین را توضیح بدهید من سرچ میکنم تو گوگل فقط متوجه میشوم که پاراچین شبکه ای که روی دات قرار میگیره و قسمتی از شبکه دات را اجاره میکنه
من متوجه نمیشوم الان توی حراج کاربر وظیفش چی هست ؟ و کجای کار این سیستم قرار میگیره و هدف چی هست (خرید را که همه انجام میدهند )
ممنون اگر کسی از دوستان اطلاع کافی داره راهنمایی بفرمایید

Gita.

Registered User
لایک‌ها
58
لعنت و مرگ برهرچی سازنده ی سولاناست
همشون دارن میرن بالا سولانا چون من خریدم داره میره پایین
نه واقعا
بجز چندتای محدود همشون یا تکون نمیخورن یا درحال ریزشن.
من بجز سولانا luna و xtz و ada دارم. همه درحال ریزش... ماشالا luna و ada که هر روز نسبت به روز قبل بیشتر میریزن 😂
تو کار ada موندم. زیادی نریخته؟:unsure:

ed2008

Registered User
لایک‌ها
436

65824347473532839463.gif
سلام captive جان
گفته شما را من هم حس میکنم حداقل ۱ الی ۲سال !!!
از چرخهای و سیکل های زمانی گن استفاده میکنید ؟

چون حدس فقط در حد حدس و نه تحلیل من هم این هست که تا سه چها ماه اینده بازار سقف میزنه حالا شاید هم ۱۰۰ ؛کار به رقم سقف ندارم اما در سال اینده میلادی از اول تا اخر سال بیت اگر قبلا کف سه هزار تا بود در سال جدید روی ۵ تا ۷ یا ۹ تا ۱۳ میچرخه .نظری در مورد ارقام کف دارید؟

امیدوارم اینطوری نشه و فقط در حد حدس و گمان باشه این قضیه.
دوستان این حرفها را سیگنال نگیرید و بهیچ عنوان سیگنال خرید و فروش نیست و فقط یک تئوری کف هست

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
سلام captive جان
گفته شما را من هم حس میکنم حداقل ۱ الی ۲سال !!!
از چرخهای و سیکل های زمانی گن استفاده میکنید ؟

چون حدس فقط در حد حدس و نه تحلیل من هم این هست که تا سه چها ماه اینده بازار سقف میزنه حالا شاید هم ۱۰۰ ؛کار به رقم سقف ندارم اما در سال اینده میلادی از اول تا اخر سال بیت اگر قبلا کف سه هزار تا بود در سال جدید روی ۵ تا ۷ یا ۹ تا ۱۳ میچرخه .نظری در مورد ارقام کف دارید؟

امیدوارم اینطوری نشه و فقط در حد حدس و گمان باشه این قضیه.
دوستان این حرفها را سیگنال نگیرید و بهیچ عنوان سیگنال خرید و فروش نیست و فقط یک تئوری کف هست

سلام مخلصم

ببینید شروع کرونا در چین من رو یاد بحران مالی سال 2008 انداخت و همزمان شدنش با استارت بیت کوین و مسائل بعد از آن، اما وقتی اون شب کذایی بیت به زیر 4ک اومد همش از خودم سوال میکردم که چرا؟ واقعا چرا باید بیت بریزه؟ بیت اگر الان رشد نکنه پس کی باید رشد کنه؟ الان دیگه وقتش هست!!! و میدونستم که با گسترده شدن و همه گیری کرونا اتفاقات مهمی در بازار کریپتو خواهیم داشت و بعد هم که مسائل مربوط به انتخابات آمریکا و رای نیاوردن ترامپ...

همه ی اینها رو که بذاریم کنار، من از هر پستی از هر سخنی، توئیتی، پیامی یک نکته ی مهمی رو به ذهنم میسپارم مثلا CZ میگه:

Slap yourself, if you sold #BTC under $100,000.

اون برداشتی که از این پست دارم رو به ذهن میسپارم، میریم جلو تر، ایلان ماسک میگه:

Cryptocurrency is promising, but please invest with caution!

میریم جلوتر میبینیم تاریخ ثابت کرده وقتی قیمت بیت کوین بیش از 3 ماه بالای یک عددی باشه، میتونه تا 10 برابر اون رشد کنه، یعنی اگر بیت بالای 3 ماه بیش از 20 هزار دلار بوده پس میتونه تا 200ک رشد کنه

و باز میریم جلوتر، صحبت های PlanB رو در مورد بیت میخونیم و میشنویم و و و و و و و و.... :D

همه ی اینها یکجا در ذهن من جمع می شوند و بیت کوین 100 هزار دلاری رو تداعی میکنند.

حرص و طمع و اشتباهاتی که در گذشته هم داشتم باعث میشن که دیگه اشتباه نکنم یا حداقل اشتباه کمتری داشته باشم، پس در نتیجه وقتی باور من بیت کوین 100 هزار دلاری باشه به این معنا نیست که از کانال سیگنال فروش یه چیزی خونده باشم و حالا منتظر بشینم که آیا به این عدد میرسه یا خیر.

بالا