برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,468
مارکتینگ خوبی نمیکنه اصلا ! تمایل دارم کوین های قدیمی که بازاریابی کند انجام میدن فارغ از کاربرد جایگزین کنم با آلت های کاتگوری متاورس ..

سرمایه خوابوندیم رو کوین های قدیمی و منتظریم سقف ۲۰۱۷ بزنه

البته دش استثنا هست که پست های قدیم مثال زده بودی، ارزش داره بمونه تو سبد

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,252
یه سری ایردراپ هم هست که به خاطر تراکنشی که افراد انجام دادن به صورت رایگان بهشون تعلق میگیره که اگر شانس خوبی داشته باشی میتونه تا 1000 دلار هم حتی سوددهی داشته باشه واستون.
چه تراکنشی؟ تراکنش توی صرافی؟
اینجوری که خیلی شانسی میشه و بعد هم باید در چندین و چند صرافی اکانت داشته باشیم و معامله کنیم. درسته؟

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657
چه تراکنشی؟ تراکنش توی صرافی؟

آره، توی صرافی های غیرمتمرکز معمولا که توکنشون لانچ نشده...

اینجوری که خیلی شانسی میشه و بعد هم باید در چندین و چند صرافی اکانت داشته باشیم و معامله کنیم. درسته؟

درسته.

تاپیک زیر رو هم پیشنهاد میکنم یک بررسی بفرمایید

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,252
‏اگه پیاده‌روی یا رانندگی زیاد می‌کنین اپ The Coin رو نصب کنین و اکانت پرو رو بگیرین براش. تو مسیر ماین می‌کنه و به یه حدی که برسه به جاش بهتون XYO می‌ده که تو هفته‌ی گذشته قیمتش چند برابر شده.

مشاهده پیوست 1269897
اگر گوشی رو داغون نمیکنه یا حجم اینترنت رو نمیخوره منم نصب کنم؟!

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,468
اگر گوشی رو داغون نمیکنه یا حجم اینترنت رو نمیخوره منم نصب کنم؟!
جئوماینینگ هست ، حجم مصرف نداره زیاد در مورد سخت افزار مطمعن نیستم داغون نکنه

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657
یک سری کانال های به اصطلاح سیگنالی هستند اینها فقط درآمدشون از همون تبلیغاتی هست که در کانال میذارن و بابتش پول میگیرن، حواستون به سیگنال هاشون باشه، بعضا ممبرهای زیادی هم دارن و اکثرا هم غلط پیش بینی میکنن، 2-3 تا مورد هم که شانسی درست از آب در میاد رو نقل قول میگیرن و پیام میذارن که : همانطور که قبلا پیش بینی کرده بودیم اینطور شد و آنطور شد :|

یا پیج های اینستاگرامی که طرف در روز 4-5 ساعت وقت میذاره فقط برای تحلیل و کلیپ پر کردن و جواب کامنت دادن، خب تو اگر تریدر باشی کی میخوابی؟ کی ترید میکنی کی..

Maans

Registered User
لایک‌ها
179
یک سری کانال های به اصطلاح سیگنالی هستند اینها فقط درآمدشون از همون تبلیغاتی هست که در کانال میذارن و بابتش پول میگیرن، حواستون به سیگنال هاشون باشه، بعضا ممبرهای زیادی هم دارن و اکثرا هم غلط پیش بینی میکنن، 2-3 تا مورد هم که شانسی درست از آب در میاد رو نقل قول میگیرن و پیام میذارن که : همانطور که قبلا پیش بینی کرده بودیم اینطور شد و آنطور شد :|

یا پیج های اینستاگرامی که طرف در روز 4-5 ساعت وقت میذاره فقط برای تحلیل و کلیپ پر کردن و جواب کامنت دادن، خب تو اگر تریدر باشی کی میخوابی؟ کی ترید میکنی کی..
برای کسایی مثل من که زیاد وقت ندارم دنبال فاندا و اخبار باشم خوبه میبینی چندتا خبر استوری میکنن، ولی به شخصه هم پکیج اموزشی رو خریدم و هم کانال سیگنال، خیلی چیز خاصی نمیگن، تو بولران خب شما هر ارزی رو بخری احتمال رشد داره، ولی خوبیش اینه برای تازه کار ها با این محیط بیشتر اشنا میشیم
یک مورد خیلی بدی که متوجه شدم اینه که ضرر هارد خیلی عادی جلوه میدن مخصوص آقای اچ فایننس که تیک آبی هم داره از اینستا، خیلیا با این حرفا زندگیشونو میبازن مخصوصا اینکه همش با اهرم و فیوچرز کار میکنه

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657
برای کسایی مثل من که زیاد وقت ندارم دنبال فاندا و اخبار باشم خوبه میبینی چندتا خبر استوری میکنن، ولی به شخصه هم پکیج اموزشی رو خریدم و هم کانال سیگنال، خیلی چیز خاصی نمیگن، تو بولران خب شما هر ارزی رو بخری احتمال رشد داره، ولی خوبیش اینه برای تازه کار ها با این محیط بیشتر اشنا میشیم
یک مورد خیلی بدی که متوجه شدم اینه که ضرر هارد خیلی عادی جلوه میدن مخصوص آقای اچ فایننس که تیک آبی هم داره از اینستا، خیلیا با این حرفا زندگیشونو میبازن مخصوصا اینکه همش با اهرم و فیوچرز کار میکنه

اخبار روز رو دنبال کردن مشکلی نداره، آموزش صحیحی اگر باشه، اینها خوب هستند اما سیگنال خرید یا فروش اگر دادن نباید روی تصمیم شما تاثیری بگذاره که ای داد مثلا الان بیت رفت برای 2ک بفروشم که ضرر نکنم یا بر عکسش.

در مورد فیوچرز هم همانطور که قبل تر گفتم به هیچ عنوان کار نکنید.

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
به نظر میرسه فصله گیم هاست
shill
رو تازه دیدم
چند تا از این اینفلوئنسرای خارجی دارن هایپش میکنن
خود پروژه بنظر جالب میاد تیمش سابقه زیادی تو بازی ساختن داره کالاف ، استریت فایتر و کلی گیم دیگه
پارتنرای خوبی هم داره
چارت نداره
وقتی ادد شده کوکوین از تا 1000 دلار رفته و الان یک دلاره :censored:
بسی روش فومو شدم
نصیحتی چیزی برای این جانب دارین ؟
------------------
یکی از ویژگی های بدم اینه خیلی وقت ها عجله یی تصمیم میگیرم
مثلا من گالا رو روی 10 سنت خریدم
روی 13 فروختم
الان 35 سنت
و کم کم دارم از خودم نامید میشم :|

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657
shill
رو تازه دیدم
خود پروژه بنظر جالب میاد تیمش سابقه زیادی تو بازی ساختن داره کالاف ، استریت فایتر و کلی گیم دیگه
پارتنرای خوبی هم داره
چارت نداره
بسی روش فومو شدم
------------------
روی 13 فروختم
الان 35 سنت

آره دقیقا متاورس و گیمینگ مد هست، مثل زمانی که سگ و گربه ها مد بودن، باید سودت رو بگیری ازش و سریع فرار کنی چون معلوم نیست بعدش چی بشه :دی

اگر خواستید خرید بزنید به نظرم SAND و همین Alice بد نباشه، به صورت پله ای خرید کنید و پله ای هم خارج بشید ازش.

کوین های دیگه هم اگر خواستید ریسک کنید حجم معاملاتش رو بررسی کنید حتما، 1 میلیون دلار و 2 میلیون دلار نباشه :D و حداقل تو یکی 2 تا صرافی اسمی لیست شده باشند.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657
کاری که خودم کردم این بود که مقداری لایت و نئو فروختم و SAND و آلیس خریدم، اگرم 1% بریزه دیگه از جیب ندادم تقریبا و میذارمش تو انبار تا 3-4 سال دیگه :D

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
shill
رو تازه دیدم
پارتنرای خوبی هم داره
چارت نداره
بسی روش فومو شدم
------------------
روی 13 فروختم
الان 35 سنت

Shill رو از وقتی که داشت توی کوکوین لیست میشد زیر نظر داشتم، تا حدود 70-75 سنت اومد پایین، مجدد برسه به همون حدودا به شخصه یه پله میخرم برای بلند مدت.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
پریروز یه مقدار آلیس هم خریدم، فکر میکنم آلیس هم راه گالا رو میره و یه سود حداقل صد درصدی میده.

پ.ن: نظر کاملا شخصی.

mnb1392

Registered User
لایک‌ها
1,069
Shill رو از وقتی که داشت توی کوکوین لیست میشد زیر نظر داشتم، تا حدود 70-75 سنت اومد پایین، مجدد برسه به همون حدودا به شخصه یه پله میخرم برای بلند مدت.
الان نگاه کردم بنظرم گیمش لانچ نشده هنوز درسته ؟
وقتی گیمش لانچ بشه احتمالا موقعیت خوبی داشته باشه و یه سود خوب بده
آره دقیقا متاورس و گیمینگ مد هست، مثل زمانی که سگ و گربه ها مد بودن، باید سودت رو بگیری ازش و سریع فرار کنی چون معلوم نیست بعدش چی بشه :دی

اگر خواستید خرید بزنید به نظرم SAND و همین Alice بد نباشه، به صورت پله ای خرید کنید و پله ای هم خارج بشید ازش.

کوین های دیگه هم اگر خواستید ریسک کنید حجم معاملاتش رو بررسی کنید حتما، 1 میلیون دلار و 2 میلیون دلار نباشه :D و حداقل تو یکی 2 تا صرافی اسمی لیست شده باشند.
sand و mana رو خیلی وقت پیش ها میخواستم بخرم ولی نخریدم :دی و حسرتشم الان فایده نداره دیگ
یکی از دوستان مانا رو روی 60 سنت قبل از ریزش بیت از 64 خرید
تا الان نگه داشت :)
همش میگردم بهترین پروژه رو پیدا کنم و انتخاب بهتری داشته باشم از اونور بوم میافتم و پروژه یی میخرم که خوبه ولی اون موقع وقت پامپش نیست :|
تشکر این مورد رو هم مدنظر قرار میدم

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,657

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,353
سلام

طبیعتا نباید انقدر طول بکشه، از دوستانی که کوکوین کار میکنن آمار بگیرید :-؟
با توجه که خیلی از موارد من کیف پول صرافی ها ی ایرانی رو که چک مییکنم همه ورودی های تتر از کوین Ex هست.
کسی علاقه یی به کوکوین نداره.

رد ایت رو هم چک میکردم تاپیک زیاد زدن در مورد این موضوع برای این ماه نوامبر.

بالا