برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد تاسیس فروم جدید فعلا کنسل شد/راهکارهای جایگزین در داخل تاپیک

با ایجاد فروم جدید و انتقال به اونجا

• Total voters
    186
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

sajad564

Registered User
لایک‌ها
189
دوستانِ گرامی
ایجاد هر فروم ثانویه ای بی نتیجه خواهد بود
مشکل مکان نیست
مشکل کاربر ها هستن
شما شاید 20 تا کربر رو با خودتون بتونید ببرید به فروم جدید
ولی بازدید فروم/بازدید روزانه فروم/کاربر های جدید الورود و کلا ماهیت این فروم رو نمیتونید با خودتون جایی ببرید

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,111
بازارچه وبمستری کجا رو پیشنهاد میدید؟

وب هاستینگ تالک مُرده
شاپ کیپر تقریبا دیگه مومیایی شده
گروه های تلگرام هم مدیر های عقده ای زیاد هست پاک میکنن یا انتظار دارن پول بدیم بهشون برای تبلیغات
تو دیوار آگهی بزنم دسته بندی پولی حساب میشه و فقط روز اول دیده میشه
تو سایت های درج آگهی مثل ایران تجارت و... برم مخاطب و بازدید ندارن
فروم های پرژن دولز 1 و 2 و 3 و اونایی که اومدن تعطیل شدن اونایی که بعدا میان هیچ کدوم بازار و مصرف ندارن یعنی یوزر ها هماهنگ نیستن من رفتم اکانت ساختم ولی بقیه نیومدن

mehdi6052

Registered User
لایک‌ها
413
من امروز یک قسمت از کار ربات رو تموم کردم

تو این مرحله ربات به یک صفحه از بازارچه نگاه کرده و اطلاعات کلی پست ها مثل عنوان و نوع فروش یا مزایده ای و کاربر ثبت کننده و لینک پست و تعداد بازدید و ... رو استخراج کرده
از نظر فنی حدود 30 درصد از کار ربات رو تموم کردم
هدف این ربات استخراج اطلاعات یک بازارچه بطور کامل هست

در قدم بعدی ربات به داخل پست رفته و اطلاعات پست و کامنت های کاربران رو ذخیره خواهد کرد

در قدم سوم اطلاعات کاربران و آمار امتیازات کاربران رو خواهد گرفت

فایل های ضمیمه

• ربات 1.png
    ربات 1.png
    63.3 KB · نمایش ها: 272
Last edited:

sajad564

Registered User
لایک‌ها
189

تو این مرحله ربات به یک صفحه از بازارچه نگاه کرده و اطلاعات کلی پست ها مثل عنوان و نوع فروش یا مزایده ای و کاربر ثبت کننده و لینک پست و تعداد بازدید و ... رو استخراج کرده

در قدم بعدی ربات به داخل پست رفته و اطلاعات پست و کامنت های کاربران رو ذخیره خواهد کرد

شما به credential یا اطلاعات هویتی کاربر ها دسترسی ندارید
یا مثلا پیام های خصوصیی
البته در مورد اطلاعات رو میتونید یه ایمیل تغییر رمز عبور ارسال کنید
ولی در هر صورت خبری از پیام های خصوصی نیست
به هر حال دوستان یه انجمن زدن با نام pcpin که خیلی ها رفتن اونجا ثبت نام کردن
اصلا فکرش رو نمیکردم همچین اتفاقی بیفته و کسی ثبت نام کنه ولی مثل اینکه افتاده
از شما و سایرین هم میخوام اگر امکانش هست در اون انجمن ثبت نام کنید و دانش فنی تون رو در صورتی که مایل به کمک هستید اونجا صرف کنید
شما میتونی یه ربات بزنی که با یه حساب کاربری جدید لاگین کنه و به همه کاربر های سایت یه پ.خ با مضمونِ ایجاد شدن فروم جدید ارسال کنه
این مورد به نظرم خیلی میتونه کمک کنه
از سلنیوم استفاده میکنی ؟

mehdi6052

Registered User
لایک‌ها
413
شما به credential یا اطلاعات هویتی کاربر ها دسترسی ندارید
یا مثلا پیام های خصوصیی
البته در مورد اطلاعات رو میتونید یه ایمیل تغییر رمز عبور ارسال کنید
ولی در هر صورت خبری از پیام های خصوصی نیست
به هر حال دوستان یه انجمن زدن با نام pcpin که خیلی ها رفتن اونجا ثبت نام کردن
اصلا فکرش رو نمیکردم همچین اتفاقی بیفته و کسی ثبت نام کنه ولی مثل اینکه افتاده
از شما و سایرین هم میخوام اگر امکانش هست در اون انجمن ثبت نام کنید و دانش فنی تون رو در صورتی که مایل به کمک هستید اونجا صرف کنید
شما میتونی یه ربات بزنی که با یه حساب کاربری جدید لاگین کنه و به همه کاربر های سایت یه پ.خ با مضمونِ ایجاد شدن فروم جدید ارسال کنه
این مورد به نظرم خیلی میتونه کمک کنه
از سلنیوم استفاده میکنی ؟
در انتقال اطلاعات پیام های خصوصی یا ایمیل کاربران مهم نیست و چیزهایی که تو سایت هست و میبینیم رو میتونم کپی کنم و همین کافی هست
و کسانی که بخوان سایت جدید بیان، خودشون ایمیل خودشون رو اعلام میکنند

بله کار خوبی کردند که انجمن جدید زدند
توجه کنید که من در حال ایجاد یک سایت به سبک خودم هستم و باید روی اون کار کنم
اگر سایت من موفقیتی نداشت و سایت دیگر دوستان گرفت، اگر خواستند دیتابیس اطلاعات کپی شده رو در اختیار ایشان قرار میدم

با توجه به اینکه سایت معرفی شده توسط انجمن ساز ایجاد شده و من تخصص های دیگری دارم و سایت های دست ساز درست میکنم، فعلا نمیتونم و نمیخوام تو اون سایت فعالیت داشته باشم و باید روی سایت خودم کار کنم

رباتی که گفتید فکر بدی نیست و میشه این کار رو کرد و باید ضرورت اون رو بررسی کنم

نه از سلنیوم استفاده نمیکنم

sajad564

Registered User
لایک‌ها
189
در انتقال اطلاعات پیام های خصوصی یا ایمیل کاربران مهم نیست و چیزهایی که تو سایت هست و میبینیم رو میتونم کپی کنم و همین کافی هست
و کسانی که بخوان سایت جدید بیان، خودشون ایمیل خودشون رو اعلام میکنند

بله کار خوبی کردند که انجمن جدید زدند
توجه کنید که من در حال ایجاد یک سایت به سبک خودم هستم و باید روی اون کار کنم
اگر سایت من موفقیتی نداشت و سایت دیگر دوستان گرفت، اگر خواستند دیتابیس اطلاعات کپی شده رو در اختیار ایشان قرار میدم

با توجه به اینکه سایت معرفی شده توسط انجمن ساز ایجاد شده و من تخصص های دیگری دارم و سایت های دست ساز درست میکنم، فعلا نمیتونم و نمیخوام تو اون سایت فعالیت داشته باشم و باید روی سایت خودم کار کنم

رباتی که گفتید فکر بدی نیست و میشه این کار رو کرد و باید ضرورت اون رو بررسی کنم

نه از سلنیوم استفاده نمیکنم
درسته
اگر منافع شخصی دخیل هستش که بحثش جداست

mehdi6052

Registered User
لایک‌ها
413
درسته
اینم یک مدل جدید دلسرد کردن هست؟! :cool: :cool::cool:

توجه دارید که من برنامه نویس حرفه ای وب هستم و به کارم واردم
سایت جدیدی رو شروع کردم و با حرف این و اون هم کنار نمیگذارم، بشینم ببینم چی کار میکنن

با انجمن ساز میشه 5 ساعته یک سایتی شبیه به پرشین تولز ایجاد کرد که این روش رو من 7 سال پیش استفاده میکردم و کنار گذاشتم
روشی که من استفاده میکنم رو 7 سال هست روش کار کردم و شامل ایجاد تک تک آیتم های سایت به بهترین شیوه ای هست که اون رو میدونم
که روش سخت ولی علمی و موثری هست و سایت های داینامیک خوبی رو میتونم بسازم که به هزاران نفر سرویس بده و سرعت خوبی داشته باشه

روش های ساندویچی مثل سایت ساز ها و انجمن سازها، اگر 20 تا کاربر با هم تو سایت کار کنن، سایت موقتا از کار می افته
سرورهای گرون هم بگیرن که صرف نداره

تو همین یک هفته گذشته از ساعات کارم که ساعتی 150 تا 200 تومن هست زدم و روی سایت جدید کار کردم
و برای کار خودم ارزش قائل هستم و حتما که انسان هر کاری میکنه منافع شخصی هم توش هست
و قرار نیست ساعت ها کار خودم و منافع شخصی خودم رو بخاطر 5 ساعت زحمت دیگران و حرف و حدیث ها کنار بگذارم

قصد بی ادبی ندارم و فقط میخواستم مطمئن بشم که متوجه منظور من شده باشید

sajad564

Registered User
لایک‌ها
189
اینم یک مدل جدید دلسرد کردن هست؟! :cool: :cool::cool:

توجه دارید که من برنامه نویس حرفه ای وب هستم و به کارم واردم
سایت جدیدی رو شروع کردم و با حرف این و اون هم کنار نمیگذارم، بشینم ببینم چی کار میکنن

با انجمن ساز میشه 5 ساعته یک سایتی شبیه به پرشین تولز ایجاد کرد که این روش رو من 7 سال پیش استفاده میکردم و کنار گذاشتم
روشی که من استفاده میکنم رو 7 سال هست روش کار کردم و شامل ایجاد تک تک آیتم های سایت به بهترین شیوه ای هست که اون رو میدونم
که روش سخت ولی علمی و موثری هست و سایت های داینامیک خوبی رو میتونم بسازم که به هزاران نفر سرویس بده و سرعت خوبی داشته باشه

روش های ساندویچی مثل سایت ساز ها و انجمن سازها، اگر 20 تا کاربر با هم تو سایت کار کنن، سایت موقتا از کار می افته
سرورهای گرون هم بگیرن که صرف نداره

تو همین یک هفته گذشته از ساعات کارم که ساعتی 150 تا 200 تومن هست زدم و روی سایت جدید کار کردم
و برای کار خودم ارزش قائل هستم و حتما که انسان هر کاری میکنه منافع شخصی هم توش هست
و قرار نیست ساعت ها کار خودم و منافع شخصی خودم رو بخاطر 5 ساعت زحمت دیگران و حرف و حدیث ها کنار بگذارم

قصد بی ادبی ندارم و فقط میخواستم مطمئن بشم که متوجه منظور من شده باشید
بنده خودم برنامه نویس دات نت هستم
چیزی به نام روش ساندویچی وجود نداره
همه چیز رو نیاز های شما تعیین میکنه و پیروی کورکورانه صرفا عاملی میشه بر صرف هزینه غیر الزامی
شما بهت بگن یه سایت ساده میخوایم چشاتو میبندی clean architecture جلو میری؟
یا روی همون سایت نیازی به استفاده از domain driven design هست ؟
من با این ابزار های فروم ساز که فرمودید کار نکردم
ولی قطعا هدفشون ساختنه فرومِ و الان به یه فروم نیاز داریم
خیلی سادس
البته شما مختاری که هرطور مایلی پیش بری

mehdi6052

Registered User
لایک‌ها
413
بنده خودم برنامه نویس دات نت هستم
چیزی به نام روش ساندویچی وجود نداره
همه چیز رو نیاز های شما تعیین میکنه و پیروی کورکورانه صرفا عاملی میشه بر صرف هزینه غیر الزامی
شما بهت بگن یه سایت ساده میخوایم چشاتو میبندی clean architecture جلو میری؟
یا روی همون سایت نیازی به استفاده از domain driven design هست ؟
من با این ابزار های فروم ساز که فرمودید کار نکردم
ولی قطعا هدفشون ساختنه فرومِ و الان به یه فروم نیاز داریم
خیلی سادس
البته شما مختاری که هرطور مایلی پیش بری
به نکته ی خوبی اشاره کردید
بارها کارفرما از من خواسته که با وردپرس، جوملا یا تکنولوژیهای شبیه به این یک سایت حداقل بزنم
منم با احترام گفتم که تخصص من چیز دیگری هست و برای شما هم صرف نخواهد داشت من با ساعتی مثلا 200 تومن روی اون کار کنم و افرادی داریم که یک پروژه کامل وردپرس رو به قیمت یک تومن به شما تحویل میدن

هر کاری مشتری خودش رو داره
استاد کار تعمیرات خودرو هم نمیاد پیچ ببنده و اون کارها نفرات خودش رو داره

شما گفتید با ابزارهای ساخت فروم کار نکردید و دات نت کار میکنید
من برنامه نویسی رو با c , c++ , assembly شروع کردم
برنامه نویس حرفه ای Vb.6 , VB.Net تو سالهای 1380 تا 1390 بودم
برنامه های حسابداری و کاربردی ویندوز مینوشتم

توی سال 95و 96 که دوباره خواستم شروع کنم
با Asp.net MVC و .net و C# شروع کردم به برنامه نویسی وب
بعد به نظرم اومد که این تکنولوژیها در حال مرگ هست و رفتم سراغ PHP - Laravel - Javascript - Ajax - Bootstrap
وردپرس رو هم چند ماه معطل یادگیری بودم و پوسته نوشتن و افزونه نوشتن رو هم یاد گرفتم و بعد کنار گذاشتم

حتی از 2 سال پیش Javascript , Ajax رو تقریبا کنار گذاشتم و روی Vue.js تمرکز کردم و React.js رو هم یاد گرفتم
----------------------------------------------
منظور این هست که مسیری که من اومدم ساده نبوده و ده ها تکنولوژی رو رد کردم و برای چند ده شرکت بزرگ کد زدم
این مباحثی که میگید من مثلا بیام برای انجمن ساز کمک بدم اینجا مطرح بشه شاید کسی مشکلی نداشته باشه
ولی مثلا توی لینکدین بحث میشد، ملت یک طور بدی جواب میدادند و این راه حل های آماتوری و ساده اصلا جای بحث نداره
پرشین تولز هم که با این تکنولوژی عقب افتاده تا اینجا اومده به لطف کاربرانش بوده و احتمالا هزینه های سنگین سرور که سازندگانش تحمل کردند و در نهایت تسلیم شدند

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
درسته
چه اشکالی داره منافع شخصی دخیل باشه؟ اینجوری بخوایم فکر کنیم که باید دوره 99.99% سایتها را خط بکشیم چون صاحبانشون به دنبال منافع شخصیشونن

sajad564

Registered User
لایک‌ها
189
چه اشکالی داره منافع شخصی دخیل باشه؟ اینجوری بخوایم فکر کنیم که باید دوره 99.99% سایتها را خط بکشیم چون صاحبانشون به دنبال منافع شخصیشونن
ایرادش اینه که اگر چهل نفر بخاطر مرگ پرشین تولز به دنبال منافع شخصی باشن نتیجش میشه 40 تا فروم جدید
و چهل تا فروم جدید
مثل این میمونه که یه کشور رو تجزیه کنی به 40 تا کشور کوچک تر که نتیجش چیزی جز ضعف نیست
هرکسی در سطح اینترنت سایت خودش رو راه اندازی میکنه با اهداف شخصی که اصلا مشکلی نیست ولی توی همچین شرایطی ایجاد هر فروم جدید و دعوات کاربر به اون فروم باعث چن دسته شدن کاربر و در نهایت مرگ همه اون فروم ها میشه,به نظرم در همچین شرایطی اگر زره ای به پی تی اهمیت میدیم نباید با همچین کاری باعث تسریع روند مرگ پی تی بشیم و اون فرومی که توسط بیشتر کاربر ها انتخاب شده رو در اولیت قرار بدیم و اگر مایل نیستیم کمک نکنیم ولی عاملی بر چند دسته شدن بیشتر هم نباشیم
البته در نهایت باز میگم هرکسی مختارِ هر کاری مایله انجام بده و من صرفا نظر خودم رو گفتم

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177

آقا مهدی یه اطلاعاتی از فرومی (مثلا اسم یا لینک) که احیانا میخواین درست کنید رو بزارید تا دوستان بین این همه فروم و کانال و گروه و ... بتونن انتخاب درست تری داشته باشن
تا چند روز دیگه دسترسی همه به اینجا قطع میشه و کاری نمیشه کرد

mehdi6052

Registered User
لایک‌ها
413
آقا مهدی یه اطلاعاتی از فرومی (مثلا اسم یا لینک) که احیانا میخواین درست کنید رو بزارید تا دوستان بین این همه فروم و کانال و گروه و ... بتونن انتخاب درست تری داشته باشن
تا چند روز دیگه دسترسی همه به اینجا قطع میشه و کاری نمیشه کرد
فعلا سایت رو روی یک دامنه که دارم قرار میدم و احتمال تغییر دامنه هست

دامنه: Digidast.ir
دیجی دست
به معنای دیجی دست دوم

سایت شامل بازارچه های مختلف هست
سایت قسمتی برای بلاگ یا پاتوق در یک زیردامنه دارد
یک قسمت برای اخبار یا معرفی کالاها هم احتمالا بگذارم

توی دیوار ملاک اصلی آگهی ها هست و نفرات آگهی دهنده اهمیتی ندارند
در این سایت ملاک اصلی اشخاص آگهی دهنده و اعتبار اونها هست و امکان قراردادن نظرات و پیشنهادات قیمت خواهد بود
امکان فروش های تعدادی و با هزینه پست برقرار خواهد بود
سیستم تضمین معامله هم قرار خواهم داد
فروشندگان حرفه ای باید کد ملی و شماره تلفن ثبت کنند و مدارک بدهند
مدیریت بخش ها میتونه دوره ای باشه و حتی انتخابات هم برای مدیران میتونه برگزار بشه و نفرات مناسب انتخاب بشه

سعی من بر این هست که با کپی اطلاعات لازم، اطلاعات پرشین تولز از بین نره و سایت جدید ادامه ای بر اون باشه
از اونجایی که ابزارهایی که استفاده میکنم راحت کدهای Api هم تولید میکنه، مشکلی برای نرم افزارهای اندروید و آی او اس وجود نداره و این اپلیکیشن ها رو میتونم در آینده اضافه کنم

images.hrtechnologist.comdigital_transformation_5c-6ce6fe05919ac93cebb3054b6fe33778f6bf0e02.jpg

Last edited:

Mehdi_Full

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,177

دیجی دست
به معنای دیجی دست دوم

در این سایت ملاک اصلی اشخاص آگهی دهنده و اعتبار اونها هست و امکان قراردادن نظرات و پیشنهادات قیمت خواهد بود
مدیریت بخش ها میتونه دوره ای باشه و حتی انتخابات هم برای مدیران میتونه برگزار بشه و نفرات مناسب انتخاب بشه

سعی من بر این هست که با کپی اطلاعات لازم، اطلاعات پرشین تولز از بین نره و سایت جدید ادامه ای بر اون باشه
از اونجایی که ابزارهایی که استفاده میکنم راحت کدهای Api هم تولید میکنه، مشکلی برای نرم افزارهای اندروید و آی او اس وجود نداره و این اپلیکیشن ها رو میتونم در آینده اضافه کنم
ممنون
البته انتخاب دامنه با اسم خوب به نظرم بسیار مهمه یعنی اسمی باشه که مفهوم کلی پرشین تولز فعلی رو برسونه اگر دامنه های بیشتری رو دارید یا میخواین انتخاب کنید در صورتی که خودتون مایل بودید میتونید به نظرسنجی بزارید
امیدوارم که موفق باشید

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,254

دیجی دست
به معنای دیجی دست دوم

images.hrtechnologist.comdigital_transformation_5c-6ce6fe05919ac93cebb3054b6fe33778f6bf0e02.jpg
پرشین تولز رو وبمسترها پرشین تولز کردند. هر کاری می‌کنی باید یک بخش هم برای وبمسترها اختصاص بدی. سوای بازارچه وبمستری

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,254
بازارچه وبمستری کجا رو پیشنهاد میدید؟

وب هاستینگ تالک مُرده
شاپ کیپر تقریبا دیگه مومیایی شده
گروه های تلگرام هم مدیر های عقده ای زیاد هست پاک میکنن یا انتظار دارن پول بدیم بهشون برای تبلیغات
تو دیوار آگهی بزنم دسته بندی پولی حساب میشه و فقط روز اول دیده میشه
تو سایت های درج آگهی مثل ایران تجارت و... برم مخاطب و بازدید ندارن
فروم های پرژن دولز 1 و 2 و 3 و اونایی که اومدن تعطیل شدن اونایی که بعدا میان هیچ کدوم بازار و مصرف ندارن یعنی یوزر ها هماهنگ نیستن من رفتم اکانت ساختم ولی بقیه نیومدن
باید کانال و پیج در تلگرام و اینستاگرام بزنی. همینجاهایی که ملت ریختن توشون.

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,254
یکم اتحاد نیازه
کاربرای بازارچه از pcpin استفاده میکنن شما و بخش پاتوق هم فعالیت رو این انجمن متمرکز کنید و یه گوشه کار رو بگیرید به عنوان ادمین زحمت بکشید بخش هایی که بهتون مربوط هست رو مدیریت کنید مثل پرشین تولز
pcpin رو به عنوان مکان جایگزین به کاربرا معرفی کنید چند دستگی هم ایجاد نمیشه همه در کنار هم میتونن بهره ببرنن

فروم شما هم بخش وبمستری نداره

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,254
سلام
یک گروه به صورت آزمایشی برای اعضای پی تی راه اندازی کردم. لینک عضویت:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
چند تا فروم و کانال میزنید !!! آقا از این 10 تا سایتی که زدید یکی رو مرجع اعلام کنید و یک کانال تلگرام هم رسمی کنید بره

البته تا الان https://forum.pcpin.ir/ با 171 عضو و اون کانال تلگرامی که حدود 700 عضو داره ( https://t.me/Persian_ToolsGP )مرجع هستن امیدوارم بقیه هم دست از کانال زدن بردارن جاش برن به ادمین این ها کمک کنن که سایتشون کامل تر شه

چیزی که برام عجیبه اینه که چرا تا الان کسی توی واتس آپ کانال نزده

sajad564

Registered User
لایک‌ها
189
چند تا فروم و کانال میزنید !!! آقا از این 10 تا سایتی که زدید یکی رو مرجع اعلام کنید و یک کانال تلگرام هم رسمی کنید بره

البته تا الان https://forum.pcpin.ir/ با 171 عضو و اون کانال تلگرامی که حدود 700 عضو داره ( https://t.me/Persian_ToolsGP )مرجع هستن امیدوارم بقیه هم دست از کانال زدن بردارن جاش برن به ادمین این ها کمک کنن که سایتشون کامل تر شه

چیزی که برام عجیبه اینه که چرا تا الان کسی توی واتس آپ کانال نزده
چون کسی از واتس آپ استفاده نمیکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا