برگزیده های پرشین تولز

همه چیز درباره Sony Ericsson P990i ٠

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8
آره عزيزم ميشه.
اگه با ايرانسل نشه پس با چي ميشه؟ درپيت اول كه هنوز توش مونده!!

تست كردم نشد.
خودتون تونستين ازش استفاده كنين؟

حالا چرا رفته 5700 گرفته؟

گفت از پي 990 ديگه خسته شده بود.

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
دوستان لطف دارن.
حالا چرا رفته 5700 گرفته؟

به قول سینا جان ازش خسته شده بودم ... نمیدونم چرا دلم رو زده بود .:(

5700 رو ازم پیچوندن:f34r: فعلا 6260 دارم و میخوام K800 بگیرم :happy:

hmr007

Registered User
لایک‌ها
0
تست كردم نشد.
خودتون تونستين ازش استفاده كنين؟

گفت از پي 990 ديگه خسته شده بود.

آره من تونستم. فقط پنشج شنبه و جمعه امتحان نكن كه عمرا بتوني.

ما كه داريم باهاش حال ميكنيم.

hmr007

Registered User
لایک‌ها
0

پيشنهاد ميكنم به جا K800‌ گوشي W910 يا W850 بگيري

hamed_f65

Registered User
لایک‌ها
18
تو قسمت contact اين گوشي وقتي يه contact رو باز مي كنيم ( يعني با قلم روي يك اسم مي زنيم ) توي منوي اين قسمت يه چيزي هست به اسم
setting>Set as My card
اين چيه؟

hamed_f65

Registered User
لایک‌ها
18
وقتي يه متني رو داري مي نويسي كه اس ام اس كني اگه صفحه كليد قفل بشه يا خودمون قفلش كنيم كاراكتر نوشتاري به عدد تغيير مي كنه و بايد با زدن ALT به صورت حروف برگردونده بشه
اين حالت وقتي كه فليپ باز باشه اتفاق مي افته و به نظر من باگ محسوب ميشه

RapB0y

Registered User
لایک‌ها
1
Ahwaz................ Cellphone : Nokia N8

چرا تو حي خز تر ميشي؟
كي ازت پيچوند؟
حيف بود 5700 كه ردش كردي آخه كي ميره الان كا 800 بگيره؟

hmr007

Registered User
لایک‌ها
0
يه سوال كه خودمم جوابشو ميدونم فقط ميخواستم بدونم شما هم ميدونيد
39.gif

اين مثلثي كه موقع نوشتن و تايپ كردن مياد وسط صفحه چي هست؟

hmr007

Registered User
لایک‌ها
0
تو قسمت contact اين گوشي وقتي يه contact رو باز مي كنيم ( يعني با قلم روي يك اسم مي زنيم ) توي منوي اين قسمت يه چيزي هست به اسم
setting>Set as My card
اين چيه؟

My card همون contact خودتونه كه توش شماره تلفن آدرس ، شغل ، و هر چيزي كه تو contact هست رو كه مال خودتونه ذخيره ميكنين.و اين رو ميتونين با استفاده از sms,mms,bluetoth,ir,email به هر كسي كه بخواهين بفرستين.بدونه اين كه طرف مقابل بشينه يكي يكي اطلاعاتتون رو تو contact خودش ذخيره كنه.خوبيش اينه كه با sms هم ميشه بفرستيش.
شما بايد يه contact درست كنيد كه اطلاعات خودتون توش باشه و بعد اونو توسط همين گزينه به عنوان My card انتخاب كنيد.

امكان خيلي جالبي كه P990 داره حالت اسكنرش هست.البته بازم تو خارج بيشتر كاربرد داره.
توي كشورهاي اروپايي و امريكايي هر اكثرا هر شخصي كارت ويزيت داره. كه ترتيب قرار گرفتن اطلاعات روي اون ثابت هست.يعني اسم يه طرف،ايميل يه طرف،وب سايت، يه طرف و شماره تلفنم يه جاي ديگه.
شما ميتونيد همونجور كه تو دموي گوشي نشون ميده از قسمت office گزينه busines card scaner رو بزنيد و با يك عكس از كارت طرف كل اطلاعاتش رو در قالب يه contact ذخيره كنيد بدون نوشتن چيزي.يعني گوشي به صورت هوشمند متن رو روي كارت رو شناسايي مي كنه.
بازم بگين P990 بده و برين N95 يا 5700 بگيرين!!

yeganE_64NIK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
ميدونم كه ميدوني ولي بزار منم گفته باشم !!!!!!:D
اين مثلث ماله نوشتن با اون قلم مباركت هست !!!!:rolleyes:
يعني اينكه وقتي اون مياد ميتوني بوسيله قلم اعداد و حروف انگليسي رو رو سفحه با دقت بنويسي و حالشو ببري داداش!!!:cool:
يا علي

yeganE_64NIK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
سوال خودمو يادم رفت بپرسم
نوكيا توي pc siut يك بك اپ كه ميگرفتي ميتونستي بري و اونا رو دستكاري كني و يا اينكه از روي كامپيوتر sms بفرستي يا دفترچه تلفنو راست و ريستش كني
آيا اين امكان توي se p990 هم هست اگه هست لطفا خلاصه آره داداش
ممنون كه لطف ميكنيدۀ;)

hamed_f65

Registered User
لایک‌ها
18
يه سوال كه خودمم جوابشو ميدونم فقط ميخواستم بدونم شما هم ميدونيد
39.gif

اين مثلثي كه موقع نوشتن و تايپ كردن مياد وسط صفحه چي هست؟

هر وقت به منويي وارد بشي كه بشه توش با قلم نوشت اين مثلث مياد
بيخوديم نمياد وسط صفحه بلكه دليل داره
تو قسمت بالاي اين فلش نوشتن با قلم شامل اعداد ميشه يعني هرچي بنويسي فقط بصورت عدد در مياد
تو قسمت پايين اين فلش نوشتن با قلم شامل حروف كوچك ميشه يعني هرچي بنويسي فقط بصورت حروف كوچيك در مياد
در راستاي اين فلش نوشتن با قلم شامل حروف بزرگ ميشه يعني هرچي بنويسي فقط بصورت حروف بزرگ در مياد
مي تونيد با كشيدن يه دايره تو هر قسمت تفاوت رو ببينيد

hamed_f65

Registered User
لایک‌ها
18
My card همون contact خودتونه كه توش شماره تلفن آدرس ، شغل ، و هر چيزي كه تو contact هست رو كه مال خودتونه ذخيره ميكنين.و اين رو ميتونين با استفاده از sms,mms,bluetoth,ir,email به هر كسي كه بخواهين بفرستين.بدونه اين كه طرف مقابل بشينه يكي يكي اطلاعاتتون رو تو contact خودش ذخيره كنه.خوبيش اينه كه با sms هم ميشه بفرستيش.
شما بايد يه contact درست كنيد كه اطلاعات خودتون توش باشه و بعد اونو توسط همين گزينه به عنوان My card انتخاب كنيد.

ولي ما مي تونيم هر contact اي رو با بلوتوث يا اس ام اس يا ... به يه گوشي ديگه بفرستيم و طرف بدون اديت كردن تو گوشيش ذخيره كنه
به نظر من اين تعريف جالبي از Set as My card نيست
البته ببخشيد اينطوري مي گما
ما كه هميشه از تجربيات شما استفاده مي كنيم

yeganE_64NIK

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
سوال خودمو يادم رفت بپرسم
توي نوكيا pc siut يك بك اپ كه ميگرفتي ميتونستي بري و اونا رو دستكاري كني و يا اينكه از روي كامپيوتر sms بفرستي يا دفترچه تلفنو راست و ريستش كني
آيا اين امكان توي se p990 هم هست اگه هست لطفا خلاصه آره داداش
ممنون كه لطف ميكنيدۀ;)

فكر كنم يادتون رفته جواب منو بدينا!!:hmm:

hmr007

Registered User
لایک‌ها
0
ولي ما مي تونيم هر contact اي رو با بلوتوث يا اس ام اس يا ... به يه گوشي ديگه بفرستيم و طرف بدون اديت كردن تو گوشيش ذخيره كنه
به نظر من اين تعريف جالبي از Set as My card نيست
البته ببخشيد اينطوري مي گما
ما كه هميشه از تجربيات شما استفاده مي كنيم

خواهش ميكنم نظر لطفتونه.ما هم هر چي ياد گرفتيم از بقيه بوده.و البته يكمي از كنجكاوي زاده خودم.!!!!!
اينو كه ميدونم ميشه همه رو با اس ام اس بفرستي .حتي تو گوشيهاي ديگه هم هست مثل كا 750.
ولي Set as My card كاربرد ديگه اي نداره.تا جايي كه من ميدونم.

hmr007

Registered User
لایک‌ها
0
فكر كنم يادتون رفته جواب منو بدينا!!:hmm:

چون با بك آپ Pc suite كار نكردم نميتونم نظر بدم.ولي با نرم افزار Mobile Master ميتوني به راحتي هر كاري خواستي ميتوني رو اس ام اس ها و شماره تلفنها انجام بدين.

hamed_f65

Registered User
لایک‌ها
18
اين گوشي اين قابليت رو داره كه وقتي اس ام اسي رو مي فرستيم و به هر دليلي اس ام اس فيلد ميشه خود به خود بعد از نميدونم چند ثانيه اس ام اس داخل Outbox رو Resend مي كنه كه اين يه چيز معقوله (البته مي شه خودمونم با زدن دگمه send كه تو Outbox مون هستش اين كار رو سريع انجام بديم و منتظر اون چند ثانيه نباشيم كه خودكار اين كار انجام بشه)
حالا اگه اس ام اس ما فيلد شد و داخل Outbox بود و ما از فرستادن اس ام اس پشيمون شديم (و پيش خودمون گفتيم حتما قسمت نبوده اس ام اس به طرف برسه) و اونرو Move To Draft كرديم گوشي نازنين به حرف ما گوش نخواهد داد و اس ام اس داخل Draft رو بعد از همون نميدونم چند ثانيه Resend مي كنه كه اين معقول نيست چون ما نمي خواستيم اس ام اس مون فرستاده بشه و به خاطر همين هم فرستاديمش تو Draft

scorpion8108

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
تا حالا کسی از هندزفری DS970 استفاده کرده؟
من از یکی از دوستان خریدم، کامل شارژ کردم ولی می خوای با p990 موزیک باهاش گوش بدی حدودا یک ساعت کار میکنه و شارژش تموم میشه :(
مشکل چيه؟:(:(

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
اين گوشي اين قابليت رو داره كه وقتي اس ام اسي رو مي فرستيم و به هر دليلي اس ام اس فيلد ميشه خود به خود بعد از نميدونم چند ثانيه اس ام اس داخل Outbox رو Resend مي كنه كه اين يه چيز معقوله (البته مي شه خودمونم با زدن دگمه send كه تو Outbox مون هستش اين كار رو سريع انجام بديم و منتظر اون چند ثانيه نباشيم كه خودكار اين كار انجام بشه)
حالا اگه اس ام اس ما فيلد شد و داخل Outbox بود و ما از فرستادن اس ام اس پشيمون شديم (و پيش خودمون گفتيم حتما قسمت نبوده اس ام اس به طرف برسه) و اونرو Move To Draft كرديم گوشي نازنين به حرف ما گوش نخواهد داد و اس ام اس داخل Draft رو بعد از همون نميدونم چند ثانيه Resend مي كنه كه اين معقول نيست چون ما نمي خواستيم اس ام اس مون فرستاده بشه و به خاطر همين هم فرستاديمش تو Draft

میتونید خب delete کنید :)

بالا