برگزیده های پرشین تولز

سوالات ورزشی

rahimi_sm

Registered User
لایک‌ها
1
sasan s : با سلام خدمت دوستان ، با توجه به اینکه هر یک از دوستان سوالی خارج از تاپیکهای مطرح شده در تالار ورزش براشون ایجاد میشد یک تاپیک جدید ایجاد می کردند . این تاپیک با ترکیب چند تاپیک مشابه ایجاد شد تا از این به بعد هر کسی سوالی داشت در اینجا سوالش رو بپرسه و اقدام به ایجاد تاپیک جدید نکنه. ضمنا این تاپیک مهم میشه تا همیشه در دسترس دوستان باشه. شاد باشید

سلام

داشتم تو اینترنت درمورد بهترین ورزش، سبک، روش (نمی دونم اسمش رو چی باید گذاشت) برای دفاع شخصی میگشتم. دیدم مثل اینکه هاپکیدو بهترین هست.

میخواستم نظر دوستان رو هم بدونم. آیا واقعا هاپکیدو برای دفاع شخصی بهترین هست؟

ممنون

Last edited by a moderator:

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
خير تو رزمی چيزی به اسم بهترين و کامل ترين نداريم - بحث کردن در اين مورد هم وقت زياد ميخواد که من ندارم
هم حوصله زياد که ايرانی ها ندارن
اکثر افراد رزمی کار هم دوست دارن بگن سبک خودشون بهترين هست و اين نمونه افراد تو کشور های مثل ايران امريکا پاکستان و .. بيشتر ديده ميشن
نمونه اين سوال هم تو فروم زياد پرسيده شده
ولی خوب کلا نگرش دفاعی داره و ميتونه مفيد باشه بعد از مدت زيادی تمرين،
درباره اينکه اين روش ريشه اي کجايی داره ، کلی بحث و حديث هست حتی سر حرفايی که خود بنيانگزار سبک زده
يه عده ميگن ريشه در دايتو-ريو آيکی-جوجوتسو داره و به نوعی نگرش کره اي به آکيدو هست يه عده هم ميگن نه ريشه در هنر های کره اي داره
من به شخصه علاقه به بوجوتسو و ژاپن دارم، که حتی آيکيدو هم جز اون نيست.
ولی اگر سوالی داری تا اونجا که بتونم در خدمتم

rahimi_sm

Registered User
لایک‌ها
1
درسته. هرکی چیزی رو که خودش کار میکنه تبلیغ میکنه.
منم موندم کدومش رو انتخاب کنم.(البته برای خودم نمیخوام، من ازم گذشته و طرفدار گفتمان هستم :lol:)
رشته های رزمی خیلی زیادن. بین این همه اسم و سبک گیج شدم!

ممنون

خير تو رزمی چيزی به اسم بهترين و کامل ترين نداريم - بحث کردن در اين مورد هم وقت زياد ميخواد که من ندارم
هم حوصله زياد که ايرانی ها ندارن
اکثر افراد رزمی کار هم دوست دارن بگن سبک خودشون بهترين هست و اين نمونه افراد تو کشور های مثل ايران امريکا پاکستان و .. بيشتر ديده ميشن
نمونه اين سوال هم تو فروم زياد پرسيده شده
ولی خوب کلا نگرش دفاعی داره و ميتونه مفيد باشه بعد از مدت زيادی تمرين،
درباره اينکه اين روش ريشه اي کجايی داره ، کلی بحث و حديث هست حتی سر حرفايی که خود بنيانگزار سبک زده
يه عده ميگن ريشه در دايتو-ريو آيکی-جوجوتسو داره و به نوعی نگرش کره اي به آکيدو هست يه عده هم ميگن نه ريشه در هنر های کره اي داره
من به شخصه علاقه به بوجوتسو و ژاپن دارم، که حتی آيکيدو هم جز اون نيست.
ولی اگر سوالی داری تا اونجا که بتونم در خدمتم

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
خودت علاقت به چيه ؟! گلاويزی ؟! ضربه ؟! سلاح ؟! پر تحرک ؟! نمايشی ؟! مسابقه اي ؟! جديد ؟! سنتی ؟!
شرقی ؟! غربی !؟ بعد خودت داخل ايران هستی يا خارج از ايران ؟!

javad3zar

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان چند تا سوال داشتم
1.فیتنس چیه ؟و کار کرده کسی اینجا چطوریه کلا یه توضیح بدین
2.یه ورزش رزمی خشن باحال معرفی کنید خودم 2 سال سانشوی ووشو کار کردم حالا میخوام یکم ببینم ورزشای دیگه چطورن ؟
3.من 17 سالمه 50 کیلو وزنمه و قدم 165 هست پدرم کشتی گیر حرفه ای بود و مسابقات جهانی هم از طرف منتخبین مازندران توی آلمان شرکت کرده و... خیلی اصرار داره برم کشتی
یه سوال کلی دارم میگن بعضی از رشته های قد رو کوتاه می کنه راسته ؟مثل بدنسازی و کشتی و ...؟!
کلا الان کار می کنم میخوام یه ورزش هم رفته باشم چی پیشنهاد می کنید که علاوه به باحال بودن به رشد قدی و عضلانی شدن بدن هم کمک کنه ؟
:D
خیلی سوال پرسیدم دیگه
ممنون :D

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
فیتنس یه ماده خوراکیه مقویه
یه چیزی تو مایه های غذای بچه
ولی خیلی قوی تر
من یه بار گیرم اومد خوردم
بعد از اون هرچی دنبالش گشتم پیدا نکردم

البته شاید چیز های دیگه ای هم باشه به نام فیتنس که من ازش بی خبرم ! :)

radium

Registered User
لایک‌ها
4
ورزش های مختلف روی قد و هیکل تاثیر می ذارن خصوصا که شما 17 سالتون و هنوز قد تون رشد می کنه
حتی همین جوری هم که نگاه کنی کاملا معلومه مثلا بسکتبالیستا قد بلندو هیکلی اند و وزنه بردارا چاق و قد کوتاه هر ورزشی به خاطر اون شکل تمرینات و حرکاتی که داره تاثیر خودش رو می ذاره

javad3zar

Registered User
لایک‌ها
0
خوب دوستان کسی نیست حواب سوال های مارو بده ؟

spirit32

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز فیتنس نوع خاصی از بدنسازیه (نه پرورش اندام) که در ترکیب با تغذیه مخصوص و تمریناتی که به جای حجیم کردن عضلات بیشتر بدن رو عضلانی و به قولا تیکه میکنه. کلا تو سن تو ورزشای شدید قد رو میسوزونه با توجه به اینکه هم قد منی و منم همیشه ورزشهای سنگین میکردم و منجر به سوختن قدم شد پیشنهاد میکنم اگه میتونی بری یه یکی دو سالی شنا کار کنی. البته اصولی هم به قد کشیدنت کمک میکنه و هم خیلی نرم و مطابق با طبیعت بدنه کلی هم فایده داره. بعدش برو هر رزمی ای که دوس داشتی ولی کشتی رو حرفه ای نرو دنبالش میسوزونتت.

three heart

Registered User
لایک‌ها
49
به نظر من که این طور نیست
در ایران هم همه جیز نمایشی نیست مثلا برو باشگاه سانشو ببین کجاش نمایشی یا نینجوتسو (فقط بعضی باشگاه ها):hmm:
هاپکیدو هم تاریخش روشن اگر سوالی داری بگو می گم
اره ورزش خوبیه اگر قسمت دفاع شخصی ش خوب اموزش داده بشه خوبه
یک ورزش کامل هم جودو هم ایکیدو هم تکواندو خلاصه درهمه :)

kianmehr66

Guest
لایک‌ها
2
سلام ببخشید یه سوال دارم: برای کوچک کردن باسن و ازبین بردن گودی کمر باید چیکار کرد؟ ممنون میشم جواب بدین

Eric Cartman

Registered User
لایک‌ها
5
سلام کسی تو تهران يه باشگاه صخره نوردی خوب سراغ داره؟
هزينش چه جورياست؟

pedram99

Registered User
لایک‌ها
17
سلام دوستان من میخوام بدونم کسی میدونه در شهر رشت آکادمی های فوتبال مثل استقلال و پیروزی و داماش گیلان و ... کجا هستن ؟

من میخوام برم به یکی از اینا .

Last edited:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
شاید باور کردنی نباشه که یک نفر 100 کیلو تو 6 ماه کم کنه ... تقریبا غیر ممکن به نظر میرسه

اما توی امریکا ( استرالیا و بیشتر کشورها ) مسابقه ای برگزار میشه که بین افراد خیلی چاق 12 نفر برگزیده

میشن و روی این افراد کار میشه ( هم از لحاظ ورزشی هم تغذیه ) و هر هفته یک نفر از اینها از مسابقه خارج

میشن تا بعد از 3 ماه 3 نفر از اینا بمونن ... این 3 نفر میرن خونشون و 3 ماه بعد باید برگردن !

هر کس بیشترین درصد وزن بدنش کم شده باشه برنده 250.000 $ خواهد شد ... دقت کنید مقدار وزن کم شده

مهم نیست و درصد کل وزن مهمه ... مثلا کسی که 200 کیلو بوده اگر 80 کیلو کم کنه میشه 40 % کل وزنش

و کسی که 150 کیلو بوده اگر 60 کیلو کم کنه هم میشه 40 % کل وزنش ... بیشترین وزنی که توی 6 ماه کم شده

97.5 کیلو برابر با 214 پونده که میشه گفت باور نکردنیه ... عکسارو ببینید تا بفهمید چی به چیه ... این تاپیکو صرفا

زدم برای اینکه بدونید مهم نیست چند کیلویید ... مهم نیست چند سالتونه ... هر وزن و هر سنی که دارید قادرید تا

100 کیلو از وزنتون رو کم کنید ... افرادی بودن با سن 55 سال که 80 تا 90 کیلو وزن کم کردن ... پس شما از اونا

نه سنتون بالاتره نه وزنتون .

=======================

=======================

=======================

=======================

=======================

=======================

Erik از وزن 407 پوند یا همون 185 کیلو رسید به 87 کیلو ... باور نکردنیه ... اما شدنیه ;)

دقت کنید هیچ عمل جراحی - برداشتن چربی و امثالهم روی این افراد انجام نمیشه و فقط و فقط با ورزش و ****

به این وزن میرسن :)

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,301
ایول دارن

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
یعنی اگر از فردا شروع کنم میتونم تا عید فقط 30 کیلو کم کنم؟
خدا کنه

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
یعنی اگر از فردا شروع کنم میتونم تا عید فقط 30 کیلو کم کنم؟
خدا کنه

الان چندی میگه ؟ ماهی 5 تا 6 بیشتر کم نکن ... بدن باید خودشو با شرایط جدید آپدیت کنه وگرنه دوباره وزنت بر میگرده

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
الان 110 هستم
80-85 برسم دیگه برام کافیه

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
الان 110 هستم