برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
اولا اونایی که افتادند 01 اصلا نگران نباشند چون سختیهاش زیاد فرقی نداره همه یگان ها تقریبادر یه حد است(هر چند بازم قبول دارم هنگ 1 و گردان 3 هنگ 1 از همه بهتره (534 هم طلاست چون خودم اونجا هستم)) و کلا قابل تحمل است و اصلا نگرانی نداره منم این چند روز تعطیلی را اومدم خونه ولی واقعا خونه هم خبری نیست پس زیاد برا مرخصی له له نزنید
در مورد بعد از اموزشی هم به هیچ وجه نگران نباشید اینا همش حرفه که نمیدونم بعد اموزشی و دوره کد دهنت سرویس است ....
اولا دوره تو دوره کد از اموزشی هم بیشتر بهت خوش میگزره افسر اموزش جدیدمون که چند روز قبل اومده بود دوره کد شیراز بود و میگفت از ساعت 7 صبح تا 12 ظهر کلاس داشتند و کلاسا هم فقط تئوری بوده اونم سر یه کلاس با امکانات و تا ساعت 14 که نماز و ناهار بوده تو پادگان بودند و بعدش در اختیار خودشون بودند و در ضمن 2 ماه دوره کد داری و 1 ماه مرخصی یعنی بعد از این ه دوره کد تموم شد و تقسیم شدن 5 ماه خدمت هستی
دوره کد 01 معمولا یکی از شهرهای شیراز (50%) اصفهان(%30) یا 2 تهران (10% ) است که شنیدم شیراز از اصفهان و اصفهان از 02 بهتره ولی بازم شنیدم که هر کدوم یه سری مزایای متفاوت دارند که نمیشه مقایسه کرد
نگران بعد دوره کد هم نباشید حالا کو تا پایان دوره کد !!!
حالا فوقش بعد دوره کد افسر اموزش بشی افسر اموزش لیسانسه را فقط برا لیسانسه ها یا حداکثر فوق دیپلم ها میزارند و چیزی که من میبینم افسر اموزش های ما هم کار سختی ندارند و از خودشونم که پرسیدم نظرتون چیه ؟؟زیاد ناراضی نبودند و تازه یکیشون میگفت افسر شدن یه سری مزایا هم داره
زنده باد نیرو هوائی که به جز چند رشته محدود اصلا دوره کد نداره :دی

esmaeil.esf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زنده باد نیرو هوائی که به جز چند رشته محدود اصلا دوره کد نداره :دی
تا جایی که من شنیدم دوره کد بخوری بهتر از این است که دوره کد نخوری چون تا 5 ما از خدمتت بدون این که مسئولیت داشته باشی در حال خوشگذرونی و عشق و حال سپری میشه ولی اگه دوره کد نخوری و تقسیم بشی به قول (افسر اموزشمون) با 2 ماه سابقه خدمت خدمت اونم اموزشی تبدیل به یه اشخور قهار میشی و همه اذیتت میکنند

sepehrteam

Registered User
لایک‌ها
0
منم آموزشی همون جا بودم، البته با دیپلم ! :دی

همون طور که جناب Mr.Aras گفتن واقعا فرمانده & جانشین فرمانده ی پادگان آدمای خوبی هستن، هوای سرباز رو دارن !!:D

3 تا گردان داره ، فکر کنم همه بجز یکیش دیپلم و زیر دیپلم باشن :دی

اونجا یه سرباز لیثاث مثه شما تو آشپزخونه بالا سر ما بود :D

احتمال راهور شدنتون هست !
یه گروهان اونجا بود برای راهورا

ممنون بابت اطلاعات :rolleyes:

ata.7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من اطلاعاتم در حد صفره. یکی توضیح بده اصلا کد خوردن چیه؟رشته ی مکانیکم کد میخوره؟اگه امریه باشیم چی؟:p

دوره کد برای رشته هایی است که بدرد ارتش نمی خورند دوره خوبیه چون مسولیت نداری و برنامش نسبت به اموزشی اصلی کمتر و مرخصیش بیشتراست
اگه امریه باشی که 100 درصد نمی خوری
ولی رشته مکانیک می خوره دوره کد رو
موقق باشی

s.majid.s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوره کد برای رشته هایی است که بدرد ارتش نمی خورند دوره خوبیه چون مسولیت نداری و برنامش نسبت به اموزشی اصلی کمتر و مرخصیش بیشتراست
اگه امریه باشی که 100 درصد نمی خوری
ولی رشته مکانیک می خوره دوره کد رو
موقق باشی

دمت گرم داداش:rolleyes:

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
من چه جوری میتونم بفهمم که آموزشی رو کجا افتادم؟ (اقلا اینکه نیرو زمنییم هواییم یا .... در ضمن امریه دارم) سایتی تلفنی چیزی داره؟ (2 هفته دیگه اعزامم:()

8617196308

Registered User
لایک‌ها
0
من چه جوری میتونم بفهمم که آموزشی رو کجا افتادم؟ (اقلا اینکه نیرو زمنییم هواییم یا .... در ضمن امریه دارم) سایتی تلفنی چیزی داره؟ (2 هفته دیگه اعزامم:()

همین روزا برگ سفید براتون میاد که توش نوشته کجا افتادی ولی خودت هم میتونی هر وقت خواستی بری از پلیس +10 پرینت همین برگ رو بگیری.

jonny depp

Registered User
لایک‌ها
47
در ارتش به لیسانسه ها چه درجه ای میدن ؟در ضمن چقدر حقوق میدن؟

EhsanCh

Registered User
لایک‌ها
1
کد رو فقط چندتا رشته خاص نمس خورند: عمران،حقوق،کامپیوتر، الکترونیک

بقیه هم می خورند که تا جایی که من می دونم کد بهترین دوران خدمت چون برنامه روزانه سبک و مسولیت نداری
من مهندس کشاورزی هستم از اصفهان
باز اگه سوالی بود تا 1 شنله می تونم پاسخ بدم که خونه هستم
مرخصی ها با حضور فرمانده حدید به شدت کم شده و میان دوره ندادن شانس اوردیم که شنبه 1 شنبه تعطیل شد
مدیریت بازرگانی کد میخوره ؟

.

Last edited:

shadow666

Registered User
لایک‌ها
4
سلام

آيا در برگ سفيد حتما ذكر مي شه كه امريه هستي يا نه؟ چون خيلي ها امريه گرفتن اما ذكر نشده و بعضي ها ذكر شده دفتر عمومي. كسي اگر مي دونه حتما جواب بده. مرسي

دادا برا منم نزده. اینجور که فهمیدم بعضی از سازمان ها رو میزنه و بقیه رو نه. مثلا اون بابایی که با من یه جا امریه گرفته مال اونم نزده ولی برعکس کسایی که از یه سازمان امریه دارن و براشون ذکر شده برای همه شون شده.
شنیده بودم دو هفته به پایان آموزشی اسم اونایی که امریه شون قطعی شده میاد، حالا نمیدونم چطور بشه.من خودم رفتم **** وظیفه شهرمون که ببینم تو کامپیوتر زده یا نه که گفت دسترسی ندارن باید بری میدون ****. تو اگه میتونی یه سر بزن

omidghadami

Registered User
لایک‌ها
1
دادا برا منم نزده. اینجور که فهمیدم بعضی از سازمان ها رو میزنه و بقیه رو نه. مثلا اون بابایی که با من یه جا امریه گرفته مال اونم نزده ولی برعکس کسایی که از یه سازمان امریه دارن و براشون ذکر شده برای همه شون شده.
شنیده بودم دو هفته به پایان آموزشی اسم اونایی که امریه شون قطعی شده میاد، حالا نمیدونم چطور بشه.من خودم رفتم **** وظیفه شهرمون که ببینم تو کامپیوتر زده یا نه که گفت دسترسی ندارن باید بری میدون ****. تو اگه میتونی یه سر بزن

امریه ها رو تو برگه نمی زنه! وقتی اعزام میشی! برگه هاتون میاد امور مشمولین! اونجا یه یک هفته ای لفت داره تا ببینند مال کی اوکی میشه! اگه تو برگه هات هیچ تناقضی نباشه معملا به چیز دیگه ای گیر نمی دهند! بعد اونایی که امریشون اوکی میشه یه نام واسه سازمان امریه کننده فرستاده میشه و سپس همه اسما چه اونایی که امریه دارند و چه غیر اونا میرن به ستاد نیرو تو لویزان و.... خلاصه بروکراسی ادامه داره!

vahidvazifeh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

مرسي از جوابت

KilgoreTrout

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولا اونایی که افتادند 01 اصلا نگران نباشند چون سختیهاش زیاد فرقی نداره همه یگان ها تقریبادر یه حد است(هر چند بازم قبول دارم هنگ 1 و گردان 3 هنگ 1 از همه بهتره (534 هم طلاست چون خودم اونجا هستم)) و کلا قابل تحمل است و اصلا نگرانی نداره منم این چند روز تعطیلی را اومدم خونه ولی واقعا خونه هم خبری نیست پس زیاد برا مرخصی له له نزنید
در مورد بعد از اموزشی هم به هیچ وجه نگران نباشید اینا همش حرفه که نمیدونم بعد اموزشی و دوره کد دهنت سرویس است و از این حرفهای مفت و بی اساس....
اولا دوره تو دوره کد از اموزشی هم بیشتر بهت خوش میگزره افسر اموزش جدیدمون که چند روز قبل اومده بود دوره کد شیراز بود و میگفت از ساعت 7 صبح تا 12 ظهر کلاس داشتند و کلاسا هم فقط تئوری بوده اونم سر یه کلاس با امکانات و تا ساعت 14 که نماز و ناهار بوده تو پادگان بودند و بعدش در اختیار خودشون بودند و در ضمن 2 ماه دوره کد داری و 1 ماه مرخصی یعنی بعد از این ه دوره کد تموم شد و تقسیم شدن 5 ماه خدمت هستی
دوره کد 01 معمولا یکی از شهرهای شیراز (50%) اصفهان(%30) یا 2 تهران (10% ) است که شنیدم شیراز از اصفهان و اصفهان از 02 بهتره ولی بازم شنیدم که هر کدوم یه سری مزایای متفاوت دارند که نمیشه مقایسه کرد
نگران بعد دوره کد هم نباشید !!!
حالا فوقش بعد دوره کد افسر اموزش بشی افسر اموزش لیسانسه را فقط برا لیسانسه ها یا حداکثر فوق دیپلم ها میزارند و چیزی که من میبینم افسر اموزش های ما هم کار سختی ندارند و از خودشونم که پرسیدم نظرتون چیه ؟؟زیاد ناراضی نبودند و تازه یکیشون میگفت افسر شدن یه سری مزایا هم داره
حالا کو تا پایان دوره کد !!!!!چه دلیلی داره که ادم ارامش و خوشی الان خودش را با فکر کردن به اینده دور مبهم که اصلا معلوم نیست چی بشه خراب کنه اگه اتفاقی بخاد بیفته میافته و مطمئن باشید اگه از نیروی معنوی جهان انرژی بگیرید همونی میشه که به نفعتونه !!! به اکنون خودتون فکر کنید نه حسرت گذشته را بخورید که کاش فلان جا افتاده بودم کاش **** افتاده بودم یا کاش امریه داشتم و کاش....... اینا غیر از اعصاب خردی هیچ چی نداره و نه با فکر الکی به اینده مبهم که اونم به موقعش میاد و میره ارامش و خوشی خودتونا را خراب نکنید
با قدرت تمام و با اعتماد کامل به یگانه قدرت معنوی جهان یعنی خدا که تو وجودتون قابل حس است خدمتتونا ادامه بدید و به شایعات و حرفهای بیهوده افراد هم گوش ندید

دلت خوشه ها! بدترین چیز توی خدمت، همین تخمین زدن های روی کاغذه، وگرنه اتفاقاً 01 با 06 و 02 خیلی فرق می کنه(خودم دو سال پیش 533 بودم).کد هم هیچ مزیتی نداره و فقط علافیه. مرخصی دوره کد هم کلاً کوفتت میشه، چون تا آخرین لحظه از مرخصیت هم نمی دونی که خدمت کجا افتادی و از استرس روزات شب نمیشه.
نمی خوام کسی رو ناراحت کنم و یا نا امید بشین، ولی هرگز اینقدر خوشبین نباشین. خدمت پر از اتفاقات پرمخاطره و وحشتناکه... چند ماه دیگه منظورمو می فهمین.

ata.7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مدیریت بازرگانی کد میخوره ؟

.

بله دوست عزیز شما کد می خورید
برای باقیه دوستان هم بگم که 21 رشته فقط کد نمیخورند که از این بین بیشترشون رشته های پزشکی هستن
4 رشته معروف هست که کد نمی خورند: کامپیوتر.عمران.الکترونیک.حقوق
تبصره:فوق لیسانس کد نمیخورد
من امشب برمی گردم 01 دیگه امکان پاسخگویی برام نیست
اگه سوال مهمی داشتین برای ایدیم پیام بذارید یا مرا با نام ahmad ataei در فیس بوک سرچ کنید
خدمت خوب و خوشی داشته باشید
:pengineer_ahmad_2007

بالا