برگزیده های پرشین تولز

معرفی اساتید تهران جنوب

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
کار اموزی
لدفا زیر این تا شب پست نزارید thanks

ahrad

Registered User
لایک‌ها
4,010
شبکه
اخیش تموم شد
ازاینجا به بعد پست بدید دیگه کار من تموم شد دی:

Takesh-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
590
اینجا چه رفت جلو:blink:
اسپم بدم؟
--------------------------نه نمیدم :دی

استاد : احمد موسوی
درس: ریاضی2
استاد جالبیه خوش اخلاقه حضور و غیاب رو داره - یه میانترم میگیره که همون جزوه کرمی رو 3تا سوالش رو کپی پیست میکنه و میده و.....
کلا جزوش و معیارش همون جزوه کرمیه
معمولی هم تصیح میکنه
1392

استاد: مالکی فر
درس : معادلات
کلا استاد خوش اخلاقیه - خوشم میاد ازش -تغییر کد کاری نداره اگه 3 نکنید
تصیح کردنش خیلی دست بسته هست هنر کنه نمره عادلانه بده وگرنه انتظار ارفاق و.. نداشته باشید
راستی در طول ترم تمرین میگیره

1392

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
استاد بسیار رله ای هستن ایشون . به تاخیر گیر نمیده و حضور و غیاب داره که براش مهمه. یه جزوه داره که از رو اون درس میده و تغییر نمیکنه ! مال من 2 سال قدمت داشت ! مرجعش کتاب نعمت الهیه , چون سوالای امتحان از توی اون میاد. استادای دیگه از جمله آقا بیگ قبولش ندارن (چون از رو جزوه درس میده) ولی چرت میگن. شما رو کاملا برای انتحان ترم آماده میکنه و با خوندن جزوه و حل مثالاش میتونین نمره ی خوبی بگیرین . من جزوش رو خوندم و مثالای خودش + مثالای ترمای قبلو حل کردم و 16.5 شدم...
.
1- اخلاق عالی
2- نمره بد نمیده
3- حضور و غیاب داره

Last edited:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
ایشون واقعا یکی از اساتید درجه1 دانشگاهن . درس خونده دانشگاه تهران و الان داره برای مدرک دکترا وقت میزاره. خیلی با پرستیژ و جدی تو درس دادن , در حالی که کلاس به هیچ وجه خشک نیست. جوری درس میده که مطالب خیلی راحت بدون اینکه بخوای انتقال پیدا میکنه. کلاس رو به دو قسمت تقسیم کرد : بخش اول 1:30 ساعت و بخش دوم 1 ساعت . 10 دقیقه از هر کلاس رو هم جمع میکنه و برای اینکه مدیون نمونه 2 روز بعد از تعطیلی کلاسا میاد دانشگاه تو دفتر اساتید به سوالا جواب میده. رو نظم خیلی تاکید داره ولی به تاخیر گیر نمیده. حضور و غیاب هم رندم. امتحانش کاملا در سطح چیزیه که سر کلاس نمونش رو حل کرده و زیاد از دانشجو نمیخواد.
پیشنهاد من اینه , هر درسیو که ارائه داد باهاش بر دارین و حتی اگر شده به عنوان مهمان برین سر کلاس
.
1- امتحان در سطح جزوه.
2-اخلاق , عالی ولی نمره خودت رو میده
3- حضور و غیاب رندم ولی نمره کم نمیکنه (بیشتر میخواد ببینه کی برای کار و حرفش ارزش قائله)

Last edited:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
تعریفشو زیاد شنیدین . ملقب به "مَمد نکبت" (تکه کلامشه!)
ایشون اخلاق درستی نداره (به دانشجوها رو نمیده البته زیاده روی میکنه!) و با سخت افزاریا به ویژه دخترا اصلا کنار نمیاد. فن بیان نداره ولی کم نمیزاره. تنها استادیه که سه فاز رو تو مدار1 درس میده. اگر کلاسش به تعطیلی بخوره حتما جبرانی میزاره و شرکت میکنه. حضور و غیاب رسمی نداره و هر جلسه یه سری تمرین از کتاب دیانی میده و جلسه بعد اول وقت یه کوئیز از همون تمرینا میگیره. یه جزوه دست نویس 122 صفحه ای داره که خیلی مفیده . نه اینکه سواد رو بالا ببره چون مفهومی نیست , ولی شیوه درس دادنش طوریه که شما رو کاملا برای امتحان اماده میکنه. فرضا میاد تا آخر مدار درجه 1 درس میده و میگه :"تا اینجا سوال اول امتحانتونه . اگه چیزی مشکل دارین که بپرسین , اگرم ندارین که به درک! " سر کلاسای جبرانی و همچنین آخرین جلسه ها یه سری تمرین حل میکنه که حتما اونا رو یادداشت کنین چون امتحان در سطح همون تمریناست . نمره دادنشم دست بالا نمره میده . اذیت کن نیست . پایه برگه نامه بنویسی میخونه و مردونه با 10 پاس میکنه. در کل اگر اخلاق و فن بیان داشت استاد ایده آلی بوذ (چون استاد باوجدانیه که کمتر پیدا میشه!)
1- حضور و غیابش همون کوئیزاست
2- اخلاق نداره (مخصوصا برای دخترا)
3- نمره خوب میده

Last edited:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
اول اینکه نایـــبــــی ندوشن رو یا نایـــیـــنـــی ندوشن قاطی نکنین!
استاد فیزیک1 ما بود. سر کلاس جزوه میگه و به وفور مثال حل میکنه . فقط یه مورد جالبی که در این عاغا مشاهده میکنی , میاد اول جوابو پای تخته مینویسه و بعد صورت مسئله رو میگه! کل درسم حفظه . با یه ماژیک میاد کلاس و با همون ماژیک از کلاس میره مگه اینکه بخواد حضور و غیاب بکنه که یه کاغذم به وسایلش اضافه میشه. مرجعش هالیدی بود و مثالاش رو به عنوان تمرین میداد که تو نمره تاثیر داشت (کلا اساتید دروس پایه رو حضور و غیاب و حل تمرین حساسن) . یه میانترم 5 نمره ای از جزوش میگیره و بقیش تو پایانترم که مشترکه. نکته طلایی در مورد این استاد : یه کتابی هست نیمه جیبی :دی که سوالای سالای مختلف دانشگاه رو توش داره و تالیف خود نایبی به همراه چندنفر دیگست. برای امتحان تمرینای اون کتابو حل کنین و جزوه ی خودشو بخونین بالای 17 میارین. چون تنوع سوالا خیلی پایینه.
1- حضور و غیاب رندم و موثر
2- با اخلاق
3- نمره برگرو میده - بدون ارفاق
.
پ.ن: اگر با استاد دیگه ای هم برداشتین بازم اون کتابو بخرین و حل کنین...

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
استاد بسیار رله ای هستن ایشون . به تاخیر گیر نمیده و حضور و غیاب داره که براش مهمه. یه جزوه داره که از رو اون درس میده و تغییر نمیکنه ! مال من 2 سال قدمت داشت ! مرجعش کتاب نعمت الهیه , چون سوالای امتحان از توی اون میاد. استادای دیگه از جمله آقا بیگ قبولش ندارن (چون از رو جزوه درس میده) ولی چرت میگن. شما رو کاملا برای انتحان ترم آماده میکنه و با خوندن جزوه و حل مثالاش میتونین نمره ی خوبی بگیرین . من جزوش رو خوندم و مثالای خودش + مثالای ترمای قبلو حل کردم و 16.5 شدم...
.
1- اخلاق عالی
2- نمره بد نمیده
3- حضور و غیاب داره

استاد کاملا بی سواد...یه ترم سوالارو طوری طرح کرد که خودشم بلد نبود که حل کنه...

kamran17

Registered User
لایک‌ها
284
استاد کاملا بی سواد...یه ترم سوالارو طوری طرح کرد که خودشم بلد نبود که حل کنه...

سلام
دوستان توجه کنن که هرکس به ظن وگمان خودش برای استادها نظر میده که این امرقابل احترامه - چون ممکنه یک شخص از یکیشون نمره خوب بگیره وخوب اون استاد وبگه یکی هم باهاش مشکل پیدا کنه وجدو اباد استادوببره رو هوا!
این خود شما هستید که باید مطالب رو جمع بندی کرده ویکی رو انتخاب کنید -حالا اگه تعداد پست ها زیادتر بشه بهتر میشه نتیجه گیری کرد

Last edited:

تسلا

Registered User
لایک‌ها
943
تو سبک خودش استاد باحالیه . سر کلاس زیاد گیر نمیده . همرو جمع میکنه دور خودش و یه بار ازمایشو انجام میده و بعد میگه خودتون آزمایشو انجام بدین و برین .یه وقت میشد کلا کلاس تو یه ربع تموم میشد! سر کلاس نباید مزه پروند که حال نمیکنه و جوابای بدی میده. حضور و غیاب داره و یادمه یکیو که سه جلسه غیبت داشت حذف کرد , با اینکه هزار تا بهونه آورد که من شاغلمو و خانوم بچه ها و ... . از ما یه امتحان کتبی گرفت که خیلی سخت بود ولی هیچ تاثیری تو نمره نداشت!
1- امتحانش اگه عملی نباشه کتبی میگیره :دی
2- حضور و غیاب داره.
3- نمره هم پاینن نمیده.

باهاش کلاس داشتم.3 جلسه اول رو نرفتم چون حال نداشتم جلسه چهارم که رفتم گفت تو حذفی از همین بهونه ها آوردم بعد از کلی اصرار قبول کرد و گفت به شرطی که دیگه غیبت نکنی بیا اما جلسه آخر رو هم غیبت کردم و حذف نکرد.جالب اینکه از ما یک امتحان آسون مشابه جزوه اش گرفت و تاثیر هم داشت.این موضوع برای 2 سال پیشه.

ebony

Registered User
لایک‌ها
36
اين پست هم به درد شيمي پايه مي خوره هم بعضي اساتيدي كه بين پايه و مهندسي يكي هستن !ديدم ديگه ننوشتين فني گفتم از علوم پايه هم بگيم بچه ها استفاده كنن. آلي و آزش: محسن دادگر، نسيم ميلاني ،بهروز ميرزا (سپهر صادق سميعي) معدن و آزش: ليلا تركيان ،محمدرضا طالعي ،كورش متولي شيمي عمومي: ثنا بريجاني، محمدرضا طالعي ،ليلا تركيان تجزيه: محسن زيب ،محمد حجتي ،سيد حسين هاشمي موسوي، علي مهدي نيا، شهين احمدي شيمي فيزيك و آزش: فاطمه دولابي، محمدحسين قرباني، رضا فضائلي صنعتي،خوردگي،اصول: گرجي

ebony

Registered User
لایک‌ها
36
آلي و آزش: محسن دادگر، نسيم ميلاني ،بهروز ميرزا (سپهر صادق سميعي)
محسن دادگر: درس عاليييييييييييي ميده نمره ي خودتو مي ده حضور غياب ميكنه و يكمم براش مهمه اخلاقش20 امتحانشم معموليه رو به سخته نسيم ميلاني:درس معمولي ميده بيشتر از روي كتاب نمره خوب ميده حضور غيابم گاهي مي كنه گاهي نه امتحانشم تقريباً آسونه بهروز ميرزا (سپهر صادق سميعي):خودش سر كلاس نمياد سميعي رو كه يه پسر جوونه ميفرسته سر كلاس گاهي هم خودش مياد درس دادنش معموليه نمره ي خودتو ميده حضور غيابم ميكنه امتحانشم معموليه

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
یکی از بهترین استادای اندیشست تو دانشگاه. اخلاق رو مخی داره ولی با دانشجو خیلی خوب کنار میاد . میتونی 5 جلسه غیبت کنی و یا حتی نیای سر کلاس ! حذف نمیکنه ولی اگر غیبت بیشتر از 5 تا بشه میگه تو تصحیح بهتون کمک نمیکنم. یه جزوه 35 صفحه ای میده (سر کلاس پولشو میگیره . واسه ما 2100 شد) که 11 صفحشو میانترم میگیره و حذف میکنه , مابقیشم پایانترم. صورت سوالام عنوانای داخل جزون . البته رو برگه باید دقیق بنویسی ولی حسنش اینه که سوالا رو با جواباش داری. اینجور که شنیدم اندیشه2 هم روالش همینه.
1-نمره خوب میده
2- حضور و غیاب داره
3- امتحانش عین جزوشه
.
پ.ن: اگه تنونستی حتما باهاش بردار.

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
یکی از محبوبترین اساتید کامپیوتر هستند و قدرت بیان خوبی در تدریس دارند و استاد با علمی هستند
خصوصیات اخلاقی : فردی جدی ، مصمم ...
ذره ای از زمان کلاس را هرز نمیدن و سرموقع وارد کلاس شده و سر موقع و یا حتی دیرتر از کلاس خارج میشن اگر کلاسی به هر دلیلی تایمش از دست بره جبرانی میذارن ... کل تایم کلاس درباره درس هست و بسیار بسیار کم صحبت های جانبی میشه
خصوصیات ظاهری : فردی میانسال ، عینکی ، کمی تپل ، معمولا ریش پروفسوری ... (پیپ میکشه)
تیک : وقتی عصبانی میشه سرش تند تند تکون میخوره ...
سمت ها : غیر از استاد ، چندین سال مدیر گروه بچه های نرم افزار بودن و الان معاون آموزشی هستند

مبانی کامپیوتر : جزوه ای دارند (2تا جزوه هست یکی درباره آشنایی با خود کامپیوتر و دیگری درباره برنامه نویسی کامپیوتر) زبانی که در مبانی تدریس میشه C# هست که تحت Console آموزش میدن ...
برای آمادگی لازمه که تمام صحبت های استاد سر کلاس گوش بدید و بهتره که برنامه بنویسید ... چون برنامه نویسی درس حفظی نیست و نیاز به تمرین داره ...
امتحان : امتحانش در سطح جزوه و کمی فرارتر از آن هستش
نمره : نمره خودت رو میده ... حتی 0.25 ارفاق نمیکنه
اخلاق : خوبه ... کلی ازش سوال بپرسی واست توضیح میده و سعی میکنه بهت بفهمونه و همینجوری رهات نکنه
حضور غیابش رندومه ... بعضی روزها انجام میشه بعضی روزها نه

برنامه نویسی پیشرفته : یه جزوه دارد زبانی که تدریس میشه C# و تحت consoleو windows هستش
برای آمادگی لازمه که تمام صحبت های استاد سر کلاس گوش بدید و بهتره که برنامه بنویسید ... چون برنامه نویسی درس حفظی نیست و نیاز به تمرین داره ...
امتحان و نمره مثل بالاس ...
بهتره افرادی برنامه نویسی پیشرفته رو با این استاد بردارن که مبانیش رو باهاش داشتن چون این استاد به مباحثی توی درس مبانیش میپردازه که باقی استادا اینکارو نمیکنن و اکثر بچه هایی که مبانی با استاد دیگه ای داشتن سر برنامه نویسی پیشرفته این استاد کمی گیج و هنگ بودن که استاد داره الان چی میگه !!!!
حضور عیاب تا جاییکه یادمه داشت ولی خیلی مهم نیست

پیشنهاد : در کل استاد عالیه مخصوصن برای بچه های نرم افزار ... چون رابطه بهتری با برنامه نویسی برقرار میکنن ... تونستید باهاش بردارید ...

Last edited:

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
خصوصیات اخلاقی : یک خردادی (بقول خودش دو شخصیتیه و واقعا هم هست) زود عصبانی میشه و قاطی میکنه
خصوصیات ظاهری : میانسال ، ریش و مو سفید (تقریبا سفید) ، گاهی عینک طبی میزنه ، ریش پروفسوری ، قد متوسط
این درس با این استاد داشتم و خوب درس داد ... و قبل از اومدن جزوه سعی میکرد بیشتر توضیح بده وقتی جزوه دست بچه ها رسید کمتر توضیح میداد و خوندن درس رو به بچه ها میسپرد که اگر مشکلی داشتن بپرسن
امتحان : جزوه رو بخونید ... تمرین های ته جزوه رو حل کنید ... میتونید امتحان رو خوب بدید به شرطی که از صحیح بودن ج سوالا مطمئن باشید
نمره : به ج آخر سوالا نمره میده یعنی راه حل نمره نداره ... اگر راه حل شما درست باشه و ج سوال اشتباه باشه کل نمره میپره ... ما میگیم کنکوری صحیح میکنه ... پس سعی کنید ج درست بدست بیارید
اخلاق : خیلی خوب نیست ... مودیه ... الان خوبه هفته بعد سایت رو با تیر میزنه ... روز معلم بهش تبریک بگید وگرنه ناراحت میشه و حالتونو میگیره :D

حضور غیاب داره

پیشنهاد : بهتر از بقیه اساتید درس میده ... برداشتن باهاش مستلزم صبور بودنه ...

Last edited:

ebony

Registered User
لایک‌ها
36
خصوصیات اخلاقی : هميشه خندان ، بسيار فروتن ، دوست داشتني مدير گروه فعلي بچه هاي شيمي،مهربان ، تا دقيقه ي 90 كلاس هم سرتونو گول ميماله نگهتون ميداره خصوصیات ظاهری : میانسال ، عینکی ، کمی تپل سمت ها : غیر از استاد ، 1ساله مدیر گروه بچه های شيميه وقبلشم معاون آموزشی بوده امتحان : معمولي رو به سخت نمره : تقريبا نمره خودت رو میده اخلاق : 20 پیشنهاد : در کل اگر اهل نمره گرفتني باهاش برندار اما اگه درس برات مهمه رو هوا بزنش

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
یکی از محبوبترین اساتیدن ... استادی باشخصیت و باحال :D ... به ظاهر ارومن ولییی یهو عصبی میشن

فرم تدریس : خیلیی ساده درس میدن انگار نه انگار دارن سخت ترین دروس ریاضی رو درس میدن ... دانشجو رو جذب درس میکنه ... سخت ترین مسائل رو خیلی ساده حل میکنه تا دانشجو درک کنه
برخلاف بعضی اساتید مسائل رو تا ته حل میکنه و به ج میرسه انگار داره جدول ضرب پای تخته مینویسه ... کتاب معرفی میکنه تا تمارین کتاب ها رو حل کرده و براش ببریم که 2نمره تمرین و 18 نمره امتحان هست
خصوصیات ظاهری : تپل ، تند تند عرق میکنه معمولا یه دستمال دستشه ، ریش و سیبیل نداره همیشه صورت اصلاح شده

معادلات دیفرانسیل : به نظره من این درس از ریاضی مهندسی سخت تره ... کتاب 7 استاد معرفی میشه و تمرین های اونو باید حل کنید و حل کنییید
امتحان : گروه طرح میکنه (اون زمان که من بودم گروه طرح میکرد) ... تمرین حل کرده باشید میتونید به سوالا ج بدید و نمره خوبی هم بگیرید
نمره : نمره به کسی نمیده ، نمره خودتون رو میگیرید ...

ریاضی مهندسی : خیلیی رله درس داد ... اسم کتابی که معرفی کرد دقیق یادم نیست فکر میکنم کتاب قرمز ریاضی مهندسی شیدفر بود که باید از اون تمرین حل میکردیم ... تمرین حل کنید
امتحان : گروه طرح میکرد ... راحت تر از معادلات دیفرانسیل بود
نمره : نمره به کسی نمیده ، نمره خودتون رو میگیرید ...

حضور غیاب داره ولی خیلی مهم نیست خیلی زود یعنی به جلسه سوم نکشیده بچه ها رو میشناسه با اسم و فامیلی و حتی جاشونو میدونه ...

نکته : این دوتا درس خیلی از بچه ها میترسن مخصوصا ریاضی مهندسی ... ولی این استاد باعث شد من اصلا ترسی از این دوتا درس نداشته باشم ، خیلی خوب درس میده ... فقط وقتی درس میده وقت بذارید حتی 15مین مثلا تو راه خونتون به تمرینی که حل کرده نگاه کنید ... تمرین بهش ندید اتفاقی نمیفته فقط 2نمره رو نمیگیرید ولی باعث میشه دستتون توی حل راه بیفته

پیشنهاد
: یدونه است تونستید حتما باهاش بردارید ...

Last edited:

lordesiah

Registered User
لایک‌ها
3,260
خصوصیات اخلاقی : گیر ... فوق العاده گیر ... ولی فرد قابل احترامیه
علمی : سطح علمی بالایی نداره ... 2تا کتاب برای زبان ماشین معرفی میکنه یکی سید رضی و یکی دیگشو یادم نیست (** از همینی که یادم نیست واو به وواو کتاب سر کلاس درس میده مثله ضبط صوت جلسه اول کتابارو معرفی میکنه) ...سوال بپرسی نمیتونه ج درست بده (توی چندین ترم ثابت شده)
خصوصیات ظاهری : تپل ، کوتاه ، عینکی ، میانسال ، ریش پروفسوری ، رنگ ریش و سیبیل توسی (حالا رنگش خیلی مهم نیست :D)
کتابی صحبت میکنه و کتابی صحبت کردنش به فرمیه که کلاس خشکه فوق العاده خشک که معمولا میخوابیم ...
سر کلاس نت بردارید ولی کتاب را هم بخونید (فصل هایی که درس داده ) اگر این دوتا رو انجام بدید میتونید امتحانش رو خوب بدید و نمره قابل قبولی بگیرید
حضور غیاب داره و براش مهمه
امتحان : در همون حدیه که درس داده ولی به شرطی که خونده باشی میتونی ج بدی (من نمره خوبی نگرفتم ولی بخونید میتونید نمره بالایی بگیرید )
نمره : تقریبا مال خودت رو میده ... گاهی هم سر یه سری مسائل دانشجو رو میندازه (دانشجوش رو داریمممم که این بلا سرش اومده )

پیشنهاد :: برندارید بهتره ولی اگه مجبور شدید و برداشتید غمتون نباشه :D

Last edited:
بالا