برگزیده های پرشین تولز

سبک رزمی سیستما (کارشناس متخصص استاد فایرنایت)

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
خوب فکر کنم دیگه وقتشه این قسمت را یه تکونی بدم ، در حال آماده سازی مطالبی هستم .

استاد اگه امکان داره درباره آنالیز سلاح های سرد و همین طور استفاده و دفاع که قبلا مطالبی رو ارائه کردید باز هم مطالب بیشتری رو بذارید
ممنون

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
استاد فایر نایت کار با این سلاح رو هم به شما یاد دادن ؟ چون جایی خوندم اسپتسناز این سلاح رو در کنار چاقوی نظامی استفاده میکنه ؟
PARAKNIFE.jpg

soroosh potter

Registered User
لایک‌ها
322
من هم مدتها پیش در مورد یه نوعبیلچه نظامی خونده بودم که در واقع یک جور تبر هم بود و به عنوان سلاح هم کاربرد داشت. یه ویدیو بود از نظامیان روس که داشتند تمرین پرتاب این وسیله رو انجام میدادند و وقتی پرتاب میکردند تا دسته میرفت داخل تنه درخت. شما اطلاعاتی در مورد این وسیله دارین؟

2610144892

Registered User
لایک‌ها
98
تاپک عالی بود از جناب فایر نایت و دوستان دیگه تشکر میکنم

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
با درود بر همه شما دوستان عزیز ، بابت غیبتم عذرخواهی میکنم ، مدتی بود که کسالت داشتم و الان خوب شدم . حتما آنالیز سلاح ها را پیگیری میکنم . در حال آماده کردن عکس ها هستم .
با تشکر

miladninja

همکاربازنشسته ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
با درود بر همه شما دوستان عزیز ، بابت غیبتم عذرخواهی میکنم ، مدتی بود که کسالت داشتم و الان خوب شدم . حتما آنالیز سلاح ها را پیگیری میکنم . در حال آماده کردن عکس ها هستم .
با تشکر
شما رفتی
نیستی

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
با درود بر همه ، قبل از اینکه وارد بحث سلاح ها بشم خواستم اشاره ای به آرم ها و نماد های مرسوم در سیستما و مخصوصا نیروی ویژه spetsnaz بپردازم .

1. Alpha Anti-terror
  2. Alpha Anti-terror
  3. Interior Ministry
  4. Snow Leopard
  5. Special Forces arch-shape
  6. Spetsnaz arch-shape
  7. Vityaz
  8. Bat
  9. Tiger
  10. Spetsnaz
  11. Spetsnaz Bat
  12. Spetsnaz on the back
  13. Special Forces

که البته هر کدام داستان و جریان خاص خودش را دارد مخصوصا موارد 1 و 2 که جریان جالبی دارند ( گروه A و KGB و FSB و ... ) .
هدف توضیح تفاوت آرم های بالا نیست . برای آشنایی خوب است . اما به مرور در مورد هر کدام و تاریخچه هر کدام توضیحاتی میدهم .

فایل های ضمیمه

• in.jpg
    in.jpg
    76.4 KB · نمایش ها: 12
  • ins.jpg
    ins.jpg
    47.5 KB · نمایش ها: 9

silent killer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
93
استاد برگشتون باعث خوشحالی ماست .منتظر مطالبتون خوب و پر بارتون هستم.سال نو تونم مبارک.چرا دو تا Alpha Anti-terror یک نام داره ولی دو تا آرم.معنی Vityaz رو هم لطف کنید بفرمایید.
با تشکر:):)

firenight666

کاربر فعال ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,625
استاد برگشتون باعث خوشحالی ماست .منتظر مطالبتون خوب و پر بارتون هستم.سال نو تونم مبارک.چرا دو تا Alpha Anti-terror یک نام داره ولی دو تا آرم.معنی Vityaz رو هم لطف کنید بفرمایید.
با تشکر:):)
درود بر شما ، سال نو شما هم مبارک .
در مورد معنای Vityaz باید عرض کنم که به معنای شوالیه است . افراد این دسته دارای اهداف و ویژگی ها و کاربردهای خاصی هستند .
در مورد تفاوت های مورد 1 و 2 باید عرض کنم که ، تقریبا با هم فرقی ندارند ، این دودستگی به خاطر تقسیم بندی به گروه A و گروه B است . که معمولا به گروه B به اصلاح Vympel هم میگویند . اجازه بدهید به خاطر جلوگیری از پراکندگی مطالب ، در جای مناسب همه موارد بالا را توضیح مناسبی بدهم .
ممنون از توجه شما عزیز . با تشکر

reza_vc

Registered User
لایک‌ها
1,650
استاد اگه وقت کردین در مورد فنون خلع سلاح چاقو هم توضیحاتی بدین . ویدیوهای اسپتسناز رو که نگاه میکنم سیستما به نظرم خیلی سبک جالبی میاد ( و البته خیلی پیچیده ) . مثلا اون شخص مدافع خیلی خودشو شل و ول میگیره بعد یه حرکت انجام میده چاقو 3 متر پرت میشه اونطرف !

sifussh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
با سلام . من مدتهاست که سیستما کار میکنم در این Thread میخواهم به طور کامل در مورد این سبک مطلب بنویسم..
البته همونطور که می دانید هیچ سبکی کامل نیست و سیستما هم خالی از نقص نیست .در اینجا هم نکات مثبت و هم نکات منفی این
با سلام . من مدتهاست که سیستما کار میکنم در این Thread میخواهم به طور کامل در مورد این سبک مطلب بنویسم..
البته همونطور که می دانید هیچ سبکی کامل نیست و سیستما هم خالی از نقص نیست .در اینجا هم نکات مثبت و هم نکات منفی این سبک گفته میشود .:D

دوست عزیز ایننکه هیچ سبکی کامل نیس حرف نادرستیه درکل تمام سبکا درسته و تو روش خودش کامله هر سبکی یه روشی داره و تمام سبکهای رزمی روششون خاصه.این ما هستیم که با یاد گرفتن چند سبک رزمی میتونیم پیشرفت سریعمون رو تضمین کنیم.یا حق

hidden strike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
سلام به اساتید عزیز
خواستم بگو بنده آشنایی مختصری با سبک سیستما دارم البته هنوز کامل نیست بیشتر دارم روی سیستمای تنفسی آن کار میکنم چراکه ب نظرم پایه اصلی یادگیری این سبک هست. چند تا کتاب از اروپا دستم رسیده که در مورد سیستم تنفسی این سبک آموزش داده، واقعا یادگیریش بسیار سخته. البته ب این نکته باید توجه داشت که شرایط بدنی هرکس با تمرینات تنفسی تو این سبک متفاوته و سازگاری با آنها زمان خاص خودشو میبره

miladninja

همکاربازنشسته ورزش های رزمی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,022
سلام به اساتید عزیز
خواستم بگو بنده آشنایی مختصری با سبک سیستما دارم البته هنوز کامل نیست بیشتر دارم روی سیستمای تنفسی آن کار میکنم چراکه ب نظرم پایه اصلی یادگیری این سبک هست. چند تا کتاب از اروپا دستم رسیده که در مورد سیستم تنفسی این سبک آموزش داده، واقعا یادگیریش بسیار سخته. البته ب این نکته باید توجه داشت که شرایط بدنی هرکس با تمرینات تنفسی تو این سبک متفاوته و سازگاری با آنها زمان خاص خودشو میبره
خوش آمدی
استاد فایرنایت هم متخصص این رشته هستند

hidden strike

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام خدمت اساتید گرامی
من دیروز در این سایت ثبت نام کردم و خوشحالم از اینکه این سبک ناشناخته نیست. تصمیم دارم تو کامنتای بعدیم اطلاعات مختصری که در مورد این سبک که شامل سیستمهای تنفسی، جابجایی و اجرای تکنیک و خلع سلاح حریف هست رو به اشتراک اساتید محترم بذارم البته پیشاپیش عرض کنم ک بنده هنوز نوآموزم و خیلی کار میبره ک تو این سبک به درجات بالاتر برسم. مطلع شدم که استاد فایر نایت هم در این رشته متبحر بودهف خوشحال میشم از آموزه های ایشون استفاده کنم. ب اعتقاد من این سبک بگونه ای است ک هرچه بیشتر مطالعه و کار میکنی هنوز میفهمی که هیچی یاد نگرفتی. یکی از نکات قوت این سبک که منو علاقمند به یادگیریش کرد اصول علمی حرکات و رفلکتهای بدنی که باعث برهم زدن نقطه تکیه گاه مهاجم می گردد. و با توان بدنی نه چندان بالا حمله حریف دفع می شود بشرط داشتن آرامش و انجام تمرینات تنفسی و ذهنی منظم.

Fereydoon R

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود
دوستان در تهران مربی هست که این سبک رو آموزش بده ؟ و تفاوت این سبک با کراوماگا چقدره ؟ با سپاس
شاد باشید

بالا